Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί όμως εχεις κανει τοσα factory reset? Τι σου παρουσιάζει?

Το έχω πάρει στην γυναίκα μου εδώ και 6 μήνες και δεν χρειάστηκε ούτε μια φορά να το ρισεταρω. Βεβαία το κινητό δεν σκαλίζεται, έχει νορμάλ χρήση και έχει τα γνωστά ψυλοκουσουρια του.

Εσένα τι σου κάνει και το ρισεταρεις τόσο?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα :)

 

Τελικά πέρασα επιτυχώς εχθές το βράδυ την cyanogen αλλά δεν είδα πουθενά εκείνο το κουμπάκι για εξοινόμηση ενέργειας :confused:

 

Το έφαγε η μαρμάγκα;; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Με το titanium backup μου φαίνεται ότι μπορείς να το κάνεις.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με το titanium backup μου φαίνεται ότι μπορείς να το κάνεις.

 

Πως γίνεται ? Και αν το κάνω αυτό να ενσωματώσω ενα app οταν θα παω να κάνω αναβάθμιση θα πρέπει να αλλάξω οτι εχω κάνει

Edited by liam69
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπορεί να πει κάποιος πως του δηλώνω να μη βγάζει και την πρωτότυπη φωτογραφία όταν βγάζω με hdr; Γιατί βγάζει 2 φωτο.

 

Μια βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος

Ευχαριστώ

 

Νομίζω ότι στην official camera δεν γίνεται αυτό. Ψάξε στο xda αν είσαι root μήπως έχουν βγάλει καμιά παρσμετροποιημενη έκδοση που το επιτρέπει.

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται ? Και αν το κάνω αυτό να ενσωματώσω ενα app οταν θα παω να κάνω αναβάθμιση θα πρέπει να αλλάξω οτι εχω κάνει

 

Αντίγραφα ασφαλείας / επαναφορά --> πατάς παρατεταμένα στην εφαρμογή που θες --> Μετατροπή σε εφαρμογή συστήματος. Για το άλλο που ρωτάς δεν ξέρω να σου απαντήσω.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να ξέρει αν κάνω μια εφαρμογή ως εφαρμογή συστήματος οταν με το καλό βγει αναβάθμιση θα πρέπει να αλλάξω αυτή την επιλογή
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που να ξέρει αν κάνω μια εφαρμογή ως εφαρμογή συστήματος οταν με το καλό βγει αναβάθμιση θα πρέπει να αλλάξω αυτή την επιλογή

 

Αν περάσεις αναβάθμιση από πάνω εννοειται ότι θα σβηστεί αυτή η εφαρμογή (μαζί με όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές συστήματος). Ποια εφαρμογή θες να κάνεις συστήματος; υπάρχει κάποιος λόγος;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση. εσεις που το εχετε καιροο το κινητο δλδη 1+ χρονο. υπαρχουν lagαρισμα?

γιαιτι ακουω απο πολλους οτι οσο δυνατη και να ειναι η συσκευη καποια στιγμη θα λαγκαρει το android.

και αναφερω φυσικα να μην το εχετε πειραξει με αλλα root.

υπαρχει καποιος να το εχει καιρο και να ειναι 'εργοστασιακο' να μου πει αν κολλαει πουθενα?

 

γιατι σκεφτομαι για την αγορα του που εχει πεσει πολυ η τιμη.

 

p.s. τα κινητα μου δεν τα χρησιμοποιω και πολυ. δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση. εσεις που το εχετε καιροο το κινητο δλδη 1+ χρονο. υπαρχουν lagαρισμα?

γιαιτι ακουω απο πολλους οτι οσο δυνατη και να ειναι η συσκευη καποια στιγμη θα λαγκαρει το android.

και αναφερω φυσικα να μην το εχετε πειραξει με αλλα root.

υπαρχει καποιος να το εχει καιρο και να ειναι 'εργοστασιακο' να μου πει αν κολλαει πουθενα?

 

γιατι σκεφτομαι για την αγορα του που εχει πεσει πολυ η τιμη.

 

p.s. τα κινητα μου δεν τα χρησιμοποιω και πολυ. δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης

εμενα ειναι μαμα το κινητο. εχει 288 εφαρμογες με αυτες που εχει και η σαμμυ μεσα.

καμμια φορα αργει ελαχιστα να φορτωσει ο dialer. αυτο,τιποτα αλλο. και αυτο γινεται αν εχει ωρα να τον χρησιμοποιησεις. εχω και τον exdialer πανω και ανοιγει ακαριαια παντα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι μαμα το κινητο. εχει 288 εφαρμογες με αυτες που εχει και η σαμμυ μεσα.

καμμια φορα αργει ελαχιστα να φορτωσει ο dialer. αυτο,τιποτα αλλο. και αυτο γινεται αν εχει ωρα να τον χρησιμοποιησεις. εχω και τον exdialer πανω και ανοιγει ακαριαια παντα.

 

εγω δεν μιλαω για 288 εφαρμογες. μιλαω για 5-6 τις βασικες. αρα δεν θα εχω προβλημα μετα απο καιρο

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση. εσεις που το εχετε καιροο το κινητο δλδη 1+ χρονο. υπαρχουν lagαρισμα?

γιαιτι ακουω απο πολλους οτι οσο δυνατη και να ειναι η συσκευη καποια στιγμη θα λαγκαρει το android.

και αναφερω φυσικα να μην το εχετε πειραξει με αλλα root.

υπαρχει καποιος να το εχει καιρο και να ειναι 'εργοστασιακο' να μου πει αν κολλαει πουθενα?

 

γιατι σκεφτομαι για την αγορα του που εχει πεσει πολυ η τιμη.

 

p.s. τα κινητα μου δεν τα χρησιμοποιω και πολυ. δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης

 

Το κινητο ειναι super. Το προβλημα που εχει και κανεις δεν το αναφερει σοβαρα ειναι η μνημη που εχει και η κακη διαχειρηση της. Δυστηχως εγω αναγκαστικα να το πουλησω ΜΟΝΟ γιατι δεν αντεχα οτι και να κανω να κανει reload λογω μνημης. Εφαρμογες, tabs τα παντα.

 

Εγω το εμαθα με τον δυσκολο τροπο. Αν δεν σε ενδιαφερει προχωρα αφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Αν περάσεις αναβάθμιση από πάνω εννοειται ότι θα σβηστεί αυτή η εφαρμογή (μαζί με όλες τις υπόλοιπες εφαρμογές συστήματος). Ποια εφαρμογή θες να κάνεις συστήματος; υπάρχει κάποιος λόγος;

 

Θέλω το android lost οπότε αν το κλέψουν και κάνουν factory reset να είναι μέσα

Link to comment
Share on other sites

Θέλω το android lost οπότε αν το κλέψουν και κάνουν factory reset να είναι μέσα

 

Με το android lost εχω την εντύπωση οτι πρπει να εισαι ρουτ και δεν μπορει κάποιος να κανει επαναφορά γιατι ζηταει κωδικο.

Link to comment
Share on other sites

Με το android lost εχω την εντύπωση οτι πρπει να εισαι ρουτ και δεν μπορει κάποιος να κανει επαναφορά γιατι ζηταει κωδικο.

 

Είμαι root όσο για το κωδικό δεν ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι super. Το προβλημα που εχει και κανεις δεν το αναφερει σοβαρα ειναι η μνημη που εχει και η κακη διαχειρηση της. Δυστηχως εγω αναγκαστικα να το πουλησω ΜΟΝΟ γιατι δεν αντεχα οτι και να κανω να κανει reload λογω μνημης. Εφαρμογες, tabs τα παντα.

 

Εγω το εμαθα με τον δυσκολο τροπο. Αν δεν σε ενδιαφερει προχωρα αφοβα.

 

Στο S4 σου κάνει reload φίλε μου;γιατί σκέφτομαι να το πάρω, αλλά άμα είναι να μου κάνει πάλι reload θα φάει σουτ! :-p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν ξέρω πως όμως "χάθηκε" το εικονίδιο της πλοήγησης, μπορώ κάπως να το επαναφέρω, ή να το βρω αν χώθηκε κάπου;
Link to comment
Share on other sites

Ρέ παιδιά τι εννοείτε ότι κάνει Συνέχεια reload λόγο μνήμης;

 

Δηλαδή το s3 lte που έχει 2gb μνήμη δεν έχει τέτοια προβλήματα;

Link to comment
Share on other sites

Στο S4 σου κάνει reload φίλε μου;γιατί σκέφτομαι να το πάρω, αλλά άμα είναι να μου κάνει πάλι reload θα φάει σουτ! :-p

 

Όχι ησυχάζεις κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας κανω μια ερωτηση. εσεις που το εχετε καιροο το κινητο δλδη 1+ χρονο. υπαρχουν lagαρισμα?

γιαιτι ακουω απο πολλους οτι οσο δυνατη και να ειναι η συσκευη καποια στιγμη θα λαγκαρει το android.

και αναφερω φυσικα να μην το εχετε πειραξει με αλλα root.

υπαρχει καποιος να το εχει καιρο και να ειναι 'εργοστασιακο' να μου πει αν κολλαει πουθενα?

 

γιατι σκεφτομαι για την αγορα του που εχει πεσει πολυ η τιμη.

 

p.s. τα κινητα μου δεν τα χρησιμοποιω και πολυ. δεν ειμαι απαιτητικος χρηστης

 

 

Κάνει. Είτε μας αρέσει είτε όχι και reload έχει και λαγκς, σε διάφορα σημεία. Η διαχειρηση μνημης εινσι ..... αντε να μην πω.

Το έχω 6+ μήνες και το έχω δώσει στην γυναίκα μου. Στοκ, απειρακτο τελειως, με καμοια 35αρια εφαρμογες. Και της το εδωσα, οχι γι' αυτά που ρωτάς. Εμένα δεν μ' ενοχλούσαν ιδιαίτερα. Εγώ δεν τα ευρισκα με την οθόνη του!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάνει. Είτε μας αρέσει είτε όχι και reload έχει και λαγκς, σε διάφορα σημεία. Η διαχειρηση μνημης εινσι ..... αντε να μην πω.

Το έχω 6+ μήνες και το έχω δώσει στην γυναίκα μου. Στοκ, απειρακτο τελειως, με καμοια 35αρια εφαρμογες. Και της το εδωσα, οχι γι' αυτά που ρωτάς. Εμένα δεν μ' ενοχλούσαν ιδιαίτερα. Εγώ δεν τα ευρισκα με την οθόνη του!

 

Οι γνώμες διίστανται το εχω 1 χρόνο+ κανένα λαγκ κανένα απολύτως πρόβλημα και εγω αντίθετος την εχω βρει με αυτήν την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και εγώ ότι έχει απόλυτο δίκιο ο φίλος παραπάνω. Το κινητό πραγματικά χαραμίζεται λόγω της κακής διαχείρισης μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...