Jump to content

iOS 5


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς μπορούμε να αφαιρέσουμε το μετοχές από το drop down? :blink:

 

το drop down μου ειναι αδειο.. ο καιρος και ολα αυτα πως τα βλεπω κ τα ρυθμιζω?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Θα πάτε στις ρυθμίσεις και μετά ειδοποιήσεις και εκεί θα βρείτε ότι έχει σχέση με τον καιρό, τις μετοχές και όσες εφαρμογές χρηιμιποιούν push notifications.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 794
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα πάτε στις ρυθμίσεις και μετά ειδοποιήσεις και εκεί θα βρείτε ότι έχει σχέση με τον καιρό, τις μετοχές και όσες εφαρμογές χρηιμιποιούν push notifications.

 

Αυτό ήταν να σε καλά. Ευχαριστώ!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οχι φίλε δυστυχώς ειμαι κανονικά DFU και τίποτα τα ίδια συνέχεια

 

δεν κάνει update με τίποτα

 

Κανονικά το iTunes πρέπει να είναι το 10.5. Δεν γνωρίζω περισσότερα για να σε βοηθήσω...και εγω όπως βλέπεις περιμένω απάντηση για να δώ πως θα προχωρήσω με το δικό μου iphone 3gs.

www.online-emall.com
Link to comment
Share on other sites

Θα πάτε στις ρυθμίσεις και μετά ειδοποιήσεις και εκεί θα βρείτε ότι έχει σχέση με τον καιρό, τις μετοχές και όσες εφαρμογές χρηιμιποιούν push notifications.

 

Ναι εκει το εκανα... οποιες θελω ειδοποιησεις να δω.. εβαλα και μια εφαρμογη καιρου...και email και αλλα που θελω σε "μπάνερ" αλλα κατεβαζω το drop down και τιποτα..αδειο..βρε εκανα επανεκινηση τιποτα.. δεν καταλαβαινω τι γινεται..ολα μια χαρα δουλευουν,και συχρονισμου με wifi και εφαρμογες απτο backup.. drop down τιποτα..

iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

τελικα νομιζω οτι την στιγμη που ερχεται πχ ενα μηνυμα...οπως τωρα δηλ τοτε το δειχνει στο drop down... αν και ο καιρος επρεπε μονιμα να ειναι εκει...
iphone 4,iphone 3gs,Nokia Lumia 710, iPad 2,LG Optimus 2x,Motorola Atrix 4G + Lapdock,LG Optimus One p500,LG GW620,Samsung Galaxy i5500,Nokia5800xm,LG ks20,Nokia N71,Nokia 6600,Nokia 7210,BlackBerry7290..
Link to comment
Share on other sites

τελικα νομιζω οτι την στιγμη που ερχεται πχ ενα μηνυμα...οπως τωρα δηλ τοτε το δειχνει στο drop down... αν και ο καιρος επρεπε μονιμα να ειναι εκει...

 

Ναι δείχνει μόνο ότι είναι σε εκκρεμότητα. Όσο για τον καιρό, σε εμένα είναι μόνιμα εκεί. Ψάξε λίγο τις ρυθμίσεις.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το εικονιδιο της καμερας στη lock screen δεν υπαρχει, το ειδα μονο την πρωτη φορα κατα το σεταρισμα και μετα εξαφανιστηκε

σε εσας υπαρχει;

 

θελει οντως διπλο κλικ

ευχαριστω @vigilante

Edited by zzzzz
λυθηκε!
Link to comment
Share on other sites

Για να εμφανιστει η επιλογη reader στον browser τι πρεπει να κανω ρε παιδες;

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ρε παιδιά που εχω την MG στο 3GS, γιατι μου λεει πως This version of the Iphone software (5.0) is the current version? Ας μου πει καποιος ρε παιδια, τι να κανω? Παταω update και μου βγαζει αυτο το μηνυμα. Πρεπει δηλαδη οπωσδηποτε να κανω restore για να περαστει η τελικη? Δεν ειναι jailbreak το τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχει περάσει την GM δεν χρειάζεται να περάσεις και την χθεσινή. Είναι ίδιες.

 

Τα μηνύματα που αφορούν JB μεταφέρθηκαν εδώ. Παρακαλώ ας κρατήσουμε αυτο το thread καθαρό.

Edited by geovass
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχει περάσει την GM δεν χρειάζεται να περάσεις και την χθεσινή. Είναι ίδιες.

 

Τα μηνύματα που αφορούν JB μεταφέρθηκαν εδώ. Παρακαλώ ας κρατήσουμε αυτο το thread καθαρό.

 

Ευχαριστώ πολυ φιλε!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βγάζω το αναθεματισμένο feed με τις μετοχές του Yahoo?

 

Στο Notification Center settings ή δεν υπάρχει η ρύθμιση η έχω αρχίσει να μην βλέπω καλά

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως βγάζω το αναθεματισμένο feed με τις μετοχές του Yahoo?

 

Στο Notification Center settings ή δεν υπάρχει η ρύθμιση η έχω αρχίσει να μην βλέπω καλά

 

μαλλον γερασες, ναι εκει ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον γερασες, ναι εκει ειναι :)

 

Πω πω , έχεις απόλυτο δίκιο.

 

ώρα για σύνταξη....αν και δε προκειται να την πάρουμε

Link to comment
Share on other sites

Όσα έχεις βάλει στο Notification center, χρεώνεσαι KB? Kαι κάθε πότε? Όταν το σέρνεις προς τα κάτω ή συνέχεια?

 

Thanx!

Ποτέ να μην τα βάζεις με έναν βλάκα!

Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας...

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα το δοκιμάσω ξανά, είχα βάλει reminder με geolocation για να το τεστάρω και δεν εμφανίστηκε τίποτα. Είναι ενεργό στο notification center να πετάει pop up και είχα βάλει όταν φύγω από το σπίτι μου να με ειδοποιήσει. Η απόσταση με την δουλειά μου είναι περίπου 1 χιλιόμετρο. Στην διαδρομή άκουγα τραγούδια, ελπίζω να μην έχει σχέση.
Link to comment
Share on other sites

Κανε RESTORE - όχι upgrade.

 

εννοητε φιλος... κατεβασα και το iPhone4,1_5.0_9A334_Restore και το iphone3,1_5.0_9A334_restore και λεει ... ερορ 3014 με το restore kai error 3002 me to update.. any idea.. :s

 

ps. i tunes version 1.5.0.142

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι με το photo app. Έχω στο pc μου ένα φάκελο με όνομα Library τον οποίο έχω βάλει να γίνεται sync με το iPhone.

Με το iOS5 μου το βγάζει 2 φορές στο photo app. Μία με το όνομα του φακέλου Library και μία στο Photo Library (όπως και στο ios 4).

Δείτε screenshot. Πως λύνεται αυτό.

 

http://img696.imageshack.us/img696/259/img0004cc.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 5

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...