Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

Να είσαι καλά Νεκταρία και που ξέρεις μπορεί να τα πούμε σε κάποιο άλλο θέμα, όσο για τη βοηθειά σου, για μένα ήταν καθοριστική στο να τρέχει το Ν8 μου belle και σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

 

Ελπίζω να το μετανιώσεις και να ξαναγυρίσεις......:D

Υ.Γ. Γράψε εντυπώσεις των δύο λειτουργικών (εδώ για να το διαβάσουμε). Θα βοηθήσει;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

 

προτού το δόσεις το N8 σκέψου το άλλη μια φορα εδώ και ένα μηνα αγόρασα ένα LG optimus 2x και έχω στο ντουλάπι το N8

βλέπω στο avatar ότι έχεις και εσύ το ίδιο επειδή εδώ δεν είναι το κατάλληλο θέμα για να γράψω τα υπέρ και τα κατά αν θες στείλε μου ένα pm να σου διευκρινίσω καλύτερα

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να το μετανιώσεις και να ξαναγυρίσεις......:D

Υ.Γ. Γράψε εντυπώσεις των δύο λειτουργικών (εδώ για να το διαβάσουμε). Θα βοηθήσει;)

 

κι εγω πιστευω οτι καποιες στιγμες σιγουρα θα το μετανιωσω :(

το ειχα στο μυαλο μου να γραψω εντυπωσεις μετα απο χρηση ημερων android, και θα το κανω :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

 

Εγω παντως 1 μηνα αντεξα χωρις το Ν8. εχοντας παρει το arc S, το ξανα πηρα,αρχικα για την αδερφη μου,αλλα εν τελει το κρατησα εγω. κυριως βεβαια για την καμερα του που ειναι σοβαρο πλεονεκτημα.κατα ταλλα,αν δεν καιγεσαι ολα σου κανουν τη δουλεια..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

 

ε όχι... fellow flasher/cooker φεύγεις? :( :cry: .. Το thread του Ν8 γίνεται πιο φτωχό πλέον.. Σε ευχαριστούμε για τις αμέτρητες φορές που βοήθησες :) . Και ελπίζουμε σύντομα να γυρίσεις με τον διάδοχο του να τα λέμε :)

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. δυστυχως ηρθε η ωρα να αποχαιρετισω το θεμα του Ν8 :( την τριτη το δινω και κανω την πρωτη μου δοκιμη σε android :)

ελπιζω με την παρουσια μου εδω να βοηθησα καποιους. βαλτε την belle σε λιγο που θα ερθει και ευχαριστηθείτε το φανταστικο Ν8 σας :)

 

Εεεεεε αυτό πραγματικά δεν το περίμενα :-)

Νεκταρία η βοήθεια σου ήταν απίστευτη σε όλα τα παιδιά που είχαν το n8..

Αν και δεν εχω το n8 πλέον πάντα παρακολουθούσα το τοπικ και φυσικά τα posts σου.

Εύχομαι να τα πούμε και από Android πλευρά ;-)

Περιμένω τις εντυπώσεις σου αλλά και τα posts από εκεί :-)

Sent from my SGII

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.πως μπορω να κανω δημιουργια αντιγραφων ασφαλειας?γινεται μεσω κινητου?γενικως πως μπορω να διασωσω τα αρχεια του κινητου μου σε περιπτωση που ω μη γενοιτο σταματησει να λειτουργει και χρειαστει αναβαθμιση? ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοήθεια.

Μηπως μπορει να μου πει καποιος πως απενεργοποιειται τουλαχιστον ο ηχος απο το nokia welcome logo σε Nokia N8 Anna?

Ευχαριστω.

Motorola V8160, Siemens S45, Siemens SX1, Nokia N80, Nokia N8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω να σβήσω κάποια θέματα που είχα κατεβάσει απο το ovi αλλά στην διαχείριση εφαρμογών δεν βρίσκω κανένα. Κάποια βοήθεια ?
Link to comment
Share on other sites

Την βρήκα και την κατεβάζω αυτή τη στιγμή

 

Η ελλάδα και το product code μας θεωρείται "Middle east"? έχει βγεί κανονικά για ελλάδα δηλαδη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θέλω να σβήσω κάποια θέματα που είχα κατεβάσει απο το ovi αλλά στην διαχείριση εφαρμογών δεν βρίσκω κανένα. Κάποια βοήθεια ?

 

Ρίξε μια ματιά εδώ Διαχείριση εγκαταστημένων εφαρμογών, θεμάτων και παιχνιδιών

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να συνδέσω τον υπολογιστή στο ιντερνετ μέσω του Ν8 αλλά με wifi? Όπως γίνετε με το δίκτυο που κάνει την σύνδεση από το Nokia Suite.Το ρωτάω διότι δεν έχω αντάπτορα για ασύρματη σύνδεση.
Link to comment
Share on other sites

Η ελλάδα και το product code μας θεωρείται "Middle east"? έχει βγεί κανονικά για ελλάδα δηλαδη?

Ναι κανονικά και την πέρασα ήδη..όλα μια χαρά..και σίγουρα είναι πιο γρήγορο! Το σκαλίζω τώρα..ευχάριστη έκπληξη οι πέντε οθόνες!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να συνδέσω τον υπολογιστή στο ιντερνετ μέσω του Ν8 αλλά με wifi? Όπως γίνετε με το δίκτυο που κάνει την σύνδεση από το Nokia Suite.Το ρωτάω διότι δεν έχω αντάπτορα για ασύρματη σύνδεση.

 

Ορίστε. Με κάποια από αυτά θα κάνεις άνετα την δουλειά σου.

Joikuspot

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά και την πέρασα ήδη..όλα μια χαρά..και σίγουρα είναι πιο γρήγορο! Το σκαλίζω τώρα..ευχάριστη έκπληξη οι πέντε οθόνες!

Που ειναι ακριβως βρε φιλε(ονομασια)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά και την πέρασα ήδη..όλα μια χαρά..και σίγουρα είναι πιο γρήγορο! Το σκαλίζω τώρα..ευχάριστη έκπληξη οι πέντε οθόνες!

 

έχεις ελληνικό Product code και σου έβγαλε διαθέσιμο update?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , εμενα το Nokia Suite δεν μου εβγαλε τιποτα...Που ειναι η Belle , οεο?? Εδω , αν καταλαβα , λεει οτι εχει βγει!
Nokia 7650,7200,6234,n73,n78, Sony Ericsson Satio, Nokia N8, Lenovo A820, A806, Doogee F3 PRO, Ulefone Paris, Xiaomi Redmi 4x, Xiaomi Redmi Note 5 dual camera, Xiaomi Pocophone F1 :happy:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...