Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

....τελικα η αννα ηταν ποιο ομορφη απο την belle.ξερει κανεις αν υπαρχει ελπιδα επαναφορας της η την πατησαμε?:cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας, πέρασα εχθές την γνήσια belle (έχω Product number 059F047 , δεν έχω περάσει ποτέ μου κάτι μη ‘’μαμίσιο’’) πριν την περάσω έκανα μορφοποίηση της κάρτας Ε και της κάρτας F και μετά έκανα το *#7370# , ήθελα το κινητό καθαρό πριν, δεν ξέρω αν έκανα καλά η όχι. Το πρόβλημα που έχω (για αυτό έγραψα και τα παραπάνω) είναι πως όταν περνάω από το pc μου βίντεο και εικόνες (σαν δεδομένα τα ‘’πετάω’’ μέσα) δεν φαίνονται στην έκθεση, σε όποιο φάκελο και να πειραματίστικα να τα μεταφέρω, αν τραβήξω βίντεο η φωτογραφίες από το κινητό φαίνονται κανονικά, ξέρει κανείς να μου πει γιατί; τι έκανα-κάνω λάθος;

κοίταξε σε ποιον φάκελο αποθηκεύονται οι φώτο που τραβάς(νομίζω οτι λέγεται DCIM) και ρίξε εκει και του pc, κάνε και μια επανεκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Το παρόν θέμα έχει φτάσει τα 5.000+ μηνύματα με αποτέλεσμα τα χρήσιμα ποστ και πληροφορίες να είναι δύσκολο να εντοπιστούν. Γι'αυτό κλειδώνεται και η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο νέο θέμα Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα)-Μέρος ΙΙ.

 

Συνεχίζουμε εκεί λοιπόν. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...