Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα...εδώ και μια βδομάδα το κινητό κολλάει και τελείως και θέλει επανεκκίνηση τουλάχιστον 6-7 φορές τη μέρα...δεν έχω αλλάξει κάτι από την καθημερινή μου χρήση...έχω updated όλες τις εφαργμογές μου (καμμια 90+):p αλλά έχω την εντύπωση ότι ξεκίνησαν όλα με το καινούριο skype...έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα? εκανα full wipe εχθές και προς το παρόν όλα καλά...ελπίζω να ίσιωσε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,ξερει κανεις πως μπορω να επαναφερω την βοηθητικη σελιδα που εμφανιζεται οταν βαζεις ακουστικα?Επισης,απο τοτε που κανε update το skype,δεν βρισκω τροπο να το κλεισω,ειμαι τοσο χαζος η εχει οντως θεμα? :)

 

Τερμα πανω δεξια κλικ στη φωτο και μετα τερμα κατω αριστερα sign out

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω περασει εδω και μερες το viber και καθε φορα που παω να στειλω εικονα το κιν κανει επανακινηση.καμια λυση?την εσβησα και την ξανα εγκατεστησα την εφαρμογη αλλα συνεχεια τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο Πρόγραμμα για να μπορέσω να ρυθμίσω πια εφαρμογή θα έχει πρόσβαση στο internet του κινητού και πια όχι.? Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τέτοιο θέμα.

Βέβαια δεν έχω και συνέχεια την πάνω μπαρα να φαίνεται γιατί έχω φουλ screen wallpaper

 

Πως γίνεται δηλαδή να εξαφανιστεί η μπάρα; Είναι από τις ρυθμίσεις ή κάποια εφαρμογή από το Google play;

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται δηλαδή να εξαφανιστεί η μπάρα; Είναι από τις ρυθμίσεις ή κάποια εφαρμογή από το Google play;

 

Αυτό γίνεται με κάποιον launcher, π.χ nova apex κ.λ.π....

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ. Το χω καιρό το κινητό, αλλά από καιρό αντιμετωπίζω το εξής: ενώ μιλάω κανονικά στο τηλ. υπάρχουν στιγμές που ενώ ακούω τον συνομιλητή κανονικά εκείνος δεν με ακούει καθόλου.. Έχει γίνει ουκ ολίγες φορές.

 

Έχω κοσμοκάρτα. :( Έχει τύχει σε κανέναν? αν ναι τι μπορεί να φταίει??

 

Ευχαριστώ..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

αυτη νομιζω θα σου κανει.

Για να του δουλέψει θα πρέπει να εχει εγκαταστημένο εναν launcher και ας μην ειναι defult στο τηλέφωνο που να υποστηρίζει το κρύψιμο της status ,ώστε να μπορεί να ορίστει στο GMD control

Χαιρετώ. Το χω καιρό το κινητό, αλλά από καιρό αντιμετωπίζω το εξής: ενώ μιλάω κανονικά στο τηλ. υπάρχουν στιγμές που ενώ ακούω τον συνομιλητή κανονικά εκείνος δεν με ακούει καθόλου.. Έχει γίνει ουκ ολίγες φορές.

 

Έχω κοσμοκάρτα. :( Έχει τύχει σε κανέναν? αν ναι τι μπορεί να φταίει??

 

Ευχαριστώ..

Συμβαίνει κάποιες φορές και σε μένα (cosmote) σε διαφορά τηλεφωνά που εχω πάρει αν δεις οτι είναι έντονο κανε για αρχή ένα factory reset .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο Πρόγραμμα για να μπορέσω να ρυθμίσω πια εφαρμογή θα έχει πρόσβαση στο internet του κινητού και πια όχι.?

 

Τέτοιες δουλειές και άλλα πολύ περισσότερα κάνει η εφαρμογή tasker.

Link to comment
Share on other sites

 

Αντε να δούμε... Θα γίνει ποτέ αυτή η αναβάθμιση; δεν καταλαβαίνω τι τους δυσκολεύει τόσο... Οι xda που έχουν βγάλει 3000 διαφορετικές roms στην 4.2.2 είναι τόσο καλύτεροι από τους developers της Samsung; και μάλιστα με extra λειτουργίες

Link to comment
Share on other sites

Με την κάμερα τι ακριβως γίνεται? Ενω οι φωτογραφίες είναι (φαίνονται) πολύ καλές στο κινητό, όταν τις βάζεις στο PC φαίνονται πολυ χειρότερης ποιοτητας. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ? Υπάρχει καμιά αναβάθμιση που να έχει θετικά αποτελέσματα?
Link to comment
Share on other sites

Για να του δουλέψει θα πρέπει να εχει εγκαταστημένο εναν launcher και ας μην ειναι defult στο τηλέφωνο που να υποστηρίζει το κρύψιμο της status ,ώστε να μπορεί να ορίστει στο GMD control

 

Τη δοκίμασα με Νόβα που τον έχω default και δουλεύει μια χαρά τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Με την κάμερα τι ακριβως γίνεται? Ενω οι φωτογραφίες είναι (φαίνονται) πολύ καλές στο κινητό, όταν τις βάζεις στο PC φαίνονται πολυ χειρότερης ποιοτητας. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος ? Υπάρχει καμιά αναβάθμιση που να έχει θετικά αποτελέσματα?

Αυτο που αναφέρεις δεν είναι θέμα του κινητού αλλά μάλλον μία γενικότερη διαπίστωση. Οταν φυσικά βλέπεις μια φωτογραφία σε μεγαλύτερη οθόνη λογικό είναι τα pixels να είναι μεγαλύτερα (όταν μιλάμε για ίδια ανάλυση, όπως αυτή του κινητου λχ) και να βλέπεις λεπτομέρειες πιο καθαρά. Δεν είναι DSLR το τηλέφωνο οπότε αυτό που βλέπεις είναι απλά ότι μπορεί να "δωσει" ή κάμερα του S3.. Για κάποια αναβάθμιση με καλύτερη επίδοση δεν γνωρίζω :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το 3G του S3 το ονομαζει σαν Η+? Αν οχι τι ειναι αυτο????

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το 3G του S3 το ονομαζει σαν Η+? Αν οχι τι ειναι αυτο????

 

H+ = HSPA. Πληροφορίες εδώ. Υπάρχουν και σημειώσεις για την εφαρμογή του προτύπου από Voda και Cosmote το 2009.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

παρατηρώ εδώ και δυο μέρες ότι λείπουν κάποιες επαφές από το galaxy s3 μου.

Το τηλέφωνο έχει χάσει (διαγράψει??) πάνω από 5 (τουλάχιστον τόσες έχω ανακαλύψει εως τώρα) αποθηκευμένες επαφές.

Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον.

Τι μπορεί να συμβαίνει.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

παρατηρώ εδώ και δυο μέρες ότι λείπουν κάποιες επαφές από το galaxy s3 μου.

Το τηλέφωνο έχει χάσει (διαγράψει??) πάνω από 5 (τουλάχιστον τόσες έχω ανακαλύψει εως τώρα) αποθηκευμένες επαφές.

Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον.

Τι μπορεί να συμβαίνει.

 

Ήταν συγχρονισμένες με το gmail σου ?

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν. . . .

 

Στο λογαριασμό σου υπάρχουν ? Λιγο δύσκολο το τηλέφωνο απο μόνο του να στις σβήσει ,κάτι θα έγινε .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...