Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Μιλαω για γυναικες και οχι κοριτσια καλη μου :p απο 18 μεχρι 28 εγω τουλαχιστον δν τισ θεορω πεδακια .... σε καμια ωρα θα παω να δω αν ειναι εκει και τι παιζει γενικα :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay:p :D

Πως το 'ξερα από την αρχεί ότι θα πέσεις έξω! Και γιατί δηλαδή να ονομάζουμε κόμπλεξ, την ανάγκη να περιποιείται κάποιος τον εαυτό του...

 

Ας μην είμαστε απόλυτοι...

Link to comment
Share on other sites

σωστη σε βρισκω :p αλλο θεματακι προτιμω μεγαλυτερες γυναικες πιστευω γιατι μεγαλοφερνω και γιατι ξερουν τι θελουν :p το θεμα ειναι οτι δν μπορω να κανω αυτα που θελω δλδ μπαρακια κλαμπακια καθημερινες κτλ κτλ τι να κανω εκτος απο υπομονη? :D

Μην είσαι απόλυτος...

Υπάρχουν μεγάλες γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν, και γυναίκες που ανακάλυψαν τι θέλουν από πολύ μικρές...

 

Πίστεψέ με στα 28 μου έχω γνωρίσει αρκετούς άντρες ώστε να μπορώ να κρίνω αν αυτός που δεν έχει τρίχες θεωρείται πιο σεξουαλικός ή όχι και υπήρξα για αρκετό καιρό με άτομο που έκανε αποτρίχωση για να αρέσει στις γυναίκες και σε σημείο όμως που οκ πιο συχνά τον έβλεπε η αισθητικός από ότι εγώ..

 

Ναι. όμως μπορεί να γνωρίσεις και κάποιον άτριχο που να σου ανατρέψει τη θεωρία ότι οι τριχωτοί είναι πιο σέξυ...

 

Δεν υπάρχει αμφιβολία, πάντως ότι το εντελώς άτριχο και απαλό δέρμα είναι παλύ σέξυ και στις γυναίκες και στους άντρες!

 

Για άντρα ειδικά έχω στο μυαλό μου έναν, που όπως είπα σκίζει σε κατακτήσεις και είναι πολύ πιο άντρας από τους τριχωτούς!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αντικειμενικα παντα ειναι πολυ λιγοι οι αντρες μετρημενοι στα δαχτυλα στους οποιους "ταιριαζει" η τριχα αν μπορω να το πω ετσι αυτοι αν κανουν αποτριχοση απλα χαλανε τον τυπο τους :D εχεις δικιο οτι υπαρχουν και μεγαλες που δεν ξερουν τι θελουν αλλα απο μικρες που ξερουν τι θελουν δεν μου εχει συμβει ποτε :p:
Link to comment
Share on other sites

Ναι. όμως μπορεί να γνωρίσεις και κάποιον άτριχο που να σου ανατρέψει τη θεωρία ότι οι τριχωτοί είναι πιο σέξυ...

 

Αντε και γνωρίζει κάποιον άτριχο που τον θεωρεί πιο σέξυ από οποιονδήποτε άντρα έχει γνωρίσει μέχρι τώρα. Γιατί πρέπει ο λόγος να είναι το ότι είναι άτριχος;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πως το 'ξερα από την αρχεί ότι θα πέσεις έξω! Και γιατί δηλαδή να ονομάζουμε κόμπλεξ, την ανάγκη να περιποιείται κάποιος τον εαυτό του...

 

Ας μην είμαστε απόλυτοι...

 

μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

 

Aλλοι λενε ναι αλλοι οχι.

Εγω νομιζω πως κατι τους γαργαλαει απο πισω:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aλλοι λενε ναι αλλοι οχι.

Εγω νομιζω πως κατι τους γαργαλαει απο πισω:X

 

:lol:

 

Δεν υπάρχει αμφιβολία, πάντως ότι το εντελώς άτριχο και απαλό δέρμα είναι παλύ σέξυ και στις γυναίκες και στους άντρες!

 

Κ βεβαια "υπαρχει αμφιβολια" καθως πολλες γυναικες(εγω μια απο αυτες) θεωρουν πιο σεξυ τους μη ξυρισμενους αντρες ενω τους εντελως ατριχους απωθητικους!!Γουστα ειναι αυτα!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως προσωπικα ξυρίζομαι στο σωμα....:)στα ποδια δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι θα φαω αγριο κραξιμο απο τους κολλητους μου και τους γονεις μου...:O

παντως η δικια μου μου ελεγε ''στο σωμα δεν εχω προβλημα να ξυριζεσαι..αλλα αν το κανεις στα ποδια τοτε ξεχασε με''...:lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως προσωπικα ξυρίζομαι στο σωμα....:)στα ποδια δεν εχω δοκιμασει ακομα γιατι θα φαω αγριο κραξιμο απο τους κολλητους μου και τους γονεις μου...:O

παντως η δικια μου μου ελεγε ''στο σωμα δεν εχω προβλημα να ξυριζεσαι..αλλα αν το κανεις στα ποδια τοτε ξεχασε με''...:lol:

Ma kala agapi mou exei tin xari tou o antras me tis trixes tou!!!!! Ti eite na PIANW to pounti mou eite to diko tou to idio na einai...? E OXI! E ELEOS! Episis ANTRAS XWRIS KOILIA SPITI XWRIS EPIPLA...!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma kala agapi mou exei tin xari tou o antras me tis trixes tou!!!!! Ti eite na PIANW to pounti mou eite to diko tou to idio na einai...? E OXI! E ELEOS! Episis ANTRAS XWRIS KOILIA SPITI XWRIS EPIPLA...!!!!

 

Δεν περίμενα να το ακούσω από γυναίκα αυτό! Συνήθως εμείς το λέμε (λίγο διαφορετικά βέβαια) για να παρηγοριόμαστε! :lol::p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν περίμενα να το ακούσω από γυναίκα αυτό! Συνήθως εμείς το λέμε (λίγο διαφορετικά βέβαια) για να παρηγοριόμαστε! :lol::p

H koilia einai h misi arxontia:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

 

Αν ο ίδιος αισθάνεται πιο άνετα έτσι - χωρίς φυσικά να φτάσουμε στην υπερβολή-γιατί δεν είναι περιποίηση εαυτού?

 

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

 

Σύμφωνα με το ποστ σου θα έπρεπε ν’ ανήκω στη δεύτερη κατηγορία αφού προτιμώ να είναι όσο πιο άτριχος γίνεται.

Έλα όμως που ως χαρακτηριστικά ανήκω στην πρώτη!

Μήπως είσαι κάπως απόλυτος?

 

Καλημέρα!:)

Curiosity killed the cat, but for a while I was a suspect!
Link to comment
Share on other sites

billakosss μήπως έχεις καμιά σχέση με τη Φλώρινα;

οχι δεν εχω σχεση με Φλωρινα! ουτε τον φλωρινιωτη ξερω :p

 

Καλα ακομα για τριχε μιλατε εδω??

και καλα ειστε τοσοι και τοσες εδω μεσα και λογομαχειτε για το τι ειναι σεξυ και τι οχι?

οπως βλεπει ενας μια ξανθια με γαλανα ματια και του αρεσει...ετσι ειναι και οι τριχες.

αλλοι/ες συμβιβαζονται και αλλοι οχι.

τουλαχιστον για τους αντρες αν δουμε μια ωραια γυναικα και προχωρησει το θεμα...και δει ο αντρας οτι εχει αρκετη τριχοφιεια η γυναικα...τι θα της πει??? δεν το κανουμε?

μη τρελαθουμε!

 

Α!και το αλλο! βλεπω ολοι κοιταμε χαρακτηρα στον ανθρωπο!!:lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω σχεση με Φλωρινα! ουτε τον φλωρινιωτη ξερω :p

 

Καλα ακομα για τριχε μιλατε εδω??

και καλα ειστε τοσοι και τοσες εδω μεσα και λογομαχειτε για το τι ειναι σεξυ και τι οχι?

οπως βλεπει ενας μια ξανθια με γαλανα ματια και του αρεσει...ετσι ειναι και οι τριχες.

αλλοι/ες συμβιβαζονται και αλλοι οχι.

τουλαχιστον για τους αντρες αν δουμε μια ωραια γυναικα και προχωρησει το θεμα...και δει ο αντρας οτι εχει αρκετη τριχοφιεια η γυναικα...τι θα της πει??? δεν το κανουμε?

μη τρελαθουμε!

 

Α!και το αλλο! βλεπω ολοι κοιταμε χαρακτηρα στον ανθρωπο!!:lol:

 

Nα τρελαθείς billako,εάν έχει αρκετή ούτε που θα το σκεφτόμουνα φίλε μου,δεν μπορώ καταστάσεις 70's και βράκα και τσιμπιδάκι στο μαλλί και να μυρίζει ναφθαλίνη σαν τις γιαγιάδες,όχι τίποτα άλλο θα αρπάξουμε και καμιά φωτιά:p brasilian wax λοιπόν,εμείς μακάκες είμαστε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nα τρελαθείς billako,εάν έχει αρκετή ούτε που θα το σκεφτόμουνα φίλε μου,δεν μπορώ καταστάσεις 70's και βράκα και τσιμπιδάκι στο μαλλί και να μυρίζει ναφθαλίνη σαν τις γιαγιάδες,όχι τίποτα άλλο θα αρπάξουμε και καμιά φωτιά:p brasilian wax λοιπόν,εμείς μακάκες είμαστε?

:lol: :lol: εισαι τρελος ρε τσατσε!

ενταξει τωρα εσυ φανταζομαι μιλας για φαση scary movie1 με τον χορτοκοπτη. ε καλα εκει κι εγω για μεταβολη θα μ'εκοβα...ή για διακριτικοτητα δεν θα κατεβαινα! :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Αμαν με τις τριχες! Λες κι αμα σου γυαλισει ο αλλος θα ξενερωσεις αν εχει τριχα στο στηθος(γιατι πλατη ειναι ασχημο οντως) ή στα ποδια(εκει ειναι ασχημο να τις αποτριχωνει ε, ελεος, σαν γυναικουλα:p). Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τοσο αυτο το θεμα. Ας βρισκονται τα αλλα, τα σημαντικα και δεν κολλαμε στις τριχες.:happy:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμαν με τις τριχες! Λες κι αμα σου γυαλισει ο αλλος θα ξενερωσεις αν εχει τριχα στο στηθος(γιατι πλατη ειναι ασχημο οντως) ή στα ποδια(εκει ειναι ασχημο να τις αποτριχωνει ε, ελεος, σαν γυναικουλα:p). Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τοσο αυτο το θεμα. Ας βρισκονται τα αλλα, τα σημαντικα και δεν κολλαμε στις τριχες.:happy:

 

 

+1 γιατί πολύ το κουράσαμε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αντε και γνωρίζει κάποιον άτριχο που τον θεωρεί πιο σέξυ από οποιονδήποτε άντρα έχει γνωρίσει μέχρι τώρα. Γιατί πρέπει ο λόγος να είναι το ότι είναι άτριχος;

 

Έχεις ένα point...

 

:lol:

Κ βεβαια "υπαρχει αμφιβολια" καθως πολλες γυναικες(εγω μια απο αυτες) θεωρουν πιο σεξυ τους μη ξυρισμενους αντρες ενω τους εντελως ατριχους απωθητικους!!Γουστα ειναι αυτα!

 

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...

 

+1 γιατί πολύ το κουράσαμε...

 

Δεν έχεις άδικο..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

κοιτα αντικειμενικα παντα ειναι πολυ λιγοι οι αντρες μετρημενοι στα δαχτυλα στους οποιους "ταιριαζει" η τριχα αν μπορω να το πω ετσι αυτοι αν κανουν αποτριχοση απλα χαλανε τον τυπο τους :D εχεις δικιο οτι υπαρχουν και μεγαλες που δεν ξερουν τι θελουν αλλα απο μικρες που ξερουν τι θελουν δεν μου εχει συμβει ποτε :p:

Έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου για να σου συμβεί...

 

Αντε και γνωρίζει κάποιον άτριχο που τον θεωρεί πιο σέξυ από οποιονδήποτε άντρα έχει γνωρίσει μέχρι τώρα. Γιατί πρέπει ο λόγος να είναι το ότι είναι άτριχος;

 

Όχι! Εννοείται! Εννοούσα ότι για κάποιον που είναι σέξυ για διάφορους λόγους, το να είναι και άτριχος επιπλέον, του προσδίδει σεξουαλικότητα...

 

μα καλα η Αποτριχωση στους "ανδρες" ειναι περιποιηση εαυτου???? Ελεος////////:////////:///////:wacko:

 

Ναι...δεν καταλαβαίνω που βρίσκεις το περίεργο...;)

Και σε καμία περίπτωση δεν πιστεύω ότι δεν ειναι άντρες όσοι το κάνουν...αφού μάλιστα έχω κι ζωντανή απόδειξη στο μυαλό μου!...

 

Κ βεβαια "υπαρχει αμφιβολια" καθως πολλες γυναικες(εγω μια απο αυτες) θεωρουν πιο σεξυ τους μη ξυρισμενους αντρες ενω τους εντελως ατριχους απωθητικους!!Γουστα ειναι αυτα!

 

Δεν υπάρχει αμφιβολία αν το δεις αντικειμενικά...

Οι πιο πολύ άνθρωποι έχουν λάθος στα περισσότερα πράγματα...

Απωθητικούς; :wacko: Και δεν είναι απωθητικό η τρίχα; :wacko: Ειδικά όταν μαζεύει και ιδρώτα! Μπλιαχ! :ooch:

 

Γούστα είναι αυτά...:rolleyes:

 

Μάλλον δεν ξέρεις τον ηθοποιό που έχω στο μυαλό μου...

 

Ma kala agapi mou exei tin xari tou o antras me tis trixes tou!!!!! Ti eite na PIANW to pounti mou eite to diko tou to idio na einai...? E OXI! E ELEOS! Episis ANTRAS XWRIS KOILIA SPITI XWRIS EPIPLA...!!!!

 

Προφανώς θ' αστειεύεσαι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θ ήθελα να ρωτήσω τα παλικάρια(άντε ας πει και καμιά γυναίκα την άποψη της:p),έχετε παρατηρήσει διαφορές,στα γκομενικά κυρίως,γενικότερης συμπεριφοράς και αντίδρασης σε γυναίκες που έχουν διαβάσει αρκετά στη ζωή τους 17-18000 μόρια και άνω από τις υπόλοιπες γκόμενες ή είναι μόνο δικιά μου εντύπωση ρε παιδιά? :D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΔΛΔ αν υπαρχει διαφορετικη συμπεριφορα αναμεσα σε μορφωμενες και μη?

 

οπως ειπε και μανα που εστειλε το καμαρι της στα καλλιστεια "οι αλλες ειναι κομμωτριες εμεις σπουδαζουμε νομικη"?

 

στα γκομενικα δεν νομιζω να υπαρχει.απλα αν στη "διαβασμενη" την πεσουν 2 αντρες με ιδια συμπεριφορα,εξισου καλη εμφανιση κτλ κτλ και η μονη διαφορα ειναι πως ο ενας ειναι μορφωμενος ενω ο αλλος εχει βγαλει ενα λυκειο,τοτε νομιζω πως η πλειοψηφια των μορφωμενων γυναικων θα προτιμησει τον μορφωμενο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αμαν με τις τριχες! Λες κι αμα σου γυαλισει ο αλλος θα ξενερωσεις αν εχει τριχα στο στηθος(γιατι πλατη ειναι ασχημο οντως) ή στα ποδια(εκει ειναι ασχημο να τις αποτριχωνει ε, ελεος, σαν γυναικουλα:p). Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τοσο αυτο το θεμα. Ας βρισκονται τα αλλα, τα σημαντικα και δεν κολλαμε στις τριχες.:happy:

 

 

Πες τα ντε!:p

Εχουμε καταντισει να θελουν τους αντρες πιο ξυριζμενους και απο τις γυναικες!!

Σε λιγο θα μαλωνουν ποιος απο τους δυο θα παει στο μπανιο για να ξυριστει και για τα ξυραφακια που θα χαλαμε...

Ε.. ας μεινει και κατι στις μερες μας που να υποδηλωνει οτι ο αλλος ειναι αντρας εστω και αν αυτο ειναι οι τριχες...:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πες τα ντε!:p

Εχουμε καταντισει να θελουν τους αντρες πιο ξυριζμενους και απο τις γυναικες!!

Σε λιγο θα μαλωνουν ποιος απο τους δυο θα παει στο μπανιο για να ξυριστει και για τα ξυραφακια που θα χαλαμε...

Ε.. ας μεινει και κατι στις μερες μας που να υποδηλωνει οτι ο αλλος ειναι αντρας εστω και αν αυτο ειναι οι τριχες...:lol:

Ως τωρα φανταζομουν ως αηδιαστικο σκηνικο τη φαση που ειναι ο αντρας στο μπανιο και ξυριζεται και λεει η γυναικα

''αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το ξυραφακι δωστο μου και μενα να ξυρισω το μουστακι μου:rolleyes: ''

 

δεν περιμενα να φανταστω τη φαση που η γυναικα κανει αποτριχωση και ο αντρας

'' αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το κερι δωστο μου και μενα, θελω να βγαλω τις τριχες απο τα ποδια,μασχαλες,............,στηθος κτλ''

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...