Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ίδια μπαταρία θα πάρεις και από τα δύο. Αλλά πρόσεξε το παρτ ναμπερ να είναι το σωστό
Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

60 ευρω τοποθετημενη μου ειπανε

 

Ε όσο να πείς 40 ευρώ θέλει μόνο για να ανοίξεις το καπάκι! Φανταστείτε τι θα γίνεται άμα πας να αλλάξεις μπαταρία στο note 5 που θα θέλει λύσιμο!!! 100€ μόνον για να το ανοίξουν θα παίρνουν!

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλαξει καποιος μονος? Λινκ απο ebay και βαθμος δυσκολιας?

 

Για αλλαγή μπαταρίας του Note 2 μιλάμε πάντα;;; Αν ναι βαθμός δυσκολίας -200!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...την ψυχικη οδυνη και τον χρονο που θα χαλασεις που το βαζεις....βγαζοντας την θηκη....το καπακι....ασε που θα χρειαστεις τραπεζακι να τα ακουμπησεις ολα αυτα........ιδρωσα:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα...την ψυχικη οδυνη και τον χρονο που θα χαλασεις που το βαζεις....βγαζοντας την θηκη....το καπακι....ασε που θα χρειαστεις τραπεζακι να τα ακουμπησεις ολα αυτα........ιδρωσα:lol::lol:

 

εγω τα βλεπω λογικα τα 40 ευρω.γλυτωνεις απο ολα αυτα που ανεφερες σου δινουν εγγυηση καλης τοποθετησης της μπαταριας και την πρωτη φορτιση!!μια χαρα ειναι.:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που μου ζητήσανε 160€ για αλλαγή οθόνης (ενδεικτική τιμή) θα πρέπει να αισθάνομαι ευτυχισμένος εάν θέλουνε 40€ για αλλαγή μπαταρίας.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Την αγοράζετε μόνοι σας και σας την περνάω εγώ ΜΟΝΟ με δέκα ευρώ και έναν καφέ... Τρελή προσφορά τρεχτεεεεεεε....

Δουλευομαστε ομαδικός φαντάζομαι... Αν είναι αλήθεια και δεν δουλευομαστε είναι τρελοί εκτός από κλέφτες....

Edited by karajim80
Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Ίδια μπαταρία θα πάρεις και από τα δύο. Αλλά πρόσεξε το παρτ ναμπερ να είναι το σωστό

Για σπαστά καλύτερα γιατί δεν το κατάλαβα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα χαρίσω το Note II μου,σε ένα φίλο,ποιά βερσιόν του Android,έχετε,που να είναι εντάξει;

Το ρωτάω,γιατί το έχω κλειστό,από τότε που πήρα το 3,(πριν πάρω το 4).:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω θα μου χαρίσεις το τρία που κάθεται απο τότε που πήρες το τέσσερα????
Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Αν σου πω θα μου χαρίσεις το τρία που κάθεται απο τότε που πήρες το τέσσερα????

Α,το πούλησα πριν από ένα μήνα σε άλλο φίλο,γιατί κι αυτό καθόταν υπομονετικά στο κουτί του.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Την αγοράζετε μόνοι σας και σας την περνάω εγώ ΜΟΝΟ με δέκα ευρώ και έναν καφέ... Τρελή προσφορά τρεχτεεεεεεε....

Δουλευομαστε ομαδικός φαντάζομαι... Αν είναι αλήθεια και δεν δουλευομαστε είναι τρελοί εκτός από κλέφτες....

 

Λοιπον αγορασα σημερα μπαταρια για το note 2.εφυγα απο το καταστημα βγαζοντας το καπακι, μεχρι το πεζοδρομιο ειχα βγαλει την παλια και ειχα τοποθετησει την καινουρια μπαταρια. Βαζω καπακι και παταω το κουμπι να ανοιξει. Μεχρι να βαλω μπρος να φυγω με το αμαξι που ειχα παρκάρισμενο ακριβως απεναντι ειχε ανοιξει. Φοβερο???

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αγορασα σημερα μπαταρια για το note 2.εφυγα απο το καταστημα βγαζοντας το καπακι, μεχρι το πεζοδρομιο ειχα βγαλει την παλια και ειχα τοποθετησει την καινουρια μπαταρια. Βαζω καπακι και παταω το κουμπι να ανοιξει. Μεχρι να βαλω μπρος να φυγω με το αμαξι που ειχα παρκάρισμενο ακριβως απεναντι ειχε ανοιξει. Φοβερο???

Αν μας έλεγε από που την αγόρασες και πόσο? Και αν φτουράει θα ήταν φοβερό!

Link to comment
Share on other sites

Αν μας έλεγε από που την αγόρασες και πόσο? Και αν φτουράει θα ήταν φοβερό!

 

Περιστερι οσιου δαυιδ 11 10,20 € δεν ξερω ακομα αν φτουραει μιας και τωρα εκανε την πρωτη πληρη φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα στην παρεα,Ασχετο με την μπαταρια...ακομη συνεχιζει το γερο νοτε να με εντυπωσιαζει με το μακρο της καμερας,και το ποσο γρηγορα και ευκολα εστιαζει ακομη και με φλας<Απο τα δυνατοτερα που εχω δει εως τωρα>...παρολο που η φωτο εχει περαιτερω εξελιχθει,το κινητακι στεκεται μια χαρα,και στο βιντεο ο ηχος καλυτερος απο το α5 που ειχα και γενικοτερα ποιο ποιοτικο.....χθες εκανα πλακα σε ενα φιλο με Ζ2<που ειχα επισης....μακρυα απο σονυ>.ψοφιο το φλας του,μουντα τα χρωματα....τεσπα....Ακομη και το 4αρι της lg .....δοκιμαστε λιγο κοντινη με φλας..διπλα διπλα το ειχα με το νοτε4...αιωνες να σκασει η φωτο συγκριτικα με το νοτελι.....
Link to comment
Share on other sites

Περιστερι οσιου δαυιδ 11 10,20 € δεν ξερω ακομα αν φτουραει μιας και τωρα εκανε την πρωτη πληρη φόρτιση.

 

μιλαμε για γνησια??

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε για γνησια??

 

τι να σου πω δεν ιδια φαινεται.η συσκευασια βεβαια δε φαινοταν για γνησια.μεσα σε μια ζελατινα ηταν.απο εκει και περα ειμαι πολυ ευχαριστημενος για 1η μερα.εκει που το κινητο το μεσημερι εκλεινε τωρα ειμαι με 60% και σημερα δουλεψα πολυ gps.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι όλες οι bulk συσκευασίες. Αν ήθελες και κουτί θα σου έλεγε δώσε είκοσι όχι έντεκα.
Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι όλες οι bulk συσκευασίες. Αν ήθελες και κουτί θα σου έλεγε δώσε είκοσι όχι έντεκα.

 

ναι σωστα κι εγω bulk την πηρα.η smartec την ειχε 18.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...