Jump to content

[Symbian^3] Εφαρμογές πλοήγησης


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα καταφερα μετα απο πολλες προσπαθειες και εγκατεστησα το garmin στο ν8. πολυ ωραιο και καμια σχεση με το ν95. δοκιμαστε το

 

τελικα τα καταφερες βλεπω. δεν μου ειπες τπτ ομως. ελπιζω να βοηθησα.

 

Εγω ακομα παιδευομαι με το sygic.

 

Η αλλη ερωτηση που εχω ειναι τα sis των προγραμματων πρεπει να τα βαζουμε το ιδιο drive (massmemory ή memory card) προκειμενου να ξεκλειδωθουν και να αναγνωριζστουν οι χαρτες? Στο garmin αυτο ισχυει. Σε καθε drive εχουμε διαφορετικο device id.

 

οποιος τα καταφερε με το sygic ας πει που εβαλε το προγραμμα και τους φακελους Please.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει κανεις αν μπορώ να βάλω ναυτικους χάρτες η αν υπαρχει κάτι τετοιο για το Ν8.?

επισεις το προγραμμα πλοηγησης που ειχα στο παλιο κινητο ήταν πολυ καλοι και αναλυτικοι φυσικά τις garmin υπαρχει κάτι τοσο αναλυτικο που μπορω να βάλω στο N8 ?

Link to comment
Share on other sites

αριστοτελη αν δεν μου ειχες δωσει τη συμβουλη να σβησω εκεινο το αρχειο δεν θα το ειχα βαλει ποτε. παιδευτηκα αλλα τελικα αξιζε τον κοπο. σε ευχαριστω. μαγκες δοκιμαστε να βαλετε το garmin πολυ καλη περιπτωση
Link to comment
Share on other sites

το ndrive 9.3.15 οταν παω να το εγκαταστησω μου βγαζει σφαλμα ενημερωσης. Μονο σε εμενα συμβαινει και αυτο? Επισης τα εχω παρατησει με το sygic γιατι δε ξεκλειδωνει με τπτ. Υποθετω και αυτο μονο σε μενα συμβαινει. Ολα αυτα (εκτος απο garmin που δουλευει) τα εχετε δοκιμασει και δουλευουν-ξεκλειδωνουν? Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

παιιδια με ενδιαφερει να εγκαταστησω το garmin στο N8 μπορειτε με βοηθησετε?

επειδη απ'οτι καταλαβαινω δεν ειναι και κατι απλο. και για να μην κανω καμια πατατα, αν καποιος εχει την ευγενη καλοσυνη να δωσει αναλυτικες οδηγιες

για το που θα το βρω πια εκδοση κ πως γινεται η εγκατασταση.

ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

παιιδια με ενδιαφερει να εγκαταστησω το garmin στο N8 μπορειτε με βοηθησετε?

επειδη απ'οτι καταλαβαινω δεν ειναι και κατι απλο. και για να μην κανω καμια πατατα, αν καποιος εχει την ευγενη καλοσυνη να δωσει αναλυτικες οδηγιες

για το που θα το βρω πια εκδοση κ πως γινεται η εγκατασταση.

ευχαριστω πολυ.

 

στειλε μου Pm

 

 

 

 

Τελικα με το sygic εφταιγε οτι πατουσα λαθος κουμπι για την επιβεβαιωση του κωδικου! τρεις μερες εφαγα για αυτο! Επσης για το ndrive δουλευει μονο η εκδοση 10!

Edited by aristotelhs2060
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

@GEZAS ρίξε μια ματιά στην πρώτη σελίδα του αντίστοιχου θέματος που υπάρχει για τα 5th edition Garmin Maps Mobile™ XT

Δεν έχω ακόμα συσκευή Symbian^3 αλλά υποθέτω ότι η διαδικασία είναι η ίδια.Όποιος κάτοχος μπορεί ας το επιβεβαιώσει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα με το sygic εφταιγε οτι πατουσα λαθος κουμπι για την επιβεβαιωση του κωδικου! τρεις μερες εφαγα για αυτο! Επσης για το ndrive δουλευει μονο η εκδοση 10!

Ολα οκ λοιπον και με το sygic? Η διαδικασια ειναι ιδια και με την 5th edition?

Link to comment
Share on other sites

Ολα οκ λοιπον και με το sygic? Η διαδικασια ειναι ιδια και με την 5th edition?

 

ναι μια χαρα λοιπον. διαδικασια ολοιδια με 5th και 3rd edition

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε καινουργιο update για τους χαρτες του garmin......:)

εγω εβαλα τον 6in1 Autodrive 1.99el και παει σφαιρα στο n8...και οταν ψαχνεις τον χαρτη δεν τρωει τα κολλήματα που ετρωγε η προηγουμενη version.....

δοκιμαστε το.....

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα να βρω το πωσ να εγκαταστησω το garmin πηρα τα αρχεια τα περασα στο κινητο γινε εγατασταση εσβησα το αρχειο που πρεπει, το τρεχω και τιποτα. δεν ανοιγει καν,

 

αν καποιος εχει την καλοσυνη να με βοηθησει να το περασω. θα το εκτημουσα.

βεβαια ευχαριστω πολυ τον φιλο katsaplian για την βοηθεια του αλλα και παλι δεν τα καταφερα.

 

θα με βοηθουσε πολυ το garmin.

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα να βρω το πωσ να εγκαταστησω το garmin πηρα τα αρχεια τα περασα στο κινητο γινε εγατασταση εσβησα το αρχειο που πρεπει, το τρεχω και τιποτα. δεν ανοιγει καν,

 

αν καποιος εχει την καλοσυνη να με βοηθησει να το περασω. θα το εκτημουσα.

βεβαια ευχαριστω πολυ τον φιλο katsaplian για την βοηθεια του αλλα και παλι δεν τα καταφερα.

 

θα με βοηθουσε πολυ το garmin.

 

ΣΒΗΣΕ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ GARMIN TOY KINHTOY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε όλα σου τα ερωτήματα η απάντηση είναι ναι.

 

παντός εγώ που έβαλα το garmin όλα ok

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

παντός εγώ που έβαλα το garmin όλα ok

 

Το εχεις δουλεψει? Σε εμενα κανει κατι κολληματα το garmin.

Ποια εκδοση εβαλες? Μηπως μπορεις να να μου στειλεις ενα λινκ με πμ?

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις δουλεψει? Σε εμενα κανει κατι κολληματα το garmin.

Ποια εκδοση εβαλες? Μηπως μπορεις να να μου στειλεις ενα λινκ με πμ?

 

το garmin ειναι γενικα απο τα -βαρια- προγραμματα αλλα εξαρταται απο το ποσους και ποιους χαρτες και pois εχεις μεσα και ποσες λεπτομερειες το εχεις να εμφανιζει. Παρολαυτα στο N8 το προγραμμα παει πολυ γρηγορα. Βαλε εκδοση 5.00.60 . Να αναφερω οτι το συγκεκριμμενο προγραμμα μπορει να εγκατασταθει μονο στην mass memory και αυτο δε θα αλλαξει (αφου σταματησε εδω και καιρο η υποστηριξη) εκτος αν καποιος το μονταρει αλλα και τοτε δε ξερω αν θα δουλευει

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Μoλις εβαλα το Sygic.Mcguider.10

Μεχρι στιγμης δειχνει να παιζει αψογα!!

 

Οι τελευταιοι χαρτες ποιοι ειναι!?

MLM for Sygic MAPS 2009.10 ?

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Garmin-Sygic ολα καλα τρεχουν,παω να βαλω το NDrive v9.3.18 και δεν το παιρνει "σφαλμα ενημερωσης" γραφει το δοκιμασε κανεις?
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΑ ΑΡΧΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΑΡΜΙΝ ΧΤ ΣΤΗΝ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ-ΠΡΟΣΘΕΤΑ-ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΑ ΡΟΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΕΝΩ ΣΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΦΟΡΤΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΡΟΙ ΛΟΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΚΙΑ Ν8ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ :)

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες,

διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by gianpithio
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, Garmin-Sygic ολα καλα τρεχουν,παω να βαλω το NDrive v9.3.18 και δεν το παιρνει "σφαλμα ενημερωσης" γραφει το δοκιμασε κανεις?

 

Μονο εκδοση 10 και πανω μπορεις να βαλεις.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Αριστοτελη για την πληροφορια...version 10 δεν βρηκα στο "μαγαζι":(

 

στο μαγαζι δεν υπαρχει γιατι δεν την εχουν σπα-σει.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια εκεινο το προγραμματακι που ΜΕΓΑΛΩΝΕ τις γραμματοσειρες στο sygic δουλευει για το n8......?

το εχει δοκιμασει κανενας ....?

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύουν στο Ν8 τα παραπάνω προγράμματα (και γενικά κάθε πρόγραμμα) από την S60 3rd Edition???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...