Jump to content

[Επίσημο] Huawei U8800 IDEOS X5


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω κατεβάσει το mobo player για ταινίες!Σήμερα που πέρασα μια ταινία ο ήχος με την εικόνα ήταν αλλού για αλλού.Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή που να συγχρονίζει αυτα τα 2;Στο pc πάντως μια χαρά παίζει.Τι να φταίει;

 

qqplayer και mobo player ειναι τα 2 που εχω δοκιμασει και ηταν τα καλυτερα...

βεβαια καμια φορα λογω codecs και αναλογα το rip που εχει γινει στο βιντεο παιζεται απο διαφορετικους player καλυτερα...

δεν υπαρχει μια εγγυηση σε προγραμμα τουλαχιστον προς το παρον...

εμενα νομιζω ο qq ηταν καπως καλυτερος... (εχω αρκετο καιρο να το χρησιμοποιησω πιο πολυ Testing εκανα παρα να δω κανονικα)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Επίσης, για το ndrive, θα γίνει χαμός. Πήρα τηλέφωνο στο support που δίνει πάνω το φυλλάδιο, το όποιο είναι support για το ndrive και ουδεμία σχέση έχει με τη Wind και μου είπε ότι το ΙΜΕΙ μου δεν έχει χάρτες.

Παίρνω στο κατάστημα, μου λένε ααα, δεν ξέρουμε εμείς πάρε εξυπηρέτηση πελατών. Παίρνω εκεί και ούτε που ήξεραν γιατί πράγμα μιλούσα. Πάει πάλι το μπαλάκι στο κατάστημα. Αυτοί τελικά άνοιξαν ticket με τα κεντρικά... και αναμένω νεότερα.

Και δεν ξέρω ποιόν να κρεμάσω και τι θα γίνει. Και δεν το αφήνω. Κάποιος είπε ότι από τη Huawei ξεκινάει το πρόβλημα, αλλά τι να πουν κιόλας, φταίει η εταιρία μας;

 

Καληπερα,

 

Εγινα κατοχος του κινητου την περασμενη εβδομαδα και διαπιστωσα κ εγω πως δεν εχει εγκατεστημενους τους χαρτες πανω του κ πως θα επρεπε να τους κατεβασω. δοκιμασα κ εγω τα ιδια, μα τιποτα. Τελος παντων, αφου μιλησα με την ndrive, τα κεντρικα της wind αλλα και το υποκαταστημα απο οπου κ το αγορασα, εμαθα το εξης:

 

Οσοι εχουν αγορασει το κινητο αυτο μετα τις 17/5/11 δεν εχουν δικαιωμα να κατεβασουν δωρεαν τους χαρτες, οποτε ή θα πρεπει να κοιταξουμε για καποιο αλλο προγραμμα ή να βρουμε αλλου χαρτες

Link to comment
Share on other sites

Καληπερα,

 

Εγινα κατοχος του κινητου την περασμενη εβδομαδα και διαπιστωσα κ εγω πως δεν εχει εγκατεστημενους τους χαρτες πανω του κ πως θα επρεπε να τους κατεβασω. δοκιμασα κ εγω τα ιδια, μα τιποτα. Τελος παντων, αφου μιλησα με την ndrive, τα κεντρικα της wind αλλα και το υποκαταστημα απο οπου κ το αγορασα, εμαθα το εξης:

 

Οσοι εχουν αγορασει το κινητο αυτο μετα τις 17/5/11 δεν εχουν δικαιωμα να κατεβασουν δωρεαν τους χαρτες, οποτε ή θα πρεπει να κοιταξουμε για καποιο αλλο προγραμμα ή να βρουμε αλλου χαρτες

 

Ναι, ΟΚ, δεν μου είπαν όμως εμένα αυτό στο κατάστημα. Το πήρα με τη διαβεβαίωση ότι ισχύει η προσφορά. Μάλιστα ρώτησα επισταμένως και επίμονα για αυτό.

Ούτε οι υπάλληλοι ήταν ενήμεροι για την ημερομηνία που αναφέρεις, ούτε στο χαρτί οδηγιών του promo αναφέρεται.

Δεν μπορείς να έρχεσαι εκ των υστέρων και να λες... sorry, ήταν μέχρι κάποια ημερομηνία.

Οπότε... αν δεν μου δώσουν χάρτες, μιλάμε για εξαπάτηση καταναλωτή.

'Ετσι κι αλλιώς ό,τι ποθεί ο καθένας βλέπει

και ό,τι γουστάρει θα πιστευεί ό,τι κι αν πεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά η κεντρική οθόνη και το Menu περιστρέφονται???

Ναι.. Με καποιον Launcher..π.χ τον Go Launcher Ex από market...:happy:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια !!!

Εχει βρει κανεις πως φτιάχνεται το θεμα με τα ιερογλυφικα στα ελληνικά τραγουδια ???

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΣΕΡΦΑΡΕΤΕ ??? ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ

http://www.batteryupgrade.gr

Αριθμός μοντέλου: CS-HU8150XL

 

Συμβατό με:

HB4J1

HB4J1H

 

 

Χωρητικότητα: Χωρητικότητα: 3300 mAh

 

Τύπος: Τύπος: Li-ion

 

Τάση: Τάση: 3.7V

 

Υψηλή χωρητικότητα Υψηλή χωρητικότητα

 

Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν μεγαλύτερη κάλυψη Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν μεγαλύτερη κάλυψη

 

Χρώμα: Χρώμα: Black

 

12 μήνες εγγύηση 12 μήνες εγγύηση

 

Τι σημαίνουν αυτά τα σύμβολα;

 

Διαβάστε εκτιμήσεις απο άλλους πελάτες

 

Κανονική τιμή: € 33.99

Η τιμή μας: € 28.49

CS-HU8150XL Μπαταρία (3300 mAh, Black)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μηπως γνωριζει κανεις αν η συσκευη υποστηριζει το hardware της fm radio αλλα δεν υπαρχει ακομα εφαρμογη συμβατη?

Αν γνωριζει καποιος στα σιγουρα να απαντησει παρακαλω για να μην μπερδευομαστε.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το κινητο μας υποστηριζει προφανως 16gb micro sdhc καρτα μνημης ε?

 

Υποστηρίζει όλες τις microSDHC μέχρι 32GB.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΣΕΡΦΑΡΕΤΕ ??? ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΧΕΤΙΚΑ

http://www.batteryupgrade.gr

Αριθμός μοντέλου: CS-HU8150XL

 

Συμβατό με:

HB4J1

HB4J1H

 

 

Χωρητικότητα: Χωρητικότητα: 3300 mAh

 

Τύπος: Τύπος: Li-ion

 

Τάση: Τάση: 3.7V

 

Υψηλή χωρητικότητα Υψηλή χωρητικότητα

 

Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν μεγαλύτερη κάλυψη Συμπεριλαμβάνεται δωρεάν μεγαλύτερη κάλυψη

 

Χρώμα: Χρώμα: Black

 

12 μήνες εγγύηση 12 μήνες εγγύηση

 

Τι σημαίνουν αυτά τα σύμβολα;

 

Διαβάστε εκτιμήσεις απο άλλους πελάτες

 

Κανονική τιμή: € 33.99

Η τιμή μας: € 28.49

CS-HU8150XL Μπαταρία (3300 mAh, Black)

 

Πρόσεξε λίγο, γιατί αυτή η μπαταρία μάλλον δεν κάνει για το Huawei Ideos Χ5

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μηπως γνωριζει κανεις αν η συσκευη υποστηριζει το hardware της fm radio αλλα δεν υπαρχει ακομα εφαρμογη συμβατη?

Αν γνωριζει καποιος στα σιγουρα να απαντησει παρακαλω για να μην μπερδευομαστε.

 

μόνο φήμες υπάρχουν μέχρι τώρα, και για να μην έχει κάνει κάποιος κάτι, μάλλον μόνο φήμες θα παραμείνουν

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πως κανουμε,

 

Στις ρυθμίσεις / απόρρητο δεν υπάρχει σχετική επιλογή;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις η αμεση αντικασταση DOA για ποσες μερες σε καλυπτει απο την ημερα αγορας της συσκευης?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΝΕΑ...

 

Για όσους δεν το είδαν στο facebook,

έρχεται κάποια στιγμή και το Gingerbread official στο Ideos X5 !!

 

https://www.facebook.com/huaweidevice

 

Hi there! Yes, a Gingerbread version will be available later this year. We will keep you posted on dates.

:)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερει κανεις η αμεση αντικασταση DOA για ποσες μερες σε καλυπτει απο την ημερα αγορας της συσκευης?

 

7 ημέρες σίγουρα. Κάποιοι λένε και για 14 ημέρες αλλά θα σου συνιστούσα να βασιστείς στο 7.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΝΕΑ...

 

Για όσους δεν το είδαν στο facebook,

έρχεται κάποια στιγμή και το Gingerbread official στο Ideos X5 !!

 

https://www.facebook.com/huaweidevice

 

 

:)

 

ωραίο νέο!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μηπως γνωριζει κανεις αν η συσκευη υποστηριζει το hardware της fm radio αλλα δεν υπαρχει ακομα εφαρμογη συμβατη?

Αν γνωριζει καποιος στα σιγουρα να απαντησει παρακαλω για να μην μπερδευομαστε.

 

σιγουρα δε νομιζω να απαντησει καποιος , αλλα απο forum εχουμε διαβασει οτι το chip θεωρητικα εχει τη δυνατοτητα (δηλαδη το εχει πανω του) αλλα δεν υπαρχει συνδεση εσωτερικα (hardwarικα εννοουν) οποτε ειναι λογικα ανεφικτο....

 

ολα αυτα συμφωνα με τα μεχρι τωρα δεδομενα...

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις η αμεση αντικασταση DOA για ποσες μερες σε καλυπτει απο την ημερα αγορας της συσκευης?

 

Αν δεν κάνω λάθος 7 μέρες είναι.

 

ΚΑΛΑ ΝΕΑ...

 

Για όσους δεν το είδαν στο facebook,

έρχεται κάποια στιγμή και το Gingerbread official στο Ideos X5 !!

 

https://www.facebook.com/huaweidevice

 

 

:)

 

Να ρωτήσω τώρα εγώ που είμαι άσχετη... Όσοι το έχουν ήδη με το Froyo θα το κάνουν με κάποιο τρόπο αναβάθμιση?:O

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Οκ παίδες μόλις αγόρασα το ιντεος...καρτα μνημης δεν εχειτο φορτίζω να το παω μέχρι 12 το βράδυ ή μόλις φορτίσει να το βγάλω;;;

Ακόμα αυτοί οι χάρτες ndrive πως και που τους βρίσκω;;

Επίσης δεν μου έδωσαν κάρτα μνήμης να παω να τη ζητήσω;;;

 

HELP

Edited by Brousko
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα εχω καποιους ηχους κλησεις στην καρτα πως γινετε να τους βαλω για ηχο κλησης και ξυπνητηρι???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...