Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 - Μέρος I


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο μενού υπάρχει η εφαρμογή Μητρώο.

Το εικονίδιο είναι δύο αντίρροπα βέλη.

 

Ok! Βρήκα το μητρώο κλήσεων. Είναι στην αρχική οθόνη. Οσον αφορά τη διάρκεια κλήσεων εισερχομένων, εξερχομένων κλπ δε μου βγάζει κάποια άλλη επιλογή. ούτε πατώντας το επιλογές μπορώ να βρω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πρόβλημα που λες είναι σε κάποιο εξάρτημα πάνω motherboard, γι' αυτό και σου το άλλαξαν. Κανονικά τώρα δεν θα πρέπει να έχεις κανένα πρόβλημα, αφού θεωρητικά το motherboard έχει ελεγχθεί και είναι κατασκευασμένο σύμφωνα με τη νέα διαδικασία. Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου.

 

Δε μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά που ακριβώς είναι το πρόβλημα.

 

 

Πάντως με το display τα πράγματα είναι εύκολα γράφει καθαρά πάνω ημ/νια παραγωγής, revision κλπ.

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/kL5XbflUhLBmrxIP.huge

 

 

 

Με το mobo όμως μπορεί κάποιος να βγάλει άκρη;

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/Vnhqm1cQ3mHfXPZj.huge

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/vpYmXHMHBENLqr3r.huge

Edited by karlesg
Link to comment
Share on other sites

ενα σχολιο για το μαμισιο περιηγητη. Πολύ θαψιμο έπεσε. Από αυτόν γράφω αυτό το μήνυμα. Καλύτερος μου φαίνεται από τον όπερα 10.1. Απενεργοποίησα και τη φόρτωση φλας περιεχομένου και πάει κομμάτια. Εσείς τι εντύπωση έχετε? Γιατί αν εξαιρέσουμε κάποιες ευκολίες του όπερα το multitouch είναι άλλη φάση:-)

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ενα σχολιο για το μαμισιο περιηγητη. Πολύ θαψιμο έπεσε. Από αυτόν γράφω αυτό το μήνυμα. Καλύτερος μου φαίνεται από τον όπερα 10.1. Απενεργοποίησα και τη φόρτωση φλας περιεχομένου και πάει κομμάτια. Εσείς τι εντύπωση έχετε? Γιατί αν εξαιρέσουμε κάποιες ευκολίες του όπερα το multitouch είναι άλλη φάση:-)

Το multitouch OK το δεχομαι είναι εντάξει αλλά αν μπεις σε βαριά sites(in.gr,zougla.gr,newsbeast.gr...)και με απενεργοποιημένο το flash ψιλοαργεί πάντως,τώρα αν υπάρχουν και πιο ελαφριά sites(όπως αυτά που είναι για το iphone) τότε θα πηγαίνει καλύτερα,για μένα ο browser είναι ΟΚ αλλά δεν τρελαίνομαι να τον χρησιμοποιώ.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα κι εγώ!! Μέχρι στιγμής πάρα πολύ καλές οι εντυπώσεις, εντυπωσιακό σε όλα του και πολύ ευχάριστο στη χρήση.

Καλορίζικο. Άργησε άλλα ήρθε το εορταστικό σου δωράκι. :)

Καταπληκτική οθόνη (παίρνω πίσω ό,τι κακό έχω πει για τις capacitive :p), πολύ καλύτερη χρηστικότητα (με λεπτομέρειες όπως οι ειδοποιήσεις σύνδεσης που πλέον είναι διακριτικότατες), με φοβερή απτική ανάδραση, ωραία transitions, άψογο kinetic scrolling κλπ.

Στο είπα ότι θα αλλάξεις γνώμη μόλις πάρεις το Ν8 στα χέρια σου. Στην πορεία θα δεις ότι θα αναρωτιέσαι πως άντεξες τόσο πολύ με τις resistive.

Και ναι, @mirrorofsorrow, μπορώ να πω ότι άρχιζα να συνηθίζω ακόμη και το virtual keyboard, και σε λίγο μπορεί να γράφω και όσο γρήγορα έγραφα στο N97 μου :p. Παρόλα αυτά, το πληκτρολόγιο θέλει σίγουρα βελτίωση στη διάταξη του, τα πλήκτρα πρέπει να τοποθετηθούν πιο ασύμμετρα (αυτό βοηθάει στην ελαχιστοποίηση των λαθών) και ίσως κάποια να αλλάξουν και θέση (πολύ άσχετη η θέση του backspace).

Συμφωνώ ότι ενώ είναι καλό χρειάζεται βελτίωση. Περισσότερο το qwerty με αλλαγή της διάταξης με κενά στα πρότυπα μήλου και λιγότερο το αλφ/κό με την επιστροφή των ειδικών πλήκτρων στο πάνω μέρος και βελτίωση του Τ9.

Κατά τα άλλα, έχω πέσει με τα μούτρα να διαβάζω Qt, έχω κάποιες ιδέες που μπορεί να αποδειχθούν χρήσιμες... :)

Άντε, να αρχίσουμε να μαζεύουμε ιδέες στο αντίστοιχο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν παιρνετε σε καποιες υπηρεσιες τηλεφωνο και σας λεει πατηστε 1 για αυτο πατηστε 2 για εκεινο πως πατατε τα νουμερα ενω ειναι σε εξελιξη ηδη κληση? Αυτο δεν εχει να κανει φυσικα με το N8 αλλα γενικα με τα touch
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν παιρνετε σε καποιες υπηρεσιες τηλεφωνο και σας λεει πατηστε 1 για αυτο πατηστε 2 για εκεινο πως πατατε τα νουμερα ενω ειναι σε εξελιξη ηδη κληση? Αυτο δεν εχει να κανει φυσικα με το N8 αλλα γενικα με τα touch

κατα τη διαρκεια της κλησης κατω δεξια πατας το ''εφ.κλησ.'' και σου εμφανιζει πληκτρολογιο....

Link to comment
Share on other sites

σ' ευχαριστώ πολύ!

αυτά είναι, άμα δεν τα ξέρεις τα κόλπα...

και ως προς το "μη έγκυρο όνομα διακομιστή";

θέλω να συνδέεομαι μόνο μέσω wifi όταν επιλέγω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορούμε να ξέρουμε με σιγουριά που ακριβώς είναι το πρόβλημα.

 

 

Πάντως με το display τα πράγματα είναι εύκολα γράφει καθαρά πάνω ημ/νια παραγωγής, revision κλπ.

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/kL5XbflUhLBmrxIP.huge

 

 

 

Με το mobo όμως μπορεί κάποιος να βγάλει άκρη;

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/Vnhqm1cQ3mHfXPZj.huge

 

http://guide-images.ifixit.net/igi/vpYmXHMHBENLqr3r.huge

Niklas Savander στο Nokia Discussions: "It's the way we assemble the engines", όπου engine είναι η ονομασία για τα core components, δηλαδή για το motherboard και τα περιεχόμενά του. Τι ψάχνεις να βρεις από τις φωτογραφίες; Λογικό είναι ότι δεν θα καταλάβεις κάτι.

 

ενα σχολιο για το μαμισιο περιηγητη. Πολύ θαψιμο έπεσε. Από αυτόν γράφω αυτό το μήνυμα. Καλύτερος μου φαίνεται από τον όπερα 10.1. Απενεργοποίησα και τη φόρτωση φλας περιεχομένου και πάει κομμάτια. Εσείς τι εντύπωση έχετε? Γιατί αν εξαιρέσουμε κάποιες ευκολίες του όπερα το multitouch είναι άλλη φάση:-)

Για μένα το μεγαλύτερό του μειονέκτημα είναι ότι δεν κάνει text wrapping. Δηλαδή όταν κάνεις ζουμ δεν αναδιατάσσει το κείμενο ώστε η στήλη του να είναι ίση με το πλάτος της οθόνης, και πρέπει να πηγαίνεις δεξιά αριστερά για να διαβάζεις κάθε πρόταση.

 

Γεια σας :)

 

Υπάρχουν άτομα που κάνουν εκτεταμένη χρήση bluetooth headsets για να μας πούνε τις εντυπώσεις τους; Κάποιος είχε αναφέρει πριν λιγο καιρό ότι χάνεται το σήμα όταν απομακρύνεσαι λίγο από τη συσκευή...

Με το Jawbone Icon που έχω εγώ συνεργάζεται όσο άψογα το έκανε και το N97. Ούτε παράσιτα, ούτε κομμένες συνδέσεις, και ποιότητα φωνής κορυφαία. Με άλλα bluetooth headsets στο παρελθόν είχα πολλά προβλήμα, πχ παράσιτα ακόμη κι αν κρατούσα το κινητό με το δεξί χέρι και είχα το ακουστικό στο αριστερό αυτί. Και έχω δοκιμάσει τα πάντα, Nokia, Jabra, Plantronics κλπ. Ειδικά από τα Nokia δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Σαν το Jawbone κανένα (εκτός των άλλων είναι μοναδικό στο να απομονώνει μόνο τη φωνή σου και να κόβει κάθε άλλο ήχο, ακόμη και στο πιο θορυβώδες περιβάλλον).

 

Συμφωνώ ότι ενώ είναι καλό χρειάζεται βελτίωση. Περισσότερο το qwerty με αλλαγή της διάταξης με κενά στα πρότυπα μήλου και λιγότερο το αλφ/κό με την επιστροφή των ειδικών πλήκτρων στο πάνω μέρος και βελτίωση του Τ9.

 

Άντε, να αρχίσουμε να μαζεύουμε ιδέες στο αντίστοιχο θέμα.

Ακριβώς, το portrait qwerty είναι όχι μόνο αχρείαστο αλλά θα αποδειχθεί και άβολο. Εδώ δεν μπορούμε να πετύχουμε το σωστό πλήκτρο στο landscape, φαντάσου στο portrait που θα έχουν το μισό μέγεθος. Αλλά είπαμε, κατά τους χαζο-bloggers στην απέναντι όχθη τα πάντα πρέπει να μοιάζουν με το iPhone, και αφού αυτό δεν έχει T9 είναι μάλλον κάτι άχρηστο, δεν ασχολούνται καν μαζί του. :p

Δεν ξέρω αν είδες τη νέα έκδοση του Gravity. Ο Jan έχει φτιάξει δικό του πληκτρολόγιο, που τουλάχιστον σε landscape είναι πολύ πιο βολικό από της Nokia (θυσίασε βέβαια κάποια χρήσιμα πλήκτρα από το βασικό layout για να μεγαλώσει τα υπόλοιπα). Στο N97 δεν με εντυπωσίασε, αλλά στο N8 λειτουργεί πολύ καλύτερα (λόγω capacitive :p). Το κακό είναι ότι δεν έχει ελληνικά. Του έστειλα ένα λεπτομερές mail με τη διάταξη των πλήκτρων στο ελληνικό πληκτρολόγιο και ελπίζω να το ενσωματώσει σε επόμενη έκδοση.

 

Ωραίο το thread που έφτιαξες, αλλά δεν προβλέπω να ξεπεράσει τις 5 σελίδες. Πόσοι είναι αυτοί που γνωρίζουν C++ εδώ μέσα; Αν και πλέον μπορείς να φτιάξεις το UI (και μόνο αυτό, για τα υπόλοιπα θα χρειαστείς C++) σε QML, που είναι μια ειδική έκδοση της Javascript. Εγώ πάλι ξέρω καλά τη C++, αλλά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με Javascript. :lol: Πάντα ήθελα να ασχοληθώ με την Qt (πριν την αγοράσει ακόμη η Nokia), αλλά κάθε φορά το ανέβαλα αφού έκανα τη δουλειά μου με την MFC (που είναι μεν δυσκολότερη, αλλά την έχω δουλέψει πολύ). Ευκαιρία να ασχοληθώ τώρα. ;)

 

Edit: Α, και κάτι άλλο. Είδα κι έπαθα να το κάνω να συνεργαστεί με το Thomson router μου, συνδεόταν κι αποσυνδεόταν συνέχεια. Όπως είδα, κι άλλος είχε το ίδιο πρόβλημα εδώ και το έλυσε με restart του router. Έτσι το έλυσα κι εγώ. ;) Τώρα φαίνονται να τα πάνε μια χαρά...

 

Και μια ερώτηση. Το λογότυπο της Nokia στην οθόνη και το N8 είχα την εντύπωση ότι είναι άσπρα στις φωτογραφίες και τα βίντεο που είδα. Στο δικό μου πάει περισσότερο προς το χρυσαφί, ιδίως με τεχνητό φωτισμό. Έχετε παρατηρήσει κι εσείς το ίδιο ή μήπως το άλλαξαν τελευταία;

Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς πρόβλημα με τη φωτογραφική μηχανή και το mod του hyperX; Έβγαζα κάποιες φωτογραφίες σε φουλ ανάλυση και τη στιγμή που έγραφε πάνω δεξιά "Επεξεργασία Φωτογραφίας", πάτησα το πλήκτρο "πίσω" και μου έγραψε "Μη αναμενόμενο σφάλμα, επανεκκινήστε το τηλέφωνο". Τι να φταίει; Ζορίζονταν να αποθηκεύσει τη φωτογραφία και το βίασα; Bug του mod ή bug του τηλεφώνου; :what: Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τις ευχές μου και τους χαιρετισμούς μου σε όλους.

Από την παραμονή των Χριστουγέννων κάτοχος κι εγώ του Ν8 από τον Γερμανο και με τις ρυθμίσεις τις cosmote έτοιμες (Ήχος κλήσης το τραγουδι της Cosmote !).

Δεν αλλάζω συχνά τηλ τα τελευταία 4 χρόνια είχα το Ν73 και το Omnia 1 από τα οποία ήμουν και ευχαριστημένος. Το Omnia ηταν και επαγγελματικό εργαλείο σε επιχειρησιακό περιβάλλον στο οποιο το συνολο των συναδέλφων μετακόμισε από τα WM 6 σε iphone.

Εγω ξαναγύρισα την Nokia. Λοιπόν πρώτες εντυπώσεις παρόμοιες με τον άλλων –κορυφαία ποιότητα ,πολύ καλή οθόνη κλπ τα εχετε πει οι περισσότεροι .

Θα εστιάσω σε ιδιαίτερα θέματα για όσους ενδιαφέρονται σε αυτά .

Mail For exchange :Eυκολο σε γενικές γραμμές σεταρισμα και καλύτερος mail client από το Omnia. Συγχρονίζει και τους υποφακελους όμως μεχρι στιγμης δεν μπορω να βρω πώς να επιλέξω κάποιους από αυτούς μόνο –ήταν 2 κλικ στο Omnia αυτή η δουλειά .

Συνδέσεις μεσω proxy –Δύσκολα και ακόμα παιδεύομαι. Εκτος που είναι πολύ δυσκολο να βρεις πώς να το κανεις από μονος σου δεν το εχω καταφερει να δουλεψει. Δεν ξερω τι δεν κάνω καλα αλλά οι συναδελφοι με τα μηλα γελανε ..

Ακλούθησα ότι εχει γράφει εδώ

http://discussions.europe.nokia.com/t5/Nseries-and-S60-Smartphones/N8-amp-Proxy-setting/m-p/781340/highlight/true#M230499

…(αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο παρακαλώ ας το ποστάρει)

Γενικα στο θεμα των ρυθμίσεων και σε κάποιων λειτουργιών σίγουρα θέλει κάποιο σενιάρισμα –ψιλοχανεσαι οποτε αυτά που ειχα διαβάσει και σε διαφορα reviews για το Symbian δεν είχαν και άδικο.

Να συμπληρώσω ότι περίμενα κάτι –πολύ- καλύτερο από την ποιότητα των ακουστικών και της audio εξόδου.

Αρχικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το πώς κάνει τα περισσότερα πράγματα και ελπίζω αυτή η ποιότητα –και με την αναμενόμενη υποστήριξη του από τη Νοκια- να το συνοδεύει για αρκετό καιρό ..

Link to comment
Share on other sites

Μολις το πηρα στα χερια μου ...σε λιγες ωρες θα σας πω εντυπωσεις...αλλα σαν 1η αποψη στιβαρο,κ απλα καταπληκτικο,αν κ εχω χρονια να δουλεψω symbian...ειναι τοσο απλο....

 

Λοιπο στην 1η ερωτηση οπως προειπα εχω χρονια να παω σε τετοιο λειτουργικο....πως πας να βαλεις δικες σου ρυθμισεις ωστε να μπαινω στο πακετο δεδομενων που εχω απο wind...τις ρυθμισεις τις εχω βρει απο εδω μεσα αλλα δεν ξερω που παω για να τις βαλω....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Είχε κανείς πρόβλημα με τη φωτογραφική μηχανή και το mod του hyperX; Έβγαζα κάποιες φωτογραφίες σε φουλ ανάλυση και τη στιγμή που έγραφε πάνω δεξιά "Επεξεργασία Φωτογραφίας", πάτησα το πλήκτρο "πίσω" και μου έγραψε "Μη αναμενόμενο σφάλμα, επανεκκινήστε το τηλέφωνο". Τι να φταίει; Ζορίζονταν να αποθηκεύσει τη φωτογραφία και το βίασα; Bug του mod ή bug του τηλεφώνου; :what:

 

δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα. Το μονο προβλημα που ειχα με το mod ηταν οτι οταν πατουσα αποστολη με bluetooth στο pc μου εβγαζε οτι η συσκευη προορισμου δεν υποστηριζει τη μορφη αρχειου (ναι καλα!) και παρολαυτα τα στελνω. ανοιγουν φυσικα κανονικα τα jpg. Χωρις το mod δεν εβγαλε ποτε τετοιο warning

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

δεν ειχα ποτε τετοιο προβλημα. Το μονο προβλημα που ειχα με το mod ηταν οτι οταν πατουσα αποστολη με bluetooth στο pc μου εβγαζε οτι η συσκευη προορισμου δεν υποστηριζει τη μορφη αρχειου (παρολαυτα τα εστελνα). ναι καλα... ανοιγουν φυσικα κανονικα τα jpg. Χωρις το mod δεν εβγαλε ποτε τετοιο σφαλμα

Ρε παιδια γιατι βαζετε αυτο το mod μια χαρα φωτογραφιες βγαζει και ετσι και με τις αναβαθμισεις θα γινει καλυτερο.Μπορει να δημιουργησετε προβλημα στο κινητο με αυτο το mod;

Link to comment
Share on other sites

Ok! Βρήκα το μητρώο κλήσεων. Είναι στην αρχική οθόνη. Οσον αφορά τη διάρκεια κλήσεων εισερχομένων, εξερχομένων κλπ δε μου βγάζει κάποια άλλη επιλογή. ούτε πατώντας το επιλογές μπορώ να βρω κάτι.

Πατάς μητρώο και επιλέγεις την δεξιά καρτέλα που έχει αναλυτικές πληροφορίες για την κάθε επικοινωνία.

σ' ευχαριστώ πολύ!

αυτά είναι, άμα δεν τα ξέρεις τα κόλπα...

και ως προς το "μη έγκυρο όνομα διακομιστή";

θέλω να συνδέεομαι μόνο μέσω wifi όταν επιλέγω εγω.

Κάνε μια επανεκκίνηση στο router σου και θα μπει. Διάβασε και αυτό για να κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις.

Πως πας να βαλεις δικες σου ρυθμισεις ωστε να μπαινω στο πακετο δεδομενων που εχω απο wind...τις ρυθμισεις τις εχω βρει απο εδω μεσα αλλα δεν ξερω που παω για να τις βαλω....

Καλορίζικο το κινητάκι. :)

 

Για ορισμό νέου σημείου πρόσβασης:

Ρυθμίσεις - Συνδεσιμότητα - Ρυθμίσεις - Προορισμοί - Διαδίκτυο

Αν υπάρχει ήδη το σημείο της wind κάνεις κλικ πάνω του και ελέγχεις τις ρυθμίσεις του, αν όχι πατάς επιλογές και νέο σημείο πρόσβασης.

Link to comment
Share on other sites

Πατάς μητρώο και επιλέγεις την δεξιά καρτέλα που έχει αναλυτικές πληροφορίες για την κάθε επικοινωνία.

 

Κάνε μια επανεκκίνηση στο router σου και θα μπει. Διάβασε και αυτό για να κάνεις τις απαραίτητες ρυθμίσεις.

 

Καλορίζικο το κινητάκι. :)

 

Για ορισμό νέου σημείου πρόσβασης:

Ρυθμίσεις - Συνδεσιμότητα - Ρυθμίσεις - Προορισμοί - Διαδίκτυο

Αν υπάρχει ήδη το σημείο της wind κάνεις κλικ πάνω του και ελέγχεις τις ρυθμίσεις του, αν όχι πατάς επιλογές και νέο σημείο πρόσβασης.

 

Κατι ακομα για να μην σας ζαλιζω για να δουλεψεις δωρεαν το ovi maps πρεπει να συνδεθεις σε διακομιστη...η πρεπει να κατεβασω κατι σε navigon,igo...η καποιο αλλο προγραμμα να μην χρειαζετε συνδεση...καθολου...

 

εκανα τις ρυθμισεις για το δικτυο και οταν παω να ανοιξω λεει ''ονομα χρηστη σημειου προσβασης '' και ''κωδικος'' σε αυτα τι βαζω εχω wind...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

ωραία, ευχαριστώ και πάλι...αλλά...βρίσκω ξεκλείδωτο δίκτυο, το επιλέγω μαζί με έναρξη περιήγησης στον ιστό και αφού συνδέεται κανονικά και με μεταφέρει στους σελιδοδείκτες μου βγάζει το μήνυμα "μη έγκυρο όνομα διακομιστή". γιατί;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις κανεις τι παιζει με N8 απο εξωτερικο;Καλυπτονται απο την εγγυηση της ελληνικης Nokia ή αν βγαλουν προβλημα τελος;
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Για τις ρυθμίσεις δες εδώ.

 

Το ovi maps λειτουργεί κανονικά και χωρίς ίντερνετ.

 

Δυστηχως δεν το βλεπω το ovi maps ως εικονιδιο....και οταν παω να ανοιξω τον browser μου γραφει ''ονομα σημειου προσβασης'' και ''κωδικο'' εκει τι βαζω...

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

΄ στο Nokia Discussions: "It's the way we assemble the engines", όπου engine είναι η ονομασία για τα core components, δηλαδή για το motherboard και τα περιεχόμενά του. Τι ψάχνεις να βρεις από τις φωτογραφίες; Λογικό είναι ότι δεν θα καταλάβεις κάτι.

 

 

 

Τώρα αλήθεια θες να σχολιάσω το γεγονός ότι η μόνη αναφορά ενός εκπροσώπου της Νόκια στο όλο θέμα, ήταν το "It's the way we assemble the engines";

 

Πολλά μπορείς να καταλάβεις από τις φωτογραφίες. Δες λίγο καλύτερα την πρώτη...

Edited by karlesg
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν το βλεπω το ovi maps ως εικονιδιο....και οταν παω να ανοιξω τον browser μου γραφει ''ονομα σημειου προσβασης'' και ''κωδικο'' εκει τι βαζω...

 

κανω κατι λαθος βρε παιδια...? παιδευομαι ωρες με τον χαρτη κ την συνδεση ιντερνετ.....:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

βαζετε το bluetooth ορατο σε ολους κ κανει μονο του αναζητησει για να βρει το bluetooth?δεν μπορω να το κανω με τιποτα δεν το βρισκει

 

 

καποιος να με βοηθησει με το μπλε δοντι?

Edited by gianpithio
Συνένωση Συνεχόμενων Μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...