Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απεξαρτηση φιλε μου.Απεξαρτηση :D:D:D

Παλευω ολη μερα,μια με το ενα μια με το αλλο

Πάντως δεν μπορείς να πεις είναι η πιο γλυκιά εξάρτησή:lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και η δικιά μου ιστορία...

Είχα την τυχη να εχω το Note αλλα και 2 S3,ναι δυο καλά ακουσατε...

Τελικά εδω και δυο μερες το note και το ενα S3 τα εδωσα περιμένοντας το νοτελι nuber 2...

1ή2 Οκτωβρίου θα το εχω στα χερια μου...

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και η δικιά μου ιστορία...

Είχα την τυχη να εχω το Note αλλα και 2 S3,ναι δυο καλά ακουσατε...

Τελικά εδω και δυο μερες το note και το ενα S3 τα εδωσα περιμένοντας το νοτελι nuber 2...

1ή2 νοεμβρίου θα το εχω στα χερια μου...

 

εννοεις οκτωβριου?θα παθουν εγκεφαλικο αυτοι που το περιμενουν σε 10 μερες :D

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

εννοεις οκτωβριου?θα παθουν εγκεφαλικο αυτοι που το περιμενουν σε 10 μερες :D

Πιες 10? θες να σ στείλω το λινκ του expansys να δεις πότε έβαλα PRE-ORDER? :mad::mad::mad::mad:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Πιες 10? θες να σ στείλω το λινκ του expansys να δεις πότε έβαλα PRE-ORDER? :mad::mad::mad::mad:

 

Ελα σε βρηκα.3/09 :D:D:D:D

Ατιμο μικροβιο

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

το σιγουρο ειναι οτι πλησιαζει ολοενα και περισσοτερο.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

εννοεις οκτωβριου?θα παθουν εγκεφαλικο αυτοι που το περιμενουν σε 10 μερες :D

 

ναι το διόρθωσα είδη

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο ή μπλέ? τι λέτε εσείς?

 

Αν και δεν με ενθουσιάζει το μπλε, είμαι 2 χρόνια τωρα με λευκό desire, κλίνω πως αυτό.

ή το λευκό? :O

 

Δεν ξέρω ρε ****το... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει το DC++ ? Έχει τίποτα spyware?

 

Εγώ προσωπικά όταν με το καλό το πάρω θα διαλέξω το άσπρο. Το μπλε τονίζει τα «άψογης» ποιότητας πλαστικά του και φαίνεται «υπερπολυτελές»...σαν Datsun περασμένων δεκαετιών είναι...:p

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο ή μπλέ? τι λέτε εσείς?

 

Αν και δεν με ενθουσιάζει το μπλε, είμαι 2 χρόνια τωρα με λευκό desire, κλίνω πως αυτό.

ή το λευκό? :O

 

Δεν ξέρω ρε ****το... :lol:

Καλημέρα, δεν υπάρχει μπλε φίλε μου μόνο Marble White κ Titanium Gray.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν υπάρχει μπλε φίλε μου μόνο Marble White κ Titanium Gray.

 

Εμένα αυτό το μπλε μου αρέσει στο s3 και θα το ήθελα στο note2. Από την άλλη μου αρέσουν γενικά τα γκρι αλλά είναι η πρώτη φορά που θα έμπαινα σε δίλημμα μεταξύ λευκού και σκούρου.. Από την άλλη το λευκό θα δείχνει κι άλλο τον όγκο του :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό το μπλε μου αρέσει στο s3 και θα το ήθελα στο note2. Από την άλλη μου αρέσουν γενικά τα γκρι αλλά είναι η πρώτη φορά που θα έμπαινα σε δίλημμα μεταξύ λευκού και σκούρου.. Από την άλλη το λευκό θα δείχνει κι άλλο τον όγκο του :rolleyes:

 

Δυσκολη επιλογη...Αν και κλείνω πρός το λευκό μιας και θα κρατήσω το S3 σε μπλέ...

Βλέπουμε!!!!

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Δύο ερωτήσεις έχω και όποιος ξέρει απαντάει:

1) Το Note II θα παίρνει micro SIM?

2) Διάβασα το thread και δεν είδα να αναφέρεται κάτι σχετικά με το SAR του...Ξέρει κανείς πόσο θα είναι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Δύο ερωτήσεις έχω και όποιος ξέρει απαντάει:

1) Το Note II θα παίρνει micro SIM?

2) Διάβασα το thread και δεν είδα να αναφέρεται κάτι σχετικά με το SAR του...Ξέρει κανείς πόσο θα είναι?

 

1.Ναι

2.Δεν βρηκα νουμερο

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μ' αυτά που μας έχει συνηθίσει η samsung με το sar δεν παίζει να είναι πάνω από 0.35

 

Κι εγώ πιστεύω θα είναι σε πολύ καλά επίπεδα.. Η αλήθεια είναι ότι έψαξα από περιέργεια αλλά όντως δεν βρήκα κάτι ούτε εγώ!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ πιστεύω θα είναι σε πολύ καλά επίπεδα.. Η αλήθεια είναι ότι έψαξα από περιέργεια αλλά όντως δεν βρήκα κάτι ούτε εγώ!!

 

Και εγώ γι' αυτό ρώτησα...Δεν βρήκα κάτι στο internet και μου έκανε εντύπωση.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν έχει προσφορά μαζί με την συσκευή 50gb στο dropbox , καλοέμαθα από το σ3.

Όλο λέω να περιμένω κανένα μήνα να πέσει η τιμή του αλλά κάθε μέρα παίζω με το confirm , ε που θα πάει, θα το κάνω το λάθος.

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν έχει προσφορά μαζί με την συσκευή 50gb στο dropbox , καλοέμαθα από το σ3.

Όλο λέω να περιμένω κανένα μήνα να πέσει η τιμή του αλλά κάθε μέρα παίζω με το confirm , ε που θα πάει, θα το κάνω το λάθος.

Εγώ το confirm το έχω πατήσει απ της 3 του μήνα :lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν έχει προσφορά μαζί με την συσκευή 50gb στο dropbox , καλοέμαθα από το σ3.

Όλο λέω να περιμένω κανένα μήνα να πέσει η τιμή του αλλά κάθε μέρα παίζω με το confirm , ε που θα πάει, θα το κάνω το λάθος.

 

Μα δε θα επαιζε αθροιστικά, αν την εκμεταλλευτηκες απο το S3 δεν θα έπαιρνες άλλα 50GB (στο λέω μιας και η αντίστοιχη προσφορά υπάρχει και για το note 10.1 που έχω, αλλά δεν ισχύει μιας κι εγω ήδη έκανα μια 50GB ενεργοποίηση από S3).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Όταν έρθει Ελλάδα οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας θα το έχουν το ίδιο γρήγορα με καταστήματα Ίντερνετ ή θα αργήσει ; Φίλος θέλει να το πάρει απο wind.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερώτηση. Όταν έρθει Ελλάδα οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας θα το έχουν το ίδιο γρήγορα με καταστήματα Ίντερνετ ή θα αργήσει ; Φίλος θέλει να το πάρει απο wind.

Ευχαριστω.

 

Συνήθως μέσω καταστημάτων eshop έρχονται νωρίτερα. Οι πάροχοι δεν θα αργήσουν να το διαθέσουν πάντως...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως μέσω καταστημάτων eshop έρχονται νωρίτερα. Οι πάροχοι δεν θα αργήσουν να το διαθέσουν πάντως...

 

Οι πάροχοι αργούν. .

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...