Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ είχες ανεβάσει μια φωτο με ένα άσπρο Note που φορούσε την γνήσια flip της Samsung σε γκρι;;;

Από τότε που είδα τον συνδυασμό έχω μπει πολλές φορές στον πειρασμό να την παραγγείλω, αλλά σκέφτομαι και τα 29€ συν τα μεταφορικά (κάπου είδα αυτήν την τιμή) συν το θέμα της προστασίας και το έχω φρενάρει λίγο το ζήτημα.

 

Δεν είμαι εγω. Το ειχα δει και το εψαχνα το ποστ για να το βαλω εδω. Χαχα

Ετσι ακριβώς το εχω.

Η άσπρη flip φοβόμουν μην λερώνει και το γκρι πισω ειναι πιο ωραίο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Αν θελουμε να ειμαστε σωστοι, η αντιθεση σε τετοιους ειδους αντικειμενα κανει κακο, στα ρουχα οπως ειπα και πριν πολλες φορες η αντιθεση μπορει να το αναδειξει - αλλα δεν απεχει και πολυ στο να γινει τσιρκολικι.

Οι ισοροπιες λοιπον ειναι λεπτες και οπως και να το κανουμε ενα κινητο σκουρου χρωματισμου συνδιαζομενο με λευκα hf ειναι λιγο πανυγηρτζιδικη κατασταση.....

Τεσπα σταματω εδω....καλο βραδυ σε ολους σας!

 

Είναι ευχάριστο που οι κάτοχοι των Note δεν έχουν προβλήματα με τη συσκευή τους και ασχολούνται με τέτοια θέματα αλλά νομίζω ότι το εξαντλήσαμε, ας επανέλθουμε στα πιο ουσιώδη... :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι ευχάριστο που οι κάτοχοι των Note δεν έχουν προβλήματα με τη συσκευή τους και ασχολούνται με τέτοια θέματα αλλά νομίζω ότι το εξαντλήσαμε, ας επανέλθουμε στα πιο ουσιώδη... :rolleyes:

 

Όντως. Είναι προφανές ότι δεν υπάρχουν ουσιώδη προβλήματα στη συσκευή.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε δεν προσβαλω κανεναν - μιλαω για αντικειμενικοτητα και οχι για υποκειμενικοτητα.....

 

Και μονο που λες το γουστο αντικειμενικο, και θες ντε και καλα να αναγαγεις το δικο σου στο μονο πολιτικα ορθό , καταλαβαμε ποση σχεση εχεις με το γουστο και τα χρώματα.

Ευτυχως που δε σε ρωτησε κανείς για το οτιδήποτε.

Θα ειχαμε μονόχρωμα ρούχα, μονοχρωμα κτιρια , μονοχρωμα κινητά κτλ κτλ...

Κι αλλοι γίνονται συντηρητικουρες οσο μεγαλώνουν, αλλα δε προσπαθουν να μας πεισουν ότι ολα στη ζωη πρεπει να γινονται συμφωνα με το δικό τους στείρο γουστο αλλιώς ειναι αντικειμενικα κακόγουστα.

Οι τελευταιες δυο λεξεις ειναι σχημα οξύμωρο, υποψην...

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα..

Το μόνο παράπονο μου στο τέλειο αυτό κινητό είναι η κάμερα.

Ξέρω ότι το έχουμε κουβεντιασει το θέμα και αλλη φορά αλλά η κάμερα του πρώτου θηρίου νομίζω ήταν ανώτερη.

Ειδικα το βράδυ. Το πρώτο θηρίο είχε πιο δυνατό φλας και οι βραδινές photos βγαίναν πιο εύκολα. Εδώ ζοριζεσαι για να πετύχεις καλή photo.

Εδώ λίγο ξενέρωσα.. Το μοναδικό μειονέκτημα του κινητού για μένα.

Sent from my note2

Link to comment
Share on other sites

Αν ρυθμίσεις λίγο την κάμερα βάζεις ωραίες φωτο νομίζω... Μια αυτήν που είναι χωρίς φλας με μόνο ένα μικρό φωτιστικό.
Link to comment
Share on other sites

Αν ρυθμίσεις λίγο την κάμερα βάζεις ωραίες φωτο νομίζω... Μια αυτήν που είναι χωρίς φλας με μόνο ένα μικρό φωτιστικό.

 

Χμμμμ δεν διαφωνώ απλά στο πρώτο νοτελι δεν έπαιζα και πολύ με τις ρυθμίσεις..

Τραβούσα και τέλος.. Εδώ το βράδυ το φλας είναι ένα κλικ πιο αδύναμο με αποτέλεσμα να ζοριζεσαι λίγο.

Και μου έκανε μεγάλη εντύπωση αν και το είχα διαβάσει και παλιότερα.

Τώρα που το είδα στην πράξη ξενέρωσα λίγο.

Βασικά είναι το μοναδικό μειον για μένα. Κάτι άλλο δεν βρίσκω.

Sent from my note2

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα..

Το μόνο παράπονο μου στο τέλειο αυτό κινητό είναι η κάμερα.

Ξέρω ότι το έχουμε κουβεντιασει το θέμα και αλλη φορά αλλά η κάμερα του πρώτου θηρίου νομίζω ήταν ανώτερη.

Ειδικα το βράδυ. Το πρώτο θηρίο είχε πιο δυνατό φλας και οι βραδινές photos βγαίναν πιο εύκολα. Εδώ ζοριζεσαι για να πετύχεις καλή photo.

Εδώ λίγο ξενέρωσα.. Το μοναδικό μειονέκτημα του κινητού για μένα.

Sent from my note2

 

Σε αυτη την βραδυνη φωτογραφια με ολες τις ρυθμισεις στο αυτοματο, τι ειναι αυτο που κατα την γνωμη σου σε χαλαει?? Εγω νομιζω παντως οτι τα παει πολυ καλα σε βραδυνες φωτογραφιες...

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβασες αγαπητέ μου όλα μου τα πόστ σχετικα με τα χρώματα, και το συμπέρασμα που εβγαλες είναι αυτό λυπάμαι, αλλά μάλλον δεν αντιληφθηκες την λογική μου....τα υπόλοιπα μέλη που συμμετείχαν στην κουβέντα δεν είχαν την άποψη σου....

 

Το οτι τα αλλα μελη ειναι πιο ευγενικα και δεν ασχολούνται, δε σημαινει οτι δεν τα ειπες εσυ.

Μπορει και να κανω λαθος , αλλα εσυ δεν αναφέρθηκες σε τσιρκολικια, πανυγηρτζιδικα χρωματα , και αμα εχεις αλλο χρωμα θήκη , εισαι αντικειμενικα κακογουστος;

Μπορει κι εγω να μεγαλωνω και ξεχναω ισως.

Δοξα το θεο ,scripta manent.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Αν ρυθμίσεις λίγο την κάμερα βάζεις ωραίες φωτο νομίζω... Μια αυτήν που είναι χωρίς φλας με μόνο ένα μικρό φωτιστικό.

 

 

Ψάχνω να βρω το κείμενο με τις διάφορες ρυθμίσεις κάμερας του φίλου Te_salat και δεν το βρίσκω. Μπορεί να μου πει κάποιος που είναι;

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη την βραδυνη φωτογραφια με ολες τις ρυθμισεις στο αυτοματο, τι ειναι αυτο που κατα την γνωμη σου σε χαλαει?? Εγω νομιζω παντως οτι τα παει πολυ καλα σε βραδυνες φωτογραφιες...

 

φιλε μου δεν ειπα οτι δεν τα παει καλα η οτι δεν βγαζει καλες photos καθε αλλο μαλιστα..!

απλα μου εχω την εντυπωση οτι φλας του note 1 ηταν πιο δυνατο απο το 2..!

στο 2 πρεπει λιγο να "προσεξεις" για να βγαλεις μια Photo σαν την παραπανω..με το ενα εβγαινε πιο ευκολα!

τεσπα μπορει να κανω και λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Η καμερα του ειναι αναφορας, συμφωνα και με πολλα διεθνη κεντρα αξιολογησεων (reviews) και δεν χρειαζεται καποια ρυθμιση. Υποκειμενικος ο παραγοντας οταν επιδιωκεις διαφορετικη ληψη, να εχεις και το αποτελεσμα. Απο Δευτερα θα γινω ευτυχης κατοχος του "θηριου". Η τιμη του ειναι πλεον προσιτη, για αυτα που διαθετει και προσφερει.

Σε οτι μενει σε γραπτο, ας μην δινουμε μεγαλη συνεχεια. Το θεμα στις διαφορετικες αποχρωσεις κινητου με hf, η κινητου με φορτιστη, ειναι καθαρα υποκειμενικος παραγοντας και απλα πρεπει να κανουμε καποια αναφορα, αλλα εως εκει. Οταν παρεμβαινουμε για να αλλαξουμε αποψεις, ειναι επεμβαση στην βουληση και την νοημοσυνη του ετερου συνομιλητη. Ας μενουμε στο δια ταυτα με κυριο γνωμονα την ποιοτητα και τις υπηρεσιες που παρεχει.

Edited by scorpios44
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν ειπα οτι δεν τα παει καλα η οτι δεν βγαζει καλες photos καθε αλλο μαλιστα..!

απλα μου εχω την εντυπωση οτι φλας του note 1 ηταν πιο δυνατο απο το 2..!

στο 2 πρεπει λιγο να "προσεξεις" για να βγαλεις μια Photo σαν την παραπανω..με το ενα εβγαινε πιο ευκολα!

τεσπα μπορει να κανω και λαθος..

 

Δεν εχω δοκιμασει το 1 φιλε μου, οποτε δεν εχω κανεναν λογο να αμφιβαλλω σε αυτο που λες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δοκιμασει το 1 φιλε μου, οποτε δεν εχω κανεναν λογο να αμφιβαλλω σε αυτο που λες...

 

θα κανω και αλλες δοκιμες και θα επανελθω στο θεμα αλλα ναι νομιζω οτι note 2 ενω βγάζει αριστες photos στο συνολο το βραδυ "ζοριζεται" λιγο παραπανω σε σχεση με το ενα...

θα το ξαναδοκιμασω ομως και θα επανελθω οπως ειπα ..μπορει να κανω και λαθος..:)

Link to comment
Share on other sites

θα κανω και αλλες δοκιμες και θα επανελθω στο θεμα αλλα ναι νομιζω οτι note 2 ενω βγάζει αριστες photos στο συνολο το βραδυ "ζοριζεται" λιγο παραπανω σε σχεση με το ενα...

θα το ξαναδοκιμασω ομως και θα επανελθω οπως ειπα ..μπορει να κανω και λαθος..:)

Δεν ξέρω για το 1, πάντως αν βασίζεσαι στο λεντάκι για να βγάλεις νυχτερινή φώτο, αυτό ποτέ δεν είναι αρκετό (ούτε και ποιοτικό στο αποτέλεσμα). Δοκίμασε καλύτερα στις ρυθμίσεις τη νυχτερινή λήψη (θέλει καλό χέρι όμως).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω το κείμενο με τις διάφορες ρυθμίσεις κάμερας του φίλου Te_salat και δεν το βρίσκω. Μπορεί να μου πει κάποιος που είναι;

 

Δεν υπάρχουν πια.

Δεν χρειάζονται αν ακολουθήσεις 3 πραγματάκια θα εχεις ικανοποιητικές φωτο.

1. Εσωτερικοί χώροι χωρις φλας επιλέγουμε την ρύθμιση χαμηλός φωτισμός. Χρειάζεται ελάχιστη προσοχή στο να μην ειμαστε σε κίνηση. Δεν κανει αν φωτογράφο ζούμε άτομα που κινούνται.

 

2. Εξωτερικοί χώροι βραδι με ελάχιστο φως. Επιλέγουμε το "Νύχτα". Εδω χρειάζεται απόλυτη ακινησία εκ μέρους μας.

Αν υπαρχει περισσοτερο φως χρησιμοποιούμε και παλι την επιλογή χαμηλός φωτισμός

 

3. Εξωτερικοί χώροι με έντονες φωτοσκιααεις. Χρησιμοποιούμε παντα το HDR.

 

Προσοχή στις δαχτυλιες στο τζαμακι του φακού. Αν ειναι λερωμενο θα πάρουμε άσχημα αποτελέσματα και δεν θα ξέρουμε γιατι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

 

Προσοχή στις δαχτυλιες στο τζαμακι του φακού. Αν ειναι λερωμενο θα πάρουμε άσχημα αποτελέσματα και δεν θα ξέρουμε γιατι.

 

Κωστα αυτο το τελευταιο ειναι ο μονιμος μου προβληματισμος σε ολες τις τελευταιες συσκευες. Επειδη δε χρησιμοποιω πλεον tpu κλπ θηκες που "εκρυβαν" το φακο, πλεον με τη μαμα flip type ο φακος ειναι αρκετα εκτεθειμενος και "αναγκαζομαι" κι εχω κολλημενο ενα κομματι screen protector.

Πως βλεπετε την αντοχη του σε βαθος χρονου? Γδερνεται? Γιατι μετα η υποθεση φωτογραφια παει περιπατο.

Ρωταω γιατι δεν εχω κρατησει κανενα νοτε πανω απο 1-1.5 μηνα (λογω των διαδοχικων δοκιμων) οποτε δεν ξερω τη συμπεριφορα του.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ο φακος χαραζεται ευκολα και χρηζει προστατευτικης θηκης flip board που να καλυπτει ομως και την πλατη. Υπαρχουν flip θηκες οι οποιες κουμπωνουν μεσα απο το καπακι και η πισω πλευρα του κινητου ειναι εκτεθειμενη. Προτιμω, προσωπικα, "ντυμενο" ολο το κινητο. Ποσο μαλλον για πισω που ειναι και η καμερα. Ο φακος αν χαραχτει ειναι για αλλαγη.

Στο http://www.gsmarena.com, αναφερουν πως το Note 2 δεν "φοραει" Gorning Gorrila glass 2.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php, ιδου και το Link. Οπως επισης: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii-review-824p3.php

Ισχυει? Μιλαμε για ενα απο τα κορυφαια κεντρα αξιολογησεων.

Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το 1, πάντως αν βασίζεσαι στο λεντάκι για να βγάλεις νυχτερινή φώτο, αυτό ποτέ δεν είναι αρκετό (ούτε και ποιοτικό στο αποτέλεσμα). Δοκίμασε καλύτερα στις ρυθμίσεις τη νυχτερινή λήψη (θέλει καλό χέρι όμως).

 

θα συμφωνησω...

παιδια για να μην παρεξηγηθώ...

δεν ζηταω την τελεια photo...:)

ξερω τι αποτελεσμα θα εχω με το λεντακι δεν ζηταω κατι εξωφρενικό..

απλα εχω την εντυπωση οτι το φλας/led του πρωτου note ηταν ΕΝΑ ΚΛΙΚ πιο δυνατο απο το 2...!

μπορει να κανω και λαθος!

θα κανω καποια τεστ και θα επανέλθω στο θεμα!:)

Link to comment
Share on other sites

Ο φακος χαραζεται ευκολα και χρηζει προστατευτικης θηκης flip board που να καλυπτει ομως και την πλατη. Υπαρχουν flip θηκες οι οποιες κουμπωνουν μεσα απο το καπακι και η πισω πλευρα του κινητου ειναι εκτεθειμενη. Προτιμω, προσωπικα, "ντυμενο" ολο το κινητο. Ποσο μαλλον για πισω που ειναι και η καμερα. Ο φακος αν χαραχτει ειναι για αλλαγη.

Στο http://www.gsmarena.com, αναφερουν πως το Note 2 δεν "φοραει" Gorning Gorrila glass 2.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php, ιδου και το Link. Οπως επισης: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii-review-824p3.php

Ισχυει? Μιλαμε για ενα απο τα κορυφαια κεντρα αξιολογησεων.

 

τις θηκες flip type -πλην της αυθεντικης- τις εχω απορριψει γιατι κανουν γκουμουτσα ενα κινητο, που κινειται ουτως η αλλως σε υψηλα επιπεδα χωροταξικης υλοποιησης :lol:

Με αλλα λογια, οτιδηποτε πλην της αυθεντικης με κουρασε στη βδομαδα πανω...

Προσωπικα εχω βαλει ενα κομματι "μαλακου" screen protector, που δεν αλλοιωνει τις φωτογραφιες και το αντικαθιστω καθε μηνα κι ειμαι οκ...

Link to comment
Share on other sites

Η μη υποστηριξη gorilla glass, κανει την συσκευη ευαλλωτη, η απλα ειχαμε υπερεκτιμησει και την Gorning, καθως ειχαν ακουστει χαραγματα και αλλου ειδους αλλιωσεις σε αλλα μοντελα που την υποστηριζαν? Περα απο τα προστατευτικα screen protectors, "γυμνη" η συσκευη, θα εχει θεμα? Ισχυει οτι μοντελα που φορουν gorilla glass εχουν διαφορα, μικρη εως μη αναγνωρισιμη με γυμνο ματι, παρα με μηχανηματα, στο ευρος χρωματων και χρωματικης παλετας?
Τεχνολογια...μια ανηφορικη ροτα προς την εξιλεωση των συναισθηματων...
Link to comment
Share on other sites

τις θηκες flip type -πλην της αυθεντικης- τις εχω απορριψει γιατι κανουν γκουμουτσα ενα κινητο, που κινειται ουτως η αλλως σε υψηλα επιπεδα χωροταξικης υλοποιησης :lol:

Με αλλα λογια, οτιδηποτε πλην της αυθεντικης με κουρασε στη βδομαδα πανω...

Προσωπικα εχω βαλει ενα κομματι "μαλακου" screen protector, που δεν αλλοιωνει τις φωτογραφιες και το αντικαθιστω καθε μηνα κι ειμαι οκ...

 

Βαγγέλη τι να σου πω, εγω το εχω απο τον Οκτώβρη και ειναι ανέπαφο. Το μεγαλύτερο διάστημα το έχω με την original flip η με κάποια back cover πολύ λεπτή.

Είναι και θέμα τύχης . Χθές το iPhone μου έπεσε εντελώς απροσδόκητα . Οπότε δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.

Αν δεν σου θολώνει τις φωτογραφίες άστο έτσι.

 

Πριν λίγο έπαιξα μ' ένα S4. Σαν ψεύτικο μου φάνηκε δίπλα στο Note2.

Μόνο n κάμερα με εντυπωσίασε και το μικρό μέγεθος 6ε σχέση με' την οθόνη .

Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει η Samsung και κάνει τα Note να δείχνουν πιο premium παρόλο που χρησιμοποιεί τα ίδια υλικά.

 

H τελική μου απόφαση είναι να κρατήσω το Note τουλάχιστον μέχρι τον Οκτώβρη και μετά βλέπουμε.

Το i4s είναι οκ για θάλασσα και όπου δεν μπορώ να κουβαλάω το θηρίο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη τι να σου πω, εγω το εχω απο τον Οκτώβρη και ειναι ανέπαφο. Το μεγαλύτερο διάστημα το έχω με την original flip η με κάποια back cover πολύ λεπτή.

Είναι και θέμα τύχης . Χθές το iPhone μου έπεσε εντελώς απροσδόκητα . Οπότε δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί.

Αν δεν σου θολώνει τις φωτογραφίες άστο έτσι.

 

Πριν λίγο έπαιξα μ' ένα S4. Σαν ψεύτικο μου φάνηκε δίπλα στο Note2.

Μόνο n κάμερα με εντυπωσίασε και το μικρό μέγεθος 6ε σχέση με' την οθόνη .

Δεν ξέρω πως τα καταφέρνει η Samsung και κάνει τα Note να δείχνουν πιο premium παρόλο που χρησιμοποιεί τα ίδια υλικά.

 

H τελική μου απόφαση είναι να κρατήσω το Note τουλάχιστον μέχρι τον Οκτώβρη και μετά βλέπουμε.

Το i4s είναι οκ για θάλασσα και όπου δεν μπορώ να κουβαλάω το θηρίο.

 

Ακριβως ετσι ειναι τα πραγματα Κωστα. Το σ4 μοιαζει με φτωχο συγγενη διπλα στο νοτελι και το ενα κοστιζει 200 ευρω παραπανω αυτη τη στιγμη.

Αναφορικα με τις θηκες ειναι οπως τα λες.

Αν σου πεσει την πατησες - προσωπικα πλεον το ρισκαρω και δεν ασχολουμαι τοσο με αυτο το κομματι. Αν γινει, εγινε (οπως και στην περιπτωση σου) - τα εχω απαξιωσει ολα αυτα πλεον...

Κραταω αυτο που εγραψες για το νοτελι και το φακο, οτι δεν εχεις δηλαδη γρατζουνια καθως το χρησιμοποιεις με την αυθεντικη flip ή με λεπτο backplate. Ειμαστε καλα τοτε, θα εχει χρησιμοποιησει καλο υλικο η σαμμυ.

Επισης, ελαβα απο ebay ενα spare part σκελετο συσκευης, που περιλαμβανει και το τζαμακι της καμερας. Αντικαθισταται πανευκολα.

Αν το κρατησω τοσο, ωστε να εχω θεμα με γρατζουνιες απλα το αντικαθιστω...

Link to comment
Share on other sites

τις θηκες flip type -πλην της αυθεντικης- τις εχω απορριψει γιατι κανουν γκουμουτσα ενα κινητο, που κινειται ουτως η αλλως σε υψηλα επιπεδα χωροταξικης υλοποιησης :lol:

Με αλλα λογια, οτιδηποτε πλην της αυθεντικης με κουρασε στη βδομαδα πανω...

Προσωπικα εχω βαλει ενα κομματι "μαλακου" screen protector, που δεν αλλοιωνει τις φωτογραφιες και το αντικαθιστω καθε μηνα κι ειμαι οκ...

 

Την original flip έχω και εγώ σχεδόν εξ αρχής. Κανένα πρόβλημα με την κάμερα.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω...

παιδια για να μην παρεξηγηθώ...

δεν ζηταω την τελεια photo...:)

ξερω τι αποτελεσμα θα εχω με το λεντακι δεν ζηταω κατι εξωφρενικό..

απλα εχω την εντυπωση οτι το φλας/led του πρωτου note ηταν ΕΝΑ ΚΛΙΚ πιο δυνατο απο το 2...!

μπορει να κανω και λαθος!

θα κανω καποια τεστ και θα επανέλθω στο θεμα!:)

Για την κάμερα του 1 έχω και εγώ να πω τα καλύτερα.Το βιντεάκι αυτό

ειναι απο το φίλο που του πούλησα το κινητό.Κρατούσε το κινητό όρθιο και γιαυτό βγήκε έτσι και στο youtube αλλά μπορεί να φανει η ποιότητα της κάμερας του.Ειναι σε club 3.30 τα ξημερώματα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...