Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το περίμενα, αλλά από περιέργεια έψαξα κ βρήκα ανταλλακτικο digitizer http://www.ebay.com/itm/New-Original-Huawei-U8120-LCD-Touch-Screen-Digitizer-/231026573608?pt=GPS_Screen_Protectors&hash=item35ca41c128 σε μικρό κόστος, οπότε μπορείς να το δοκιμάσεις

 

Ναι φιλε το εχω δει αυτο.

Ευχαριστω.:)

Aυτο κανει σε εμενα.........

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ειναι φυσιολογικο να μην συνδεεται σε κανενα δικτυο κινητης οταν δουλευει με το φορτιστη και χωρις μπαταρια πανω του?

 

ρωταω γιατι η μπαταρια του τα εχει παιξει και οταν την βγαζω δεν αναγνωριζει δικτυο ενω οταν την εχω πανω με συνδεδεμενο το φορτιστη παντα δουλευει κομπλε

Edited by dkostas
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κινητό χωρίς μπαταρία που να λειτουργεί δεν έχει νόημα πιστεύω, εκτός κι αν δεν το χρησιμοποιείς ως κινητό αλλά ως σταθερή συσκευή για άλλη χρήση π.χ. 3g router wifi tethering κλπ. Πάρε μια ανταλλακτική μπαταρία κατά τη γνώμη μου.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Θελω να το δωσω σε δικο μου ατομο αλλα δε ξερω αν εχει και εσωτερικη βλαβη γι αυτο ρωτησα αν ηξερε καποιος.

Αν ευθυνεται για το προβλημα μονο η μπαταρια παραγγελνω μια καινουρια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Χαιρετω, μου παρουσιαστηκε ενα προβλημα μετα απο wipedata/cache στην εκινηση, μου βγαζει το εξης προβλημα "υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης setupwizardex (διαδικασια com.huawei.setupwizardex)" ξανα εκανα wipe data/cache ομως τιποτα, μετα την επιλογη γλωσσας μου εμφανιζει αυτο παντα,

ειχα κανει root και ειχα σβησει καποια προεγκατεστημενα προγραμματα (απο εκει ξεκινησε και το προβλημα) σε αυτη τη φαση ομως τι μπορω να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση Akalos,

αρα μονο αυτο κανω, εχει σημασια αν θα ειναι της vodafone ή καποια αλλη, γιατι ουσιαστικα θελω να δοκιμασω καποια αλλη Rom οποτε να ξεκινησω κατ' ευθειαν με custom?

 

Τελικα εβαλα την ιδια rom για να κανω root, καθως οπως ηταν κολλημενο σε αυτη τη φαση δε γινοταν

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
παιδια θα ηθελα μια βοηθεια μιας και αποφασισα να ασχοληθω με ενα ξεχασμενο joy :D το οποιο μου βγαζει και μενα το μηνυμα (διαδικασια com.huawei.setupwizardex).υπαρχει περιπτωση να σωθει;αν μπορει καποιος να δωσει καποιο λινκ για να προσπαθησω να του περασω καποια ρομ ή εστω την αρχικη.γιατι ψαχνωντας χαθηκα λιγο.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
παιδια θα ηθελα μια βοηθεια μιας και αποφασισα να ασχοληθω με ενα ξεχασμενο joy :D το οποιο μου βγαζει και μενα το μηνυμα (διαδικασια com.huawei.setupwizardex).υπαρχει περιπτωση να σωθει;αν μπορει καποιος να δωσει καποιο λινκ για να προσπαθησω να του περασω καποια ρομ ή εστω την αρχικη.γιατι ψαχνωντας χαθηκα λιγο.

Όπως έχει αναφερθεί δοκίμασε εδώ:

 

http://laspas.gr/2010/12/21/vodafone-joy/#.ULzHkGdjcdU

 

πολύ καλή ρομ είναι του jolaroi 2.3.7. Αυτήν χρησιμοποιώ ακόμη και σήμερα και γενικά είναι καλή.

 

Νομίζω αν ακολουθήσεις τις οδηγίες παίζει κ να σωθεί ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...