Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα περί hf θα το ξαναπιάσουμε μετά, τώρα μια ερώτηση. Το κινητό μόλις μου ήρθε. Περιτό να πω ότι έπαθα πλάκα. Τέλειο!!! Το πήρα μεταχειρησμένο, το παλικάρι μου είχε πει ότι το είχε απείραχτο, όπως βγένει μαμά. Στις πληροφορίες τηλεφώνου όμως, μου λέει:

έκδοση Android: 2.2.1

έκδ βασ φάσματος: 129005

έκδ kernel: ...

Αριθ έκδ: ...

Custom Version: CUSTC113D001

 

Αυτό το custom το λέει σε όλους ή το είχε πειράξει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα GPS για το κινητο μας συγκεκριμενα!

δοκιμαζω αθτες τις μερες το dont panic και ειναι αρκετα συμπαθητικο!

γιατι διαβασα αρκετα για τα προγραμματα αλλα κανενας δεν ειναι πληρως ευχαριστημενος!αν εχει κανεις δοκιμασμενη λυση για το δικο μας αν μπορει ας μου πει!

ευχαριστω!

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα περί hf θα το ξαναπιάσουμε μετά, τώρα μια ερώτηση. Το κινητό μόλις μου ήρθε. Περιτό να πω ότι έπαθα πλάκα. Τέλειο!!! Το πήρα μεταχειρησμένο, το παλικάρι μου είχε πει ότι το είχε απείραχτο, όπως βγένει μαμά. Στις πληροφορίες τηλεφώνου όμως, μου λέει:

έκδοση Android: 2.2.1

έκδ βασ φάσματος: 129005

έκδ kernel: ...

Αριθ έκδ: ...

Custom Version: CUSTC113D001

 

Αυτό το custom το λέει σε όλους ή το είχε πειράξει?

σε ολους το λεει φιλε,δεν υπαρχει προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα GPS για το κινητο μας συγκεκριμενα!

δοκιμαζω αθτες τις μερες το dont panic και ειναι αρκετα συμπαθητικο!

γιατι διαβασα αρκετα για τα προγραμματα αλλα κανενας δεν ειναι πληρως ευχαριστημενος!αν εχει κανεις δοκιμασμενη λυση για το δικο μας αν μπορει ας μου πει!

ευχαριστω!

Αυτο που ρωτας ειναι υποκειμενικο, ο καθε ενας θα πει διαφορετικο :lol:

Θα πω για εμενα, α) igo MyWay v8.4.3.179971 thin luboz με skin mariupol.

β) sygic Mobile maps 10 για τον λογο οτι μπορω να αλλαζω χαρτες μεσα απο το προγραμμα.

γ) sygic ayra.

Με τη σειρα που τα γραφω....

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και τόσο υποκειμενικό γιατί όσον αφορά τα προγράμματα πλοήγησης αυτό που παίζει το σημαντικότερο ρόλο είναι οι καλοί και ενημερωμένοι χάρτες, και σε αυτό τον τομέα υπερτερούν οι χάρτες της geointeligents(για ελλάδα). Έτσι δυστυχώς(και αυτό το λέω γιατί πιστεύω ότι τα ιgo, sygic, tomtom κλπ είναι καλύτερα προγράμματα από το don't panic) η καλύτερη επιλογή για πλοήγηση εντός ελλάδας είναι το don't panic.
Link to comment
Share on other sites

σε ολους το λεει φιλε,δεν υπαρχει προβλημα!

 

Άντε ρε φίλε!!! Αυτά είναι. Σε ευχαριστώ πάρα-πάρα πολύ :) Κάτι τελευταίο, που το έιχε ρωτήσει και ένα άλλο παλικάρι νωρίτερα. Γενικά υπάρχει κάποιος τρόπος για να ξέρουμε αν η συσκευή είναι απείραχτη ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος ποιο πανω λεει : παιδια ποιο ειναι το καλυτερο προγραμμα GPS για το κινητο μας συγκεκριμενα!

Δεν ρωταει ποιος ειναι ο καλυτερος χαρτης.

Για το προγραμμα που αναφερεις δεν εχω διαβασει και τα καλυτερα για τον χαρτη του σε εκτος αθηνας.

Στην απαντηση ποιο πριν που εγραψα δες το β) και τι γραφω(για ποιο λογο το εχω).

Τα υπολοιπα στο αναλογο θεμα.

εεεεεεε φιλος εντελος φιλικα :lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

 

εδω στην δημοσκοπηση για να πουμε και την αληθεια το dontpanic μπηκε πολυ-πολυ αργοτερα απο τα αλλα προγραματα και δεν ηταν απο την αρχη γιατι εαν ηταν απο την αρχη θα ειχε παρει και τους αναλογους ψηφους ....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλω βρε παιδια οποιος ξερει ας με βοηθησει. Μολις πηρα το x5 και στα μηνυματα μου εμφανιζει μονο ενα πληκτρολογιο

αυτο που εχει ολους τους χαρακτηρες και αν επηλεξω καποιο αλλο δεν εμφανιζεται ποτε. Επισης στην αρχικη οθονη δεν μπορω να προσθεσω και να αφαιρεσω οθονες οπως στο παλιο samsung που ειχα. Μηπως καποιος μπορει να με βοηθησει;

Link to comment
Share on other sites

ποιον call blocker προτεινετε ρε παιδες για ideos

x5 που να κοβει ανεπιθυμητες κλησεις χωρος

να χτυπαει 1 φορα στον αλλο και να φενεται οτι

του το κλεινεις; το root call blocker κρασαρει συνεχεια τελευταια...δυστυχως και μου ζηταει pin να ξαναμπει στο δικτυο.

 

Tapatalked from Φώτης ο...Άνετος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για εφαρμογές και γενικά ότι έχει να κάνει με το λειτουργικό android, υπάρχει η ανάλογη ενότητα:

Android

Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα πηρα απο το service το δικο μου που ειχε χαλασει η αφη της οθονης στα πλαγια και μου αλλαξανε τζαμακι οπως γραφει το χαρτι και λειτουργει αψογα τωρα:D:D
Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα πηρα απο το service το δικο μου που ειχε χαλασει η αφη της οθονης στα πλαγια και μου αλλαξανε τζαμακι οπως γραφει το χαρτι και λειτουργει αψογα τωρα:D:D

 

Μη μας λες τέτοια τώρα...

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Προβλήματα με το touch έχουν αναφέρει και άλλοι. Είναι μάλλον το πιο συνηθισμένο πρόβλημα του κινητού.

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο να μη σβήνει η οθόνη; Μου έτυχε 2 φορές μια στη home screen και μια στη lockscreen. Με το κουμπί σβήνει αλλά μόλις το ξανανοίξεις μένει αναμένο. Φτιάχνει με reboot.

Link to comment
Share on other sites

Προβλήματα με το touch έχουν αναφέρει και άλλοι. Είναι μάλλον το πιο συνηθισμένο πρόβλημα του κινητού.

 

Έχει τύχει σε κανέναν άλλο να μη σβήνει η οθόνη; Μου έτυχε 2 φορές μια στη home screen και μια στη lockscreen. Με το κουμπί σβήνει αλλά μόλις το ξανανοίξεις μένει αναμένο. Φτιάχνει με reboot.

 

έχεις μήπως το widgetsoid?

Link to comment
Share on other sites

έχεις μήπως το widgetsoid?

 

Οχι, απο widget έχω λίγα πράγματα. Ενα για το wifi και το elixir που δείχνει διάφορα. Ε και το φακό και το κλείδωμα αλλά αυτά δεν δείχνουν τίποτα απλά λειτουργούν σαν πλήκτρα.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια καλησπερα και χρονια πολλα

ειμαι πολλα χρονια σε διαφορα φορουμ ειτε για αυτοκινητα ειτε τρακερ ειτε κατι αλλο και το μπαχαλο που συναντησα εδω μεσα δεν το εχω δει πουθενα

δεν ειναι μομφη προσ τους μοντς αυτο αλλα προς ολους μας

ο κεθενας μπαινει αυτο να κανει μια ερωτηση και περιμενει απαντηση να παρει απο ποιον και ποτε?

δεν θα επρεπε να εχει τομεις που να λενε πχ για την μπαταρια η για το πληκτρολογιο η για το θεμα που ενδιαφερει τον καθενα και να παιρνουμε και μεις τις απαντησεις που εχουν κανει αλλοι και μας καλυπτουν?

εγω ενδιαφερομαι για 2 πραγματα

το ενα ειναι το 12ψηφιο πληκτρολογιο που μπορει να γραψει με τ9 ελληνικα.(οπως πχ στο ν97 μινι που ειχα πριν)

και το δευτερο η διαρκεια ης μπαταριας που εμενα προσωπικα δεν μου παει ουτε 14 ωρες.με ελαχιστη ομιλια και με αρκετο σερφαρισμα

 

αυτα και καλως σας βρηκα

9οπως πχ

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια καλησπερα και χρονια πολλα

ειμαι πολλα χρονια σε διαφορα φορουμ ειτε για αυτοκινητα ειτε τρακερ ειτε κατι αλλο και το μπαχαλο που συναντησα εδω μεσα δεν το εχω δει πουθενα

δεν ειναι μομφη προσ τους μοντς αυτο αλλα προς ολους μας

ο κεθενας μπαινει αυτο να κανει μια ερωτηση και περιμενει απαντηση να παρει απο ποιον και ποτε?

δεν θα επρεπε να εχει τομεις που να λενε πχ για την μπαταρια η για το πληκτρολογιο η για το θεμα που ενδιαφερει τον καθενα και να παιρνουμε και μεις τις απαντησεις που εχουν κανει αλλοι και μας καλυπτουν?

εγω ενδιαφερομαι για 2 πραγματα

το ενα ειναι το 12ψηφιο πληκτρολογιο που μπορει να γραψει με τ9 ελληνικα.(οπως πχ στο ν97 μινι που ειχα πριν)

και το δευτερο η διαρκεια ης μπαταριας που εμενα προσωπικα δεν μου παει ουτε 14 ωρες.με ελαχιστη ομιλια και με αρκετο σερφαρισμα

 

αυτα και καλως σας βρηκα

9οπως πχ

 

οταν λες αρκετο σερφαρισμα τι εννοεις?

απο τις 14 ωρες τις 5 ωρες σερφαρεις ασταματητα?

αν ναι ειναι προφανες οτι η μπαταρια δεν θα αντεξει καθως το wifi ειναι το πιο ενεργοβορο πραγμα στο κινητο μας (οπως και τα παιχνιδια καταναλωνουν παρα παρα πολυ)...

αλλιως αν το χρησιμοποιεις καμια ωρα ή δυο τοτε απλα καποια εφαρμογη φταιει που τρεχει στο background και ετσι το κινητο δεν "ξεκουραζεται" ποτε ουτε μπαινει σε "deep sleep" ουτε γενικα ηρεμει...

 

πολλες εφαρμογες δημιουργουν τετοια θεματα γιαυτο αν σου φαινεται καποια υποπτη δοκιμαζεις να την βγαλεις για μερικες μερες και μετα την ξαναβαζεις για να δεις διαφορες...

 

πιο απλα εγκαθιστας το cpuspy και βλεπεις αν το κινητο μπαινει σε deep sleep ή οχι ωστε να δεις πρωτα απολα αυτο...

μετα τα υπολοιπα...

επισης αν σερφαρεις με 3g επισης καταναλωνει απιστευτα πολυ οπως και αν εχεις ανοιχτο το 3g συνεχως...

για μενα ειναι χαζο καποιος να ειναι σε 3g (με ανοιχτα data) οταν κυριολεκτικα μπορεις να τα ανοιξεις με 3 κλικ (ενα στο apndroid για να ανοιξεις data , ενα σε οποιδηποτε widget που ειναι για 3g>2g και ενα ακομα για να πατησεις να παει σε 3g)...

ετσι σε 2g η καταναλωση ειναι μηδαμινη για το δικτυο και απο εκει περα κανεις οτι θες...

ps: εξαιρουνται οι ανθρωποι που πραγματικα χρειαζονται αμεση ενημερωση σε εφαρμογες οπως mail γιατι την δουλεια τους οποτε εκει ειναι μονοδρομος ανοιχτα data και 3g και αρα μεγαλη καταναλωση...

 

 

σου ειπα διαφορους τροπους αν σε μπερδεψα ή οτιδηποτε αλλο πες μου να το ξεκαθαρισω! :)

Edited by nothing
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πουσαρισμα του επεξεργαστη βοηθαει στο βιντεο ωστε να μην σπαει η να πιξελιαζει? Παντα με το lgcamera και σε 6mbit και ανω και χρηση της εσωτερικης sd. Ξερω οτι ο κοντρολερ μνημης του τηλεφωνου ειναι χαλια. Θα ηθελα να γραφω στην εξωτερικη καρτα. Οι κλασσης 4 ειναι χαλια για τον σκοπο αυτο.10 class καρτα διορθωνει τιποτα; Edited by natna
Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

οταν λες αρκετο σερφαρισμα τι εννοεις?

απο τις 14 ωρες τις 5 ωρες σερφαρεις ασταματητα?

αν ναι ειναι προφανες οτι η μπαταρια δεν θα αντεξει καθως το wifi ειναι το πιο ενεργοβορο πραγμα στο κινητο μας (οπως και τα παιχνιδια καταναλωνουν παρα παρα πολυ)...

αλλιως αν το χρησιμοποιεις καμια ωρα ή δυο τοτε απλα καποια εφαρμογη φταιει που τρεχει στο background και ετσι το κινητο δεν "ξεκουραζεται" ποτε ουτε μπαινει σε "deep sleep" ουτε γενικα ηρεμει...

 

πολλες εφαρμογες δημιουργουν τετοια θεματα γιαυτο αν σου φαινεται καποια υποπτη δοκιμαζεις να την βγαλεις για μερικες μερες και μετα την ξαναβαζεις για να δεις διαφορες...

 

πιο απλα εγκαθιστας το cpuspy και βλεπεις αν το κινητο μπαινει σε deep sleep ή οχι ωστε να δεις πρωτα απολα αυτο...

μετα τα υπολοιπα...

επισης αν σερφαρεις με 3g επισης καταναλωνει απιστευτα πολυ οπως και αν εχεις ανοιχτο το 3g συνεχως...

για μενα ειναι χαζο καποιος να ειναι σε 3g (με ανοιχτα data) οταν κυριολεκτικα μπορεις να τα ανοιξεις με 3 κλικ (ενα στο apndroid για να ανοιξεις data , ενα σε οποιδηποτε widget που ειναι για 3g>2g και ενα ακομα για να πατησεις να παει σε 3g)...

ετσι σε 2g η καταναλωση ειναι μηδαμινη για το δικτυο και απο εκει περα κανεις οτι θες...

ps: εξαιρουνται οι ανθρωποι που πραγματικα χρειαζονται αμεση ενημερωση σε εφαρμογες οπως mail γιατι την δουλεια τους οποτε εκει ειναι μονοδρομος ανοιχτα data και 3g και αρα μεγαλη καταναλωση...

 

 

σου ειπα διαφορους τροπους αν σε μπερδεψα ή οτιδηποτε αλλο πες μου να το ξεκαθαρισω! :)

 

καταρχην ευχριστω για την αμεση απαντηση

1-2 ωρες το πολυ σερφαρω στο συνολο.

το περισσοτερο ειναι με wi-fi και ελαχιστο με 3g λογω καταναλωσης δεδομενων.

οταν χρησιμοποιω το κινητο και οχι το wi-fi για σερφαρισμα χρησιμοποιω το σναπτου επειδη εχει πολυ μικρη καταναλωση στον ογκο δεδομενων

με το τασκ κιλλερ δεν γινεται τιποτα.ξεφυτρωνουν εφαρμογες που ουτε τις ξερω και τρεχουν απο πισω

μερικες απο αυτες οπως το χαισπεισ και το ινδιγκο τα απεγκατεστησα και ως δια μαγειας ξανα φυτρωσαν πισω

 

για το πλητρολογιο εχεις καμμια ιδεα?

 

ευχαριστω πολυ

 

κατεβασα το cpuspy και μου λεει deep sleep usage 2%

πως το κανω να γινεται περισσοτερο?

Edited by pakos777
Link to comment
Share on other sites

καταρχην ευχριστω για την αμεση απαντηση

1-2 ωρες το πολυ σερφαρω στο συνολο.

το περισσοτερο ειναι με wi-fi και ελαχιστο με 3g λογω καταναλωσης δεδομενων.

οταν χρησιμοποιω το κινητο και οχι το wi-fi για σερφαρισμα χρησιμοποιω το σναπτου επειδη εχει πολυ μικρη καταναλωση στον ογκο δεδομενων

με το τασκ κιλλερ δεν γινεται τιποτα.ξεφυτρωνουν εφαρμογες που ουτε τις ξερω και τρεχουν απο πισω

μερικες απο αυτες οπως το χαισπεισ και το ινδιγκο τα απεγκατεστησα και ως δια μαγειας ξανα φυτρωσαν πισω

 

για το πλητρολογιο εχεις καμμια ιδεα?

 

ευχαριστω πολυ

 

κατεβασα το cpuspy και μου λεει deep sleep usage 2%

πως το κανω να γινεται περισσοτερο?

 

το task killer βγαλτο δε χρειαζεται , πιο πολυ θα δημιουργησει προβλημα παρα θα σου δωσει λυση...

αν εχεις το titanium backup full εκδοση (Αγορασμενο ή οποιος αλλιως τοχεις) αυτο που μπορεις ειναι να κανεις freeze τις εφαρμογες που δεν χρησιμοποιεις και ετσι αυτες δεν θα ξεκινανε ουτε θα κανουν τιποτα απλα θα υπαρχουν στο κινητο και μονο οποτε δε σε απασχολουν περισοτερο...

 

το cpuspy οσο το κινητο δε κλεινει τελειως μαζευει δεδομενα συνεχως (δεν βλεπει τα παλια που ειχες πριν το βαλεις ή πριν ανοιξει το κινητο με λιγα λογια) οποτε αστο και μετα απο καμποση ωρα τσεκαρε αν εχει αυξηθει το deep sleep ή εχει παραμεινει σε πολυ μικρα δεδομενα (πχ 10 λεπτα μεσα σε 5 ωρες που τις 3 το κινητο δεν εκανε τιποτα)...

 

για wifi και 3g ειναι νορμαλ αυτα που μου ειπες και δεν δικαιολογουν την τρελη καταναλωση που ανεφερες οποτε αυτα τα αφηνουμε προς το παρον...

 

για πληκτρολογιο εχω το "μαμα" touchpal που με εχει βολεψει πολυ καλα και προσωπικα το t9 ποτε δε μαρεσε καθολου οποτε σε αυτο δε μπορω να σε βοηθησω να βρεις αυτο που θες ακριβως...

Link to comment
Share on other sites

το task killer βγαλτο δε χρειαζεται , πιο πολυ θα δημιουργησει προβλημα παρα θα σου δωσει λυση...

αν εχεις το titanium backup full εκδοση (Αγορασμενο ή οποιος αλλιως τοχεις) αυτο που μπορεις ειναι να κανεις freeze τις εφαρμογες που δεν χρησιμοποιεις και ετσι αυτες δεν θα ξεκινανε ουτε θα κανουν τιποτα απλα θα υπαρχουν στο κινητο και μονο οποτε δε σε απασχολουν περισοτερο...

 

το cpuspy οσο το κινητο δε κλεινει τελειως μαζευει δεδομενα συνεχως (δεν βλεπει τα παλια που ειχες πριν το βαλεις ή πριν ανοιξει το κινητο με λιγα λογια) οποτε αστο και μετα απο καμποση ωρα τσεκαρε αν εχει αυξηθει το deep sleep ή εχει παραμεινει σε πολυ μικρα δεδομενα (πχ 10 λεπτα μεσα σε 5 ωρες που τις 3 το κινητο δεν εκανε τιποτα)...

 

για wifi και 3g ειναι νορμαλ αυτα που μου ειπες και δεν δικαιολογουν την τρελη καταναλωση που ανεφερες οποτε αυτα τα αφηνουμε προς το παρον...

 

για πληκτρολογιο εχω το "μαμα" touchpal που με εχει βολεψει πολυ καλα και προσωπικα το t9 ποτε δε μαρεσε καθολου οποτε σε αυτο δε μπορω να σε βοηθησω να βρεις αυτο που θες ακριβως...

 

 

δεν εχω καταφερει ακομα να αγορασω κατι γιατι δεν εχω πιστωτικη καρτα και με πειπαλ δεν δεχεται το μαρκετ αγορα.υπαρχει αλλος τροπος?

 

υπαρχει καποιος τροπος να το βαζω σε ντιπ σλιπ με την μια?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καταφερει ακομα να αγορασω κατι γιατι δεν εχω πιστωτικη καρτα και με πειπαλ δεν δεχεται το μαρκετ αγορα.υπαρχει αλλος τροπος?

 

υπαρχει καποιος τροπος να το βαζω σε ντιπ σλιπ με την μια?

 

οχι δεν υπαρχει...

αυτο το κανει μονος του ο επεξεργαστης του κινητου και "αδρανοποιειται"...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑιδια καλησπερα και χρονια πολλα

ειμαι πολλα χρονια σε διαφορα φορουμ ειτε για αυτοκινητα ειτε τρακερ ειτε κατι αλλο και το μπαχαλο που συναντησα εδω μεσα δεν το εχω δει πουθενα

δεν ειναι μομφη προσ τους μοντς αυτο αλλα προς ολους μας

ο κεθενας μπαινει αυτο να κανει μια ερωτηση και περιμενει απαντηση να παρει απο ποιον και ποτε?

δεν θα επρεπε να εχει τομεις που να λενε πχ για την μπαταρια η για το πληκτρολογιο η για το θεμα που ενδιαφερει τον καθενα και να παιρνουμε και μεις τις απαντησεις που εχουν κανει αλλοι και μας καλυπτουν?

 

Δεν έχω καταλάβει τι ακριβώς εννοείς λέγοντας ότι το forum είναι μπάχαλο χωρίς επιχειρήματα! Ωστόσο θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι το δικό σου post είναι εκτός Όρων Χρήσης. Αν έχεις να προτείνεις κάτι το οποίο θα βελτιώσει το forum μπορείς πολύ ευχαρίστως να το αναφέρεις στο παρακάτω θέμα:

myphone.gr :: προτάσεις για βελτίωση

 

:!:Στο παρόν θέμα γίνονται συζητήσεις που αφορούν αποκλειστικά την συσκευή!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...