Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μου πείτε ποια εφαρμογή Gps να εγκαταστήσω που να μη χρειάζεται σύνδεση με internet για να το χρησιμοποιώ και να είναι εύχρηστο χωρίς πολλά κολλήματα κλπ. Δεν το έχω root και έχω το 2.1 update1.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μου πείτε ποια εφαρμογή Gps να εγκαταστήσω που να μη χρειάζεται σύνδεση με internet για να το χρησιμοποιώ και να είναι εύχρηστο χωρίς πολλά κολλήματα κλπ. Δεν το έχω root και έχω το 2.1 update1.

 

igo - dont panic - ndrive ......

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μου πείτε ποια εφαρμογή Gps να εγκαταστήσω που να μη χρειάζεται σύνδεση με internet για να το χρησιμοποιώ και να είναι εύχρηστο χωρίς πολλά κολλήματα κλπ. Δεν το έχω root και έχω το 2.1 update1.

 

εμενα μου δουλευουνε τελεια χωρις ιντερνετ οι sygic,ndrive,igo,navigon

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να μου πείτε ποια εφαρμογή Gps να εγκαταστήσω που να μη χρειάζεται σύνδεση με internet για να το χρησιμοποιώ και να είναι εύχρηστο χωρίς πολλά κολλήματα κλπ. Δεν το έχω root και έχω το 2.1 update1.

 

Όλες όσες αναφέρονται εδώ δεν απαιτούν σύνδεση στο internet. Ρίξε μια ματιά εκεί καλύτερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε να πωλείται καινούργιο; Δεν το βρίσκω στο σάιτ της βοντα...

 

γιατί ανησυχείς... μην χαθεί το υπερκινητό; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γιατί ανησυχείς... μην χαθεί το υπερκινητό; :rolleyes:
γιατι το λες αυτο ειναι ενα αξιοπρεπες και τιμιο κινητο για την τιμη του κανει πολυ περισοτερα απο αλλα ακριβοτερα κινητα εγω το εχω 1 χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος .. του εχω android 2.3.7 επανω χρονισμενο το qpu του επεξεργαστη στα 710 και Γ α@@@@ει και δερνει ;)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

γιατι το λες αυτο ειναι ενα αξιοπρεπες και τιμιο κινητο για την τιμη του κανει πολυ περισοτερα απο αλλα ακριβοτερα κινητα εγω το εχω 1 χρονο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος .. του εχω android 2.3.7 επανω χρονισμενο το qpu του επεξεργαστη στα 710 και Γ α@@@@ει και δερνει ;)

 

τι να σου πω ρε φίλε. το κινητό το έχω αλλά δεν πετάω και την σκούφια μου που παρακαλάμε για μια σωστή αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω ρε φίλε. το κινητό το έχω αλλά δεν πετάω και την σκούφια μου που παρακαλάμε για μια σωστή αναβάθμιση...

 

τι να την κανεις την αναβαθμηση οταν εχεις ολοκληρωμενη rom 2.3.7 που δουλευει αψογα και δεν της λειπει τιποτα τωρα μεχρει και android 4 ετοιμαζουν στο xda εμενα η 2.3.7 δουλευει αριστα με τον επεξεργαστη χρονισμενο στα 710 και λυπαμαι που το εκανα τωρα δευτερο τηλεφωνο γιατι πηρα το neo v sony ericsson .. το τηλεφωνακι ειναι πρωτο και παιρνει πολυ πειραγμα ...:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Σταμάτησε να πωλείται καινούργιο; Δεν το βρίσκω στο σάιτ της βοντα...

 

στην tv το διαφημίζουν πάντως στην τιμή των 89.90€

Link to comment
Share on other sites

^ Εγώ το έχω ήδη και μου φαίνεται μια χαρά για τη χρήση που θέλω (τσεκάρισμα μέιλ, fb, 2-3 φόρα με οπερα μινι με vodafone surf n mail) και ήθελα να πάρω κάτι πολύ φτηνό για την αδερφή μου που χρειάζεται να τσεκάρει κι εκείνη το μέιλ της όταν είναι εκτός σπιτιού και το βασικό κινητό της είναι ένα νόκια 3100 :rolleyes:. Δεν θέλω να μάθω ένα καινούργιο κινητό, βαριέμαι, και αφού αυτό μου κάνει εμένα τη δουλειά μου αν πάρω ένα ίδιο για την αδερφή μου θα της το δείξω πολύ εύκολα και χωρίς ψάξιμο και με ελάχιστο κόστος και χρόνο και έτσι θα κάνουμε και οι δύο την δουλειά μας.

Στο banner στο σάιτ της vodafone όντως το έχει και γράφει "από 89€" αλλά όταν κλικάρεις δεν στο βγάζει, στη λίστα έχει ως φτηνότερο το 858 με 99€.

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

τι να την κανεις την αναβαθμηση οταν εχεις ολοκληρωμενη rom 2.3.7 που δουλευει αψογα και δεν της λειπει τιποτα τωρα μεχρει και android 4 ετοιμαζουν στο xda εμενα η 2.3.7 δουλευει αριστα με τον επεξεργαστη χρονισμενο στα 710 και λυπαμαι που το εκανα τωρα δευτερο τηλεφωνο γιατι πηρα το neo v sony ericsson .. το τηλεφωνακι ειναι πρωτο και παιρνει πολυ πειραγμα ...:)

 

ράδιο παίζει η 2.3.7;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήγα και το πήρα σήμερα το κινητό και στο χαρτί από το service έλεγε αντικατάσταση πλακέτας. Το κινητό δεν είχε καθόλου μπαταρία και τώρα που φορτίστηκε το άνοιξα και είδα ότι τώρα το wifi δεν λειτουργεί καθόλου. Τώρα τι να κάνω? Πάλι 15 εργάσιμες?
Link to comment
Share on other sites

Και hard reset έκανα και άλλη rom πέρασα τίποτα. Bγάζει κάθε φορά το μήνυμα "Δεν είναι δυνατή η εκκίνηση του WiFi".

 

Με λίγα λόγια την Vodafone δεν την γλιτώνω πάλι έτσι?

Edited by NikosGR8
Link to comment
Share on other sites

Και hard reset έκανα και άλλη rom πέρασα τίποτα. Bγάζει κάθε φορά το μήνυμα "Δεν είναι δυνατή η εκκίνηση του WiFi".

 

Με λίγα λόγια την Vodafone δεν την γλιτώνω πάλι έτσι?

όπως φαίνεται μάλλον όχι...

Link to comment
Share on other sites

ράδιο παίζει η 2.3.7;;;

 

οχι δεν παιζει ραδιο αλλα εχω κατεβασει απο το μαρκετ το tunein radio και εαν θελω ακουω μεσω internet ...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον δικαιούμαι να πάρω συσκευή αντικατάστασης?

δεν πολυκατάλαβα τι εννοείς με αυτό. Αν εννοείς να σου αντικαταστήσουν το κινητό που έχει πρόβλημα με νέο δεν νομίζω ότι γίνεται. Αν εννοείς να σου δώσουν άλλο κινητό όσο αυτό είναι στο σερβις τότε δεν είμαι σίγουρος. Σε μία wind που είχα πάει το κινητό μου για service πριν σχεδόν 4 χρόνια μου είχαν δώσει ένα κινητό από αυτά που είχαν κατώτερο από το δικό μου μεν αλλά την δουλειά του την έκανε. Δεν γνωρίζω όμως αν γίνεται καθολικά αυτό ή αν απλά έπεσα σε εξυπηρετικό πωλητή.

Link to comment
Share on other sites

δεν πολυκατάλαβα τι εννοείς με αυτό. Αν εννοείς να σου αντικαταστήσουν το κινητό που έχει πρόβλημα με νέο δεν νομίζω ότι γίνεται. Αν εννοείς να σου δώσουν άλλο κινητό όσο αυτό είναι στο σερβις τότε δεν είμαι σίγουρος. Σε μία wind που είχα πάει το κινητό μου για service πριν σχεδόν 4 χρόνια μου είχαν δώσει ένα κινητό από αυτά που είχαν κατώτερο από το δικό μου μεν αλλά την δουλειά του την έκανε. Δεν γνωρίζω όμως αν γίνεται καθολικά αυτό ή αν απλά έπεσα σε εξυπηρετικό πωλητή.

 

Το δεύτερο εννοώ. Να μου δώσουν δηλαδή κινητό όσο το δικό μου θα το έχουν στο service.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν παιζει ραδιο αλλα εχω κατεβασει απο το μαρκετ το tunein radio και εαν θελω ακουω μεσω internet ...

 

με άλλα λόγια το πρόβλημα των 2,3 γενικά δεν λύθηκε. ας ελπίσουμε στην 4 να το εμφανίσουν ή να περιμένουμε να βρέξει ρομ από την κινέζικη κατασκευάστρια... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, οθόνη υπάρχει τελικά σαν ανταλλακτικό γιατί μας άφησε χρόνους μετά από πτώση;;;

 

εμενα μου ειχε χαλασει η οθωνη και το εδωσα για σερβις στη vodafon (μεσα στην εγγυηση ) και περιμενα 1 μηνα .. εφεραν οθωνη απο κινα ... τωρα απο πτωση δεν σε καλυπτει η εγγυηση και νομιζω ουτε σε συμφερει να το φτιαξεις καινουργι εχει νομιζω 89 ευρω??? εαν ειναι να πληρωσεις οθωνη κ.λ.π κανενα 50ρη ευρω δεν παιρνεις ενα αλλο ?? η εκτος εαν βρεις ανταλακτικο την οθωνη απο κανενα αλλο και το φτιαξεις .. ψαξε στο ebay ....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται τις εφαρμογές που κατεβάζω από market ή που στέλνω μέσω bluetooth να τις περνάω στη κάρτα μνήμης ; Δηλαδή να γίνεται η εγκατάσταση στη κάρτα και όχι στη συσκευή ; Γιατί τελειώνει όπου να ναι η εσωτερική..
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται τις εφαρμογές που κατεβάζω από market ή που στέλνω μέσω bluetooth να τις περνάω στη κάρτα μνήμης ; Δηλαδή να γίνεται η εγκατάσταση στη κάρτα και όχι στη συσκευή ; Γιατί τελειώνει όπου να ναι η εσωτερική..

 

εαν εισαι με την μαμα rom οχι δεν μπορεις πρεπει να το κανεις root και να περασεις καποια αλλη rom εχει πολλες εγω εχω 2.3.7 επανω πολυ καλη και ολοκληρωμενη εδω ειναι ενας καλος και πληρες οδηγος για το joy εχει μεσα τα παντα root -romπως τα κανεις κ.λ.π http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/ διαβασε και κανε εαν θελεις .....:)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...