Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι για να κα@λαντισουμε και λίγο να πω πως χθες έδωσα το αγαπημένο note καθώς και το ένα από τα δυο S3(Μπλέ)...

Αντε να ερθει το noteli λοιπόν γιατι ειδη αρχισα να νιωθω οτι κατι μου λείπει απο τα χερια...

Παντως η τελευταιες πληροφορίες που εχω απο γνωστω μαγαζι που εχω πάρει ολα μου τα κινητά και γρήγορα μιλάει για το αργοτερο μεχρι τις 5 οκτωμβρίου να το εχουμε στα χερια μας με τιμη γυρω στα 600 ευρό

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έτσι για να κα@λαντισουμε και λίγο να πω πως χθες έδωσα το αγαπημένο note καθώς και το ένα από τα δυο S3(Μπλέ)...

Αντε να ερθει το noteli λοιπόν γιατι ειδη αρχισα να νιωθω οτι κατι μου λείπει απο τα χερια...

Παντως η τελευταιες πληροφορίες που εχω απο γνωστω μαγαζι που εχω πάρει ολα μου τα κινητά και γρήγορα μιλάει για το αργοτερο μεχρι τις 5 οκτωμβρίου να το εχουμε στα χερια μας με τιμη γυρω στα 600 ευρό

 

Το μαγαζι που αναφερεσαι,ειναι καταστημα κινητης τηεφωνιας,πολυκαταστημα ή ιντερνετικο?

Αν μπορεις να μας πεις θα ηταν καλο.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλό να ρθει το ατιμο!ειναι για γκατζετακιδες...τουλαχιστον απο οτι δειχνει...καααατι μαγικο!
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μπορει καποιος να μου εξιγησει αυτο το πραγμα??

Note : Super AMOLED με ποιότητα HD (1280 x 800)

Note 2 : Super AMOLED HD (1280 x 720, 16:9)

Δηλαδη το Note εχει κατι καλητερο?

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

ρεεεεε με τον πονο μας παίζεται? σταματήστε τα βιντεακιαααααααααα
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά είναι πειρασμός μεγάλος, έλεγα να κρατηθώ λίγο να το πάρω προς τις γιορτές μιας και με το S3 είμαι μου χαρά αλλά είναι πολύ καλό για να αντισταθώ!!!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγω για να κοροιδεψω τον εαυτο μου πηγα και πηρα το galaxy note 10.1 3g μέχρι να ερθει το note ii.

 

Παιδια αν είναι όπως στο 10.1 και το πενακι του note ii ( που θα ειναι δηλαδή) απλά δεν θα παίζεται.

 

Σαν να γράφω σε χαρτί . Τόσο καλά και φυσικά

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εγω για να κοροιδεψω τον εαυτο μου πηγα και πηρα το galaxy note 10.1 3g μέχρι να ερθει το note ii.

 

Παιδια αν είναι όπως στο 10.1 και το πενακι του note ii ( που θα ειναι δηλαδή) απλά δεν θα παίζεται.

 

Σαν να γράφω σε χαρτί . Τόσο καλά και φυσικά

 

εγω για να μην παρω και tablet και το σ3 που ειχα ειπα να δωσω το σ3 και να παρω το note 2. 2 σε 1 δλδ.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα σημερα εδώ στην Ολλανδία (Eindhoven) για τη διαθεσιμοτητα του Note II στη Vodafone NL : ούτε έδω έχουν ιδέα για ακριβη ημερομηνια.Το "σε περίπου 2 βδομάδες" που μου είπαν,δε βοηθάει ιδιαίτερα,η αλήθεια είναι :p:p:p .

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Δέχεται microsim ή κανονικές;
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το νημα του note και αυτό το νήμα και βλέπω ότι είστε όλοι ευτυχισμένοι. Σκέφτομαι λοιπόν να αφήσω το desire s και να πάρω το θηρίο. Το μόνο που θα μου λείψει είναι το sense
το να μην κανεις τιποτα ειναι καλυτερο απο το να εισαι πολυασχολος κανοντας τιποτα
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το νημα του note και αυτό το νήμα και βλέπω ότι είστε όλοι ευτυχισμένοι. Σκέφτομαι λοιπόν να αφήσω το desire s και να πάρω το θηρίο. Το μόνο που θα μου λείψει είναι το sense

 

Δεν νομίζω οτι είναι και τόσο τραγικό μπροστά σε αυτά που θα δείς στο απόλυτο noteli 2...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το νημα του note και αυτό το νήμα και βλέπω ότι είστε όλοι ευτυχισμένοι. Σκέφτομαι λοιπόν να αφήσω το desire s και να πάρω το θηρίο. Το μόνο που θα μου λείψει είναι το sense

Πίστεψέ μας ,δεν θα το μετανιώσεις ούτε μια στιγμή ,θα είσαι μόνιμα με ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο :lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αύριο δίνω το s3..

Δευτέρα κάνω προπαραγγελία και 2-3 βδομάδες θέλω να νιώσω λίγο "νεάντερταλ"..! :lol:

Ούτε ΕΝΑ smartphone!

Σοβαρά!

 

Θα μου μείνει ένα w890i μόνο (και έχω 3 αριθμούς :lol: )

Survivor :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

το ρημαδι το καταραμενο τοτοτο θελωωωωωωωωωω χθες!αντε αντε με το καλωδιο να φτασουν οι φακιομενες μερες! πειτε μου θα ναι κακια που θα βλεπω το μηλοτηλεφωνο το 5αρι....και θα μου φευγει χαμογελο?????????been there done that...for looooong loooooooong time...nice but....belongs to the past...have fun enjoy it but....let me pass in χαλαρο modeeeeeeeeee
ex-user of N9210i communicator,6210,8850, P800,GX10i, SL55,T610i, SX1,qtek2020,N95,3gs,Galaxy Note 2, lg g2 and ...6s plus
Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να περιμένω και ΠΡΟπαρήγγειλα το iphone!!! :mad:

 

(να πούμε και καμία λαλακία γιατί δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες...)

Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να περιμένω και ΠΡΟπαρήγγειλα το iphone!!! :mad:

 

(να πούμε και καμία λαλακία γιατί δεν περνάνε με τίποτα οι μέρες...)

 

Εγώ στην θέση σου,αν βαριόμουν, θα έκανα προαναγγελία το lumia 920..

Πλάκα-πλάκα τώρα που το σκέπτομαι, το nokia έχει 3 καταπληκτικά πράγματα για μένα…

1. Η κάμερα του θα αφήσει εποχή…(αν επαληθευτούν τα reviews)

2. Η οθόνη του μπροστά από τον ανταγωνισμό..

3. Nokia maps.

Και, πάντα για μένα, επειδή έχω μόνιμα αγκαλιά το tab 10.1 το σκέπτομαι σοβαρά να θυσιάσω λίγες ίντσες…

 

v@geli, ξέρω ότι θεωρείς τα wp8 βαρετά, αλλά, αν πιάσεις στα χέρια σου το 920, να μας ενημερώσεις…

κλείνω το offtopic

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην θέση σου,αν βαριόμουν, θα έκανα προαναγγελία το lumia 920..

Πλάκα-πλάκα τώρα που το σκέπτομαι, το nokia έχει 3 καταπληκτικά πράγματα για μένα…

1. Η κάμερα του θα αφήσει εποχή…(αν επαληθευτούν τα reviews)

2. Η οθόνη του μπροστά από τον ανταγωνισμό..

3. Nokia maps.

Και, πάντα για μένα, επειδή έχω μόνιμα αγκαλιά το tab 10.1 το σκέπτομαι σοβαρά να θυσιάσω λίγες ίντσες…

 

v@geli, ξέρω ότι θεωρείς τα wp8 βαρετά, αλλά, αν πιάσεις στα χέρια σου το 920, να μας ενημερώσεις…

κλείνω το offtopic

 

To ειδα το 920. Η καλυτερη οθονη που εχω δει ποτε σε κινητο (ναι, ναι, χωρις υπερβολη), πολυ ομορφο και πολυτελες (φαινεται να δικαιολογει τα χρηματα του κρατωντας το στο χερι) - γενικα ενα εξαιρετικο τηλεφωνο, που μου αφησε αριστες εντυπωσεις.

Απλα θεωρω τα WP8 της πλακας λειτουργικο (και το android το ιδιο ειναι, απλα εκμεταλλευεται λιγο καλυτερα το χωρο και τουλαχιστον καθισταται χρηστικο στην καθημερινοτητα - που εισαι αγαπημενο webos - meego), οποτε θα με αφησει και παλι αδιαφορο.

Στο δια ταυτα, ακομα δεν ειχα την τυχη να δω το νοτελι 2 και το περιμενω με ανυπομονησια.

Link to comment
Share on other sites

Στο δια ταυτα, ακομα δεν ειχα την τυχη να δω το νοτελι 2 και το περιμενω με ανυπομονησια.

 

Και εμείς τις εντυπώσεις σου... :)

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς τις εντυπώσεις σου... :)

 

Παρηγγειλα ηδη θηκη TPU απο ebay (δερματινη δεν παιζει ακομα) ωστε να το ριξω αμεσα, μολις παραλαβω με το καλο, γιατι τα αχρηστα πλαστικα του (ναι αυτη ειναι η αληθεια) θα με εκνευρισουν. Τουλαχιστον μεσα σε θηκη δεν θα καταλαβαινω το "ψεμα" της σαμμυ και λογω του βαρους θα σωζεται.

Εχε χαρη που ο ανταγωνισμος δεν εχει τιποτα που να το πλησιαζει...

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα ηδη θηκη TPU απο ebay (δερματινη δεν παιζει ακομα) ωστε να το ριξω αμεσα, μολις παραλαβω με το καλο, γιατι τα αχρηστα πλαστικα του (ναι αυτη ειναι η αληθεια) θα με εκνευρισουν. Τουλαχιστον μεσα σε θηκη δεν θα καταλαβαινω το "ψεμα" της σαμμυ και λογω του βαρους θα σωζεται.

Εχε χαρη που ο ανταγωνισμος δεν εχει τιποτα που να το πλησιαζει...

Πραγματικά είσαι στο μυαλό μου... :)

 

Το S3 ήταν το πρώτο κινητό, στην ζωή μου, που φόρεσε θήκη και screen protector. Τα πλαστικά της Samsung είναι ότι να ναι. Και δεν μιλάω για HTC αλλά θα μπορούσε να πάρει μαθήματα από την συμπατριώτισσα LG... H εμπειρία από το S3 και η παρόμοια σχεδίαση/υλικά του Note 2, επιβάλουν θήκη. Προσωπικά περιμένω την original slim της samsung.

 

Παρόλα αυτά μέχρι το καλοκαίρι του 2013 θα είναι μονόδρομος... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...