Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ξερετε πως κανω hard reset στη συσκευη για να διαγραφουν ολα φωτο,εφαρμογες κλπ κ να επανελθει το τηλ στην αρχικη του κατασταση?Ευχαριστω
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ξερετε πως κανω hard reset στη συσκευη για να διαγραφουν ολα φωτο,εφαρμογες κλπ κ να επανελθει το τηλ στην αρχικη του κατασταση?Ευχαριστω

μενου>ρυθμισεις>αποθηκευτικος χωρος>εκκαθ.εσωτ.χωρου αποθηκ.

μενου>ρυθμισεις>λογαριασμοι & συγχρον.>επιλεγεις το gmail σου και καταργηση λογαριασμου ή το βαζεις στο στο sus.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε παλικαρια πηραμε ολοι την 73 και ηρεμησαμε?? Δεν βλεπω κινηση!:p:p
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε παλικαρια πηραμε ολοι την 73 και ηρεμησαμε?? Δεν βλεπω κινηση!:p:p

Είδες επιτέλους άσπρη μέρα; Εγω βλέπω κίτρινη οθόνη στο κάτω μέρος της οθόνης και έχει αρχίσει να με εκνευρίζει! το έφτιαξε κανένας το πρόβλημα και αν ναι πόσο καιρό πήρε;

Link to comment
Share on other sites

Είδες επιτέλους άσπρη μέρα; Εγω βλέπω κίτρινη οθόνη στο κάτω μέρος της οθόνης και έχει αρχίσει να με εκνευρίζει! το έφτιαξε κανένας το πρόβλημα και αν ναι πόσο καιρό πήρε;
Εγώ ακόμα περιμένω, έχει ήδη ένα μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Είδες επιτέλους άσπρη μέρα; Εγω βλέπω κίτρινη οθόνη στο κάτω μέρος της οθόνης και έχει αρχίσει να με εκνευρίζει! το έφτιαξε κανένας το πρόβλημα και αν ναι πόσο καιρό πήρε;

 

Ειδα οντως ασπρη μερα! Αν μπορεις βγαλε καμμια foto να μας δειξεις τι εννοεις

 

μια ερωτησουλα γιατι μολις το παρατηρησα! εχετε δει μια ελαχιστη αυτοματη αυξομοιωση φωτεινοτητας οταν σερφαρετε η οτιδηποτε αλλο?? η με γελουν τα ματια μου!!:ninja:

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

 

Άρα καλά μου τα έλεγε ο υπεύθυνος της Sony που είδα στο πλαίσιο, ελπίζω σύντομα να είμαι στη παρέα σας :D

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ ,

http://www.mobilefun.co.uk/the-ultimate-sony-xperia-s-accessory-pack-p34531.htm

στέλνει Ελλάδα paypal κι έχει και γνήσια αξεσουάρ

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Δείτε εδώ ,

http://www.mobilefun.co.uk/the-ultimate-sony-xperia-s-accessory-pack-p34531.htm

στέλνει Ελλάδα paypal κι έχει και γνήσια αξεσουάρ

Η βάση για αυτοκίνητο που πατάει πάνω στα κουμπιά της έντασης μου άρεσε :grin:
Link to comment
Share on other sites

Ε πολλά θες με 26ευρω:rolleyes: ,άλλωστε κάπου θα πρέπει να πατάει + φορτιστής αυτοκινήτου κλπ και τα reviews μια χαρά είναι..σκέψου επίσης οτι μια μεμβράνη κάνει 3+ ευρώ εδώ κι έχει 5 μέσα ..μερικοί δεν ευχαριστιέστε με τίποτα:p Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου χει συμβει και δεν ξερω σε τι οφειλετε! εχω κοιταξει τις ρυθμισεις αλλα δεν εχω βρει κατι... Edited by argyris21
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κ κατι ακομη οταν το αφηνς να φτασει η μπαταρια 10% οταν το φορτιζω κανει πολλες ωρες... παιζει ρολο που ηταν η τριτη φορτιση?? συνεχεια αυτο θα συμβαινει για να γεμισει απο 10% σε 100% θα κανει τοσες ωρες?? :( :(
Link to comment
Share on other sites

Κ κατι ακομη οταν το αφηνς να φτασει η μπαταρια 10% οταν το φορτιζω κανει πολλες ωρες... παιζει ρολο που ηταν η τριτη φορτιση?? συνεχεια αυτο θα συμβαινει για να γεμισει απο 10% σε 100% θα κανει τοσες ωρες?? :( :(

Εμένα κάνει γύρο στη μιάμιση ώρα να φορτίσει.Από την πρώτη φόρτιση .

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μίλησα με το service της sony όπου είναι το κινητό μου και μου είπαν ότι οθόνες θα παραλάβουν στις 6 Ιουλίου :shock:

 

Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών της sony κι έδωσα στοιχεία για να διευθετήσουν το πρόβλημα, ελπίζω να εγκριθεί αντικατάσταση και να μη χρειαστεί να καταφύγω σε άλλα μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μίλησα με το service της sony όπου είναι το κινητό μου και μου είπαν ότι οθόνες θα παραλάβουν στις 6 Ιουλίου :shock:

 

Επικοινώνησα με την εξυπηρέτηση πελατών της sony κι έδωσα στοιχεία για να διευθετήσουν το πρόβλημα, ελπίζω να εγκριθεί αντικατάσταση και να μη χρειαστεί να καταφύγω σε άλλα μέσα.

 

σοβαρα??!! εμενα μου ειπαν οτι υπαρχουν ανταλλακτικα! πεφτει δουλεμα μου φενεται!:mad:

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι εποχη τωρα για να το πηγαινεις για service το εργαλειο!!:ninja::ninja:
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως στης 4 μερες που το εχω παρουσιασε στο κατω μερος της οθονης μια σταμπα κιτρινης αποχρωσης!να δω αν θα βγαλω ακρη με το καταστημα που το αγορασα η το σερβις της SONY!!!Για αντικατασταση συσκευης δεν νομιζω να τιθεται θεμα!!!
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως στης 4 μερες που το εχω παρουσιασε στο κατω μερος της οθονης μια σταμπα κιτρινης αποχρωσης!να δω αν θα βγαλω ακρη με το καταστημα που το αγορασα η το σερβις της SONY!!!Για αντικατασταση συσκευης δεν νομιζω να τιθεται θεμα!!!

 

Πήγαινε εκεί που τι πήρες και ζήτησε αλλαγή με καινουριο με doa

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως στης 4 μερες που το εχω παρουσιασε στο κατω μερος της οθονης μια σταμπα κιτρινης αποχρωσης!να δω αν θα βγαλω ακρη με το καταστημα που το αγορασα η το σερβις της SONY!!!Για αντικατασταση συσκευης δεν νομιζω να τιθεται θεμα!!!
Πήγαινε εκεί που το αγόρασες και ζήτα αντικατάσταση συσκευής πριν περάσουν οι 7 μέρες, γιατί μετά θα μπλέξεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα.Θελω να κανω μια ερωτηση γιατι δεν ξερω τι γινετε..Με ποιο προγραμα ειναι καλυτερο κα κανουμε update στο κινητο?Update Service η Sony PC Companion 2.1.Ευχαριστω.Α και κατι αλλο εγω εδω γερμανια που μενω σε καταστημα media markt εχει 429€.....
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα.Θελω να κανω μια ερωτηση γιατι δεν ξερω τι γινετε..Με ποιο προγραμα ειναι καλυτερο κα κανουμε update στο κινητο?Update Service η Sony PC Companion 2.1.Ευχαριστω.Α και κατι αλλο εγω εδω γερμανια που μενω σε καταστημα media markt εχει 429€.....

 

Εγω θα προτεινα το SEUS.δεν με εχει απογοητευσει ποτε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...