Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Ως τωρα φανταζομουν ως αηδιαστικο σκηνικο τη φαση που ειναι ο αντρας στο μπανιο και ξυριζεται και λεει η γυναικα

''αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το ξυραφακι δωστο μου και μενα να ξυρισω το μουστακι μου:rolleyes: ''

 

δεν περιμενα να φανταστω τη φαση που η γυναικα κανει αποτριχωση και ο αντρας

'' αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το κερι δωστο μου και μενα, θελω να βγαλω τις τριχες απο τα ποδια,μασχαλες,............,στηθος κτλ''

 

:lol::lol::lol και λιγα λες!!

θα δουν πολλα τα ματια μας ακομα...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ως τωρα φανταζομουν ως αηδιαστικο σκηνικο τη φαση που ειναι ο αντρας στο μπανιο και ξυριζεται και λεει η γυναικα

''αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το ξυραφακι δωστο μου και μενα να ξυρισω το μουστακι μου:rolleyes: ''

 

δεν περιμενα να φανταστω τη φαση που η γυναικα κανει αποτριχωση και ο αντρας

'' αγαπη μου, μολις τελειωσεις με το κερι δωστο μου και μενα, θελω να βγαλω τις τριχες απο τα ποδια,μασχαλες,............,στηθος κτλ''

Η να παρεις τον γκομενο τηνλεφωνο και να σου πει "Μισο, αγαπη, γιατι ξυριζω μασχαλες, σε παιρνω σε λιγο.":p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θ ήθελα να ρωτήσω τα παλικάρια(άντε ας πει και καμιά γυναίκα την άποψη της:p),έχετε παρατηρήσει διαφορές,στα γκομενικά κυρίως,γενικότερης συμπεριφοράς και αντίδρασης σε γυναίκες που έχουν διαβάσει αρκετά στη ζωή τους 17-18000 μόρια και άνω από τις υπόλοιπες γκόμενες ή είναι μόνο δικιά μου εντύπωση ρε παιδιά? :D

 

Νομίζω η μόνη διαφορά να είναι σε θέμα εμπειρίας. Δηλαδή, η κοπέλα που έβγαλε 18.000 μόρια δεν νομίζω να είχε πολύ ελεύθερο χρόνο για να ασχοληθεί με γκομενικά. Ενώ η κοπέλα που έβγαλε 12.000 μόρια, μάλλον έκανε ιδιαίτερα στο μάθημα της σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης παρά στα αρχαία :lol::lol::lol:

 

Ιf you know what I mean :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

 

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

 

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

 

Ευχαριστώ

 

Κάπως έτσι ξεκίνησε αυτό το thread... :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

 

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

 

Ευχαριστώ

 

Κανείς??

 

Κάπως έτσι ξεκίνησε αυτό το thread... :)

 

Εν ολίγοις ψάξε να βρεις την απάντηση στις πρώτες σελίδες... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

το ευκολο ειναι να ειναι στο διπλανο τραπεζι..το "δυσκολο" ειναι να ειναι μακρια σου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εν ολίγοις ψάξε να βρεις την απάντηση στις πρώτες σελίδες... :)

Και συγκεκριμενα θα σου προτεινα να βασιστεις σε αυτα τα ποστ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=181109#post181109

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=181122#post181122

 

 

:wink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

 

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

 

Ευχαριστώ

 

για αρχη ριξε κανα χαμογελο,αν γυρισει απο την αλλη η αρχιζει τα ψου ψου με τις φιλες της (γιατι αν συνοδευεται ατο) σταματας.αν χαμογελασει,ριξε ακομα ενα χαμογελο για να το σιγουρεψεις και οταν βρεις ευκαιρια(πψ παει τουαλετα καμια φιλης της ή μιλησει στο κινητο και αυτη δεν εχει με ποιον να ασχοληθει) κανε κινηση να μιλησεις..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σας ρωτήσω κάτι.

Άμα εσύ είσαι σε μία καφετέρια και σου αρέσει μια κοπέλα απο ένα διπλανό τραπέζι. Τι πρέπει να κάνεις για να την προσεγγίσεις?? Για να ερθει δηλαδή η γνωριμία.

 

Ολα αυτα απο τη στιγμή που εισαι ευπαρουσίαστος.

 

Ευχαριστώ

Το να είσαι ευπαρουσίαστος δεν λέει απολύτως τίποτα...

 

1. Αυτό μπορεί να είναι η δική σου άποψη! Σ΄αυτήν μπορεί και να μην αρέσεις!

2. Μπορεί να έχει βρει ήδη αυτό που θέλει!

3. Μπορεί να μην είναι του τύπου της οι τέτοιου είδους γνωριμίες!

Φιλικα!:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον, απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...

αν και μου φαινεται παραξενο υπαρχει μηπως υπονοια για παρραληλη σχεση του θυτη,εξου και η αποφυγη συναντησης μηπως και τον παρουν χαμπαρι...

η ακομη αν δεν τον ειδες ποτε απο κοντα παιζει να φοβηθηκε να εμφανιστει μπας και η εικονα που δημιουργησε δεν ταιριαζε με την πραγματικοτητα:cool:

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

αν και μου φαινεται παραξενο υπαρχει μηπως υπονοια για παρραληλη σχεση του θυτη,εξου και η αποφυγη συναντησης μηπως και τον παρουν χαμπαρι...

η ακομη αν δεν τον ειδες ποτε απο κοντα παιζει να φοβηθηκε να εμφανιστει μπας και η εικονα που δημιουργησε δεν ταιριαζε με την πραγματικοτητα:cool:

 

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

 

Μπορεί να το εννοεί αυτό που λέει...να έχει βαρεθεί τους τσακωμούς..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω με τη σειρα μου...Για ποιο λογο θα διεκοπε καποιος μια σχεση 5 μηνων σχεδον, απο το τηλεφωνο??? Χωρις να θελει μια συναντηση για να μιλησουμε απο κοντα...

 

Γιατι δεν τα βρισκατε σε ''κατι''?Γραψτου σε ενα μνμ τι ηθελες απο εμενα ολο αυτο τον καιρο?παιξτο και λιγο πικραμενη και θα ερθει απο κοντα να μιλησετε.Αλλιως δυστυχως σε κερατωνει ή γουσταρει αλλη:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

 

εμενα μου φαινεται σαν να βαρεθηκε,σαν να μην σε γουσταρει&πολυ...παιζει να βρηκε&αλλη;)!

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

 

εμενα δυο μου φαινονται πιο πιθανα..

1)δεν ειχε τα κοτσια να στο πει απο κοντα(ανωριμοτητες αγοριων που νιωθουν συνεχεια οτι πιεζονται κ θελουν να ξεμπερδευουν)

2)πραγματικα δεν αντεχε αλλους τσακωμους κ εκρινε πως δεν ειχατε κατι παραπανω να πειτε.

καθολου ενταξει η σταση του παντως,οπως κ να'χε θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

εμενα δυο μου φαινονται πιο πιθανα..

1)δεν ειχε τα κοτσια να στο πει απο κοντα(ανωριμοτητες αγοριων που νιωθουν συνεχεια οτι πιεζονται κ θελουν να ξεμπερδευουν)

2)πραγματικα δεν αντεχε αλλους τσακωμους κ εκρινε πως δεν ειχατε κατι παραπανω να πειτε.

καθολου ενταξει η σταση του παντως,οπως κ να'χε θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε απο κοντα!

 

μπα δεν νομιζω!ωντας αγορι&γνωριζοντας την νοοτροπια μας(?) μαλλον ηθελε να την ξεφορτωθει οσο πιο γρηγορα γινεται&βαριοταν να καθεται να εξηγει(οχι οτι δεν ειχε τα κοτσια)..που σημαινει δεν την γουσταρε πολυ!τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω;)...

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα δυο μου φαινονται πιο πιθανα..

1)δεν ειχε τα κοτσια να στο πει απο κοντα(ανωριμοτητες αγοριων που νιωθουν συνεχεια οτι πιεζονται κ θελουν να ξεμπερδευουν)

2)πραγματικα δεν αντεχε αλλους τσακωμους κ εκρινε πως δεν ειχατε κατι παραπανω να πειτε.

καθολου ενταξει η σταση του παντως,οπως κ να'χε θα ηταν καλυτερο να το συζητησετε απο κοντα!

 

Αστα να πανε...ακομα θυμαμαι στα 17 μου πως ολα τα κοριτσια ηταν τοσο ωριμα...:rolleyes:

 

No offence...δεν το λεω με κακια αλλα εχω ακουσει την καραμελα τοσες φορες απο ενα σωρο ατομα που δεν ξερουν τι θελουν στη ζωη τους (γενικα παντα φταιει ο βλακας που ειναι ανωριμος και πρεπει να βρω ενα μεγαλυτερο που θα ειναι ωριμος (το δευτερο κομματι συνηθως το σκεφτεται ή ερχεται ως συμπερασμα ή ειναι υποσυνηδητο που το δηλωνουν οι μετεπειτα πραξεις της) ή η κ***λα που δεν αξιζει μια και θα βρω καμια καλυτερη να πηδαω).

 

Ειναι πολυ ευκολο να χαρακτηριζεις τον αλλο αρνητικα και τον εαυτο σου θετικα.

 

Κι εδω θα ηθελα να ριξω μια κακιουλα στην evi_zoi (κι ας μη με παρεξηγησει..δεν το παιζω οτι εγω ειμαι ο σωστος :)) αλλα, σκεφτηκες οτι μπορει να συνεβει αυτο που προτεινες στον soublaki-3 αλλα με εσενα θυμα; :O

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πανε...ακομα θυμαμαι στα 17 μου πως ολα τα κοριτσια ηταν τοσο ωριμα...:rolleyes:

 

No offence...δεν το λεω με κακια αλλα εχω ακουσει την καραμελα τοσες φορες απο ενα σωρο ατομα που δεν ξερουν τι θελουν στη ζωη τους (γενικα παντα φταιει ο βλακας που ειναι ανωριμος και πρεπει να βρω ενα μεγαλυτερο που θα ειναι ωριμος (το δευτερο κομματι συνηθως το σκεφτεται ή ερχεται ως συμπερασμα ή ειναι υποσυνηδητο που το δηλωνουν οι μετεπειτα πραξεις της) ή η κ***λα που δεν αξιζει μια και θα βρω καμια καλυτερη να πηδαω).

 

Ειναι πολυ ευκολο να χαρακτηριζεις τον αλλο αρνητικα και τον εαυτο σου θετικα.

 

Κι εδω θα ηθελα να ριξω μια κακιουλα στην evi_zoi (κι ας μη με παρεξηγησει..δεν το παιζω οτι εγω ειμαι ο σωστος :)) αλλα, σκεφτηκες οτι μπορει να συνεβει αυτο που προτεινες στον soublaki-3 αλλα με εσενα θυμα; :O

 

αν η κοπελια τελικα τα βρει με τον σουβλακι, και παρει τον αλλο απ το τηλεφωνο για να χωρισουν ειναι πολυ πιθανο :lol:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς υπάρχει άλλη ή απλά ξενέρωσε. Το άσχημο είναι ότι δεν στο λέει ξεκάθαρα. Μην το ψάχνεις περισσότερο, αφού δεν έχει το θάρος να στο πει κατάμουτρα δεν αξίζει τον κόπο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες thanks για τις απαντησεις... Και εγω θεωρω οτι υπαρχει αλλη και σιγουρα δεν αξιζει πλεον...Οσο για την ανωριμοτητα αυτο ειναι σιγουρο....17 χρονων ειναι. Απλα η ολη φαση απο το τηλεφωνο ηταν μεγαλο ακυρο... Και το πιο σπαστικο απο ολα??? Η υπογραφη μου με τους στιχους της Τερζη ισχυει κατα γραμμα... :mad::mad::mad:
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι...Ειμασταν σχεδον 5 μηνες μαζι,βγαιναμε συχνα και με ηξεραν οι περισσοτεροι φιλοι του...Πηγε διακοπες,μαλλωναμε συχνα και γι'αυτο χωρισαμε. Ομως δεν ηθελε να βρεθουμε...Ειπε ''δεν θελω να τραβηξω τα ιδια,οποτε...'' εννοωντας οτι δεν θελει να ξαναμαλωσουμε.

Βρήκε άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...