Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το xiaomi μαζί με το amazon μην το ξεχνάμε.

Έχει και ενσωματωμένο chromecast απευθείας χωρίς πατέντες που δεν το έχει κανένα στα χρήματα αυτά με την μόνη διαφορά οτι δεν μπαίνει σε γκρουπ ακόμα.

Μειονεκτήματα σε σχέση με τα άλλα.

Ναι μεν με το android tv πανε μπαλα χωρίς κανένα κόλλημα αλλά ενας πολυ απαιτητικός θα ήθελε σκέτο android.

Αρκετες εφαρμογές εγκαθίστανται με πλάγιο τρόπο αν και το βλέπω δύσκολο να χρειαστεί περα απο μια δυο.

Αν θες να παίζεις "δυνατά παιχνίδια είναι λίγο κατώτερα.

Και το xiaomi λένε οτι δεν παίζει 5.1 απο Netflix, κάποια στιγμή θα το δοκιμάσω..

Έτσι και αλλιώς σχεδόν κανένα δεν παίζει με εγγύηση οτι θα παίζει 4k εκτός απο αυτα που λέμε πόσο μαλιστα 5.1

 

κατα την γνώμη μου ειναι μεγάλο λάθος να πας σε box περα απο αυτα αν δεν παίζεις σαν τρελός παιχνίδια η δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος πχ επειδή δεν παίζει κάποια ιδιαίτερη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Ενδιαφερομαι και γω για ενα tv box και λιγο που ειδα επεσα πανω στο Fire TV Stick της Αμαζον. Θα το παραγγειλω απο το αγγλικο αμαζον και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να εισαι συνδρομητης prime για να παιξει ( κατι τετοιο ελεγε ενας στα σχολια) και αν στην Ελλαδα θα παιζει το bbc και οι αλλες υπηρεσιες που αναφερει. Γενικα ειναι μια πιο αξιοπιστη λυση απο τα αντροιντ boxes ?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι και γω για ενα tv box και λιγο που ειδα επεσα πανω στο Fire TV Stick της Αμαζον. Θα το παραγγειλω απο το αγγλικο αμαζον και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να εισαι συνδρομητης prime για να παιξει ( κατι τετοιο ελεγε ενας στα σχολια) και αν στην Ελλαδα θα παιζει το bbc και οι αλλες υπηρεσιες που αναφερει. Γενικα ειναι μια πιο αξιοπιστη λυση απο τα αντροιντ boxes ?

 

Εγώ το πήρα από Ελλάδα και παίζει μια χαρά out of the box. Ουσιαστικά Android τρέχει και το Fire TV stick, μπορείς να βάλεις οποιαδήποτε εφαρμογή Android. Για Netflix, Kodi και γενικά για χρήση media player είναι πιο αξιόπιστο από τα TV Box θεωρώ. Αν το θες για παιχνίδια κλπ ίσως να στραφείς προς tv box. Όχι ότι δεν θα τα τρέχει άνετα και το Fire stick, αλλά δεν έχει αποθηκευτικό χώρο για πολλά πολλά.

Για να παίξει τις υπηρεσίες που αναφέρεις εφόσον είναι συνδρομητικές, πρέπει να έχεις συνδρομή στις υπηρεσίες αυτές όπως ισχύει δηλαδή και με Netflix. Αν κάποια υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν τότε θα την παίζει. Πχ εγώ που είχα περάσει γερμανικό λογαριασμό Amazon είχε κάποια κανάλια γερμανικά αλλά δεν το πολυ έψαξα, ίσως έπαιζε ρόλο ότι το stick προοριζόταν για τη γερμανική αγορά.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι και γω για ενα tv box και λιγο που ειδα επεσα πανω στο Fire TV Stick της Αμαζον. Θα το παραγγειλω απο το αγγλικο αμαζον και θα ηθελα να ρωτησω αν θα πρεπει να εισαι συνδρομητης prime για να παιξει ( κατι τετοιο ελεγε ενας στα σχολια) και αν στην Ελλαδα θα παιζει το bbc και οι αλλες υπηρεσιες που αναφερει. Γενικα ειναι μια πιο αξιοπιστη λυση απο τα αντροιντ boxes ?
Δεν στέλνει το Αμαζον το stick στην Ελλάδα.

Οπότε ή Εβαυ ή skroutz.

 

Για ότι άλλες απορίες, έλα στο θέμα του Fire stick να ρωτήσεις.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία απορία.Δοκίμασα το test του Netflix και παρόλο που εχω πρόγραμμα για HD,το tv box (vorke z6) λένε δε το υποστηρίζει.Πρόσφατα Μετά απο πολύ ψάξιμο,αγόρασα μια sony xe70005 λόγω του οτι η εικόνα της ούτε για αστείο δε μπορούσε να συγκριθεί με Sammy&LG που είδα..Παρατηρώ όμως κάτι πολύ κουφό.Ξεκινάει η ταινία με χάλια ποιότητα και μετά από περίπου 15 δεύτερα γίνεται αλφαδι!αλφαδι μιλάμε όχι και σαν 4Κ αλλά οι τρίχες φαίνονται άνετα!Και δε νομίζω να είναι λόγω buffering τόση ώρα,γιατί έχω 24ρα σύνδεση με καλώδιο ethernet.Πως γίνεται αυτό;Είναι θέμα τηλεόρασης η κάτι άλλο;Πως γίνεται με Μόλις 854x480 να έχω τέτοιο αποτέλεσμα;Το παιδί που την πήρα μου είπε οτι το x reality pro chip μπορεί και μετατρέπει χαμηλής ποιότητας σήμα σε υψηλό.Μήπως έχει δίκιο;733947ae8b870f93491cdb2ee1343c54.jpg

 

Πάντα το video streaming ξεκινάει από χαμηλή ποιότητα και ανεβαίνει όσο επιτρέπει η ταχύτητα της σύνδεσης και τα χαρακτηριστικά της συσκευής. Στη δική σου περίπτωση, προφανώς μπορεί να γίνει ακόμη καλύτερη, εάν βάλεις κάποια συσκευή που μπορεί να παίξει Netflix σε HD.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από Ελλάδα και παίζει μια χαρά out of the box. Ουσιαστικά Android τρέχει και το Fire TV stick, μπορείς να βάλεις οποιαδήποτε εφαρμογή Android. Για Netflix, Kodi και γενικά για χρήση media player είναι πιο αξιόπιστο από τα TV Box θεωρώ. Αν το θες για παιχνίδια κλπ ίσως να στραφείς προς tv box. Όχι ότι δεν θα τα τρέχει άνετα και το Fire stick, αλλά δεν έχει αποθηκευτικό χώρο για πολλά πολλά.

Για να παίξει τις υπηρεσίες που αναφέρεις εφόσον είναι συνδρομητικές, πρέπει να έχεις συνδρομή στις υπηρεσίες αυτές όπως ισχύει δηλαδή και με Netflix. Αν κάποια υπηρεσία προσφέρεται δωρεάν τότε θα την παίζει. Πχ εγώ που είχα περάσει γερμανικό λογαριασμό Amazon είχε κάποια κανάλια γερμανικά αλλά δεν το πολυ έψαξα, ίσως έπαιζε ρόλο ότι το stick προοριζόταν για τη γερμανική αγορά.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες !

Δεν στέλνει το Αμαζον το stick στην Ελλάδα.

Οπότε ή Εβαυ ή skroutz.

 

Για ότι άλλες απορίες, έλα στο θέμα του Fire stick να ρωτήσεις.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ειδα αργοτερα οτι υπαρχει ξεχωριστο θεμα ! Ερχομαι :p

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος περα από το 5.1 netflix που και αυτο δεν το εχω τσεκαρει για να πάει κάποιος σε fire stick και οχι σε Xiaomi .

Το xiaomi κερδίζει.

Σε ελάχιστες περιπτώσεις θα ηταν καλύτερο το firestick μόνο αν μιλήσουμε για συγκεκριμένες άχρηστες ΣΥΝΗΘΩΣ για τον Έλληνα αγοραστή συνδρομητικές υπηρεσίες.

Κερδίζει στα σημεία γιατί εχει ενσωματωμένο chromecast που είναι τρομερή λύση, έχει και το usb του βγάζει οπτική και έχει και στέρεο έξοδο για σύνδεση και η μονο με ηχεία για εκμετάλλευση του και σαν chromecast audio εκτός από chromecast video

Ετσι Μπορεις να παίξεις απο το YouTube μόνο τον ήχο κάτι που αλλιώς χρειάζεται συνδρομή ακόμα και να έχεις το original chromecast audio της google .

Και πολύ πολύ βασικό Ειναι 4k και το αγοράζεις από Ελλάδα όσο έχει και στην Κίνα, δηλαδή 55 περίπου ευρώ.

Διορθώσετε με αν κάνω λάθος γενικότερα και ξεχνάω κάτι.

 

Τα έχω και τα 2 μπροστά μου και αν ηταν να διαλέξω μόνο το ενα και βέβαια το xiaomi θα διάλεγα.

Εκτός αν ήθελα 5.1 Netflix θυσιάζοντας βέβαια ΤΌΣΕΣ άλλες λειτουργίες που προσφέρει το xiaomi

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος περα από το 5.1 netflix που και αυτο δεν το εχω τσεκαρει για να πάει κάποιος σε fire stick και οχι σε Xiaomi .

 

Το xiaomi κερδίζει.

 

Σε ελάχιστες περιπτώσεις θα ηταν καλύτερο το firestick μόνο αν μιλήσουμε για συγκεκριμένες άχρηστες ΣΥΝΗΘΩΣ για τον Έλληνα αγοραστή συνδρομητικές υπηρεσίες.

 

Κερδίζει στα σημεία γιατί εχει ενσωματωμένο chromecast που είναι τρομερή λύση, έχει και το usb του βγάζει οπτική και έχει και στέρεο έξοδο για σύνδεση και η μονο με ηχεία για εκμετάλλευση του και σαν chromecast audio εκτός από chromecast video

 

Ετσι Μπορεις να παίξεις απο το YouTube μόνο τον ήχο κάτι που αλλιώς χρειάζεται συνδρομή ακόμα και να έχεις το original chromecast audio της google .

 

Και πολύ πολύ βασικό Ειναι 4k και το αγοράζεις από Ελλάδα όσο έχει και στην Κίνα, δηλαδή 55 περίπου ευρώ.

 

Διορθώσετε με αν κάνω λάθος γενικότερα και ξεχνάω κάτι.

 

 

 

Τα έχω και τα 2 μπροστά μου και αν ηταν να διαλέξω μόνο το ενα και βέβαια το xiaomi θα διάλεγα.

 

Εκτός αν ήθελα 5.1 Netflix θυσιάζοντας βέβαια ΤΌΣΕΣ άλλες λειτουργίες που προσφέρει το xiaomi

Για μένα ένα μεγάλο πλεονέκτημα του Amazon stick είναι ότι έρχεται με πολύ χρήσιμο remote και γλυτώνεις άλλα 10€ που αναγκαστικά θα δώσεις στα περισσότερα tv box και επίσης επειδή δεν είναι κουτί,.γλυτώνεις από το να του βρεις χώρο.

Το stick μπαίνει και πίσω από την tv και είναι και σαν να μην υπάρχει στο οπτικό πεδίο.

 

Επίσης γλυτώνεις από περιττά καλώδια. Για τον ήχο, έχω έτσι και αλλιώς συνδεδεμένο 5.1 σύστημα με την τηλεόραση.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 που αναφέρετε ειναι για βασικα πραματα,με το xiaomi να μπορει το κατι παραπανω.

Αλλα οντως εαν θελετε μονο media τα ιδια ειναι πανω-κατω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ένα μεγάλο πλεονέκτημα του Amazon stick είναι ότι έρχεται με πολύ χρήσιμο remote και γλυτώνεις άλλα 10€ που αναγκαστικά θα δώσεις στα περισσότερα tv box και επίσης επειδή δεν είναι κουτί,.γλυτώνεις από το να του βρεις χώρο.

Το stick μπαίνει και πίσω από την tv και είναι και σαν να μην υπάρχει στο οπτικό πεδίο.

 

Επίσης γλυτώνεις από περιττά καλώδια. Για τον ήχο, έχω έτσι και αλλιώς συνδεδεμένο 5.1 σύστημα με την τηλεόραση.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Το Amazon stick, πρόσβαση στο διαδίκτυο, έχει σαν το Xiaomi μέσω WiFi ή μέσω καλωδίου;

Εκεί που έχω την tv δεν έχω σήμα WiFi, αντίθετα έχω lan πρίζα.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Το Amazon stick, πρόσβαση στο διαδίκτυο, έχει σαν το Xiaomi μέσω WiFi ή μέσω καλωδίου;

Εκεί που έχω την tv δεν έχω σήμα WiFi, αντίθετα έχω lan πρίζα.

Μέσω Wi-Fi και αγοράζεις επιπλέον το Ethernet adapter.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ένα μεγάλο πλεονέκτημα του Amazon stick είναι ότι έρχεται με πολύ χρήσιμο remote και γλυτώνεις άλλα 10€ που αναγκαστικά θα δώσεις στα περισσότερα tv box και επίσης επειδή δεν είναι κουτί,.γλυτώνεις από το να του βρεις χώρο.

Το stick μπαίνει και πίσω από την tv και είναι και σαν να μην υπάρχει στο οπτικό πεδίο.

 

Επίσης γλυτώνεις από περιττά καλώδια. Για τον ήχο, έχω έτσι και αλλιώς συνδεδεμένο 5.1 σύστημα με την τηλεόραση.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Τα "ίδια κοντρόλ εχουν.

edit καθόλου σημαντικό πλεονέκτημα του xiaomi τα πλήκτρα άμεσης πρόσβασης ΑΛΛΆ προσοχή προχτές που του πέρασα στα γρήγορα τον firefox που τον είχα κανει extract απο το firestick δεν με βόλεψε γιατί δεν μπορούσα να προσθέσω bookmark μιας και το πλήκτρο menu δεν..!

Αυτό πρέπει να το ξανακοιταξω μιας και είναι θέμα αν όντως συμβαίνει.

Το firestick εχει το πλεονέκτημα οτι με έχει βολεψει σε ταξίδια.

Αν τώρα δεν θες να το βλέπεις το οποιοδήποτε box το δένεις με ενα δυο δεματικα πισω απο την τηλεόραση και τέλος.

Αλλά σίγουρα το xiaomi κάνει περισσότερα πράγματα όπως και τα ανέφερα.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Μέσω Wi-Fi και αγοράζεις επιπλέον το Ethernet adapter.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Με πέτυχες αδιάβαστο, δώσε μου σε παρακαλώ μία παραπομπή για το ποιο περιφερειακό είναι το Ethernet adapter.
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Με πέτυχες αδιάβαστο, δώσε μου σε παρακαλώ μία παραπομπή για το ποιο περιφερειακό είναι το Ethernet adapter.
Εδώ είσαι:

Amazon Ethernet Adaptor for Fire TV and Fire TV Stick with Alexa Voice Remote (2017 models), Fire TV Basic Edition and Fire TV Stick 4K https://www.amazon.co.uk/dp/B01LXP5TXI/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_WJSpDbKAA91VH

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Κάτοχος Mi Box S. Θα ήθελα να εγκαταστήσω ένα όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστο free VPN (όσο αξιόπιστο μπορεί να θεωρηθεί τελοσπάντων ένα free VPN.

 

Τέλος, που κρίνετε σκόπιμο να το εγκαταστήσω, στο router ή στο tv box??

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και το xiaomi μαζί με το amazon μην το ξεχνάμε.

Έχει και ενσωματωμένο chromecast απευθείας χωρίς πατέντες που δεν το έχει κανένα στα χρήματα αυτά με την μόνη διαφορά οτι δεν μπαίνει σε γκρουπ ακόμα.

Μειονεκτήματα σε σχέση με τα άλλα.

Ναι μεν με το android tv πανε μπαλα χωρίς κανένα κόλλημα αλλά ενας πολυ απαιτητικός θα ήθελε σκέτο android.

Αρκετες εφαρμογές εγκαθίστανται με πλάγιο τρόπο αν και το βλέπω δύσκολο να χρειαστεί περα απο μια δυο.

Αν θες να παίζεις "δυνατά παιχνίδια είναι λίγο κατώτερα.

Και το xiaomi λένε οτι δεν παίζει 5.1 απο Netflix, κάποια στιγμή θα το δοκιμάσω..

Έτσι και αλλιώς σχεδόν κανένα δεν παίζει με εγγύηση οτι θα παίζει 4k εκτός απο αυτα που λέμε πόσο μαλιστα 5.1

 

κατα την γνώμη μου ειναι μεγάλο λάθος να πας σε box περα απο αυτα αν δεν παίζεις σαν τρελός παιχνίδια η δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος πχ επειδή δεν παίζει κάποια ιδιαίτερη εφαρμογή.

 

Ποιο XIAOMI TV box προτείνετε? Δώστε λινκ αν μπορείτε.

Βρήκα αυτό από gearbest: https://gr.gearbest.com/tv-box/pp_009861850176.html

Πού διαφέρει από αυτό? : https://gr.gearbest.com/tv-box/pp_009941072044.html?wid=1349303

Edited by SCORPIONE69
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box με android 9.0, 4gb ram και 32gb rom. Το θέλω για ταινίες, αθλητικά, kodi, Netflix. Αυτο που είδα είναι το mx10. Έχετε να μου προτείνεται κάποιο εσείς; Γύρω στα 60€. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό.

 

Same Sh1t...Different Day

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box με android 9.0, 4gb ram και 32gb rom. Το θέλω για ταινίες, αθλητικά, kodi, Netflix. Αυτο που είδα είναι το mx10. Έχετε να μου προτείνεται κάποιο εσείς; Γύρω στα 60€. Ευχαριστώ!

Όταν λες νετφλιξ , αν εννοείς hd Netflix οι επιλογές είναι περιορισμένες.Amazon 4K , Xiaomi mi box s και Nvidia Shield.Όλα τα υπόλοιπα μπορείς να τα κάνεις σχεδόν με όλα τα κουτιά που βρίσκεις εκεί έξω.

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box με android 9.0, 4gb ram και 32gb rom. Το θέλω για ταινίες, αθλητικά, kodi, Netflix. Αυτο που είδα είναι το mx10. Έχετε να μου προτείνεται κάποιο εσείς; Γύρω στα 60€. Ευχαριστώ!
Έχεις λόγο που θες Android 9, 4gb Ram κλπ;

Ή κάποιος πωλητής σου πούλησε παραμύθι ότι χρειάζονται όλα αυτά για να δώσεις λεφτά για πράγματα που δεν χρειάζονται;

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ενδιαφέρομαι για αγορά android tv box με android 9.0, 4gb ram και 32gb rom. Το θέλω για ταινίες, αθλητικά, kodi, Netflix. Αυτο που είδα είναι το mx10. Έχετε να μου προτείνεται κάποιο εσείς; Γύρω στα 60€. Ευχαριστώ!
Αυτό που λέει ο junglist απο πάνω. Αγνόησε τα android και τα ram και δώσε βάση στον επεξεργαστή. S912 και S905X2 είναι τοπ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό.

 

Same Sh1t...Different Day

 

Μήπως ξέρεις γιατί υπάρχει αυτή η διαφορά τιμής? Αυτό το Google assistant που έχει το box της gearbest, τι είναι?

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι αυτό.

 

Same Sh1t...Different Day

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μήπως ξέρεις γιατί υπάρχει αυτή η διαφορά τιμής? Αυτό το Google assistant που έχει το box της gearbest, τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό.

 

Same Sh1t...Different Day

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λες νετφλιξ , αν εννοείς hd Netflix οι επιλογές είναι περιορισμένες.Amazon 4K , Xiaomi mi box s και Nvidia Shield.Όλα τα υπόλοιπα μπορείς να τα κάνεις σχεδόν με όλα τα κουτιά που βρίσκεις εκεί έξω.

 

Same Sh1t...Different Day

 

Μήπως ξέρεις γιατί υπάρχει αυτή η διαφορά τιμής? Αυτό το Google assistant που έχει το box της gearbest, τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...