Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Για χαρα παιδια. μια συμβουλη θα ηθελα.... το καλοκαιρι γνωρισα μια κοπελα και τρελαθηκα. εντομεταξυ μ'αυτη συναντιωμαστε συχνα, 1-2 φορες την εβδομαδα, φιλικα.. εχουμε γινει φιλαρακια και τα παμε και και πολυ καλα μαλιστα. μου αρεσει πολυ η παρεα της. το θεμα ειναι οτι εγω το βλεπω για κατι περισσοτερο αλλα δεν ξερω πως να της το πω γιατι δεν ξερω πως θα αντιδρασει και δεν θελω να την χασω σαν φιλη....????????????????????????????????????????????????:( τι να κανω???

να μην πεις τπτ,αλλα να της δειξεις πως ενδιαφερεσαι.αυτο σαν αρχη.

μετα αναλογα με την ανταποκριση της προχωρας.

βγαινεται παρεα ή μονοι σας?αν με παρεα,κανε το βημα και προτεινε να πατε πχ σινεμα οι δυο σας(και μετα για καφε φυσικα)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera pedia !:D (xeretiste to kainourio melos tou forum plz)!poly endiaferon to topic gia tis sxeseis exw mia sobarh erwthsh ti gnwmh exete gia tin apotrixwsh stous antres kai an oi gynaikes protimoun tous antres xwris trixes :D thanks
Link to comment
Share on other sites

Kalispera pedia !:D (xeretiste to kainourio melos tou forum plz)!poly endiaferon to topic gia tis sxeseis exw mia sobarh erwthsh ti gnwmh exete gia tin apotrixwsh stous antres kai an oi gynaikes protimoun tous antres xwris trixes :D thanks

 

Καλως ηρθες στο φορουμ.Καλο θα ηταν να μην γραφεις greeklish αλλα ελληνικα.Ειναι πιο ευκολο στην αναγνωση και απαγορευεται και απο τους ΟΠΧ.;)

Τωρα σε αυτο που ρωτας περισσοτερες απαντησεις θα παρεις απο κοπελες αλλα θα ειναι μισες μισες,αλλες θα τις αρεσουν και αλλες οχι.Κατα τη γνωμη μου ειναι χαζομαρα η αποτριχωση στους αντρες εκτος αν υπαρχει λογος(π.χ αθλητες,μοντελα).Δεν θα εκανα ποτε αποτριχωση για να αρεσω στις κοπελες,ετσι ειμαι και σε οποιες αρεσω.Τωρα βεβαια αν ειναι καποιος σαν αρκουδα και εχει προβλημα δεν ξερω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ Zyp3r,(δεν τιν παλευω καλα με τα ελληνικα στο pc οποτε συχορειστε μερικα ορθογραφικα)Θα σου πω πως το σκεφτομε (βεβαια ειναι λιγο μπερδεμενο)θελω να περασω γυμναστικη ακαδημια .ειμαι 17 τον επομενο χρονο δινω ειμαι 1,83 και 80 κιλα (τωρα) απ τον νοεμβριο εως τωρα εχω χασει 25 κιλα και οσο μπορω γυμναζομε.δεν υπαρχει θεμα του στυλ "ποπο εχω τριχες και δν αρεσω στις γυναικες"απλα θελω να μαθω πως το βλεπουν.δοξα το θεο απο σχεσεις ειμαι μια χαρα,αν και καμια εως τωρα μακροχρονια και ολες μεγαλυτερες σε ηλικια απο μενα(θα μιλησω γι τισ σχεσεις κτλ. μολις καλυφθω με το τρεχον θεμα :P) μ πειρε πανω απο 10 λεπτα να το γραψω χαχα Thanks guyzz :D
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ Zyp3r,(δεν τιν παλευω καλα με τα ελληνικα στο pc οποτε συχορειστε μερικα ορθογραφικα)Θα σου πω πως το σκεφτομε (βεβαια ειναι λιγο μπερδεμενο)θελω να περασω γυμναστικη ακαδημια .ειμαι 17 τον επομενο χρονο δινω ειμαι 1,83 και 80 κιλα (τωρα) απ τον νοεμβριο εως τωρα εχω χασει 25 κιλα και οσο μπορω γυμναζομε.δεν υπαρχει θεμα του στυλ "ποπο εχω τριχες και δν αρεσω στις γυναικες"απλα θελω να μαθω πως το βλεπουν.δοξα το θεο απο σχεσεις ειμαι μια χαρα,αν και καμια εως τωρα μακροχρονια και ολες μεγαλυτερες σε ηλικια απο μενα(θα μιλησω γι τισ σχεσεις κτλ. μολις καλυφθω με το τρεχον θεμα :P) μ πειρε πανω απο 10 λεπτα να το γραψω χαχα Thanks guyzz :D

Είναι απολύτως φυσιολογικό να κάνουν οι άντρες αποτρίχωση! Και μην ακούς τις βλακείες που λένε...Άλλα πράγματα κάνουν τον άντρα, όχι οι τρίχες!

 

Και στην τελική το απαλό και άτριχο δέρμα είναι πολύ πιο σέξυ...

Δοκίμασέ το...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μ Zyp3r,(δεν τιν παλευω καλα με τα ελληνικα στο pc οποτε συχορειστε μερικα ορθογραφικα)Θα σου πω πως το σκεφτομε (βεβαια ειναι λιγο μπερδεμενο)θελω να περασω γυμναστικη ακαδημια .ειμαι 17 τον επομενο χρονο δινω ειμαι 1,83 και 80 κιλα (τωρα) απ τον νοεμβριο εως τωρα εχω χασει 25 κιλα και οσο μπορω γυμναζομε.δεν υπαρχει θεμα του στυλ "ποπο εχω τριχες και δν αρεσω στις γυναικες"απλα θελω να μαθω πως το βλεπουν.δοξα το θεο απο σχεσεις ειμαι μια χαρα,αν και καμια εως τωρα μακροχρονια και ολες μεγαλυτερες σε ηλικια απο μενα(θα μιλησω γι τισ σχεσεις κτλ. μολις καλυφθω με το τρεχον θεμα :P) μ πειρε πανω απο 10 λεπτα να το γραψω χαχα Thanks guyzz :D

προσωπικα δεν μου αρεσει ο αποτριχωμενος αντρας..μου κανει πολυ soft..

 

αν ειναι να κανει αποτριχωση ο καλος μου,να βγαζει τα φρυδια του και να βαζει πιο πολλες κρεμες απο μενα τοτε κατι ασεξουαλικο μου κανει...

 

η αποψη μου φυσικα ειναι αυτη.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να κανω αποτριχωση για να αρεσω στις γυναικες, αλλα να τρωω ΤΟ δουλεμα απο ολα τα υπολοιπα αγορια τοτε να μου λειπει.......:down:

 

ευτυχως ομως απο φυσικου μου δεν εχω πολυ τριχοφυια οποτε για μενα δεν αποτελει προβλημα ουτως η αλλως.....:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι απολύτως φυσιολογικό να κάνουν οι άντρες αποτρίχωση! Και μην ακούς τις βλακείες που λένε...Άλλα πράγματα κάνουν τον άντρα, όχι οι τρίχες!

 

Και στην τελική το απαλό και άτριχο δέρμα είναι πολύ πιο σέξυ...

Δοκίμασέ το...

 

συμφωνω μαζι σου!

Link to comment
Share on other sites

Είναι απολύτως φυσιολογικό να κάνουν οι άντρες αποτρίχωση! Και μην ακούς τις βλακείες που λένε...Άλλα πράγματα κάνουν τον άντρα, όχι οι τρίχες!

 

Και στην τελική το απαλό και άτριχο δέρμα είναι πολύ πιο σέξυ...

Δοκίμασέ το...

 

Το απαλό και άτριχο δέρμα πιο σέξυ?!?Εμένα προσωπικα θα μου θύμιζε τα αγοράκια του γυμνασίου..Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω ο άντρας να δείχνει και άντρας πέρα από το να είναι και όσο να'ναι η τριχοφυία είναι ένα αντρικό προσόν (μάλλον λάθος λέξη είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη)..

 

προσωπικα δεν μου αρεσει ο αποτριχωμενος αντρας..μου κανει πολυ soft..

 

αν ειναι να κανει αποτριχωση ο καλος μου,να βγαζει τα φρυδια του και να βαζει πιο πολλες κρεμες απο μενα τοτε κατι ασεξουαλικο μου κανει...

 

η αποψη μου φυσικα ειναι αυτη.

 

Ειδικά αν βάζει περισσότερες κρέμες από μένα σίγουρα κάτι άλλο θα μου βγαλει...Άσε που στο τέλος θα ανοίξουμε και κουβέντα για το ποια ενυδατική είναι η καλύτερη...

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κοριτσια, συμφωνω κι εγω, οχι να φτιαχνουμε μαζι τα νυχια μας... οπως μου ελεγε ενας μεγαλυτερος σε ηλικια φιλος μου "προσεχε τους ανδρες που δεν εχουν τριχες στο στηθος" :lol::lol::lol:

 

απο την αλλη ομως θεωρω οτι ειναι και θεμα προσωπικο, δηλαδη αν καποιος ανδρας εχει πολλη τριχοφυια και δεν την αντεχει ο ιδιος, για χιλιους δυο λογους, δεν ειναι ασχημο να κανει κατι για αυτο. αλλά να το κανει για τον εαυτο του, οχι για να αρεσει στις γυναικες... εν τω μεταξυ εμενα δε με ενοχλουν οι τριχες στο στηθος(σε φυσιολογικα επιπεδα παντα, οχι να ειναι αρκουδα καποιος), αλλα οι τριχες στην πλατη τους μου την δινουν... μου φαινονται πολυ αντιαισθητικες... οποτε εκει, ας κανουν κατι... να δουν κι αυτοι την γλύκα της αποτριχωσης να μην μας πρηζουν...:X:X:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Τυχεροί εκείνοι που έχουν τριχοφυία στα πλαίσια του λογικού... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το απαλό και άτριχο δέρμα πιο σέξυ?!?Εμένα προσωπικα θα μου θύμιζε τα αγοράκια του γυμνασίου..Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω ο άντρας να δείχνει και άντρας πέρα από το να είναι και όσο να'ναι η τριχοφυία είναι ένα αντρικό προσόν (μάλλον λάθος λέξη είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη)..

 

 

 

Δεν ειναι αντρικό προσόν, μιας και όλες οι Ελληνίδες έχουν μουστάκι:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αντρικό προσόν, μιας και όλες οι Ελληνίδες έχουν μουστάκι:rolleyes:

 

:lol::lol::lol::lol:

Ρε συ τι λες???Μιλαμε για το σωμα.Και αλλου βγαζουν τριχες αλλα ας μην το κανουμε θεμα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να κανω αποτριχωση για να αρεσω στις γυναικες, αλλα να τρωω ΤΟ δουλεμα απο ολα τα υπολοιπα αγορια τοτε να μου λειπει.......:down:

 

ευτυχως ομως απο φυσικου μου δεν εχω πολυ τριχοφυια οποτε για μενα δεν αποτελει προβλημα ουτως η αλλως.....:D

 

ειναι λιγο νωρις για να ξερουμε αν θα εχουμε τριχοφυία απο ηλικια 15-16 χρονων...;)

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο νωρις για να ξερουμε αν θα εχουμε τριχοφυία απο ηλικια 15-16 χρονων...;)

 

17!:p

 

τουλαχιστον ομως φαινεται αν εχεις τασεις....βλεπω και αλλα παιδια στην ηλικια μου που ειναι 'αρκουδες'///,,,,....:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω ειμαι 17 και εχω αρκετες αλλα αρκουδα δεν ειμαι ;)

Θα γίνεις όμως!!! :wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο ακριβη ειναι η αποτριχωση φανταζομαι!

εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του! :)

οποιος/α ενδιαφερεται...εδω ειμαστε.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο ακριβη ειναι η αποτριχωση φανταζομαι!

εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του! :)

οποιος/α ενδιαφερεται...εδω ειμαστε.

Δε νομιζω απο τα 15-17 τα παιδια να κανουν λειζερ...δεν πιστευω οτι εχουν τοσο σοβαρο προβλημα...

κανα κερι να βαζουν,η μια αλοιφη...νομιζω οτι ειναι κατω απο 2000 ευρω, αναλογα βεβαια..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο ακριβη ειναι η αποτριχωση φανταζομαι!

εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του! :)

οποιος/α ενδιαφερεται...εδω ειμαστε.

 

Α ρε Μπιλλάκο μέσα σ' όλα είσαι!!! Πότε απολύεσαι να κάνουμε κανένα meeting;

 

Και για να μην είμαι τελείως off-topic πιστεύω πως όντως στην πλάτη είναι αντιαισθητικό να έχει κάποιος τρίχες. Εμένα τουλάχιστον δε μ' αρέσει στον εαυτό μου κι έχω σκοπό να κάνω αποτρίχωση (οπότε μπιλλάκο βάλε τα κονέ :p)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

2.000 ειναι αρκετα φανταζομαι για κατι που ειναι φυσιολογικο στο σωμα σου.

οσο για τα κερια και αυτα δεν ξερω αν κανουν δουλεια. αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και ενα σχημα. μην εισαι οτι να'ναι!

 

edit:13/8 λελε!!

κι εγω στην πλατη τα πηρα ολα με τη μηχανη! πιο καλη αισθηση οταν στα παιρνουν παρα μετα!

η δικη μου η πλατη σ'αυτα που εχω δει...ειναι φαλακρη!! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα βασικα νομιζω οτι ειναι αντιαισθητικο οταν δεν ειναι ομοιομορφο δλδ αν εχεις τριχες χαμηλα στα ποδια και στα μπουτια οχι :p αν εχει στο στοιθος και δν εχεις στην κοιλια κτλ....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...