Jump to content

[Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η τελευταία επίσημη έκδοση android που έχει βγει για το Galaxy S;

To αγόρασα πρόσφατα και έχει τα παρακάτω:

PDA: I9000XWJVI

PHONE: I9000XXJVO

CSC: I9000XXJV9

Και στις πληροφορίες λέει ;Έκδοση firmware 2.3.3

Επίσης ποια είναι η έκδοση που έχει πρόβλημα με τη μπαταρία;

 

Αυτή που έχεις είναι η τελευταία που κυκλοφορεί στην Ελλάδα επίσημα.

Έχουν βγει μέχρι και 2.3.5 (όπως μπορείς να δεις στο θέμα με τα επίσημα firmware και οδηγός εγκατάστασης), βέβαια δεν είναι επίσημες Ελληνικές, αλλά είναι επίσημες από την Samsung που έχουν κυκλοφορήσει σε άλλες χώρες. Αυτή που έχεις είναι με το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να περιμένω να βγει η επόμενη επίσημη που θα διορθώνει το πρόβλημα; Πότε αναμένετε να βγει;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου CPU freezαρει όταν βάλω την συχνότητα στα 1.3 Ghz μέσω Semaphore, αλλά τρέχει σταθερά τα 1.3 Ghz στην CM7 και τα 1.44 Ghz με τον kernel της tornado. :wacko:

Με semaphore τα 1.2 Ghz είναι stable as a rock.

Οπότε κάτι με τις τάσεις είναι αλλά τρέχα γύρευε!

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Να περιμένω να βγει η επόμενη επίσημη που θα διορθώνει το πρόβλημα; Πότε αναμένετε να βγει;

 

Μα υπάρχουν ήδη νεότερες (2.3.4 , 2.3.5). Μπορείς να βάλεις την 2.3.5 που είναι πολύ σταθερή και χωρίς προβλήματα, αλλά δεν έχει Ελληνικό πληκτρολόγιο που βέβαια λύνεται πολύ απλά περνώντας το χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Μα υπάρχουν ήδη νεότερες (2.3.4 , 2.3.5). Μπορείς να βάλεις την 2.3.5 που είναι πολύ σταθερή και χωρίς προβλήματα, αλλά δεν έχει Ελληνικό πληκτρολόγιο που βέβαια λύνεται πολύ απλά περνώντας το χειροκίνητα.

Από που μπορώ να περάσω την 2.3.5; συνδέω το κινητό στη USB και κατεβάζω με το kies;

Επίσης χειροκίνητα πως περνάω το πληκτρολόγιο;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

εχεις ενεργοποιησει το netfilter στην εφαρμογη semaphore?

 

 

βασικα εγω αυτην την στιγμη ειμαι με amestris v5.2 (jvt), semaphore kernel 1.8.0 και touchwiz 4.5 (τον μονταρισμενο)

το κινητο παει σφαιρα γενικα ισος καλυτερα απο ποτε συμφωνα με τις ρομ που ειχα δοκιμασει μεχρι τωρα.

οταν ενεργοποιω το overclock παει ακομα καλυτερα αλλα δεν μπορω με τιποτα να το βαλω στα 1300mhz ( με το που το παταω κολαει και κανει reboot)

 

επισης με overclock στα 1200mhz μετα απο καποια ωρα χρησης κανει reboot, αυτο που πιστευω οτι φταιει ειναι η ταση.

ηταν στα 1325mv αν θυμαμαι καλα απο μονο του, το εριξα στα 1275 και μεχρι στιγμης δεν εχει κανει reboot.

 

επισης ωρες ωρες μετα απο καποιο τηλεφωνο τρωω force close στο phone.apk απο οσο θυμαμαι.

 

γενικα αυτα τα θεματα εχω μεχρι στιγμης, αν εχει ασχοληθει κανεις με overclock και μπορει να με καθοδηγησει λιγο σχετικα με το γιατι δεν μπορω να το βαλω στα 1300 η τι ταση θελει συνηθως για ενα σταθερο oc στα 1200 θα με βοηθησει αρκετα.

 

επισης καμια ιδεα για το force close μετα απο τα τηλεφωνα?

 

Ευχαριστω πολυ, αυτο ηταν τελικα, ηθελε ενεργοποιησει το netfilter

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Από που μπορώ να περάσω την 2.3.5; συνδέω το κινητό στη USB και κατεβάζω με το kies;

Επίσης χειροκίνητα πως περνάω το πληκτρολόγιο;

 

Διάβασε τους οδηγούς για νέους χρήστες και το επίσημα firmware και οδηγός εγκατάστασης.

Όπως επίσης και την πρώτη σελίδα αυτού του θρεντ

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε τους οδηγούς για νέους χρήστες και το επίσημα firmware και οδηγός εγκατάστασης.

Όπως επίσης και την πρώτη σελίδα αυτού του θρεντ

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Διάβασα τον οδηγό εγκατάστασης, κατέβασα το odin και την έκδοση Gingerbread 2.3.5.

Μπερδεύομαι στον οδηγό εκεί που λέει για το repartitioning.Χρειάζεται να κάνω και το βήμα 1 ή πρέπει να πάω κατευθείαν στο 2ο;

Το κινητό μου είναι απείραχτο.Μόνο κάποιες εφαρμογές πέρασα από το market.

Επίσης να σημειώσω οτι δεν έχω πάρει ακόμα εξωτερική κάρτα microsd και στο βίντεο είδα οτι το swipe που περιέχει τα ελληνικά τα περνάω στο κινητό από την κάρτα microsd.Μπορώ και αλλιώς;

Για βοηθήστε γιατί είναι το πρώτο μου φλασάρισμα

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

To πρώτο βήμα αν το κάνεις ενώ δεν χρειάζεται, δεν πρόκειται να βλάψει την συσκευή οπότε αν θες να είσαι σίγουρος, το κάνεις.

Κρατάει 1 λεπτό ούτως ή άλλως. Για τα ελληνικά στο swype δεν χρειάζεσαι κάρτα μνήμης. Μην ανησυχείς. Κάνε το installation της 2.3.5 όπως ακριβώς λέει ο οδηγός και μετά θα τα πούμε για το ελληνικό swype και ότι άλλο χρειαστεί :)

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

*!*!* Οι 2.3.5 εκδόσεις είναι πολύ γεμάτες, και η τελευταία έκδοση του fuguroot δε δουλεύει. Δουλεύει η παλιά, που βρίσκεται στο site του, η οποία αφαιρεί 2 αρχεία που χρειάζονται για το Kies καθώς και τον ήχο εκκίνησης, που μπορούν να μπούνε μετά χειροκίνητα *!*!*

ΧΧJVS Kernel: Λήψη (5.6 MB) (Διπλό κλικ για αποσυμπίεση σε φάκελο της επιλογής μας)

ΧΧJVΤ Kernel: Λήψη (5.6 MB) (Διπλό κλικ για αποσυμπίεση σε φάκελο της επιλογής μας)

εδώ είμαι και κατάλαβα πως πρέπει να συνεχίσω.

 

φιλε βρηκες ακρη η να βοηθησω?

Link to comment
Share on other sites

Κάθε συσκευή αντιδρά διαφορετικά στο overclocking και undervolting λόγω κατασκευής του chip της cpu. Οπότε δεν υπάρχουν ιδανικές τιμές για όλες τις συσκευές. Αν η τάση που χρησιμοποιήσεις σταθεροποιεί την συχνότητα τότε κράτησέ την. Σε προηγούμενες εκδόσεις η default τιμή ήταν 1300mV. Μετά την ανέβασα κατά 25mV στα 1325mV.

 

Στρατο σε ευχαριστω για την απαντηση σου και να σου πω και εγω με την σειρα μου συγχαρητηρια για την αναπτυξη του kernel σου μιας και δεν εχουμε ξαναμιλησει στο παρελθον.

 

επειδη εχω ασχοληθει με το θεμα του overclock σε υπολογιστες ξερω λιγο πολυ τι παιζει γιαυτο και δεν ρωτησα για συγκεκριμενες τιμες αλλα ηθελα καποιος να με καθοδηγησει με το θεμα οσο αναφορα το κινητο μας μιας και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με το overclock.

βασικα ηθελα να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να χρειαζεται να ανεβασω την ταση πιο πολυ απο τα 1325mv για να σταθεροποιηθει στα 1200mhz και να μπορεσει εστω να bootαρει στα 1300mhz.

επισης θα ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις μεχρι ποση ταση θεωρειται ασφαλης για τον επεξεργαστη του galaxy s.

 

επειδη ηξερα πως διαβαζεις το φορουμ ενας λογος που εγραψα οτι κανει reboot απευθειας μολις το βαλω στα 1300mhz ειναι για να σου δωσω λιγο feedback αν και θα εχεις ηδη μπολικο και απο xda μερια.

 

επειδη ομως παλιοτερα πρεπει να το ειχα σηκωσει μεχρι τα 1400mhz και δουλευε κανονικα το κινητο μου, λεω μηπως ο λογος που δεν μπορει να σηκωσει με τον κερνελ σου καν τα 1300 ειναι οι προεπιλεγμενες ρυθμισεις της τασης που εχεις κανει.

 

απο οτι φαινεται δεν ειμαι ο μονος που εχω αυτο το προβλημα οποτε αν εχεις καθολου χρονο κοιταξε το και αυτο σε καποια μελοντικη αναβαθμιση του kernel σου.

 

ευχαριστω και τα αλλα παιδια που μου απαντησαν :)

Link to comment
Share on other sites

Eίναι τα αρχεία για GPS από το Nexus S, επίσημα από τη Google. Αν είσαι μια χαρά με επίσημη rom, προφανώς δεν είναι θέμα hardware. Δοκίμασε αυτά τα αρχεία, επίσης δοκίμασε και το GPS Test του Mike Lockwood, και κάνε ένα inject xtra data.

 

Αποτυχία! Δουλεύει χειρότερα από πριν... Δεν κάνει lock το gps όταν το έχω πάνω μου. Παρατήρησα όμως κάτι, όταν το αφήνω πάνω σε μια μεταλλική μεγάλη επιφάνεια π.χ. καπό αυτοκινήτου πιάνει τέλεια! Δεν μου δίνεις κανένα link με το hardware mod που έλεγες...

Link to comment
Share on other sites

Safe overclock δεν νομίζω να υπάρχει..Ποτέ δεν ξέρεις.

Εγώ πάντως είμαι στα 1440 καιρό και δεν έχω πρόβλημα. Είχα δοκιμάσει ως 1600 κάποτε έτσι για να τρέξω quadrant για κανένα 10λεπτο και πάλι δεν είχα θέμα.

Μάλλον έτυχα σε καλή συσκευή :)

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αποτυχία! Δουλεύει χειρότερα από πριν... Δεν κάνει lock το gps όταν το έχω πάνω μου. Παρατήρησα όμως κάτι, όταν το αφήνω πάνω σε μια μεταλλική μεγάλη επιφάνεια π.χ. καπό αυτοκινήτου πιάνει τέλεια! Δεν μου δίνεις κανένα link με το hardware mod που έλεγες...

 

Στην περίπτωσή μου δούλεψε μια χαρά η εφαρμογή gps aids, το θέμα της οποίας βρίσκεται σε αυτό το sub-forum.

Στην περίπτωση που το πρόβλημά σου είναι θέμα κεραίας του gps δες αυτό. Αλλά το αποκλείω από τη στιγμή που λες ότι το gps σου δουλεύει μια χαρά σε επίσημο samsung firmware.

Σε κάθε περίπτωση μάλλον το κινητό σου από τη στιγμή που του πέρασες cm7 την έχει δει και πολύ σνομπ και θέλει να το κυκλοφορείς πάνω σε μεταλλικό δίσκο σερβιρίσματος :lol: (πλάκα κάνω).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι σε τι συχνοτητα θα φτασεις αλλα ποση ταση θα πρεπει να δωσεις...

οπως λες και εσυ με μια καλη παρτιδα μπορεις να πιασεις μεγαλυ συχνοτητα με ευκολια (λογο της χαμηλης τασης που χρειαζεται)

με ενα μαπα τσιπακι ομως θα πρεπει να ταιζεις πολυ ρευμα για να παρεις χαμηλες επιδωσεις.

 

σε καθε επεξεργαστη υπαρχει ενα οριο, στους υπολογιστες συνηθως ειναι γνωστο και το οριο εξαρτατε απο την ψυξη που του παρεχεις.

με την καλυτερη αεροψυξη που υπαρχει μπορω να δωσω στον amd μου 1.5v σχεδον και να μην εχει προβλημα.

αλλα μιας και στο κινητο δεν εχουμε την δυνατοτητα της aftermarket ψυξης υπαρχει ενα οριο στην ταση που δεν μπορουμε να ξεπερασουμε ποτε γιατι η θερμοκρασια θα τιναχτει στα υψη.

 

επομενος αυτο που ρωταω ειναι αν ειναι γνωστη η μεγιστη επιτρεπομενη θερμοκρασια που μπορει να πιασει ο επεξεργαστης του galaxy s η αν εχουμε καποιο μετρο συγκρισης οσο αναφορα τις τασεις που του εχουν δωσει χωρις να εχει προβλημα.

 

δηλαδη ας πουμε εσυ που ξερουμε οτι το εχεις overclockαρει και δεν εχει προβλημα, οταν το εχεις στο 1440 η στα 1600 ποση ταση του δινεις?

Link to comment
Share on other sites

Στρατο σε ευχαριστω για την απαντηση σου και να σου πω και εγω με την σειρα μου συγχαρητηρια για την αναπτυξη του kernel σου μιας και δεν εχουμε ξαναμιλησει στο παρελθον.

 

επειδη εχω ασχοληθει με το θεμα του overclock σε υπολογιστες ξερω λιγο πολυ τι παιζει γιαυτο και δεν ρωτησα για συγκεκριμενες τιμες αλλα ηθελα καποιος να με καθοδηγησει με το θεμα οσο αναφορα το κινητο μας μιας και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με το overclock.

βασικα ηθελα να μαθω αν υπαρχει περιπτωση να χρειαζεται να ανεβασω την ταση πιο πολυ απο τα 1325mv για να σταθεροποιηθει στα 1200mhz και να μπορεσει εστω να bootαρει στα 1300mhz.

επισης θα ηθελα να μαθω αν ξερει κανεις μεχρι ποση ταση θεωρειται ασφαλης για τον επεξεργαστη του galaxy s.

 

επειδη ηξερα πως διαβαζεις το φορουμ ενας λογος που εγραψα οτι κανει reboot απευθειας μολις το βαλω στα 1300mhz ειναι για να σου δωσω λιγο feedback αν και θα εχεις ηδη μπολικο και απο xda μερια.

 

επειδη ομως παλιοτερα πρεπει να το ειχα σηκωσει μεχρι τα 1400mhz και δουλευε κανονικα το κινητο μου, λεω μηπως ο λογος που δεν μπορει να σηκωσει με τον κερνελ σου καν τα 1300 ειναι οι προεπιλεγμενες ρυθμισεις της τασης που εχεις κανει.

 

απο οτι φαινεται δεν ειμαι ο μονος που εχω αυτο το προβλημα οποτε αν εχεις καθολου χρονο κοιταξε το και αυτο σε καποια μελοντικη αναβαθμιση του kernel σου.

 

ευχαριστω και τα αλλα παιδια που μου απαντησαν :)

 

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

 

Νομίζω το πρόβλημα της σταθερότητας στα 1300MHz δεν είναι θέμα τάσης (στην προκειμένη περίπτωση τουλάχιστον).

Κατά πάσα πιθανότητα μάλλον χρειάζεται ένα επιπλέον step στις συχνότητες. Δηλαδή τώρα τα βήματα είναι 100, 200, 400, 800, 1000/1200/1300MHz

Δηλαδή τα 1000MHz κατά το overclocking αντικαθίσται από τα 1200 ή τα 1300. Στα 1300 ίσως ένα επιπλέον βήμα (π.χ. 1000Mhz δηλ 100,200,400,800,1000,1300) σταθεροποιούσε την κατάσταση.

 

Αυτό βέβαια είναι λίγο δύσκολο να γίνει γιατί από την έκδοση 1.6.0 και μετά προσπάθησα (και ήταν ο πρώτος πυρήνας που έγινε αυτό - οι υπόλοιποι τώρα χρησιμοποιούν την ίδια τεχνική ) να υπάρχει μία έκδοση που μπορούσες να κάνεις overclocking αντικαθιστώντας την υψηλότερη συχνότητα.

 

Πάντως σ' ευχαριστώ για τις επισημάνσεις σου. Θα προσπαθήσω για κάτι καλύτερο στις επόμενες εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ας πουμε εσυ που ξερουμε οτι το εχεις overclockαρει και δεν εχει προβλημα, οταν το εχεις στο 1440 η στα 1600 ποση ταση του δινεις?

 

Δεν ασχολήθηκα ποτέ με την τάση στις συχνότητες. Ούτε για ανέβασμα ούτε για κατέβασμα.

Τα αφήνω οπως τα έχει ρυθμίσει ο damian και είμαι πάντα ευχαριστημένος.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

 

Νομίζω το πρόβλημα της σταθερότητας στα 1300MHz δεν είναι θέμα τάσης (στην προκειμένη περίπτωση τουλάχιστον).

Κατά πάσα πιθανότητα μάλλον χρειάζεται ένα επιπλέον step στις συχνότητες. Δηλαδή τώρα τα βήματα είναι 100, 200, 400, 800, 1000/1200/1300MHz

Δηλαδή τα 1000MHz κατά το overclocking αντικαθίσται από τα 1200 ή τα 1300. Στα 1300 ίσως ένα επιπλέον βήμα (π.χ. 1000Mhz δηλ 100,200,400,800,1000,1300) σταθεροποιούσε την κατάσταση.

 

Αυτό βέβαια είναι λίγο δύσκολο να γίνει γιατί από την έκδοση 1.6.0 και μετά προσπάθησα (και ήταν ο πρώτος πυρήνας που έγινε αυτό - οι υπόλοιποι τώρα χρησιμοποιούν την ίδια τεχνική ) να υπάρχει μία έκδοση που μπορούσες να κάνεις overclocking αντικαθιστώντας την υψηλότερη συχνότητα.

 

Πάντως σ' ευχαριστώ για τις επισημάνσεις σου. Θα προσπαθήσω για κάτι καλύτερο στις επόμενες εκδόσεις.

 

δεν ξερω πως ακριβως επιτυγχανεται το overclock στα κινητα αλλα αν καταλαβα καλα αυτο που λες ειναι οτι στην ουσια στον kernel σου overclockαρεις τον multiplier αντι για το base frequency (clock)

δηλαδη αν πουμε οτι το base frequency του επεξεργαστη ειναι 100mhz και ο πολλαπλασιαστης 10χ τοτε εσυ τον κανεις 12χ και 13χ για να παρουμε τις συχνοτητες των 1200 και 1300mhz

ενω αντιστοιχα θα μπορουσες αντι να σηκωσεις τον πολλαπλασιαστη να σηκωσεις το ρολοι στα 130mhz οποτε με τον πολλαπλασιαστη στα 10χ (με το αρχικο step δηλαδη) να παρουμε την συχνοτητα των 1300mhz

 

αν οντως σε καταλαβα σωστα και δεν λεω βλακιες τοση ωρα, τοτε θεωρω οτι και αυτο το σεναριο ειναι πολυ πιθανο.

μπορει οντως το hardware του κινητου να μην μπορει να σηκωσει τον πολλαπλασιαστη στο 13 και να πρεπει να σηκωσουμε το base frequency.

 

μακαρι να ειχα γνωσεις προγραμματισμου και να μπορουσα να βοηθησω.

αν θες δοκιμασε να μιλησεις με κανεναν developer που εχει σηκωσει παραπανω την συχνοτητα για να παρεις καμια ιδεα.

 

το θεμα του oc βεβαια δεν θεωρειται απο πολλους σημαντικο και δεν ξερω αν πιστευεις οτι αξιζει να ασχοληθεις και να σπαταλησεις χρονο αλλα οσο παει η συσκευη παλιωνει, τα παντα γινονται πιο βαρια και αν τυχει να πιασεις και στα χερια σου το sgs2 τοτε πιστευω οτι το oc ειναι must μεχρι να παρεις καινουρια συσκευη :lol:

 

anyway keep up the good work :)

Edited by jimacid
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα προχθές το RAM Manager του Juwe, και μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος. Τρέχει καλά, δεν έχω κολλήματα, κανένα πρόβλημα.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αποτυχία! Δουλεύει χειρότερα από πριν... Δεν κάνει lock το gps όταν το έχω πάνω μου. Παρατήρησα όμως κάτι, όταν το αφήνω πάνω σε μια μεταλλική μεγάλη επιφάνεια π.χ. καπό αυτοκινήτου πιάνει τέλεια! Δεν μου δίνεις κανένα link με το hardware mod που έλεγες...

 

Aυτό σε γυρνάει στο μαμά gps, αν νομίζεις ότι είναι καλύτερο.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμάσω κι εγώ από περιέργια! :)

 

Υπάρχει τρόπος να δουλέψουν εφαρμογές από την MIUI σε JVT Tornado ή σε cyanogen?

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα προχθές το RAM Manager του Juwe, και μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος. Τρέχει καλά, δεν έχω κολλήματα, κανένα πρόβλημα.

 

Και εγώ επίσης το έχω δοκιμάσει απο την πρώτη στιγμή που βγήκε το app και είμαι ευχαριστημένος (σε γενικά πλαίσια). Περισσότερες πληροφορίες (στο σάιτ του xda) εδώ

 

Το καλό είναι οτι η επι πληρωμή έκδοση έχει αρκετές ρυθμίσεις για τη μνήμη (ανάλογα πως χρησιμοποιεί το κινητό ο καθένας μας). Το κακό οτι η free έκδοση έχει μόνο μια ρύθμιση (balance) και επίσης πρέπει να εγγραφείς στο yaam market για να την κατεβάσεις (δεν υπάρχει στο κανονικό android market). Οπότε -για να σας βγάλω απο τον κόπο- όσοι θέλετε να την δοκιμάσετε (την free έκδοση) κατεβάστε την απευθείας απο εδώ:)!

Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Aυτό σε γυρνάει στο μαμά gps, αν νομίζεις ότι είναι καλύτερο.

 

Κατά την γνώμη σου τυχεράκια είναι καλύτερο το μαμά Gps? Βλέπω το Gps του iphone4 που είναι πραγματικά άψογο και μου την σπάει! Δεν χάνει καθόλου!! Να το χωνέψω απλά πως είναι καλύτερο το μήλο ή το δικό μου gps δεν είναι καλό?

Σπύρος

:: Samsung Galaxy S :: Once you go CM9 you never go back!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Galaxy S] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...