Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

36 ώρες με κλειστό εννοείτε το Wifi, την περιστροφή οθόνης, αλλά και το Bluetooth το οποιο είναι αναγκαίο.

Εκτός και αν την αυτονομία την μετράς σε flight mode στο ντουλάπι να κάθεται...

 

 

 

Η ελέυθερη μνήμη του δεν είναι 70mbyte ούτε μετά απο flasharisma!

Και φυσικα και ΔΕΝ ΕΧΩ διαβάσει τις 366 σελίδες, και ούτε πρόκειται ποτέ, για να κάνω να υπολειτουργεί ένα τηλέφωνο που θα έπρεπε να λειτουργεί out of the box!

 

 

 

Καλά Χριστούγεννα.

 

Εντελώς φιλικά....είσαι υπερβολικός.Αν οι απαιτήσεις που εχεις είναι υψηλές τοτε είναι λογικό να μη σε καλύπτει.

Εμένα δε με κάλυψε μετα απο 1.5χρ κ πήρα νεξούς.Επειδή δε με κάλυπτε όμως δε παει να πει οτι είναι άχρηστο.

Θα συμφωνησω με τον φιλο κ θα πω οτι το android στα χαμηλά specs θέλει ειδική μεταχείριση. Παρ όλα αυτά εννοείται οτι κανει τη δουλειά του.

Για να μη τα ισοπεδωνουμε όλα θα σου οτι όταν λέμε τα αρνητικά λέμε κ τα θετικά.Εσύ κανένα θετικό δε βρηκες;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

36 ώρες με κλειστό εννοείτε το Wifi, την περιστροφή οθόνης, αλλά και το Bluetooth το οποιο είναι αναγκαίο.

Εκτός και αν την αυτονομία την μετράς σε flight mode στο ντουλάπι να κάθεται...

 

Η ελέυθερη μνήμη του δεν είναι 70mbyte ούτε μετά απο flasharisma!

Και φυσικα και ΔΕΝ ΕΧΩ διαβάσει τις 366 σελίδες, και ούτε πρόκειται ποτέ, για να κάνω να υπολειτουργεί ένα τηλέφωνο που θα έπρεπε να λειτουργεί out of the box!

 

Καλά Χριστούγεννα.

 

καλησπερα και παλι

wifi χρησιμοποιω κατα μεσω ορο μιση με μια ωρα τη μερα και παλι μου κρατα 3 μερες η μπαταρια

bleuttoth και περιστοφη δεν χρησιμοποιω ποτε

σε flight mode το τηλ δεν μπενει ποτε οπως και δεν το κλεινω ποτε

gps δεν χρησιμοποιω αλλα χαρτες εχω περασει για να ελενχω καποιες διαδρομες

 

αυτο που εχω κανει ειναι να κανω freeze ή απεγκατασταση μερικες αχρηστες για μενα εφαρμογες εχω αλλαξει το minfree και τελος εχω δοσει διαφορετικες προτερεοτητες σε καποια servises αναλογα με τις προτημισεις μου

και απο launchers τον holo γιατι ειναι ο πιο ελαφρης απο οσους δοκιμασα

 

με παιχνιδια δεν πολυασχολουμε αλλα οσα εχω ψιλοδοκιμασει δεν παρατηρισα να μου γονατιζει το κινιτο

Link to comment
Share on other sites

Απορώ μέσα σε 366 σελίδες thread, πως δεν βρέθηκε ένας άνθρωπος να πει...

"ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ"

 

Σέρνετε στην κυριολεξία... πατάς να μπεις στον κατάλογο και μαυρίζει η οθόνη για δευτερόλεπτα.... πατάς το κληση, και ξανακολλάει...

Η μνήμη του δεν επαρκεί ουσιαστικά για ΤΙΠΟΤΑ! Ουτε καν να αναβαθμιζεις τους χάρτες και την εφαρμογή του Facebook.

Η μπαταρία του κρατάει μετα βίας 24ώρες....

Χτυπάει, προσπαθείς να το σηκώσεις και το slide είναι νεκρό...

Εχω δοκιμασει δεκαδες κολπα μεταφορας εφαρμογών στην κάρτα... εκδόσεις Android, και ολα καταληγουν στο ίδιο σημείο μετά απο 1 εβδομάδα...

Με διαφορά το χειρότερο τηλέφωνο που έχει περάσει ποτέ απο τα χέρια μου! Πολύ απλά , γιατί δεν κάνει αξιοπρεπώς τίποτα απο ότι υποτίθεται ότι κάνει!

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Αν όντως έχεις όλα αυτά τα προβλήματα τότε μάλλον έχεις πέσει σε ελλατωματική συσκευή. Εγώ προσωπικά το έχω 1 χρόνο, δε μου έχει κολλήσει ποτέ και σε τίποτε, όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω η ελεύθερη μνήμη δεν έχει πέσει ποτέ κατω από 70mb και η μπαταρία του μου κρατάει άνετα 2 ημέρες με bluetooth ανοιχτό όλη τη μέρα (τα βράδια μόνο κλέινει), αυτόματη περιστροφή οθόνης ενεργή και χρήση wi-fi μισή με μια ώρα την ημέρα. Και να προσθέσω οτι από την τελευταία φορά που το φλάσαρα (για λόγους πειραματισμού και μόνο), πριν από κανένα τρίμηνο, δεν το εχω σβήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ μέσα σε 366 σελίδες thread, πως δεν βρέθηκε ένας άνθρωπος να πει...

"ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ"

 

Σέρνετε στην κυριολεξία... πατάς να μπεις στον κατάλογο και μαυρίζει η οθόνη για δευτερόλεπτα.... πατάς το κληση, και ξανακολλάει...

Η μνήμη του δεν επαρκεί ουσιαστικά για ΤΙΠΟΤΑ! Ουτε καν να αναβαθμιζεις τους χάρτες και την εφαρμογή του Facebook.

Η μπαταρία του κρατάει μετα βίας 24ώρες....

Χτυπάει, προσπαθείς να το σηκώσεις και το slide είναι νεκρό...

Εχω δοκιμασει δεκαδες κολπα μεταφορας εφαρμογών στην κάρτα... εκδόσεις Android, και ολα καταληγουν στο ίδιο σημείο μετά απο 1 εβδομάδα...

Με διαφορά το χειρότερο τηλέφωνο που έχει περάσει ποτέ απο τα χέρια μου! Πολύ απλά , γιατί δεν κάνει αξιοπρεπώς τίποτα απο ότι υποτίθεται ότι κάνει!

 

Εισαι απόλυτος....Και επειδή τα απόλυτα σχόλια θέλουν κοφτές απαντήσεις....σου λεω το εξής....::

ΠΑΡΕ iphone!!!!!

Ετσι τουλάχιστον θα ησυχασεις εσυ....αλλα (το σημαντικότερο) θα γλυτωσουμε και εμεις απο τετοια σχολια....!!!!!!

Μονο που αν δεν διαβασεις και εκει τις χιλιαδες σελιδες......και το αφησεις οπως ειναι (out of the box) δεν θα μπορεις να στειλεις πχ.μια φωτο με bluetooth σε εναν φιλο σου.....που ειναι κατοχος του ACE......(και θα σε δουλευει και απο πανω).....

Δεν ξεκιναω αντιπαραθεση απλα σου λεω οτι:

1) Μην εισαι απολυτος

2) Οτι πληρωσεις παιρνεις

3) Αγοραζε συμφωνα με τις απαιτησεις σου....

Χρονια πολλα και συγνωμη αν τα ειπα λιγο χυμα......

Edited by tolisfz6
Link to comment
Share on other sites

Απορώ μέσα σε 366 σελίδες thread, πως δεν βρέθηκε ένας άνθρωπος να πει...

"ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ! ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ"

 

Σέρνετε στην κυριολεξία... πατάς να μπεις στον κατάλογο και μαυρίζει η οθόνη για δευτερόλεπτα.... πατάς το κληση, και ξανακολλάει...

Η μνήμη του δεν επαρκεί ουσιαστικά για ΤΙΠΟΤΑ! Ουτε καν να αναβαθμιζεις τους χάρτες και την εφαρμογή του Facebook.

Η μπαταρία του κρατάει μετα βίας 24ώρες....

Χτυπάει, προσπαθείς να το σηκώσεις και το slide είναι νεκρό...

Εχω δοκιμασει δεκαδες κολπα μεταφορας εφαρμογών στην κάρτα... εκδόσεις Android, και ολα καταληγουν στο ίδιο σημείο μετά απο 1 εβδομάδα...

Με διαφορά το χειρότερο τηλέφωνο που έχει περάσει ποτέ απο τα χέρια μου! Πολύ απλά , γιατί δεν κάνει αξιοπρεπώς τίποτα απο ότι υποτίθεται ότι κάνει!

Φιλε μια χαρα τα λες ειμαι της ιδιας αποψης αλλα με μια παρατηρηση.αν το τηλ το εχεις για να χρησιμοποιεις τα βασικα τοτε ειναι ενα πολυ καλο τηλ αν οχι τοτε βραζε ρυζι.Καλα χριστουγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και Χρονια σας πολλα.

Είμαι κατοχος εδω και ενα μήνα ενος GALAXY ACE S5830i έκδοσης Anroid 2.3.6 και Kernel 2.6.35.7. dpi@DELL146#1

Αγορασα μια εξωτερική μνημη 16GB νομιζοντας οτι θα μπορουσα να μεταφερω εφαρμογές απο την εσωτερικη(λογω της μικρης χωριτικοτητας) στην εξωτερικη μνημη, αλλα με μεγαλη μου εκπληξη διαπιστωσα οτι αυτο ειναι δυστυχως αδυνατο.

Υπάρχει καμμια λυση στο προβλημα αυτο?

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ ψάχνω μια λύση για την μικρή μνήμη... για αυτό ξαναμπήκα μετά από πολύ καιρό, για να ρωτήσω τί λύσεις βρήκαν οι ομοιοπαθούντες...

 

τόσο καιρό, όταν έκανα ενημέρωση των προγραμμάτων που είχα στη μνήμη του τηλεφώνου, αυξανόταν το μέγεθος των εφαρμογών, με αποτέλεσμα να περιοριστεί πολύ η μνήμη.. έτσι αναγκάστηκα κι έσβησα εφαρμογές και από άλλες κατέργησα τις ενημερώσεις...

 

επίσης, θέλω να ρωτήσω αν κάποιος πήρε καμιά μπαταρία που να είναι πολύ καλύτερη από την υπάρχουσα....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,μια ερωτηση για ψαγμενους...

μου εδωσε ενας ξαδερφος το κινητο αυτο,εχει κατι θεματακια,ασχετο απο αυτο.

εκεινος εχει βαλει κωδικο προσβασης για ξεκληδωμα οθονης και δεν μπορω να μπω στο μενου του,πως θα μπορουσα να του κανω φορματ εαν δεν χερω αυτο τον κοδικο,η καπως να τον εβρησκα ενα γινοταν,η να του περνουσα καινουρια εκδωση,, ευχαριστω προκαταβοληκα

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,μια ερωτηση για ψαγμενους...

μου εδωσε ενας ξαδερφος το κινητο αυτο,εχει κατι θεματακια,ασχετο απο αυτο.

εκεινος εχει βαλει κωδικο προσβασης για ξεκληδωμα οθονης και δεν μπορω να μπω στο μενου του,πως θα μπορουσα να του κανω φορματ εαν δεν χερω αυτο τον κοδικο,η καπως να τον εβρησκα ενα γινοταν,η να του περνουσα καινουρια εκδωση,, ευχαριστω προκαταβοληκα

 

γιατί δεν τον ρωτάς? 0_0

νομίζω πως αν μπεις στο cwm αν υπάρχει (με κλειστό το κινητό home + power) και κανεις τα wipes σβήνονται όλα οποτε λογικά και ο κωδικός .

περίμενε και μια πιο σίγουρη απάντηση όμως :)

Link to comment
Share on other sites

έχω φτιάξει ένα mini οδηγό στη σελίδα 362. για να μη σε ταλαιπωρήσω πάτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4410956#post4410956.

Χωρίζεις μέρος της εξωτερικής κάρτας σε εσωτερική και συνδέεις (link) ότι εφαρμογές θέλεις στην sd και έτσι έχεις άφθονο χώρο για εφαρμογές.

για την μπαταρία που ρωτάς μετά από 1,5 χρόνο χρήσης περίπου αγόρασα μια ίδια μπαταρία που φόραγε απ'την μάνα του κια πλέον μου κρατάει με άνεση 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,μια ερωτηση για ψαγμενους...

μου εδωσε ενας ξαδερφος το κινητο αυτο,εχει κατι θεματακια,ασχετο απο αυτο.

εκεινος εχει βαλει κωδικο προσβασης για ξεκληδωμα οθονης και δεν μπορω να μπω στο μενου του,πως θα μπορουσα να του κανω φορματ εαν δεν χερω αυτο τον κοδικο,η καπως να τον εβρησκα ενα γινοταν,η να του περνουσα καινουρια εκδωση,, ευχαριστω προκαταβοληκα

 

Καλημέρα και χρόνια πολλά! Μπορείς να κάνεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων από το recovery του τηλεφώνου. Αυτό γίνεται ως εξής: Με σβηστό το κινητό κρατάς πατημένο το home και ανάβεις τη συσκευή (κρατώντας πάντα πατημένο το home). Από το μενού που θα σου εμφανίσει επιλέγεις wipe data/cache αν φοράει τη μαμά recovery ή wipe data/factory reset αν φοράει cwm. Για να κινηθείς μέσα στο μενού του recovery χρησιμοποιείς τα κουμπιά αυξομείωσης της έντασης και για να επιλέξεις κάποιο από τα παραπάνω χρησιμοποιείς το home. Για να κάνει το wipe θα σου ζητήσει επιβεβαίωση οπότε επιλέγεις το yes. Με αυτόν τον τρόπο το τηλέφωνο επανέρχεται στις εργοστασιακές του ρυθμίσεις χάνοντας όλα τα δεδομένα χρήστη (επαφες, μηνύματα κτλ) καθώς και τις εφαρμογές που έχεις εγκαταστήσει. ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Η παραπάνω διαδικασία είναι ασφαλής μόνο για συσκευή που φοράει εργοστασιακή rom. Αν έχεις περασμένη κάποια custom μην το κάνεις εκτός και αν γνωρίζεις ότι υποστηρίζεται.

Link to comment
Share on other sites

όσοι έχετε κάνει ροοτ τη συσκεύη το έχετε λύσει το πρόβλημα της μνήμης; μεταφέρατε τις εφαρμογές που είναι μόνο στο τηλέφωνο, στη κάρτα και δουλεύει καλά το κινητό;

 

π.χ. google play κλπ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα. Εχω παρει το samsung ace και εχω προβλημα με την μνημη του κινητου.βγαζει μηνυμα συνεχεια οτι ειναι γεματη και δεν ερχονται ουτε τα sms. Εχω διαγραψει σχεδον τα παντα και εχω μεταφερει οτι μπορω στην sd. Ξερει κανενας τι μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

εχω ενα θεμα με τη μπαταρια τουτ κινητου μου

 

κραταει πανω κατω με λιγη χρηση μια μερα...δλδ αν ανοιξω wifi

γενικα ειναι κλειστο οπως και το gps 3g sync κλπ...το εχω δοκιμασει με πολλες ρομ...τωρα εχω την 4,0,4

 

σε ολους ειναι τοσο χαλια?γτ καπου διαβαζα εδω μεσα για 3-4 μερες με χρηση πραγμα που δε μπορω να το πιστεψω με τιποτα...

 

εχει δοκιμασει επισης κανεις καμια πιο μεγαλη μπαταρια?ειδα αυτες εδω ας πουμε

http://www.amazon.co.uk/Samsung-Galaxy-S5830-Capacity-Battery/dp/B004XDVGE4

Link to comment
Share on other sites

giannisxr

 

κατέβασε το app2sd να δεις τί γίνεται..

 

εγώ πάντως έσβησα αρκετές εφααρμογές.. όπως κάτι χάρτες της google, από τους οποίους κατέργησα τις ενημερώσεις..

 

μου έμεινα 40 gb μνήμη στο τηλέφωνο και λειτουργεί κανονικά προς το παρόν..

 

καλησπερα

 

εχω ενα θεμα με τη μπαταρια τουτ κινητου μου

 

κραταει πανω κατω με λιγη χρηση μια μερα...δλδ αν ανοιξω wifi

γενικα ειναι κλειστο οπως και το gps 3g sync κλπ...το εχω δοκιμασει με πολλες ρομ...τωρα εχω την 4,0,4

 

σε ολους ειναι τοσο χαλια?γτ καπου διαβαζα εδω μεσα για 3-4 μερες με χρηση πραγμα που δε μπορω να το πιστεψω με τιποτα...

 

εχει δοκιμασει επισης κανεις καμια πιο μεγαλη μπαταρια?ειδα αυτες εδω ας πουμε

http://www.amazon.co.uk/Samsung-Galaxy-S5830-Capacity-Battery/dp/B004XDVGE4

 

πώς έβαλες την 4.0.4?

 

εμένα πάντως μου κρατάει 3-4 μέρες αν το χρησιμοποιώ μόνο για τηλέφωνο, αφού το πολύ να μιλήσω 10 λεπτά την ημέρα..

 

το ίντερνετ και το πρόγραμμα πλοήγησης που έχω, την ξελιγώνουν την μπαταρία στο πί και φι... έχω την εντύπωση ότι αν δεν είναι καλό το σήμα ξελιγώνεται πολύ πιο εύκολα..

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

H 4.0.4 μπαινει εδω και ενα χρονο σχεδον...οταν ειχε πρωτοβγει ειχε μερικα μπαγκ...τωρα που την ξαναπερασα τα πιο πολλα βλεπω εχουν διορθωθει...σημασια εχει οτι αυτο το πραγμα με την μπαταρια ειναι απαραδεκτο...

 

δλδ οπως λες και συ αμα δε το ακουμπαω το τηλεφωνο θα αντεξει 3 μερες αλλα αμαηταν ετσι να μη το κανω τιποτα θα ειχα ακομα 3310

 

τεσπα η λυση μαλλον ειναι καινουρια μπαταρια και βλεπουμε μετα...

Link to comment
Share on other sites

H 4.0.4 μπαινει εδω και ενα χρονο σχεδον...οταν ειχε πρωτοβγει ειχε μερικα μπαγκ...τωρα που την ξαναπερασα τα πιο πολλα βλεπω εχουν διορθωθει...σημασια εχει οτι αυτο το πραγμα με την μπαταρια ειναι απαραδεκτο...

 

δλδ οπως λες και συ αμα δε το ακουμπαω το τηλεφωνο θα αντεξει 3 μερες αλλα αμαηταν ετσι να μη το κανω τιποτα θα ειχα ακομα 3310

 

τεσπα η λυση μαλλον ειναι καινουρια μπαταρια και βλεπουμε μετα...

 

οπως το ειπες μπαταρια θελει. εμενα μου βγαζει 3-4 μερες με αρκετη χρηση wifi αν το κανω στην ακρη μου βγαζει σχεδον βδομαδα...

 

τωρα για πεσ που βρικεσ την 4.0.4?

 

μιπως εχει καποιο bug που σου τρωει μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

μαλλον έχεις κάνεις ροοτ για να βάλεις 4.0.4

 

μέσω samsung kies μέχρι 2.3.3. πάει το μηχάνημα..

 

σν βρεις καλή μπαταρία, σφύρα και σε μένα..

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με τα SMS, εχω την stock app αν και το κινητο ειναι root. Το θεμα μου εμφανιστηκε τις τελευταιες μερες μιας και οταν στελνω πανω απο 160 χαρακτηρες μηνυμα, παρολο που μετατρεπεται κανονικα σε 2πλο μηνυμα, το στελνω και δεν παραδιδεται με τιποτα. Ενω αν στελνω μηνυμα κατω απο 160 χαρακτηρες παραδιδεται κανονικα! Εκανα επανεκκινηση το τηλεφωνο και δεν εφτιαξε..Τι μπορει να συμβαινει? Θεμα της cosmote? Σημειωτεον οτι το παθαινω μονο με μια επαφη μου αυτο τις τελευταιες μερες, στους υπολοιπους στελνω κανονικα. Edited by Pavlos1908

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ....

εχεις σκεφτει οτι το προβλιμα το εχει αυτος ποθ στελνεις μηνημα και οχι εσυ?

 

καλου κακου κανε μια δοκιμη πηγενε μυνηματα -ρυθμισεις- μεθοδος εισαγωγης-και ελενξε και ενεργοποιησε gsm αλφαβητο

Link to comment
Share on other sites

ισως τι να πω ελπιζω να λυθει το προβλημα με νεα μπαταρια...

 

προφανως και ειναι ροοτ το κινητο...την 4,0,4 την εβαλα δοκιμαστικα εχει δυστυχως ακομα καποια bugs που γινονται κουραστικα αμα θες να το εχεις το τηλεφωνο συνεχως....

 

 

τωρα περασα αυτη τη ρομ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1535536

 

νομιζω πως ειναι η καλυτερη που εχω δοκιμασει και με σουπερ σμουθ αισθηση...

 

μοναδικο μειον που εχω βρει ειναι οτι δεν εχει ελληνικο πληκτρολογιο αλλα σιγουρα θα λυνεται με καποιο τροπο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συμφορουμιτες!προσφατα πηρα το ace s5830i απο τα public..θα ηθελα να ρωτησω το εξης:εχει σταματησει η παραγωγη του απλου ace?(s5830) Γτ κατι τετοιο μου ειπαν στο καταστημα και μου φανηκε λιγο παραξενο...:blink:

Και επισης υπαρχει τροπος να γινει root?γτ απο οτι εχω διαβασει μονο το s5830 μπορει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση παρακαλώ.

Αμα τικάρουμε την αναφορά επιτυχούς παράδοσης των SMS θα έχει κάποια χρέωση όποτε λαμβάνουμε αναφορά παράδοσης?

Η ερώτηση αφορά και cosmote και wind.

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση παρακαλώ.

Αμα τικάρουμε την αναφορά επιτυχούς παράδοσης των SMS θα έχει κάποια χρέωση όποτε λαμβάνουμε αναφορά παράδοσης?:p

Η ερώτηση αφορά και cosmote και wind.

 

οχι xD :p:p

Link to comment
Share on other sites

οχι xD :p:p

Σε ευχαριστώ για το άμεσο της απάντησης...

Με ρώτησε η μικρή και με έπιασε αδιάβαστο... (Ερωτήσεις σημερινών παιδιών... :O)

Γνωρίζω πάντως ότι σε αρκετές χώρες χρεώνονται... Δεν ήξερα για Ελλάδα...

Οπότε θα της πω να το βάλει...

 

Και πάλι σε ευχαριστώ...

 

---

ΠΡΟΣΘΗΚΗ...

Πέρα από τις αναφορές παράδοσης, ισχύει το ίδιο και για τις αναφορές ανάγνωσης? (το ότι δε χρεώνονται)

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...