Jump to content

Σχέσεις μεταξύ των δύο φύλων: Προβληματισμοί,εμπειρίες


Fetzisjr
 Κοινοποίηση

Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση  

574 members have voted

  1. 1. Πόσο κράτησε η πιο μεγάλη σας σχέση

    • 3 μήνες - 6 μήνες
      156
    • 1 - 3 χρόνια
      183
    • 4 + χρόνια
      165
    • Είμαι κατά των μακροχρόνιων σχέσεων
      70


Recommended Posts

Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf:D :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σωστος ο τσατσος :p λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο.... :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα αναγκάσω κάποιον να κάνει αποτρίχωση αλλά μόνο από θέμα γούστου... άτριχοι ή τουλάχιστον όσο πιο άτριχοι γίνεται.

Το όλο του "στήσιμο",η συμπεριφορά του θα μου δείξει αν και πόσο είναι δικιά μας.

Π.χ. για μένα Ντ.Μπέκαμ(είτε όπως είναι είτε αρκούδα): :lol: :lol::lol::lol::chair:

Curiosity killed the cat, but for a while I was a suspect!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ο ντειβιντ ειναι παντρεμενος..:happy: τεσπα δν ξερω αν διαβασες το τελεφταιο ποστ αλλα ριξτου μια ματια και απαντησε μοθ οσο μπορεις!(καλημερα κιολας):p
Link to comment
Share on other sites

Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf:D :p

παμε στοιχημα πως θα πεσεις εξω???

σωστος ο τσατσος :p λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο.... :D

 

γιατι εισαι μολις 17..γιαυτο!

 

 

αυτο θα το λες μεχρι να τα βαθεια γεραματα...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αμα ειναι να κανω αποτριχωση για να αρεσω στις γυναικες, αλλα να τρωω ΤΟ δουλεμα απο ολα τα υπολοιπα αγορια τοτε να μου λειπει.......:down:

 

ευτυχως ομως απο φυσικου μου δεν εχω πολυ τριχοφυια οποτε για μενα δεν αποτελει προβλημα ουτως η αλλως.....:D

Να μην ακούς ούτε το δούλεμα των αγοριών (από ζήλια τα λένε όσοι τα λένε...), ούτε τις χαζογκόμενες που νομίζουν ότι οι τρίχες κάνουν τον σκληρό τον άντρα! :lol: Αν είναι δυνατόν! Άλλα πράγματα τον κάνουν...

Και το καλύτερο είναι να είσαι μαλακός απ' έξω και "σκληρός" από μέσα...

Και για τα 2 φύλα ισχύει αυτο...

 

Άσε που οι πιο σεξουαλικοί και σκληροί άντρες της showbizz ξυρίζονται! Δεν είναι τυχαίο αυτό....

(Έχω κι έναν στο μυαλό μου που σκίζει κυριολεκτικά σε κατακτήσεις...:shifty:)

 

Το απαλό και άτριχο δέρμα πιο σέξυ?!?Εμένα προσωπικα θα μου θύμιζε τα αγοράκια του γυμνασίου..Δεν ξέρω γιατί αλλά θέλω ο άντρας να δείχνει και άντρας πέρα από το να είναι και όσο να'ναι η τριχοφυία είναι ένα αντρικό προσόν (μάλλον λάθος λέξη είναι αυτή αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάποια άλλη)..

 

Γούστα είναι αυτά...

Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα! Κι οι πιο σεξουαλικοί άντρες που έχω γνωρίσει δεν έχουν τρίχες...

Ίσως να μην έχεις γνωρίσει ακόμη κάποιον τέτοιον για να καταλάβεις τι εννοώ...

 

17!

 

τουλαχιστον ομως φαινεται αν εχεις τασεις....βλεπω και αλλα παιδια στην ηλικια μου που ειναι 'αρκουδες'///,,,,....

 

Όντως! :lol: Και μου φοράνε κι εκείνες τις βερμούδες, με την τρίχα κάγκελο από κάτω...σαν γερμανοί τουρίστες είναι! :lol:

 

Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf

 

Μεγάλη μπουκιά φάε... :shifty:

 

σωστος ο τσατσος λοιπον να σας πω μια ιστορα(δν θα γραψω εκθεση) λοιπον δεν ειχα ποτε μακροχρονια σχεση (πανω απο 1 μηνα δλδ) και δεν ξερω το γιατι.μαλλον φταιει το οτι μεγαλωσα γρηγορα εμαθα σχεδον τα παντα και δεν ερωτευτηκα ποτε ως τωρα(παρολο που οσο ζεις-μεγαλωνεις μαθενεις) αλλα δεν καταφερα ποτε να μαθω τις γυναικες...ειναι το μονο που προσπαθω και δν εχω καταφερει.γιατι οταν μια γυναικα οταν σου λεει δεν θελω να εννοει το αντιθετο....

 

Γιατί κάθε γυναίκα είναι διαφορετική...γι' αυτό!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

αυτο θα το λες μεχρι να τα βαθεια γεραματα...

Αυτο ειναι ενας μυθος..μην τα πιστευετε...οι γυναικες ειναι ποιο απλες στην κατανοηση αρκει να μην τις αντιμετωπιζεται με τη λογικη,,,,

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ξερετε ποσο ακριβη ειναι η αποτριχωση φανταζομαι!

εγω εχω φιλο που τα laser line ειναι δικα του!

οποιος/α ενδιαφερεται...εδω ειμαστε.

 

ο φιλος σου αυτος εκει, εχει και τιποτα θεραπειες για την περιφερεια;;; ασχετο, αλλα ο καθενας με τον πονο του σε αυτη τη ζωη μπιλακο μου!!!!!

υπομονη παντως, θα περασουν οι μερες και θα γυρισεις παλι στη κανονικη σου ζωη... :D:D

 

Πάντως 5 γυναίκες είπαν την άποψη τους στην προηγούμενη σελίδα και μόνο από τις απαντήσεις μπορείς να καταλάβεις πόσο χρονών είναι,πως θέλουν τον άντρα γενικά,τι επιτρέπουν οι ίδιες στον εαυτό τους και κάτι άλλα πρόστυχα που δεν τα λέω..ντροπή wtf:D :p

 

:worry::worry: εξηγησου να καταλαβουμε τι καταλαβες και να καταλαβεις οτι μαλλον καταλαβες λαθος... :rolleyes::rolleyes::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay:p :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εξηγησου να καταλαβουμε τι καταλαβες και να καταλαβεις οτι μαλλον καταλαβες λαθος...

 

:lol:

 

παντως εμενα δε μ'αρεσουν καθολου οι ξυρισμενοι!!

εννοειται πως ο αντρας δε φαινεται απο την τριχα αλλα αν κανουν αποτριχωση,βαζουνε κρεμουλα με χαλαει απιστευτα!!

αντιθετως θεωρω πολυ σεξουαλικες τις τριχες στα ποδια! :O

(παντως οπως ειπατε,να μην ειναι κ αρκουδα ο αλλος!μακρια οι τριχες στην πλατη! :p)

 

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay

 

λοιπον! :lol:

τι ισχυει για μενα.1)οντως δεν ειμαι υστερικη με τις τριχες!τουλαχιστον οχι με τις τριχες στα χερια(που ομολογουμενως εχω αλλα ειναι καλυτερο απο το αποτριχωμενο :p).2)Πιστευω οτι ειμαι ωριμη για την ηλικια μου αλλα για αλλους λογους.3)Δε θελω ο αντρας να ξυριζεται κυριως επειδη μ'αρεσουν οι τριχες! :D Οχι λογω χρονου! :p 4)Κανω αποτριχωση κ το χειμωνα αλλα οχι τοσο συχνα κ δεν εχω προβλημα να με δει με λιγες τριχες παραπανω ο καλος μου(απο τοτε που μου ειπε οτι δεν τον πειραζει κ καταλαβα οτι το εννοει).Το καλοκαιρι ομως παθαινω υστερια με τα ποδια μου.Ναι η φαση της αλλαγης μου φτιαχνει το κεφι! :D 5)Καλο το μοτο(το πρωτο). 6)Ειμαι αρκετα "μικρουλα" οποτε κ εδω επεσες εξω.

Παντως ειχε πλακα! :p

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη βρε κατι αμα ο αλλος δλδ δν εχει τριχες θα του πεις πχ δν κανω τπτ μαζι σου σχεση κτλ γτ δν εχεις τριχες?:p το αντιθετο μου εχει συμβει εμενα αλλα μετα απο οτι εγινε δλδ μ λεει η κοπελα μωρο μ δεν εχεις πολλες τριχες αλλα αμα τισ ξυρισεις θα ναι καλυτερα ...χαχα :):lol:
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη βρε κατι αμα ο αλλος δλδ δν εχει τριχες θα του πεις πχ δν κανω τπτ μαζι σου σχεση κτλ γτ δν εχεις τριχες?:p το αντιθετο μου εχει συμβει εμενα αλλα μετα απο οτι εγινε δλδ μ λεει η κοπελα μωρο μ δεν εχεις πολλες τριχες αλλα αμα τισ ξυρισεις θα ναι καλυτερα ...χαχα :):lol:

 

κοιτα αυτο ειναι σα να μου λες οτι αν μ'αρεσουν οι μελαχρινοι θα απορριψω καποιον αποκλειστικα κ μονο επειδη ειναι ξανθος! :blink:

 

απλως ο καθε ανθρωπος εχει αλλα γουστα!εμενα δεν μ'αρεσουν οι ατριχοι κ ακομα περισσοτερο οι ξυρισμενοι ατριχοι κ ακομα περισσοτερο οι ατριχοι που χρησιμοποιουν αλλες μεθοδους αποτριχωσης!απο κει κ περα δεν κοιταω μονο με βαση τις τριχες κ γενικα οχι μονο με βαση την εμφανιση! ;)

Link to comment
Share on other sites

σωστη σε βρισκω :p αλλο θεματακι προτιμω μεγαλυτερες γυναικες πιστευω γιατι μεγαλοφερνω και γιατι ξερουν τι θελουν :p το θεμα ειναι οτι δν μπορω να κανω αυτα που θελω δλδ μπαρακια κλαμπακια καθημερινες κτλ κτλ τι να κανω εκτος απο υπομονη? :D
Link to comment
Share on other sites

Άσε που οι πιο σεξουαλικοί και σκληροί άντρες της showbizz ξυρίζονται! Δεν είναι τυχαίο αυτό....

(Έχω κι έναν στο μυαλό μου που σκίζει κυριολεκτικά σε κατακτήσεις...:shifty:)

 

Δεν ειναι τυχαιο,ειναι λογικο,οι περισσοτεροι απο αυτους κανουν και φωτογραφησεις σε περιοδικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι κ με την ιδια λογικη η πλειοψηφια των μοντελων ειναι υπερβολικα αδυνατες! :down:

 

Οποτε ζητω οι "ατελειες"!!! :D

 

σωστη σε βρισκω :p αλλο θεματακι προτιμω μεγαλυτερες γυναικες πιστευω γιατι μεγαλοφερνω και γιατι ξερουν τι θελουν :p το θεμα ειναι οτι δν μπορω να κανω αυτα που θελω δλδ μπαρακια κλαμπακια καθημερινες κτλ κτλ τι να κανω εκτος απο υπομονη? :D

 

Ενταξει μη νομιζεις οτι απαραιτητα οι μεγαλυτερες ξερουν καλυτερα τι θελουν αποτι οι μικροτερες!Καποιοι ωριμαζουν πολυ νωρις κ καποιοι αλλοι ποτε.Σχετικα ειναι ολα.Παντως δε θα βρεις μεγαλυτερη μονο σε κλαμπακια!Κ αν μιλαμε για λιγο μεγαλυτερη,πχ 2-3 χρονια(?),θα εχετε κ καποια αλλα κοινα ενδιαφεροντα,οποτε οκ! :) τωρα αν μιλας για πολυυυυ μεγαλυτερη τοτε ισως υπαρχουν αλλα προβληματα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αντρικό προσόν, μιας και όλες οι Ελληνίδες έχουν μουστάκι:rolleyes:

 

Το είπα ήδη ότι η λέξη "προσόν" ήταν λάθος απλά ήθελα να τονίσω ότι οι άντρες έχουν τρίχες..Όσο για το μουστάκι στις Ελληνίδες δεν είναι και όλες...Υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν..

 

:

Ρε συ τι λες???Μιλαμε για το σωμα.Και αλλου βγαζουν τριχες αλλα ας μην το κανουμε θεμα.:p

 

Όχι να το κάνουμε γιατί όχι...:lol:

 

Άσε που οι πιο σεξουαλικοί και σκληροί άντρες της showbizz ξυρίζονται! Δεν είναι τυχαίο αυτό....

 

Οι άντρες της showbiz ξυρίζονται και για άλλους λόγους βλέπε λόγω φωτογράφησης και ειδικά τα μοντέλα για να κάθονται τα ρούχα σωστά..Άλλωστε και οι αθλητές ξυρίζονται..Πχ οι κολυμβητές για να μην έχουν "εμπόδια" όταν κολυμπούν ή οι μπασκεμπολίστες για να μπορούν πιο εύκολα να κάνουν taping στα πόδια τους..

 

 

 

Γούστα είναι αυτά...

Εγώ πάντως πιστεύω ότι οι τρίχες δεν κάνουν τον άντρα! Κι οι πιο σεξουαλικοί άντρες που έχω γνωρίσει δεν έχουν τρίχες...

Ίσως να μην έχεις γνωρίσει ακόμη κάποιον τέτοιον για να καταλάβεις τι εννοώ...

 

Πίστεψέ με στα 28 μου έχω γνωρίσει αρκετούς άντρες ώστε να μπορώ να κρίνω αν αυτός που δεν έχει τρίχες θεωρείται πιο σεξουαλικός ή όχι και υπήρξα για αρκετό καιρό με άτομο που έκανε αποτρίχωση για να αρέσει στις γυναίκες και σε σημείο όμως που οκ πιο συχνά τον έβλεπε η αισθητικός από ότι εγώ..

 

 

 

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay:p :D

 

Χαχαχα πολύ καλό!!!

 

 

 

:lol:

 

παντως εμενα δε μ'αρεσουν καθολου οι ξυρισμενοι!!

εννοειται πως ο αντρας δε φαινεται απο την τριχα αλλα αν κανουν αποτριχωση,βαζουνε κρεμουλα με χαλαει απιστευτα!!

αντιθετως θεωρω πολυ σεξουαλικες τις τριχες στα ποδια! :O

(παντως οπως ειπατε,να μην ειναι κ αρκουδα ο αλλος!μακρια οι τριχες στην πλατη! :p)

 

 

Συμφωνώ!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Γυναίκες που αποδέχονται την τρίχα:α)Επιτρέπουν στον εαυτό τους να έχει και μια τρίχα στο χέρι και δεν τρέχουν στην αισθητικό.β)είναι πιο ώριμες γ)δεν έχουν χρόνο να ασχολούνται για το αν ο Μάκης ή ο Νώντας έχουν τρίχες,έχουν και άλλα πράγματα να κάνουν,ας πουμέ δουλειά δ)κάνουν εποχιακή αποτρίχωση,και μόνο η όλη φάση της αλλαγής τους φτιάχνει το κέφι ε)έχουν σαν μότο <<η τρίχα είναι κάτι ανθρώπινο όταν δεν πλησιάζει το ζωώδες>>.

Γυναίκες που δεν αποδέχονται την τρίχα:α)Τρέχουν στην αισθητικό,ο βαθμός εθισμού διαφέρει από το αν κάνουν αποτρίχωση στο μπικίνι κάθε φορά.β)είναι μικρούλες ακόμα και μπορούν να έχουν τέτοια κομπλεξάκια να απαιτούν από τον άλλο ψιλοκουφά πράγματα γ)έχουν άφθονο χρόνο να κάνουν αποτρίχωση όχι μόνο στον εαυτό τους αλλά και στην πλάτη του συντρόφου δ)ο άντρας πρέπει να είναι γυμνασμένος,να έχει φέτες,να έχει τα κέρατα του ταύρου,ειδάλλως έχεις δει άτριχο σκεμπέ?σαν έγκυος είναι:lol: ε)έχουν σαν μότο <<λέει πουθενά στην Βίβλο ότι ο Αδάμ και η Εύα είχαν τρίχες?Τότες γιατί άρπαξαν τα φύλλα για να κρυφτούν?>>

 

υ.γ. για όσους-ες που δεν με ξέρουν εδώ μέσα δεν είμαι gay:p :D

 

 

:lol::lol::lol::lol:

θα σχολιασω κατι που μου εκανε εντυπωση... αυτο με τις γυναικειες τριχες στα χερια δεν το κατανοω... εχω μια φιλη που κανει αποτριχωση εκει... παιδια, ημαρτον!!!! σε λιγο θα ξυριζουμε και το φρυδι ολοκληρο γιατι εχει τριχες κι άλλα μερη του σωματος που μου ερχονται τωρα, αλλα δεν τα λεω γιατι θα γινω αηδιαστικη... ενταξει, ειπαμε, οχι τωρα να κατσω να αποτριχωνω το χερι μου... λιγη λογικη δεν βλαπτει!!! ειδικα οταν δεν υπαρχει προβλημα ετσι;; δηλαδη αν καποια κοπελα ειναι πολυ μελαχροινη κι εχει προβλημα και θελει να τα ξυρισει, καλως, αλλα η φιλη μου ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα... :confused:

 

κατα τα άλλα.. μεσα επεσες αγαπητε τσατσε... τελικα καταλαβες σωστα! :rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Το είπα ήδη ότι η λέξη "προσόν" ήταν λάθος απλά ήθελα να τονίσω ότι οι άντρες έχουν τρίχες..Όσο για το μουστάκι στις Ελληνίδες δεν είναι και όλες...Υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν..

Οι οποιες αποτελουν μειοψηφια παντα:rolleyes:

 

 

 

 

 

Οι άντρες της showbiz ξυρίζονται και για άλλους λόγους βλέπε λόγω φωτογράφησης και ειδικά τα μοντέλα για να κάθονται τα ρούχα σωστά..Άλλωστε και οι αθλητές ξυρίζονται..Πχ οι κολυμβητές για να μην έχουν "εμπόδια" όταν κολυμπούν ή οι μπασκεμπολίστες για να μπορούν πιο εύκολα να κάνουν taping στα πόδια τους..

 

:lol: αν ηταν τοσο σοβαρο προβλημα ωστε να μην καθονται τα ρουχα τοτε μιλαμε για αρκουδες,οχι για ανθρωπους:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

θελω γνωμεσ για ενα ακομα θεμα ,,,, ειναι μια κοπελα πανω κατω 20 η οποια ειναι φιλη με μια σερβιτορα σε ενα μπαρακι που βγαινω .δεν εχουμε μιλισει ποτε αλλα δν ξερω κατι με εμποδιζει μεσα μου να παω παρολο που δν το συνιθιζω :p αλλα πεφτουνε πολλες ματιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα :lol: τι να κανω??σνιφ σνιφφ
Link to comment
Share on other sites

θελω γνωμεσ για ενα ακομα θεμα ,,,, ειναι μια κοπελα πανω κατω 20 η οποια ειναι φιλη με μια σερβιτορα σε ενα μπαρακι που βγαινω .δεν εχουμε μιλισει ποτε αλλα δν ξερω κατι με εμποδιζει μεσα μου να παω παρολο που δν το συνιθιζω :p αλλα πεφτουνε πολλες ματιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα :lol: τι να κανω??σνιφ σνιφφ

Να της ανοιξεις συζητηση και να το παιζεις ανετος(ενω δεν θα εισαι:rolleyes:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βασικα εχω ενα αρνητικο σε τετοια θεματα δεν μπορω να μπουκαρω και να ανοιξω συζητιση αν ειναι με αλλα 10 ατομα :p επισης δν ξερω αν εχει αντρα ...μονο μια λυση βρισκω και πειτε μ αν την εγκρινετε.επειδη εχω γνωστουσ που δουλευουν εκει ξερω γω να με συστησουν και να κανω την αρχη ...:D
Link to comment
Share on other sites

βασικα εχω ενα αρνητικο σε τετοια θεματα δεν μπορω να μπουκαρω και να ανοιξω συζητιση αν ειναι με αλλα 10 ατομα :p επισης δν ξερω αν εχει αντρα ...μονο μια λυση βρισκω και πειτε μ αν την εγκρινετε.επειδη εχω γνωστουσ που δουλευουν εκει ξερω γω να με συστησουν και να κανω την αρχη ...:D

 

Ε και το συζητάς; Αν έχεις γνωστούς που την ξέρουν μάθε μερικές πληροφορίες πρώτα κι αν όλα είναι καλά (ελεύθερη) προχώρα!

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχας ο ντειβιντ ειναι παντρεμενος..:happy: τεσπα δν ξερω αν διαβασες το τελεφταιο ποστ αλλα ριξτου μια ματια και απαντησε μοθ οσο μπορεις!(καλημερα κιολας):p[/quote

Το ότι είναι παντρεμένος κάποιος επίσης δε μου λέει πολλά για το "είδος" του.

Σαν παράδειγμα τον έφερα.Όσες τρίχες και να είχε δεν θα άλλαζε η γνώμη μου.

Άλλο το άτριχος και να περιποιήται λίγο τον εαυτό του(που εννοώ εγώ) κι άλλο το να φτάσουμε να μιλάμε για τις κρέμες μας και το μανικιούρ.

Στην τελική είναι μόνο θέμα γούστου κατά τη γνώμη μου.

 

Στα 17 έχεις μάθει σχεδόν τα πάντα?Δεν έχεις καταφέρει να καταλάβεις τις γυναίκες? Μάλλον τα κορίτσια θα έλεγα...:)

Συμφωνώ με τη Freak of Nature.

 

Στο θέμα της κοπέλας που σ' αρέσει συμφωνώ με τον htrul18. Ειδικά αν κάποια στιγμή την πετύχεις μόνη της,κάνε κίνηση.

Curiosity killed the cat, but for a while I was a suspect!
Link to comment
Share on other sites

2.000 ειναι αρκετα φανταζομαι για κατι που ειναι φυσιολογικο στο σωμα σου.

οσο για τα κερια και αυτα δεν ξερω αν κανουν δουλεια. αλλα το θεμα ειναι να υπαρχει και ενα σχημα. μην εισαι οτι να'ναι!

 

edit:13/8 λελε!!

κι εγω στην πλατη τα πηρα ολα με τη μηχανη! πιο καλη αισθηση οταν στα παιρνουν παρα μετα!

η δικη μου η πλατη σ'αυτα που εχω δει...ειναι φαλακρη!! :lol:

 

billakosss μήπως έχεις καμιά σχέση με τη Φλώρινα;

Link to comment
Share on other sites

θελω γνωμεσ για ενα ακομα θεμα ,,,, ειναι μια κοπελα πανω κατω 20 η οποια ειναι φιλη με μια σερβιτορα σε ενα μπαρακι που βγαινω .δεν εχουμε μιλισει ποτε αλλα δν ξερω κατι με εμποδιζει μεσα μου να παω παρολο που δν το συνιθιζω :p αλλα πεφτουνε πολλες ματιες ανα τακτα χρονικα διαστηματα :lol: τι να κανω??σνιφ σνιφφ

 

ρωτα την σερβιτορα φιλη της..διακριτικα φυσικα

 

αυτη στανταρ θα παει να της το πει,οποτε αν οντως παιζει κατι και απο την δικη της πλευρα,ας κανει αυτη καποια κινηση αν ενδιαφερεται..

 

για τις....τριχες ας θυμηθουμε το παρελθον

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...