Jump to content

[Επίσημο] Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πήρα χτες, μετά από πολύ σκέψη, το hands free STH-30 της Sony.

Τελικά είναι άψογο. Εξαιρετική ποιότητα ήχου και τα κουμπιά έντασης ήχου δουλεύουν κανονικά με τα wp. Πολύ ευχαριστημένος,παιδιά. Και είναι και αδιάβροχα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 912
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια εχω φαει ολο το internet, δεν μπορω να βρω την cp-623 (official θηκη για το 1520) σε μαυρο. Μπορει καποιος να βοηθησει ισως με καποιο link ;;;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

@Dinos_ έχεις δίκιο φίλε, κοίτα, βρήκα αυτό , δεν ξέρω αν κάνει αποστολές Ελλάδα, δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.... http://www.intercomp.com.mt/product-detail/cp-623case
Link to comment
Share on other sites

@Dinos_ έχεις δίκιο φίλε, κοίτα, βρήκα αυτό , δεν ξέρω αν κάνει αποστολές Ελλάδα, δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.... http://www.intercomp.com.mt/product-detail/cp-623case

Κάτι παρόμοιο αναζητώ κι εγώ για Lumia 535 (Microsoft) αλλά στην Ελλάδα δεν βρήκα τίποτα και απο εξωτερικό υπολογίζω (ΚΙΝΑ βρηκα κατι σχετικό) οτι θα πάρει κανα μηνα να έρθει και συνηθως τα στελνουν χωρις tracking number με αποτελεσμα να μην μπορεις να παρακολουθήσεις την πορεία του δεματος.

Έχετε μήπως κάποια πρόταση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθαν αυτές οι θήκες

Μια πράσινη και μια πορτοκαλί, πολύ καλή ποιότητα και ταιριάζουν γάντι στο τηλέφωνο.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθαν αυτές οι θήκες

Μια πράσινη και μια πορτοκαλί, πολύ καλή ποιότητα και ταιριάζουν γάντι στο τηλέφωνο.

 

Τις εχω βαλει στο ματι απο τοτε που πηρα το τηλεφωνο, αλλα ποτε δεν προχωρησα σε αγορα.

Νομιζα οτι δεν κανουν για το 930... :)

Πες αν μπορεις δινουν πολυ ογκο στο τηλεφωνο? Επισης μπορεις να μην χρησιμοποιησεις το πισω διαφανο κομματι?

Link to comment
Share on other sites

Τις εχω βαλει στο ματι απο τοτε που πηρα το τηλεφωνο, αλλα ποτε δεν προχωρησα σε αγορα.

Νομιζα οτι δεν κανουν για το 930... :)

Πες αν μπορεις δινουν πολυ ογκο στο τηλεφωνο? Επισης μπορεις να μην χρησιμοποιησεις το πισω διαφανο κομματι?

 

Λοιπόν οι θήκες τα σπάνε,ειδικά σε εμένα που έχω μαύρο είναι όλα τα λεφτά. Όγκο δεν δίνουν καθόλου και όχι το πίσω κομμάτι δεν βγαίνει.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν οι θήκες τα σπάνε,ειδικά σε εμένα που έχω μαύρο είναι όλα τα λεφτά. Όγκο δεν δίνουν καθόλου και όχι το πίσω κομμάτι δεν βγαίνει.....

 

 

 

Ωραίος, ευχαριστώ για την απάντηση. Θα τσιμπήσω μια κι εγώ να κάνει rotation με την incipio που έχω :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος, ευχαριστώ για την απάντηση. Θα τσιμπήσω μια κι εγώ να κάνει rotation με την incipio που έχω :D

 

Εγώ μέχρι τώρα έχω ήδη πέντε θήκες διαφόρων ειδών :lol:, και περιμένω και κάνα δυο ακόμα :lol:

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Εχει παρει κανενας screen guard για το 535; Δεν μπορω να βρω με τιποτα.

 

Τι ακριβώς είναι το screen guard , κάποιο είδος μεμβράνης?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα! γνωριζετε ποσο κοστιζει μια μπαταρια για το 535 και που μπορω να προμηθευτω? απο νοκια κερ?

 

Από κάποιο Nokia Care ή από κάποιο ιντερνετικό κατάστημα αν την βρεις. Η μπαταρία που παίρνει είναι η BL-L4A. Σε ένα site που την βρήκα την έχει 29,90€.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Από κάποιο Nokia Care ή από κάποιο ιντερνετικό κατάστημα αν την βρεις. Η μπαταρία που παίρνει είναι η BL-L4A. Σε ένα site που την βρήκα την έχει 29,90€.

 

Σε ευχαριστω πολυ!θα μπορουσες μηπως να μου πεις και το site? :D

edit: Άκυρο,τωρα ειδα οτι το εβαλες!ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί αγόρασα αυτά:

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=64784&selectedCategoryId=1704

 

Εξαιρετική ποιότητα ήχου, σχεδόν απομονώνει οτιδήποτε άλλο τριγύρω. μου τη σπάει λίγο μέχρι να συνηθώς τον τρόπο που κάθονται στο αυτί, αλλά χαλάλι.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,καινούργιος κάτοχος του lumia 930 σε μαύρο χρώμα και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα που θα το φορτίζω με έναν κινέζικο ασύρματο φορτιστή;Φορτίζει κανονικά αλλά με τον καιρόφοβάμαι μήπως γίνει καμία ζημιά στην συσκευή.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,καινούργιος κάτοχος του lumia 930 σε μαύρο χρώμα και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα που θα το φορτίζω με έναν κινέζικο ασύρματο φορτιστή;Φορτίζει κανονικά αλλά με τον καιρόφοβάμαι μήπως γίνει καμία ζημιά στην συσκευή.

 

Δεν θα έχεις θέμα...

Περιμένω κι εγώ έναν.

Ποιον πήρες? (λινκ)

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,καινούργιος κάτοχος του lumia 930 σε μαύρο χρώμα και μέχρι στιγμής είμαι πολύ ευχαριστημένος.Θα ήθελα να ρωτήσω εαν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα που θα το φορτίζω με έναν κινέζικο ασύρματο φορτιστή;Φορτίζει κανονικά αλλά με τον καιρόφοβάμαι μήπως γίνει καμία ζημιά στην συσκευή.

 

Εγώ έχω αυτόν, δουλεύει μια χαρά αλλά όχι με τον φορτιστή του τηλεφώνου (στην αρχή νόμιζα ότι ήταν χαλασμένο) αλλά με τον φορτιστή του Xperia Tablet Z που έχω. Κατά λάθος μια μέρα τον δοκίμασα και δουλεύει μία χαρά από τότε.

Πήρα και έναν Itian από Ελλάδα ο οποίος είναι πολύ καλός και δουλεύει μία χαρά με τον φορτιστή του τηλεφώνου.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έχεις θέμα...

Περιμένω κι εγώ έναν.

Ποιον πήρες? (λινκ)

Αυτόν εδώ.

Θέλω επίσης να μου προτείνει κάποιος καμιά καλή θήκη και μεμβράνη από Ελλάδα γιατί θα αργήσουν απο το εξωτερικό.

Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Αυτόν εδώ.

Θέλω επίσης να μου προτείνει κάποιος καμιά καλή θήκη και μεμβράνη από Ελλάδα γιατί θα αργήσουν απο το εξωτερικό.

 

Μεμβράνη σκληρή, προτείνετε ανεπιφύλακτα, έχω δοκιμάσει τρεις μέχρι τώρα αλλά αυτή είναι η καλύτερη.

Θήκη Usams, τρομερή ποιότητα και πολύ όμορφη μιας και έχει και το άνοιγμα μπροστά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...