Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε μου παιζει με ολες τις καρτες κοσμοτε εχω κι εγω
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το λέει καθαρά... πως ναι είναι η ίδια.

 

Εμμμ...δεν κατάλαβες τι εννοώ.Εννοώ αν πληρώνεις την τιμή που έχει εκεί και παίρνεις όλα τα χρώματα ή αν παίρνεις μόνο ένα από αυτά.

 

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν το Joy δέχεται κάρτα sim άλλης εταιρίας όπως Cosmote ή Wind. Το ρωτάω γιατί είναι branded Vodafone. Αν το αγοράσω θα έχω πρόβλημα να το χρησιμοποιώ με cosmote? Θα μπορώ να έχω ρυθμίσεις internet κανονικά με την cosmote? Ευχαριστώ πολύ.

 

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.Μπορείς να βάλεις ό,τι SIM θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

σωστα τα γραφω το εχω ελεγξει πολλες φορες και τον κωδικο αλλαξα τιποτα ομως εχω δοκιμασει 2 διαφορετικες ρομ τιποτα εχω δοκιμασει και wifi kai gprs 3g κολοκυθια

 

κανε ενα καινουργιο λογαριασμο gmail τοτε για το τηλεφωνο να δεις ??... και δεν μουλες φιλε εχεις φλασαρει μετα την rom τις εφαρμογες της google(μαρκετ)???? εαν δεν γινει τιποτα θα σου δοσω να του βαλεις την μαμα rom (vodafon ) μεσα και να το ξανα φλασαρεις μετα εαν θελεις ....

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι φιλε ο καλυτερος οδηγος για το joy 845 με ολες τις rom που υπαρχουνε και αναλυτικες οδηγειες διαλεγεις και παιρνεις ... http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/ εγω εχω 2.3.7 του Slyking και ειμαι πολυ ευχαριστημενος ......:)

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!!! Έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις σελίδες για το κινητό μας αλλά και πολλά θέματα του φόρουμ και το μόνο που έχω να πω είναι, ότι είναι φανταστική η δουλειά όλων!!!Συγχαρητήρια!!!

Το κινεζάκι είναι το πρώτο android που πήρα και ομολογώ ότι για τα "κυβικά"του κάνει παπάδες!!! Ωστόσο, με το διάβασμα είδα ότι μπορεί να γίνει πολύ καλύτερο!!! Έχω κάποιες απορίες που θέλω να εκφράσω.

1.Κάποιοι όροι όπως φλασάρισμα, root και άλλοι παρόμοιοι, αν και τους αποκρυπτογράφησα, στην πράξη μου φαίνονται λίγο βουνό!!! Κατά πόσο είναι εύκολο για κάποιον πρωτάρη να κάνει αναβάθμιση ή αλλαγή rom στο κινητό και να μην το κρασάρει;;; Δεδομένου ότι με την τεχνολογία τα πάω αρκετά καλά, θέλω να δοκιμάσω αλλά φοβάμαι!!! Να σημειώσω ότι έχω διαβάσει πολλάκις τον παραπάνω οδηγό και φαίνεται αρκετά εύκολο!!!

2.Επίσης, μπαίνοντας στο site της HUAWEI, βρήκα μία rom που πρότεινε η εταιρία για το κινητό και την κατέβασα!!! Το έχει δοκιμάσει κάποιος;;;

3.Προσπαθώντας να βάλω διάφορες φωτο για background, διαπίστωσα ότι δεν μπορώ να το προσαρμόσω όπως θέλω εγώ με αποτέλεσμα να είναι τεράστιες οι φωτογραφίες!!! Αν έχει κάποιος λύση, ευπρόσδεκτη!!!

Ζητώ συγγνώμη για το μακροσκελές της ανάρτησης και ευχαριστώ όσους μπουν στον κόπο να απαντήσουν!!!!

Και πάλι συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που γίνεται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε εσένα και σε όλους.

Εφόσον επιθυμείς να αλλάξεις Rom διάλεξε αυτήν που θέλεις να δοκιμάσεις, διάβασε και ακολούθησε τον οδηγό (http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/) πιστά και όλα θα πάνε καλά.

Και αν χρειαστείς κάτι εδώ ή εκεί (http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/) είμαστε πάλι.

 

Δώσε μας και το link της Rom που προτείνει η εταιρεία να το δούμε και εμείς.

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε εσένα και σε όλους.

Εφόσον επιθυμείς να αλλάξεις Rom διάλεξε αυτήν που θέλεις να δοκιμάσεις, διάβασε και ακολούθησε τον οδηγό (http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/) πιστά και όλα θα πάνε καλά.

Και αν χρειαστείς κάτι εδώ ή εκεί (http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/) είμαστε πάλι.

 

Δώσε μας και το link της Rom που προτείνει η εταιρεία να το δούμε και εμείς.

 

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση!!! Θα το ανεβάσω το βράδυ που θα είμαι σπίτι!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έψαξα και το βρήκα νωρίτερα και παραθέτω το λινκ: http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=MzcwMjM=

Το software το δίνει σαν: kernel-2.6.29-U8100&U8110&U8120-Eclair

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μελετώντας αρκετά τα προηγούμενα σχόλια ξεκίνησα την προσπάθεια να μετατρέψω το κινητάκι σε πολυεργαλείο αλλά σαν άσχετος και πρωτάρης όπως ήταν φυσικό κι επόμενο κόλλησα πριν αρχίσω.

Σύμφωνα με τον οδηγό θα πρέπει να "εγκαταστήστε το αρχείο της εφαρμογής z4 root και τρέξτε το, για να αποκτήσετε δικαιώματα root (περισσότερες πληροφορίες στη σελίδα της)" Προσπαθώντας όμως να το κατεβάσδω ο Η/Υ μου βγάζει μύνημα "Το ... δεν μπορεί να αποθηκευτεί, επειδή δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του πηγαίου αρχείου. Προσπαθήστε ξανά αργότερα ή επικοινωνήστε με το διαχειριστή του συστήματος σας."

Απενεργοποίησα και το antivirus αλλά πάλι το ίδιο μύνημα μου βγάζει.

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι να κάνω? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μελετώντας αρκετά τα προηγούμενα σχόλια ξεκίνησα την προσπάθεια να μετατρέψω το κινητάκι σε πολυεργαλείο αλλά σαν άσχετος και πρωτάρης όπως ήταν φυσικό κι επόμενο κόλλησα πριν αρχίσω.

Σύμφωνα με τον οδηγό θα πρέπει να "εγκαταστήστε το αρχείο της εφαρμογής z4 root και τρέξτε το, για να αποκτήσετε δικαιώματα root (περισσότερες πληροφορίες στη σελίδα της)" Προσπαθώντας όμως να το κατεβάσδω ο Η/Υ μου βγάζει μύνημα "Το ... δεν μπορεί να αποθηκευτεί, επειδή δεν είναι δυνατή η ανάγνωση του πηγαίου αρχείου. Προσπαθήστε ξανά αργότερα ή επικοινωνήστε με το διαχειριστή του συστήματος σας."

Απενεργοποίησα και το antivirus αλλά πάλι το ίδιο μύνημα μου βγάζει.

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι να κάνω? Ευχαριστώ.

 

κατεβασετο απο εδω http://www.filecrop.com/50980573/index.html και καντο εγκατασταση ανοιξετο πατα root σου βγαζει 2 επιλογες πατα τη δευτερη απο κατω και τα κανει μονο του ολα μετα reboot κ.λ.π και εισαι root μετα διαβασε τον οδηγο του στρατου για τα αλλα ....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα απο την 2.3 στην μαμά Ρόμ και τώρα δεν κάνει Root, αυτό το έλυσα με το Ζ4, αλλά με τίποτε δεν μπορώ να κάνω Recovey. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει παρακαλώ. Rom Manager δεν μπορώ να εγκαταστήσω.

Ευχαριστώ Στάθης.

Efstala
Link to comment
Share on other sites

Επέστρεψα απο την 2.3 στην μαμά Ρόμ και τώρα δεν κάνει Root, αυτό το έλυσα με το Ζ4, αλλά με τίποτε δεν μπορώ να κάνω Recovey. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει παρακαλώ. Rom Manager δεν μπορώ να εγκαταστήσω.

Ευχαριστώ Στάθης.

 

γιατι δεν μπορεις κατεβασε απο το μαρκετ το rom manager και θα μπεις σε regovery απο αυτο πως δεν μπορεις ??? μετα Τρέχουμε την εφαρμογή ROM Manager και επιλέγουμε «Flash Clockworkmod Recovery», και στο υπομενου επιλεγουμε την έκδοση για το μοντέλο κινητού «Hauwei Ascend».φορτωνει μετα το regovery παμε πισω στην αρχικη του rom manager και επιλεγουμε μετα boot in regovery mond και μπαινεις σε regovery menu μπορεις να περασεις μετα οτι θες ....

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχεται δοκιμασει καμια εκδοση ics/.?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχεται δοκιμασει καμια εκδοση ics/.?

 

ακομα οχι φιλε ειναι σε beta αρχικα εχουν ξεκινησει 2 και τις φτιαχνουν μολις ειναι καποια ετοιμη να την δουλεψουμε στο τηλ. θα πεσει συρμα :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν μπορεις κατεβασε απο το μαρκετ το rom manager και θα μπεις σε regovery απο αυτο πως δεν μπορεις ??? μετα Τρέχουμε την εφαρμογή ROM Manager και επιλέγουμε «Flash Clockworkmod Recovery», και στο υπομενου επιλεγουμε την έκδοση για το μοντέλο κινητού «Hauwei Ascend».φορτωνει μετα το regovery παμε πισω στην αρχικη του rom manager και επιλεγουμε μετα boot in regovery mond και μπαινεις σε regovery menu μπορεις να περασεις μετα οτι θες ....

 

Το έχω το Rom Manager, αλλά δεν εγκαθίσταται. ´There is a problem parsing the package´μου βγάζει. Αυτό είναι το πρόβλημα και δεν ξέρω τι να κάνω. Πάντως σε ευχαριστώ.

Στάθης.

Edited by stavoda
Τελικά λύθικε το πρόβλημα. Το σύνθεσα σε άλλη usb θύρα και έκανα recovery με τον κλασικό τρόπο. .
Efstala
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έψαξα και το βρήκα νωρίτερα και παραθέτω το λινκ: http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=MzcwMjM=

Το software το δίνει σαν: kernel-2.6.29-U8100&U8110&U8120-Eclair

Ελπίζω να βοήθησα!

Δοκίμασε κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Το έχω το Rom Manager, αλλά δεν εγκαθίσταται. ´There is a problem parsing the package´μου βγάζει. Αυτό είναι το πρόβλημα και δεν ξέρω τι να κάνω. Πάντως σε ευχαριστώ.

Στάθης.

 

Τελικά λύθηκε το πρόβλημα. Σύνδεσα το τηλέφωνο σε άλλη usb θύρα και έκανα recovery και έβαλα Froyo και εγκατέστησα και το Rom Manager. Δεν καταλαβαίνω γιατί;, η θύρα usb που το είχα συνδέσει στην αρχή, λειτουργούσε και εξακολουθεί να λειτουργεί. Το τηλέφωνο και φόρτηζε και το έβλεπε και σαν δίσκο. Τέλος πάντων, τι το ψάχνω. Τέλος καλό όλα καλά, μέχρι το επόμενο κώλυμα.

Στάθης.

Efstala
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να περάσω μερικά βιντεάκια στην SD του κινητού. Η ερώτηση μου είναι πώς μπορώ να μάθω τι είδη βίντεο παίζει το κινητο και απο τι εξαρτάται αυτο; Παίζει ρολο η rom και ο video player; Μπορώ να του περάσω εγώ κάποιον codec;

Σήμερα που του περάσαμε με έναν φίλο 2 βιντεάκια, τα κάναμε .3gp με το sorenson squeez και δοκιμάσαμε διάφορες ρυθμίσεις μέχρι να βγάλουμε ένα που να παίζει κανονικά. Πώς μπορώ να βρω το βέλτιστο φορμά βίντεο που μπορεί να αναπαράξει το κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι. Πρωσπαθώ 3 ημέρες τώρα να περάσω άλλη ρομ στο κινητό αλλά δεν τα καταφέρνω. Ανοίγοντας τον Rom manager και κάνοντας κλικ στην επιλογή flash clockworkmod recovery μου βγάζει μύνημα "unable to contact server. please make sure that you have a stable internet connection"

Να τονίσω ότι το τηλ είναι συνδεδεμένο μεσω usb και το wifi είναι ανοικτό.

Εφαρμογή clockworkmod recovery δεν έχω καταφέρει να εγκαταστήσω αν και αποσυμπίεσα τα αρχεία της στην κάρτα.

Τι κάνω λάθος? Ευχαριστώ.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι. Πρωσπαθώ 3 ημέρες τώρα να περάσω άλλη ρομ στο κινητό αλλά δεν τα καταφέρνω. Ανοίγοντας τον Rom manager και κάνοντας κλικ στην επιλογή flash clockworkmod recovery μου βγάζει μύνημα "unable to contact server. please make sure that you have a stable internet connection"

Να τονίσω ότι το τηλ είναι συνδεδεμένο μεσω usb και το wifi είναι ανοικτό.

Εφαρμογή clockworkmod recovery δεν έχω καταφέρει να εγκαταστήσω αν και αποσυμπίεσα τα αρχεία της στην κάρτα.

Τι κάνω λάθος? Ευχαριστώ.:confused:

 

αποσυνδεσε το απο το pc το τηλ. και ξανακαντο χωρις να το εχεις συνδεδεμενο στο pc και επελεξε μετα το flash clockworkmod recovery Huawei Acend να σου περασει το recovery ενας πολυ καλος οδηγος ειναι εδω διαβασε τον και κανε αυτα που θες http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/ το μηνυμα σου το το βγαζει γιατι οταν το συνδεεις στο pc πρεπει πρωτα να πας ρυθμησεις>εφαρμογες>εντοπισμος σφαλματων ... και να μαρκαρεις το τετραγωνακι ...επισης εαν δεν εχεις περασμενους τους drivers της huawei στο pc να τους περασεις απο εδω κατεβασε και κανε τους εγκατασταση στο pc http://www.huaweidevice.com/worldwide/downloadCenter.do?method=toDownloadFile&flay=software&softid=Mzk1MzA= λοιπον αυτα και διαβασε τον οδηγο που σου εδωσα .....

Edited by viotos

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια υπαρχει καποια εκδοση που να υποστηριζει flash"?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω διάβασα και εγώ τις οδηγείες του Laspas.gr, αλλα ούτε εγώ το κατάφερα.

Εγώ θέλω να περάσω την Fresh Sodiac Fruit ROM 5.2 και ξεκινάω, απο το βήμα 2 μέχρι το 4 όπως λέει και ο Laspas.

Στο PC κατεβάζω και το Superboot, και το AmoNRa Recovery ? Έχω 4 μέρες που πεδεύομαι να το περάσω.

Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει πάνω στο θέμα θα το εκτιμήσω πραγματικά έχω αγανακτήσει χαχα.

 

Με εκτίμηση

LinuxGR

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω root το κινητο μονο για να περασω εφαρμογες στην καρτα sd.εαν κανω καποια στιγμη επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πρεπει να το κανω unroot για να επανελθει η επανερχεται και σαν root?
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω root το κινητο μονο για να περασω εφαρμογες στην καρτα sd.εαν κανω καποια στιγμη επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πρεπει να το κανω unroot για να επανελθει η επανερχεται και σαν root?

 

για το root κατεβασε το z4root απο τον οδηγο του laspas κοιτα πιο πισω post καντο εγκατασταση αννοιξετο κλικ εκει που λεει root και σου βγαζει 2επιλογες κλικ στην δευτερη (απο κατω) και κανει τα υπολοιπα η εφαρμογη σε κανει root μετα επανεκινηση και εισαι root ...... σε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμησεων επανερχεται σαν root κανονικα .... για εφαρμογες στην sd κατεβασε απο το μαρκετ το ap2sd η περνα rom ανδροιδ 2.3.7 κ.λ.π η rom εχει επιλογη μετακινηση στην sd ...

 

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω διάβασα και εγώ τις οδηγείες του Laspas.gr, αλλα ούτε εγώ το κατάφερα.

Εγώ θέλω να περάσω την Fresh Sodiac Fruit ROM 5.2 και ξεκινάω, απο το βήμα 2 μέχρι το 4 όπως λέει και ο Laspas.

Στο PC κατεβάζω και το Superboot, και το AmoNRa Recovery ? Έχω 4 μέρες που πεδεύομαι να το περάσω.

Αν μπορεί κανείς να με βοηθήσει πάνω στο θέμα θα το εκτιμήσω πραγματικά έχω αγανακτήσει χαχα.

 

Με εκτίμηση

LinuxGR

 

καντο με το rom manager πρωτα root με z4 root και μετα κατεβασε rom manager απο μαρκετ Τρέχουμε την εφαρμογή ROM Manager και επιλέγουμε «Flash Clockworkmod Recovery», και στο υπομενου επιλεγουμε την έκδοση για το μοντέλο κινητού «Hauwei Ascend».φορτωνει μετα το regovery παμε πισω στην αρχικη του rom manager και επιλεγουμε μετα boot in regovery mond και μπαινεις σε regovery menu μπορεις να περασεις μετα οτι θες ....

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

για το root κατεβασε το z4root απο τον οδηγο του laspas κοιτα πιο πισω post καντο εγκατασταση αννοιξετο κλικ εκει που λεει root και σου βγαζει 2επιλογες κλικ στην δευτερη (απο κατω) και κανει τα υπολοιπα η εφαρμογη σε κανει root μετα επανεκινηση και εισαι root ...... σε επαναφορα εργοστασιακων ρυθμησεων επανερχεται σαν root κανονικα .... για εφαρμογες στην sd κατεβασε απο το μαρκετ το ap2sd η περνα rom ανδροιδ 2.3.7 κ.λ.π η rom εχει επιλογη μετακινηση στην sd ...

 

 

 

καντο με το rom manager πρωτα root με z4 root και μετα κατεβασε rom manager απο μαρκετ Τρέχουμε την εφαρμογή ROM Manager και επιλέγουμε «Flash Clockworkmod Recovery», και στο υπομενου επιλεγουμε την έκδοση για το μοντέλο κινητού «Hauwei Ascend».φορτωνει μετα το regovery παμε πισω στην αρχικη του rom manager και επιλεγουμε μετα boot in regovery mond και μπαινεις σε regovery menu μπορεις να περασεις μετα οτι θες ....

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι λίγο πριν αρπάξω το ωραίο σφυράκι που έχω!!!! http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/mad.gif Έχω κάνει ό,τι ακριβώς έλεγε ο οδηγός του laspas. Είμαι σε root αλλά από εκεί και πέρα τίποτα!!! Προσπάθησα να επαναφέρω την αρχική rom, τζίφος!!!! Του έχω σούρει (του κινητού) τα πάντα!!! Δώστε μου σας παρακαλώ ένα σημάδι βοήθειας γιατί θα εκραγώ!!! Το μόνο που δεν έκανα είναι να κατεβάσω την εφαρμογή ROM Manager γιατί είναι επί πληρωμεί!!! Pls help!!! Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...