Jump to content

[Επίσημο] Nokia 808 PureView


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει.. Όσον αφορά τη φωτογραφία και το βίντεο απλά παίζει μπάλα μόνο του. Οι άλλοι ακόμα πασχίζουν να φτάσουν το Ν8.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

άντε να δούμε βρε παίδες πότε θα έρθει επιτέλους. Αυτή η νοκια πάντα αργεί. . .

Να κατεβει κ η τιμη του κατω απο τα 500 ευρω.........:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

 

Απλα έχω μεινεί κόκαλο με το βίντεο! Δεν έχει άλλες φωτογραφίες?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια βλέπω και θα με κάνει αυτο το τηλ. να ξαναγυρίσω σε Symbian μετά από 1 χρόνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια βλέπω και θα με κάνει αυτο το τηλ. να ξαναγυρίσω σε Symbian μετά από 1 χρόνο.

Πριν ένα χρόνο δεν είχαμε ούτε καν anna, οπότε αν έχεις μείνει εκεί να ξέρεις ότι δεν έχει καμία σχέση με τότε. Και συν αυτή τη συσκευή... Νομίζω αξίζει να γυρίσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Και αν το περιποιηθούμε , μερικοί !! , όπως του αρμόζει , ...... , θα μιλάμε για σούπερ κινητό ..... ή μάλλον δε θα μπορούμε να μιλάμε :-)
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

Και αν το περιποιηθούμε , μερικοί !! , όπως του αρμόζει , ...... , θα μιλάμε για σούπερ κινητό ..... ή μάλλον δε θα μπορούμε να μιλάμε :-)

Χαχαχα σε βλέπω να το τσιμπάς από τους πρώτους.. Και ξέρεις, ευχαρίστως γίνομαι "πειραματόσυσκευή" σου!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα σε βλέπω να το τσιμπάς από τους πρώτους.. Και ξέρεις, ευχαρίστως γίνομαι "πειραματόσυσκευή" σου!

Kαι εαν μου κατσει μια δουλεια καλη, που την περιμενω εγω θα ειμαι ο τριτος στην σειρα!!:)

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το κινητο η χαρα των μπανιστιρτζιδων:lol:αφου το ν8 κανει τοσα με το camera pro το 808 θα μας κουφανει εντελως:D
Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτή η κάμερα εεε συγνώμη κινητό, δεν υπάρχει :drool:

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ENbHILz07Io]Nokia 808 pureview sample - Glimpses of a Finnish Spring - YouTube[/ame]

Edited by impreza_sti
Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εκανε αυτο το στιγμιαιο λαγκαρισμα στο ζουμ ευκολα πιστευεις οτι ειναι τραβηγμενο το βιντεο απο επαγγελματικη βιντεοκαμερα κ οχι απο κινητο....:blink:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εκανε αυτο το στιγμιαιο λαγκαρισμα στο ζουμ ευκολα πιστευεις οτι ειναι τραβηγμενο το βιντεο απο επαγγελματικη βιντεοκαμερα κ οχι απο κινητο....:blink:

 

ναι αλά δεν είναι και πολλή ενοχλητικό ίσος το διορθώσουν πιο μετά με κάποιο update, μακάρι να είναι το μοναδικό πρόβλημα που θα έχει η συσκευή

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Στο βίντεο που παρέθεσε ο atlantian φαίνεται να έχουν διορθώσει το θέμα με το ζουμ.

Συγκεκριμένα στο 1:33 είναι πολύ ομαλό.

Link to comment
Share on other sites

σημερα τσεκαροντας το ελληνικο site της nokia παρατηρησα οτι το 808 το εχει στην λιστα αλλα χωρις την ενδειξη ''συντομα κοντα σας'' :blink::blink: .........ρε λετε.....? να μας κανει καμια εκπληξη?
Link to comment
Share on other sites

σημερα τσεκαροντας το ελληνικο site της nokia παρατηρησα οτι το 808 το εχει στην λιστα αλλα χωρις την ενδειξη ''συντομα κοντα σας'' :blink::blink: .........ρε λετε.....? να μας κανει καμια εκπληξη?

 

Οπα έχεις δίκιο, λες να το φέρανε στο Ελλάντα πριν από τους υπόλοιπους?! Μπα κανα λάθος πιστεύω είναι, θα πάρω αύριο σε κανα Nokia care να ρωτήσω από περιέργεια.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Οπα έχεις δίκιο, λες να το φέρανε στο Ελλάντα πριν από τους υπόλοιπους?! Μπα κανα λάθος πιστεύω είναι, θα πάρω αύριο σε κανα Nokia care να ρωτήσω από περιέργεια.

Αντε κ το βραδυ βγαινει κ η διαφιμηση.......:lol::lol:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οταν βαρέθηκα την οθόνη του 5800 του n8 μου φαινότανε γήπεδο! Τώρα που άρχισε να με περιορίζει και του n8 πάμε σίγουρα για 4άρα οθόνη. Το 808 φαντάζει ιδανικός αντιικαταστάτης του ν8 με απείρως καλύτερα χαρακτηριστικά. Το μόνο πρόβλημα που βρίσκω είναι ότι...δεν μου αρέσει!!! Και αυτό νομίζω πως δεν μπορείς να το ξεπεράσεις με τίποτα, όσο καλό κι αν είναι ένα κινητό. Αντιθέτως μ' αρέσει πολύ το lumia 800/900 σαν design αλλά από λειτουργικό...γτπ! Οπότε, τι κάνουμε??? Μάλλον μένουμε με το ν8 και βλέπουμε! Δεν είναι κι άσχημα!:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Eμενα από την άλλη μου αρέσει πολύ αλλα σε λευκό και θα είμαι από τους πρώτους που θα το πάρουν αρκεί να το βρω

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι δε με χαλάει. Διαφέρει από όλα τα "κόντρα πλακέ" android. Άλλωστε είμαι πιο "λειτουργικός" παρά "οπτικός" τύπος. Γούστα είναι βέβαια όλα. Ας το δούμε από κοντά πρώτα..
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επικοινώνησα με Nokia Ελλάδας το κινητό θα είναι διαθέσιμο από τέλη Μαΐου έως αρχές Ιουνίου και η τιμή του περίπου 650 ευρώ :cry: .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

και εμένα με προβληματίζει λίγο που είναι παχύ αλλά έχοντας δουλέψει την μαπα κάμερα του γαλαξία2 και βλέποντας τις τραγικές ελλείψεις του μήλου(και τα δυο εμφάνισιακα μου αρέσουν)θα κάνω την υποχώρηση. Όλα δεν μπορούμε να τα έχουμε. . .
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα επικοινώνησα με Nokia Ελλάδας το κινητό θα είναι διαθέσιμο από τέλη Μαΐου έως αρχές Ιουνίου και η τιμή του περίπου 650 ευρώ :cry: .

150€ πάνω απ τις ευρωπαϊκές τιμές??:!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...