Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 7


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ..ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΉΣΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΣΥΣΚΕΥΉ..???? ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΩ ΦΑΚΕΛΟΥΣ Κ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΩ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ !!!

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

Αν τους φτιαξεις στο PC και κανεις συγχρονισμό με το Zune θα πανε και στο τηλεφωνο με τον ιδιο τρόπο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μπορώ να βάλω το win7 στο κινητό μου samsung s3850 corby ii ?

 

Όχι δεν μπορείς και ούτε πρόκειται μελλοντικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! χρειαζομαι βοηθεια γιατι εχω μπλοκρει

1.ο μονος τροπος να περασω αρχεια απο τον υπολογιστη στο κινητο μου (lg optimus 7) ειναι μεσω zune?

2.δεν μπορω να κατεβασω το zune. μου βγαζει ενα μυνημα οτι ειναι η εκδοση 7068 και χρειαζομαι πανω απο 7600 εκδοση για να μπορω να την υποστηριξω (κατι τετοιο εν ολιγοις)

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους! χρειαζομαι βοηθεια γιατι εχω μπλοκρει

1.ο μονος τροπος να περασω αρχεια απο τον υπολογιστη στο κινητο μου (lg optimus 7) ειναι μεσω zune?

2.δεν μπορω να κατεβασω το zune. μου βγαζει ενα μυνημα οτι ειναι η εκδοση 7068 και χρειαζομαι πανω απο 7600 εκδοση για να μπορω να την υποστηριξω (κατι τετοιο εν ολιγοις)

σας ευχαριστω

 

Τι έκδοση έχεις στο κινητό σου ? δες στο settings -> about -> more information και πες μας.

 

Ο μόνος "σωστός" τρόπος είναι να περάσεις αρχεία μέσο του zune.

Αν το πρόβλημα είναι πως θα κατεβάσεις το zune μπορείς να το βρείς εδω. Βγάλε πρώτα την έκδοση που έχεις και μετά βάλε αυτή.

 

Υ.Γ. πρέπει να δουλέψει τουλάχιστον μια φορά το zune για να μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις το USB Storage Enabler

Less Is More
Link to comment
Share on other sites

Τι έκδοση έχεις στο κινητό σου ? δες στο settings -> about -> more information και πες μας.

 

Ο μόνος "σωστός" τρόπος είναι να περάσεις αρχεία μέσο του zune.

Αν το πρόβλημα είναι πως θα κατεβάσεις το zune μπορείς να το βρείς εδω. Βγάλε πρώτα την έκδοση που έχεις και μετά βάλε αυτή.

 

Υ.Γ. πρέπει να δουλέψει τουλάχιστον μια φορά το zune για να μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις το USB Storage Enabler

 

Σωστος, το ιδιο εκανα κι εγω αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι δε μπορει να περασει το zune.

History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση 7.0.7392.0

 

Αυτη ειναι η nodo ... To eχεις ξεκλειδωσει ??? Αν οχι πηγαινε στο φορουμ του LG ακουληθησε τις οδηγιες. Βάλε και το zune

Μετα πρεπει να μας πεις τι ακριβως αρχεια θελεις να βαλεις..Μουσικη και φωτο γινεται απο το Zune...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στο HTC Trophy ότι πρόγραμμα GPS για track logging και να τρέξω, όταν μπεί το κινητό σε stand-by, το πρόγραμμα σταματάει να καταγράφει το σήμα του GPS.

Τα περισσότερα από αυτά τα προγράμμα έχουν μια επιλογή "run under locked screen", που υποθέτω είναι εκεί για αυτό το λόγο, αλλά δεν μοιάζει να λειτουργεί.

Έχει να κάνει με το οτι προγράμματα γενικά δεν μπορούν να τρέξουν στο background; Κάνω εγώ κάτι λάθος;

Έχω δοκιμάσει διάφορα, όπως Run the Map, Training buddy free, GPS/GPX logger, JaefryGPS lite, RunKeeper, RunSat κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το skype υπάρχει για mp7?

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα, διότι δεν το υποστηρίζει η υπάρχουσα έκδοση. Με την Mango θα μπορέσει να λειτουργήσει, και από την στιγμή που το Skype πλέον ανήκει στην MS, δεν θα αργήσει να κυκλοφορήσει. Μακάρι να δουλεύουν ήδη και να το δούμε σύντομα, και να μην χρειαστεί να περιμένουμε μήνες. Αυτή η έλειψη είναι ο μοναδικός λόγος που ακόμα δεν έχω αγοράσει κάποια WP7 συσκευή.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Στο HTC Trophy ότι πρόγραμμα GPS για track logging και να τρέξω, όταν μπεί το κινητό σε stand-by, το πρόγραμμα σταματάει να καταγράφει το σήμα του GPS.

Τα περισσότερα από αυτά τα προγράμμα έχουν μια επιλογή "run under locked screen", που υποθέτω είναι εκεί για αυτό το λόγο, αλλά δεν μοιάζει να λειτουργεί.

Έχει να κάνει με το οτι προγράμματα γενικά δεν μπορούν να τρέξουν στο background; Κάνω εγώ κάτι λάθος;

Έχω δοκιμάσει διάφορα, όπως Run the Map, Training buddy free, GPS/GPX logger, JaefryGPS lite, RunKeeper, RunSat κλπ κλπ.

 

Τι έγινε, δεν χρησιμοποιεί κανείς το κινητό του για track logging;

Link to comment
Share on other sites

Το skype υπάρχει για mp7?

 

Μεχρι να βγει η επισημη εφαρμογη μπορεις να βαλεις το IM+

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς το Mango όμως μπορεί να δουλεύει συνέχεια; Ή άμα βγειw από το πρόγραμμα αυτό κλείνει; Διότι η υπάρχουσα έκδοση δεν υποστηρίζει το multitasking...
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Το έχω δοκιμάσει σε Mango Beta και μου φαίνεται αρκετά buggy προσωπικά. Τα push και toast notifications δουλεύουν( ; ) όποτε θέλουν. Και αρκετές φορές έχει πρόβλημα στο να κρατάει τη σύνδεση όταν είσαι εκτός της εφαρμογής.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , μια δυσκολη ερωτηση που μαλλον δεν θα εχει απαντηση.

Μπορω με καποιον τροπο να ανοιξω .kmz αρχεια(απο google earth) σε windows phone 7 (Trophy)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα , μια δυσκολη ερωτηση που μαλλον δεν θα εχει απαντηση.

Μπορω με καποιον τροπο να ανοιξω .kmz αρχεια(απο google earth) σε windows phone 7 (Trophy)

 

Δεν υπάρχει Google Earth για WP7.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με το Facebook app. Παρατηρώ ότι όταν κάνεις add μια νέα επαφή αυτή δεν εμφανίζεται στη λίστα με τους φίλους σου. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα; Τρέχω το τελευταίo Mango build.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα προσπαθωνα βαλω το outlook και μου ζηταει αφου βαλω e-mail και password να βαλω το domain .. τι κανω για αυτο? τι θελει να κανω για θεσω σε λειτουργια το outlook ? σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα προσπαθωνα βαλω το outlook και μου ζηταει αφου βαλω e-mail και password να βαλω το domain .. τι κανω για αυτο? τι θελει να κανω για θεσω σε λειτουργια το outlook ? σας ευχαριστω

 

Ποιο Outlook θελεις να βαλεις ??? Δεν κανει sync με το Outlook στο pc

Πρεπει να μεταφερεις τα παντα στο Hotmail (me to outlook connector)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω το Ε900 και θα ηθελα να μαθω εαν γινεται να φτιαξω φακελους στο μενου μεσα. υπαρχει τροπος? δεν εχω κανει σπασιμο ή τιποτα τετοιο.

Ευχαριστω.

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, εχω το Ε900 και θα ηθελα να μαθω εαν γινεται να φτιαξω φακελους στο μενου μεσα. υπαρχει τροπος? δεν εχω κανει σπασιμο ή τιποτα τετοιο.

Ευχαριστω.

 

 

Δεν νομίζω πως είναι εφικτό κάτι τέτοιο φίλε μου!

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...