Jump to content

[Συζήτηση] Nokia Ν9-00 (Γενικός Σχολιασμός)


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Starxer και εγω θελω λευκο αστα! Τωρα ειδα οτι εισαι ροδιτης! Ετσι πρεπει:rolleyes:

 

Mobrol μην μιλας καθολου :p αλλα αμα ξαναπαθει τιποτα τι θα γινει με την εγγυηση? Το imei αλλαξε?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Starxer και εγω θελω λευκο αστα! Τωρα ειδα οτι εισαι ροδιτης! Ετσι πρεπει:rolleyes:

 

Mobrol μην μιλας καθολου :p αλλα αμα ξαναπαθει τιποτα τι θα γινει με την εγγυηση? Το imei αλλαξε?

 

αμε, αλλαξε αλλα εχει εγγυηση κανονικα.... το επιβεβαιωσα και απο το σαιτ

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: αν ειναι δυνατον :p

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εκπλήσεστε; Μαζί με την πλακέτα πάει και το ΙΜΕΙ. Απο την στιγμή που άλλαξε η πλακέτα άλλαξε και το ΙΜΕΙ. Συνέχεια γίνετε αυτό.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εκπλήσεστε; Μαζί με την πλακέτα πάει και το ΙΜΕΙ. Απο την στιγμή που άλλαξε η πλακέτα άλλαξε και το ΙΜΕΙ. Συνέχεια γίνετε αυτό.

 

Για την χωρητηκοτητα εγω προσωπικα εκπληζομαι

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Για την χωρητηκοτητα εγω προσωπικα εκπληζομαι

 

εγω να δεις μολις το ειδα!!

και η απορια ειναι η εξης, ο σκληρος δισκος ειναι πανω στην πλακετα και δεν ειχαν αλλη στοκ και μου την εβαλαν ή επειδη τους ειχα κραξει ασχημα πολλες φορες και με ειχαν ταλαιπωρησει μου εβάλαν καλυτερο δισκο..

 

ερχεται ομως και το εξης περιεργο.. οσες φορες το ειχα δωσει για service και εφευγε εξωτερικο εκανε περιπου 20 μερες... τωρα εκανε 4 ?!?!?!?!

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό παίζει ρόλο, Ή δεν το πρόσεξαν στο Level 3,4 ή το έκαναν επίτηδες γιατί δεν είχαν άλλη πλακέτα. Οι συγκεκριμένες είναι απο ανακατασκευή.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτό παίζει ρόλο, Ή δεν το πρόσεξαν στο Level 3,4 ή το έκαναν επίτηδες γιατί δεν είχαν άλλη πλακέτα. Οι συγκεκριμένες είναι απο ανακατασκευή.

 

Οπως και να εχει πλεον εχω ενα Ν9 με 4πλασια μνημη και με 0 προβληματα προς το παρον!!!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως θα σας φαινοταν να δινατε ενα Νοκια Ν9 16gb για αλλαγη πλακετας και ξαφνικα οταν το παιρνατε πισω να ηταν 64gb ???

κατι αντιστοιχο μου ειχε συμβει κι εμενα με το Ν900.το στειλανε στην Τσεχια για επαναπρογραμματισμο (με καταγρατζουνισμενη οθονη) κι οταν το πηρα μετα απο ενα μηνα η οθονη ηταν ολοκαινουρια.κι η πλακα ηταν οτι ζητησα να μην πειραξουν την οθονη γιατι ηταν ακριβη.τελοσπαντων εισαι τυχερος.με γεια το νεο εργαλειο.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εκπλήσεστε; Μαζί με την πλακέτα πάει και το ΙΜΕΙ. Απο την στιγμή που άλλαξε η πλακέτα άλλαξε και το ΙΜΕΙ. Συνέχεια γίνετε αυτό.

 

εγω(αν πηγαινε σε εμενα :p) εννοουσα αν αλλαξε το imei στην αποδειξη/εγγυηση..

με λιγα λογια πηραν χαμπαρι τι εκαναν.. η οταν θα παει με αλλο προβλημα(χτυπα ξυλο) θα του πουν δεν εχεις εγγυηση..?

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδέψατε!! :P

Υποτίθεται πως πήρε χαρτί απο την Νοκια που αναγράφει το νέο ΙΜΕΙ οπότε δεν θα έχει πρόβλημα. Πήρες τέτοιο χαρτί, έτσι;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Με μπερδέψατε!! :P

Υποτίθεται πως πήρε χαρτί απο την Νοκια που αναγράφει το νέο ΙΜΕΙ οπότε δεν θα έχει πρόβλημα. Πήρες τέτοιο χαρτί, έτσι;

 

 

παιδια ναι κανονικα πηρα χαρτι που εγραφε το ιμει του χαλασμενου κινητου και γραφε απο κατω exchanged serial number και το ιμει το νεο!!!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

αρα εισαι οκ. μια χαρα σου κατσε:wink::up:

το γέλιο είναι η τροφή της ψυχής!!!

 

Lumia 1020 : Rules!!!

Νokia N9: Have no rules!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά, και γω απο σήμερα ευτυχής κάτοχος του n9 δεν το περίμενα τόσο καλό, ομολογώ ότι ο τρόπος που δουλεύει είναι εθιστικός και αν πιάσεις αλλη συσκευή μετα σου κακο φαίνεται ..! μία ερώτηση μόνο το gps γίνεται να δουλέψει εκτος σύνδεσης ? Edited by beyond
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά, και γω απο σήμερα ευτυχής κάτοχος του n9 δεν το περίμενα τόσο καλό, ομολογώ ότι ο τρόπος που δουλεύει είναι εθιστικός και αν πιάσεις αλλη συσκευή μετα σου κακο φαίνεται ..! μία ερώτηση μόνο το gps γίνεται να δουλέψει εκτος σύνδεσης ?

 

αμε!!

πας settings->device->gps> και ενεργοποιεις μονο το 1ο

 

μετα απο τους χαρτες πας στις ρυθμισεις τους και επιλεγεις να ΜΗΝ ειναι online

παρομοιως και στο drive

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Άντε με πείσατε και έχω παραγγείλει κι εγώ το 16άρι μαύρο... :p Από δω και στο εξής θα τα λέμε πιο συχνά πια!!! Περιττό να σας πω οτι ήδη ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου:p

Ήδη το avatar άλλαξε ...

Edited by mitsos106
Link to comment
Share on other sites

Άντε με πείσατε και έχω παραγγείλει κι εγώ το 16άρι μαύρο... :p Από δω και στο εξής θα τα λέμε πιο συχνά πια!!! Περιττό να σας πω οτι ήδη ανυπομονώ να το πιάσω στα χέρια μου:p

Ήδη το avatar άλλαξε ...

 

Αν επιτρέπεται πόσο και από που το αγόρασες;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολύ καλή τιμή. Με το καλό να το χαρείς.

Σε ευχαριστώ πολύ, πιστεύω να το χαρώ, το Android το βαρέθηκα, τα ίδια και τα ίδια, παρά τις νέες εκδόσεις. Τα μηλόφωνα καλά μέν, υπερεκτιμημένα δε, άσε που έχει και η κουτσή Μαρία, εδώ στη Γερμανία, κάθε δεύτερο δεκατετράχρονο, έχει iphone. Για windows ούτε καν το συζητάω, 5 χρόνια linux δουλεύω, στο λαπτοπ ανοίγουν μια φορά το εξάμηνο κι αν. Άρα το συγκεκριμένο τηλέφωνο μάλλον μονόδρομος ήταν. Είναι κάτι διαφορετικό και σπάνιο ίσως. Αν κρατήσει και 2 χρόνια, τι άλλο θέλω; :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελικά το παρήγγειλα από το ebw.gr το 64gb στα 430.....το είχαν 650 αν θυμάμαι καλά αλλά τους έστειλα e-mail και τους είπα μπας και έχουν λάθος τιμή στην γερμάνια λέω το έχουν 430 και σήμερα μου απάντησαν ότι ναι έχουν λάθος τιμή και θα το διορθώσουν και το κατέβασαν σε πολύ καλή τιμή Edited by harislg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελικά το παρήγγειλα από το ebw.gr το 64gb στα 430.....το είχαν 650 αν θυμάμαι καλά αλλά τους έστειλα e-mail και τους είπα μπας και έχουν λάθος τιμή στην γερμάνια λέω το έχουν 430 και σήμερα μου απάντησαν ότι ναι έχουν λάθος τιμή και θα το διορθώσουν και το κατέβασαν σε πολύ καλή τιμή

 

όχι ρε συ και εγώ το είχα δει στο ebw.gr αλλά δεν θεώρησα ότι θα είχαν λάθος την τιμή! Κρίμα γιατί πήρα το 16αρι πάνω κάτω με τα ίδια λεφτά!!!! :(

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...