Jump to content

ZTE Skate


navi55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το ανεφερα απλα για να δειξω οτι δεν ειναι μονο το blade αρκετα φθηνοτερο στο εξωτερικο απο ελλαδα :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
απλα ημουν παρορμητικος :p

 

Περίμενα καλύτερη απάντηση, παρόλα αυτά δεν βρίσκω και λόγο να βγαίνουμε εκτός θέματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

με βαση το παραπανω βιντεο θελω να κανω 2 σχολια. το ενα θετικο. το αλλο αρνητικο :P

 

θετικο: επεξεργαστης στο 1ghz

αρνητικο: δεν ειδα στην πισω πλευρα το ανδροειδες :P

Link to comment
Share on other sites

 

ωραιο βιντεακι

τρομερα αργο κινητο ομως!!!

λενε μαλλον θα βελτιωθει καθως αυτο ειναι προπαραγωγης

μακαρι

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο φαίνεται όντως να είναι αργό και σίγουρα θα έχει βελτιωθεί μέχρι να κυκλοφορήσει, ειδικά αν κυκλοφορήσει σε καλη τιμή κάτω απο 300€ τότε πιστεύω θα γίνει ανάρπαστο.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

αρνητικο: δεν ειδα στην πισω πλευρα το ανδροειδες :P

 

Αυτο και εμενα με χαλασε!! Το ανδροιδες σπαει λιγο την μονοτονια του κλασσικου μαυρου καλυμματος και το κανει και πιο παιχνιδιαρικο!!!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ειδικά αν κυκλοφορήσει σε καλη τιμή κάτω απο 300€ τότε πιστεύω θα γίνει ανάρπαστο.

 

Αρκετά κάτω από 300 ευρώ όμως.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ερωτευμένη με το blade μου δεν μπορώ να πω ότι δεν θα ερωτευτώ και το skate και η τιμή να' ναι κάτω από 300.

Σίγουρα αργό... αλλά πιστεύω ότι θα βελτιωθεί. Και ας ελπίσουμε να'χει την ίδια υποστήριξη που έχει και το μικρό αδελφάκι του το blade!!

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!επεσε στη αντιληψη μου το skate και αν ειναι αισθητα πιο γρηγορο απο το βιντεο οταν βγει,βλεπω να ειναι το πρωτο μου κινητο με android.

μαθαμε τελικα τι επεξεργαστη φοραει και αν υποστηριζει flash?

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λογικα μια χαρα θα παιζει φλας...

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ευχαριστο και αν ειναι και στη τιμη που λενε εδω τα παιδια,με βλεπω να μπαινω στο κοσμο του android και γω!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενας κολλητος μου δουλευει σα βιομηχανικος κατασκοπος,αυτη την εβδομαδα παρακολουθουσε κινα,και πιο συγκεκριμενα το zte skate μαζι με κατι αλλους κατακοπους φιλους του,μεταξυ αλλων πληροφοριων μου εδωσε κι αυτη "το zte skate λογικα μια χαρα θα παιζει φλας".

Βεβαια το οτι μιλαμε για μια συσκευη του 2011 με 800αρη επεξεργαστη που θα βγει απο το εργοστασιο με gingerbread,ενω παιζει φλας και το milestonακι μου το παλιο,δλδ κι η κουτση Μαρια,το υπονοουσε ετσι κι αλλιως αυτο,αλλα που μυαλο εγω...

 

Sent from my Milestone

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

παλι λογικα...χαχαχαχα πλακα κανω.μακαρι να δουμε και το skate να παιζει flash περιεχομενο.αντε να ανεβει και καμια εταιρια στο προσκηνιο σαν τη zte για να μην ποναει η τσεπη μας!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε ποτε ερχεται Ελλαδα?

 

ακομα δε ξερουμε καλα καλα ακριβη ημερομηνια κυκλοφοριας γενικα,μη βιαζεσαι!:lol:

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://thehotgadget.com/zte-skate-android-smartphone-review-specs-price-and-release-date.html/1527/ Αυτη εδω η πληροφορια απο αυτο το Site αν διαβασετε, μας λεει οτι η τιμη για το ZTE Skate θα ειναι περιπου 100 $ δηλ περιπου στα 85 ευρω :!: :blink: Δεν μπορω να το πιστεψω βεβαια, αλλα αν μια στο δις γινοταν αυτο, δε θα εμενε ZTE Skate ουτε για δειγμα :!:
Link to comment
Share on other sites

http://thehotgadget.com/zte-skate-android-smartphone-review-specs-price-and-release-date.html/1527/ Αυτη εδω η πληροφορια απο αυτο το Site αν διαβασετε, μας λεει οτι η τιμη για το ZTE Skate θα ειναι περιπου 100 $ δηλ περιπου στα 85 ευρω :!: :blink: Δεν μπορω να το πιστεψω βεβαια, αλλα αν μια στο δις γινοταν αυτο, δε θα εμενε ZTE Skate ουτε για δειγμα :!:

 

Το κείμενο αυτό είναι προφανώς μεταφρασμένο, αφού συντακτικά είναι άστα να πάνε....άρα και το τελικό συμπέρασμα με τη τιμή δεν είναι σίγουρο ότι είναι σωστό....

 

100$ ?!?! Αποκλείεται...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Το κείμενο αυτό είναι προφανώς μεταφρασμένο, αφού συντακτικά είναι άστα να πάνε....άρα και το τελικό συμπέρασμα με τη τιμή δεν είναι σίγουρο ότι είναι σωστό....

 

100$ ?!?! Αποκλείεται...

Μα αυτο ειπα κι εγω οταν λεω μια στο δις... :) Αλλα φανταζεστε αν εβγαινε μ αυτη τη τιμη τι θα γινοτανε... :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Skate

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...