Jump to content

iPhone 4S


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Η αλήθεια πάντα ήθελα κάποια συσκευή της apple…το παίρνω καινούργιο γύρο στα 350-400 αλλά με την επιδότηση που έχω παίρνω και το S3 και αν δώσω και κάτι παραπάνω το s4… τι πιστεύετε?

 

Μιας και εδώ αυτή η συζήτηση βγαίνει εκτός θέματος, απευθύνσου στο σωστό μέρος... http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,εχω το iPhone 4S εδω και περίπου ενάμιση χρονο,τον τελευταίο καιρο μου βγάζει μη εγκυρη sim,το εχω αγοράσει απο την Ελλάδα,το δίκτυο ειναι cosmote και δεν εχω κανει jb.Δεν ξερω τι συμβαίνει,αν μπορειτε βοηθειστε με.
Link to comment
Share on other sites

μπορει να φταει η καρτα sim..Και να θελει αλλαγμα!

 

Ναι θα το παω να το κοιτάξουν αλλα μου κανει εντύπωση!σε ευχαριστω πολυ πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για το iPhone 4S..θα ήθελα να ρωτήσω αν οταν το κινητο ειναι κλειστό ή εχει πέσει απο μπαταρία μετα που το ανοιγετε σας εμφανίζει τις αναπάντητες κλησεις;γιατι εμένα εμφανίζει μονο τα μηνυματα..αποθηκεύονται κάπου αλλου η απλα δεν τις εμφανίζει ποτε;;ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι θέμα της συσκευής, αλλά του δικτύου σου. Εφόσον είναι κλειστή η συσκευή, πως θα σε ενημερώσει η συσκευή για τυχών κλήσεις. Θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το φορέα δικτύου σου ώστε να ενεργοποιήσεις την ειδοποίηση χαμένων κλήσεων. Edited by Itchrist86

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 4s περιπου 1.5 χρονο και αν εξαιρεσουμε το αρχικο ελλατωματικο τηλ που αντικατασταθηκε ,δεν ειχα αλλο προβλημα

Εδω και μια βδομαδα αντιμετωπιζω προβλημα με την συνδεση wi-fi,γιατι ενω σε εμβελεια δικτυου 3-4 μέτρα απο το wi-fi ,η συσκευη αποσυνδεεται οταν ειναι σε ηρεμία.Οταν ανοιξω τη συσκευη συνδεεται αμεσως.Επειδη το τηλ ειναι παντα ανοικτο και το wifi επισης μεχρι τωρα ηταν συνδεδεμενο 24 ωρες ,και φυσικα λαμβανα αμεσα τα email ολο το 24ωρο.

To εκανα hard reset κλπ,αλλα δυστυχως το προβλημα συνεχιζεται,και το κυριοτερο ειναι οτι δεν μπορω να καταλαβω αν προκειται για προβλημα λογισμικου η υλικου.Η συσκευη φαινεται σαν να μεταπιπτει σε κατασταση εξοικονομησις ενεργειας.

Μηπως καποια βοηθεια;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κλειστά τα data?

 

Σημερα πρωι εκλεισα data και 3g που δεν το χρειαζομαι[το 3g]

Τα δεδομενα πρεπει να ειναι ανοκτα η κλειστα;

Edited by peet
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις ανοιχτά data κλείνει το wifi σε sleep Mode, όταν τα χεις κλειστά μένει ανοιχτό
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχεις ανοιχτά data κλείνει το wifi σε sleep Mode, όταν τα χεις κλειστά μένει ανοιχτό

 

Ευχαριστω θα το δοκιμασω ξανα και θα επανελθω.

Με προβληματιζει παντως γιατι δεν ειχα πειραξει τιποτε στις ρυθμισεις

 

Δυστυχως το προβλημα συνεχιζεται

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάζω μια φωτογραφία με την μπροστινή κάμερα και μετά πάω να την δω τα πρόσωπα είναι από την αντίθετη πλευρά… γιατί γίνετε αυτό? Μπορώ να το απενεργοποιήσω?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα μου χάρισαν ένα 4s και προερχόμενος απο android και galaxy s2 λέω να το δουλέψω λίγες μέρες να δώ εάν θα μου λείψει κάτι απο το android.

Η απορία που έχω είναι εάν γνωρίζει κάποιος κάποια εφαρμογή για notes που να έχει την δυνατότητα για import text notes. Τις έχω δημιουργήσει στο s2 στην εφαρμογή note everything (για όποιον γνωρίζει) και θέλω οπωσδήποτε να τις μεταφέρω στο 4s.

Πως μπορώ λοιπόν να το κάνω αυτό;

Thanks :)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα μου χάρισαν ένα 4s και προερχόμενος απο android και galaxy s2 λέω να το δουλέψω λίγες μέρες να δώ εάν θα μου λείψει κάτι απο το android.

Η απορία που έχω είναι εάν γνωρίζει κάποιος κάποια εφαρμογή για notes που να έχει την δυνατότητα για import text notes. Τις έχω δημιουργήσει στο s2 στην εφαρμογή note everything (για όποιον γνωρίζει) και θέλω οπωσδήποτε να τις μεταφέρω στο 4s.

Πως μπορώ λοιπόν να το κάνω αυτό;

Thanks :)

 

Δες το Evernote.

Link to comment
Share on other sites

Δες το Evernote.

 

Το ξερω το evernote αλλα δεν μπορω να κανω import text notes. Ουσιαστικα εαν εχει τετοια επιλογη καποια εφαρμογη θα μου λυσει τα χερια!

 

Ακυρο! Το εβαλα στο pc και τα εκανε import αν και εχει θεμα με τα ελληνικα. Σε ευχαριστω :)

Edited by hraklhs57

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ηθελα να ρωτησω κατι μου εφεραν ενα iphone 4s αλλα ειναι κλειδωμενο σε orange france αγορασα την R-SIM 8 αλλα το τηλ δεν ειναι activate ξερει καποιος πως μπορω να το κανω activate για να μπορεσω μετα να το ξεκλειδωσω? ευχαριστω πολυ! κανενασ????? Edited by nitram26
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Είναι τώρα 2-3 μέρες που έχω ένα περίεργο πρόβλημα :

 

Με παίρνουνε τηλέφωνο και το κινητό μου εμφανίζετε οτι μιλάει, ενώ δεν μιλάει στην πραγματικότητα και βέβαια δέν χτυπάει και βλέπω όλες αυτές τίς κλήσεις σαν αναπάντητες . Τί είναι αυτό ? Επίσης βλέπω και ένα σηματάκι(μισοφέγγαρο) μου εμφανίστηκε δίπλα στην ένδειξη της ώρας(photo) εδώ και λίγες μέρες . Δέν έχω εγκαταστήσει καμιά καινούργια εφαρμογή πάντως .

 

Σας ευχαριστώ πολύ

:)

Link to comment
Share on other sites

Σ εσενα δουλευει χωρις να θελεις και στους περισσοτερους δεν δουλευει και να θελουν. Πηγαινε ρυθμισεις και βγαλε το Μην ενοχλειται...
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

χα!χα!χα!....σοβαρά!!!....πω πω τρελάθηκα απο προχθές με αυτό το πρόβλημα....χα!χα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου να είσαι καλά

Καλή σου μέρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο iphone μιας φίλης μου έχουμε βάλει το ίδιο id το δικό μου, εκείνη την φαση που το αγόραζε δεν ειχαμε και πολύ χρονο να κάνουμε άλλο και τις έβαλα το δικο μου! Το πρόβλημα είναι πως ότι κατεβάσω τις κατεβαίνει και αυτής αυτόματα!! Μήπως ξερει κανείς πως μπορώ να το απενεργοποιήσω αυτό? Η αν κανω άλλο id για αυτή με το που θα αλλάξει id σβήνονται τα προγράμματα που εχει πάνω? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο iphone μιας φίλης μου έχουμε βάλει το ίδιο id το δικό μου, εκείνη την φαση που το αγόραζε δεν ειχαμε και πολύ χρονο να κάνουμε άλλο και τις έβαλα το δικο μου! Το πρόβλημα είναι πως ότι κατεβάσω τις κατεβαίνει και αυτής αυτόματα!! Μήπως ξερει κανείς πως μπορώ να το απενεργοποιήσω αυτό? Η αν κανω άλλο id για αυτή με το που θα αλλάξει id σβήνονται τα προγράμματα που εχει πάνω? Ευχαριστώ!

 

Αν αλλαξεις id δε θα σβηστουν τα προγράμματα άλλα δε θα μπορεί να κανει update. Απενεργοποιησε

το συγχρονισμο των apps μέσω icloud και θα λυθεί το πρόβλημα σου

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινα Ρυθμίσεις/iTunes και App Store και απενεργοποιησε τις εφαρμογές και το iTunes Match αν δεν τα θέλεις.
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Αν αλλαξεις id δε θα σβηστουν τα προγράμματα άλλα δε θα μπορεί να κανει update. Απενεργοποιησε

το συγχρονισμο των apps μέσω icloud και θα λυθεί το πρόβλημα σου

 

 

Σε ευχαριστώ , σου είναι εύκολο να μου Εξηγήσεις πως το κάνουν… μπαίνουμε ρυθμίσεις και μετά icloud , μετά τι κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...