Jump to content

[Συζήτηση] Nokia Ν9-00 (Γενικός Σχολιασμός)


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έφαγες τον γάιδαρο και εμεινες στην ουρά???? Νομίζω πως θα ήταν καλύτερο να περιμένεις λίγο ακομη.... Να δεις και το sailfish και μετά να πάρεις την οριστική απόφαση.

Γνωμη μου πάντα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ.

Μη βιάζεσαι τόσο.

Εκτός κι αν γενικώς έχεις ξενερώσει και με άλλα του τηλεφώνου.

Εκεί.....πάσο!

 

offtopic: παρεπιμπτόντως, πόσα post πρέπει να έχω για να δω μια αγγελία?

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Λογικο mobrol

παντως ελπιζω οτι λιγο εμεινε για το sailfish..

μαλλον μεσα στις επομενες μερες θα το κανω ενα φλασαρισμα και θα το αφησω στην ακρη να το εχω ετοιμο για δοκιμες οταν βγει το port :shifty:

 

απο οτι φαινεται με το sailfish θα ειμαστε up to date απο apps και ολα

νεο λειτουργικο ειναι και με υποστηριξη,οποτε θα ασχοληθουν τα μεγαλα apps(πχ whatsapp,shazam κοκ) θα τρεχουμε και android εφαρμογες..

 

Ακουγεται καλο,στην πραξη να το δουμε

ισως παρει "παραταση" το n9 τελικα :wink:

 

@okourkoulos

150 νομιζω για τις αγγελιες

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα λενε οτι δεν θα δουλευει το gps και η camera...

οποτε αυτο θα ειναι μεγαααλο θεμα..

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα λενε οτι δεν θα δουλευει το gps και η camera...

οποτε αυτο θα ειναι μεγαααλο θεμα..

οριστε?

 

ε τοτε ειναι δωρον αδωρον

σκοπος δεν ειναι μονο να δοκιμασουμε το λειτουργικο αλλα να μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε κιολας

οκ θα μου πεις πως θα πουλησει συσκευες..αλλα n9 ειναι πολυ λιγα.. δεν ειναι εμπορικο κινητο πια..

Link to comment
Share on other sites

οριστε?

 

ε τοτε ειναι δωρον αδωρον

σκοπος δεν ειναι μονο να δοκιμασουμε το λειτουργικο αλλα να μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε κιολας

οκ θα μου πεις πως θα πουλησει συσκευες..αλλα n9 ειναι πολυ λιγα.. δεν ειναι εμπορικο κινητο πια..

 

λενε οτι θα συμβαινει επειδη οι drivers gia camera & gps δεν ειναι opensource

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Για ονομα του θεου ρε παιδια αν ειναι παλι να ειναι ελλειπης αντε να αλλαξουμε κινητο. Ειμαστε πισω που ειμαστε. Δεν λεω το Ν9 meego ειναι τελειο δεν το συζητω ειτε απο λητουργικο ειτε απο συσκευη εμφανιση κ.τ.λ αλλα να συνεχισουμε να ειμαστε πισω? Μεχρι τον αυγουστο θα περιμενω αν οχι τοτε πωληση .

Δηλαδη κατι παρομοιο με το αντροιτ , χωρις καμερα χωρις κλησεις αρα δωρων αδωρων λεει και ο ποιο πανω.

Απλα θα χαρουμε οτι μπορουμε να βαλουμε αλλα λειτουργικα ??? Ενταξει θα τα βαλουμε παρακατω μετα τι , η καθημερινοτητα μας ενδιαφερει . Τι να πω αλλο ελπιζω να μην παρεξηγηθω απο τους κατοχους του Ν9 διοτι και γω κατοχος Ν9 ειμαι και Ν900 .

Μακαρι να ειναι ολοκληρομενο και να μας αλλαξει λιγο τι ρουτινα μας

From N9
Link to comment
Share on other sites

Δεν παρεξηγησε μην ανησυχεις..

εχεις δικιο, οπως τα λες ειναι..

 

μακαρι να μην υπαρξουν τα θεματα που λεει ο mobrol

αλλιως ας μην το δωσουν και καθολου να τελειωνουμε

 

(με κοβω να μενω μονο εγω με n9 στο τελος :p)

Link to comment
Share on other sites

με κοβω να μενω μονο εγω με n9 στο τελος :p

 

Και να δαγκώνεις κι από πάνω.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

μετα απο λιγο ψαξιμο ειδα οτι αλλες πηγες λενε για πληρως λειτουργικη εκδοση και αλλες για προβληματα με τον δορυφορικο δεκτη και την καμερα..

δεν βγαινει ακρη..

παντως σε κανενα ντεμο βιντεο δεν δειχνουν την καμερα, γιατι προς το παρον δεν μπορει να λειτουργησει, οπως και το gps...

αλλα πολυ αργουν και αυτες οι τακτικες εχει δειξει η ιστορια οτι δεν οδηγουν πουθενα..

αντι να βγαζουν sdk ας βγαλουν και κατι πιο ρεαλιστικο να το δοκιμασει στην πραξη ο κοσμος...

by the way, εγω το εχω βαλει σε αγγελεια και η προθυμια του κοσμου θα δειξει αμα θα το εχω για πολυ ακομα..

οποιος ενδιαφερεται μου λεει..

Edited by mobrol
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να διαβασες λαθος :).

Τι να πω αναμονη, και σε ρε φιλε ηρεμησε ακομα λιγο να δουμε τι θα γινει. Αν θα ειναι πληρως λειτουργικο παλι θα το πουλαγες ?

From N9
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να διαβασες λαθος :).

Τι να πω αναμονη, και σε ρε φιλε ηρεμησε ακομα λιγο να δουμε τι θα γινει. Αν θα ειναι πληρως λειτουργικο παλι θα το πουλαγες ?

 

ουτε καν! ειναι ο λογος που εδω και ενα μηνα δεν ειχα βαλει αγγελεια

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε περιμενε ακομα λιγο πριν βρεθει αγοραστης και μπεις σε διλημμα Edited by Andreasole
From N9
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι έτσι τα πράγματα (GPS & Camera γιοκ!), βάλτε κι εμένα υποψήφιο γι'αποχώρηση!
make love not work
Link to comment
Share on other sites

Ουτε που με νοιαζει εμενα.. Ουτε το meego δεν προλαβα να χαρω ακομα :lol:

Σημερα εφτασε το δικο μου στο nokia care και θα το στειλουν τωρα! Μετα απο 11 βδομαδες στο service εγινε αλλα πλακετας επιτελους και

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Nikos523 χαίρομαι που το πήρες επιτέλους.Σας βλέπω, αλλά δεν γράφω συχνά.Πάντως όσοι το έχουμε, ξέρουμε πολύ καλά γιατί δεν θα το αλλάξουμε.
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Δε παίζεται το τηλέφωνο.

Απλά, βλέπω τι υπάρχει πλέον και μου μπαίνουν διαόλοι!

 

Να μου πεις, και τα καινούρια δε τ'αντέχει η τσέπη....

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα έπαιρνα κάτι πιο φρέσκο(υπάρχουν κάτι άπαιχτα κινέζικα...τα άλλα πανάκριβα),αλλά Ν9 είναι γάμος...
When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Nikos523 χαίρομαι που το πήρες επιτέλους.Σας βλέπω, αλλά δεν γράφω συχνά.Πάντως όσοι το έχουμε, ξέρουμε πολύ καλά γιατί δεν θα το αλλάξουμε.

 

:up:

 

Δε παίζεται το τηλέφωνο.

Απλά, βλέπω τι υπάρχει πλέον και μου μπαίνουν διαόλοι!

 

Να μου πεις, και τα καινούρια δε τ'αντέχει η τσέπη....

 

Δεν αξιζει να δωσεις το n9 πλεον. Δεν παιζει να φυγει πανω απο 200€ (ισως ελαχιστα πιο πανω αν ειναι 64αρι και αριστο).

Η αξια του φυσικα (για μενα τουλαχιστον) ειναι 3πλασια :D

 

Κι εγώ θα έπαιρνα κάτι πιο φρέσκο(υπάρχουν κάτι άπαιχτα κινέζικα...τα άλλα πανάκριβα),αλλά Ν9 είναι γάμος...

 

Ετσι!

Το N9 θα μεινει οτι και αν εχω στην κατοχη μου :happy:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω βρει και 64άρι και άριστο στα 200Ευρώ!

Ότι και να γίνει δε πουλιέται από μένα.

Μόνο κάποιο άλλο για δέυτερο, αν και όταν υπάρξουν λεφτά.

make love not work
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχω βρει και 64άρι και άριστο στα 200Ευρώ!

Ότι και να γίνει δε πουλιέται από μένα.

Μόνο κάποιο άλλο για δέυτερο, αν και όταν υπάρξουν λεφτά.

 

Κι εγω αυτο σκεφτομαι. Να παρω και ενα cyan 16αρι καποια στιγμη.

Αν μου βαλανε 64αρα πλακετα αυτο θα κανω. Αν οχι, θα κρατησω αυτο και θα παρω ενα 64αρι :D

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτο σκεφτομαι. Να παρω και ενα cyan 16αρι καποια στιγμη.

Αν μου βαλανε 64αρα πλακετα αυτο θα κανω. Αν οχι, θα κρατησω αυτο και θα παρω ενα 64αρι :D

και εγω θα ηθελα να παρω ενα

 

πιο μετα λογικα θα πωλουνται πολυ φθηνα,οσα υπαρχουν τελος πατνων

οποτε πλησιαζει ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προτιμώ ένα Lumia για δεύτερο.

Κατά προτίμηση το 920!

:D

τι προδοτες φωλιαζουν κατω απο τα ματια μας :p :p :p

 

παρε το 920 που εχει και καλη καμερα απο οσο λενε τουλαχιστον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...