Jump to content

[Επίσημο] Motorola DEFY™+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο service και να το πας τι περιμενεις να σου πουν?

το πολυ πολυ να το αφησουν να στεγνωσει....

μονο με το serial number πως ισχυει η εγγυηση?

το δικο μου κοντευει να κλεισει 3 χρονια......οποτε ειναι εκτος.φυσιολογικα παντως θελουν και αποδειξη..αυτοπ ειναι το λογικο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στο service και να το πας τι περιμενεις να σου πουν?

το πολυ πολυ να το αφησουν να στεγνωσει....

μονο με το serial number πως ισχυει η εγγυηση?

το δικο μου κοντευει να κλεισει 3 χρονια......οποτε ειναι εκτος.φυσιολογικα παντως θελουν και αποδειξη..αυτοπ ειναι το λογικο!

 

ναι μα το δικο μου ακομα εχει εγγυηση για ενα 6μηνο τουλαχιστον.....αυτο με το ρυζι το ξερω,αλλα δεν ειναι εκει το θεμα.....η υγρασια οπως ειπα και πιο πανω κραταει για λιγο,και μετα εξαφανιζεται,απλα οταν το ειχα παρει το ειχα δοκιμασει και δεν μου ειχε βγαλει υγρασια.....κατα τυχη το εντοπισα.......και οπως ειπα εκανα 4-5 δοκιμες καιμονο μια φορα δεν εβγαλε υγρασια...βασικα το εχω για δευτερο κινητο και για περιπτωσεις εκτακτης αναγκης......

θα επικοινωνησω με το παιδι που μου το πουλησε να τον ρωτησω μερικα πραγματακια.......παντος μεχρι στιγμης δεν εχει καποια προβληματα στην λειτουργια του........

Link to comment
Share on other sites

εντελώς ενημερωτικά:

μετά το defy τί; :p

 

τι υπάρχει σε ποιοτικό, με καλή μπαταρία, ίσως αδιάβροχο κ dustproof και σχετικά καλά χαρακτηριστικά :confused:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει παραγγελια και περιμενω,στα χαρτια δειχνει σε ολα ανωτερο (στο gps δεν ξερω-και στο sar κατωτερο).

οταν το παρω στα χερια μου θα κανω μια συγκριση με το defy μας.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει παραγγελια και περιμενω,στα χαρτια δειχνει σε ολα ανωτερο (στο gps δεν ξερω-και στο sar κατωτερο).

οταν το παρω στα χερια μου θα κανω μια συγκριση με το defy μας.

 

Ποιο εχεις κανει παραγγελια;;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει παραγγελια και περιμενω,στα χαρτια δειχνει σε ολα ανωτερο (στο gps δεν ξερω-και στο sar κατωτερο).

οταν το παρω στα χερια μου θα κανω μια συγκριση με το defy μας.

 

Πες μας όμως και ποιο έχεις παραγγείλει! ;)

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

λογικά lenovo s750 :p

 

καλό, χρυσό...αλλά βλέπω ότι έχει αρκετά θεματάκια:(

 

ναι το lenovo εχω παραγγειλει,απλα δεν το εγραψα γιατι το εχω γραψει λιγο πιο πισω.

Οτι θεμα υπηρχε εχει λυθει,στο θεμα του γραφουν τις λυσεις οι κατοχοι.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=368820

οσο για το honor πραγματι πολυ δυνατο αλλα και καμια 135 ευρω επανω.(IP57 με IP67 δεν ξερω ποσο μεγαλο ρολο παιζει) και μονη σιμ.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...μια ερωτηση

εβαλα το κινητο να φορτησει και μου εβγαλε την μπαταρια με ενα ερωτηματικο,και εγραφε να αντικαταστησω την μπαταρια με μια γνησια για να μπορει να γινει φορτηση στο κινητο.....ψαχνω μπαταρια στο ιντερνετ και βρισκω μια ιδια με του defy p;lus αλλα λεει OEM Motorola HF5X Standard Battery for Motorola Photon 4G

ειναι η ιδια μπαταρια με την δικια μας ???

 

ευχαριστω

 

εχει καποιος αγορασει μπαταρια για το defy plus και αν ναι μπορει να στειλει link η pm???

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το ειδα αυτο που λες,μπορει να γραφει photon 4g αλλα πιστευω οτι εινα η ιδια μπαταρια που φοραει το defy+.

O κωδικος ειναι HF5X ειναι και 1650 mah δηλαδη οπως του δικου μας.

ας μας απαντησει ομως καποιος φιλος που εχει αγορασει για πιο σιγουρα.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω μπαταρια για το defy +

αν καποιος εχει ας μου στειλει pm

 

ευχαριστω

 

 

http://www.batteries.gr/

 

Και πιο συγκεκριμένα

 

http://www.batteries.gr/categories.asp?catid=1058

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

το ακουστικο δεν ακουγετε και πολυ καλα,μαλλον θα εχει μαζεψει σκονες εκει μεσα.

σκευτομαι με τι θα μπορουσα να το καθαρισω.εσας ακουγετε μια χαρα?

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Εγω μια χαρα ακουω. Προταση: παρε σπρετ πεποεσμενου αερα και κανε το ακουστικο απο πανω. Ισως βοηθησει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μην φυσάτε προς τα μέσα σε συσκευές με πιέση γιατί 1)δεν θα κάνετε τίποτα 2)μπόρει να το κάνετε χειρότερα όταν θέλουμε να καθαρίσουμε ότι έχει σχέση με ηλεκτρονικά αφαιρούμε μπαταριά ή ρευμα αποσυναρμολογούμε και πάντα τραβάμε την σκόνη αν είναι σε σημείο δυσπρόσιτο συμβουλευόμαστε το μαγαζί που πουλάει ηλεκτρονικά ανταλακτικά αν υπάρχει κάποιο καθαριστικό σπρέι χωρίς να αφήνει κατάλειπα και πάντα μα πάντα "γειωνόμαστε" από στατικό ηλεκτρισμό
http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

μην φυσάτε προς τα μέσα σε συσκευές με πιέση γιατί 1)δεν θα κάνετε τίποτα 2)μπόρει να το κάνετε χειρότερα όταν θέλουμε να καθαρίσουμε ότι έχει σχέση με ηλεκτρονικά αφαιρούμε μπαταριά ή ρευμα αποσυναρμολογούμε και πάντα τραβάμε την σκόνη αν είναι σε σημείο δυσπρόσιτο συμβουλευόμαστε το μαγαζί που πουλάει ηλεκτρονικά ανταλακτικά αν υπάρχει κάποιο καθαριστικό σπρέι χωρίς να αφήνει κατάλειπα και πάντα μα πάντα "γειωνόμαστε" από στατικό ηλεκτρισμό

:this::baby:

ευχαριστώ για τη διόρθωση.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα σας παιδιά, θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να μου πεί πως μπορώ να περάσω το Android 4 στο κινητό μου!

Αυτή την στιγμή φοράει το 2.3.5 προσοχή το κινητό ειναι "μαμα" δεν του έχω κάνει τίποτα.! Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=292991 ξεκίνα άπο εδώ και το motorola defy+

στο motorola android device

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τα φώτα σας παιδιά: Πώς μπορώ να μεταφέρω τραγούδι που έχω στη συλλογή μου στους ήχους κλήσης; Ευχαριστώ πολύ:)

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

αν είναι κάτω από 30 δευτερα ηχος κλίσεις και το επιλέγεις

Αλλος τρόπος το βρίσκεις αυτό που θές και το επιλέγεις με τον file explorer σου και το κάνεις

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Τα φώτα σας παιδιά: Πώς μπορώ να μεταφέρω τραγούδι που έχω στη συλλογή μου στους ήχους κλήσης; Ευχαριστώ πολύ:)

 

Πήγαινε στην SD card και μέσα στο φάκελο media, δημιούργησε 2 νέους φακέλους notifications και ringtones και ρίξε και στους 2 τα τραγούδια που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους δυο σας. Να είστε καλά!

Όσο απλό είναι να περιπλέξεις τα πράγματα, τόσο περίπλοκο είναι να τα απλοποιήσεις!

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Όσο περίεργο και αν ακουστεί... Θα ήθελα να περάσω είτε την original ROM ή την Eclair που ήταν η αναβάθμισή της...

 

Μήπως μπορείτε να μου πείτε που μπορώ να την βρω?

A suspicious mind is a healthy mind...

Never stop dreaming

 

(Μπάμπης από Θεσσαλονίκη)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...