Jump to content

[Επίσημο] LG Optimus One (P500)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι ακριβως σαν αυτο, ειμαι βεβαιος οτι αυτο δεν υπηρχε σε προηγουμενες εκδοσεις

 

ανοιξε αυτη την εικονα απο το κινητο σου.

αν δεν αυτοκτονησεις με το αποτελεσμα να μη με λενε voltron :lol:

 

πω ρε φιλε τα πραγματα ειναι τραγικα :!:

 

δεν κανει μονο colour banding αλλα βαζει και τα δικα του χρωματα :!:

η οθονη εχει δικια της βουληση

 

τωρα που το ξανακοιταξα ειναι θεμα του dithering. η οθονη του optimus ειναι μονο 18bit χρωμα και ειναι λογικο να μην αποδιδει το gradient οπως στα 24bit. δεν ειναι προβλημα της lg αυτο.

 

http://www.iphonebrella.com/wallpapers/gradient_star_grey_320x480_650.jpeg

 

 

 

The screenshots below are from the Photo Gallery and Web browser applications in Android 2.3. The slides from Displaymate illustrate that Android 2.3 still uses the 16-bit color gallery vs. the browser, which displays full 24-bit color depth.

 

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2376196,00.asp

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν άλλαξε με την 2.3, το gradient dithering όντως υπήρχε. Εδώ υπάρχει σε οθόνες του υπολογιστή....

Επίσης το κινητό έχει 256 χιλιάδες χρώματα οπότε αυτό "βοηθάει" το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα χθες το multutouch tester και διαπίστωσα ότι έχει τελικά πρόβλημα και στη 2.3.3 όταν μπαίνει 3ο touch επηρεάζεται το 2o

 

 

---

- Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό καμιά φορά κολλάει το Meganoid; Όταν πατάς δεξιά/αριστερά π.χ να προχωρήσεις και μετά πατάς να κάνει άλμα, δεν το κάνει όλες τις φορές...
Link to comment
Share on other sites

ανοιξε αυτη την εικονα απο το κινητο σου.

αν δεν αυτοκτονησεις με το αποτελεσμα να μη με λενε voltron :lol:

 

πω ρε φιλε τα πραγματα ειναι τραγικα :!:

 

δεν κανει μονο colour banding αλλα βαζει και τα δικα του χρωματα :!:

η οθονη εχει δικια της βουληση

 

τωρα που το ξανακοιταξα ειναι θεμα του dithering. η οθονη του optimus ειναι μονο 18bit χρωμα και ειναι λογικο να μην αποδιδει το gradient οπως στα 24bit. δεν ειναι προβλημα της lg αυτο.

 

Μόλις το δοκίμασα σε custom rom 2.3.4 (CM7).

 

στον browser του κινητού φαίνεται κανονικά...

http://www.iphonebrella.com/wallpapers/gradient_star_grey_320x480_650.jpeg

 

 

στην "συλλογή" την δείχνει έτσι...

http://i48.photobucket.com/albums/f233/TsintsIgnis/screenshot_3.png

 

 

 

Δοκίμασα χθες το multutouch tester και διαπίστωσα ότι έχει τελικά πρόβλημα και στη 2.3.3 όταν μπαίνει 3ο touch επηρεάζεται το 2o

 

Δυστυχώς δεν έχουμε κανονικό multitouch, αλλά dual-touch, δηλαδή μπορεί να αναγνωρίσει μέχρι 2 touch ταυτόχρονα, που είναι κυρίως για pinch zoom, κλπ.

Το πρόβλημα είναι ότι καμιά φορά αντιστρέφονται οι άξονες και δεν δουλεύει σωστά, κάτι τέτοιο δηλαδή...

Edited by tsintsIgnis
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν άλλαξε με την 2.3, το gradient dithering όντως υπήρχε. Εδώ υπάρχει σε οθόνες του υπολογιστή....

Επίσης το κινητό έχει 256 χιλιάδες χρώματα οπότε αυτό "βοηθάει" το πρόβλημα.

 

http://www.curious-creature.org/blog/wp-content/uploads/2010/12/gbwindows.png

 

Μόλις το δοκίμασα σε custom rom 2.3.4 (CM7).

 

στον browser του κινητού φαίνεται κανονικά...

στην "συλλογή" την δείχνει έτσι...

 

 

ναι αυτο ειπα και εγω πριν. η συλλογη ειναι στα 16bits και τα δειχνει σκατα

 

βασικα οχι ακριβως. στον browser εχει dithering στην gallery δεν εχει. η οθονη δινει 18bits και η εικονα που εδωσα ειναι 24. κανε ζοομ στην εικονα και θα δεις οτι κανει dithering στις μπαντες των χρωματων για να δινει την αισθηση του ενιαιου

 

 

edit o browser του κινητου δεν κανει dithering. κατεβασε τον οπερα και δες διαφορα

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι αν θα φτιαχτει ποτε αυτο. εμενα με χαλαει κυριως στα βιντεο, μιας και βλεπω πολυ youtube και πηρα καινουρια sd για να βλεπω πραγματα στο στρατο

 

ΥΓ στον οπερα οντως τα πραγματα φαινονται μια χαρα

 

Sent from my LG-P500

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Απ οσο γνωρίζω το dithering δεν είναι μόνο θέμα software αλλά και hardware δηλαδή το πάνελ της οθόνης.

 

οχι δεν εχει σχεση η οθονη. το dithering γινεται μεσω αλγοριθμου.

 

το προβλημα εδω ειναι οτι εβγαλαν το dithering ωστε να κινητα με 24 και 32 bit οθονες να μην χανουν απο χρωματα εξαιτιας του dithering την default συμπεριφορα δηλαδη.

 

στο δικο μας κινητο που ειναι 18bit επρεπε να αλλαξουν την default συμπεριφορα και να επαναφερουν το dithering. το κινητο μας δηλαδη βγηκε εκτος των specifications της 2.3

 

Early Android devices had limited memory and computing power and to optimize the system we chose to draw opaque applications, by default, on 16 bits surfaces. The encoding format we use for 16 bits opaque pixels is called RGB_565: red and blue components have 5 bits of precision, and green has 6 bits of precision

 

Of course, because of its very nature, dithering is not perfect. A much better solution is simply to render 32 bits bitmaps on 32 bits surfaces, which Android 2.3 now does by default

 

http://www.curious-creature.org/2010/12/08/bitmap-quality-banding-and-dithering/

 

 

No dithering is generally faster, but higher precision colors are just truncated down

 

http://developer.android.com/reference/android/graphics/Paint.html#setDither%28boolean%29

 

Το θεμα ειναι αν θα φτιαχτει ποτε αυτο. εμενα με χαλαει κυριως στα βιντεο, μιας και βλεπω πολυ youtube και πηρα καινουρια sd για να βλεπω πραγματα στο στρατο

 

δε νομιζω....ετσι φτιαχτηκε το gingerbread απο τη μανα του. αν υπαρχει επιλογη να ενεργοποιησεις το dithering καπου μεσα στο συστμα θα σε γελασω

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εάν το πάνελ της οθόνης του P500 υποστήριζε 16εκατομμύρια χρώματα θα είχε την ίδια συμπεριφορά στο dithering με τώρα...;

Επίσης εάν χαμηλώσετε το brightness δεν είναι τόσο μεγάλο το κακό αν και αυτή δεν είναι λύση για μερικούς και λογικό...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εάν το πάνελ της οθόνης του P500 υποστήριζε 16εκατομμύρια χρώματα θα είχε την ίδια συμπεριφορά στο dithering με τώρα...;

 

απλα δεν υπαρχει dithering. εαν ηταν 24 bits δε θα εβλεπες το banding.

 

ειναι αντιστοιχο με τα wp7 που εκραζαν οι αλλοι για το banding επειδη το nodo βγαζει 16bits χωρις dithering και η HTC εβαλε στα κινητα της, trophy, HD7 24bit panels. βεβαια με το mango θα γινουν ολα 32bits και θα φτιαξει το θεμα. προς το παρον οι κατοχοι των wp7 ενεργοποιησαν το dithering μεσω προγραμματος και ετσι ελυσαν το προβλημα τους.

 

αν υπαρχει κατι αντιστοιχο και για εδω θα λυσει το προβλημα. απλα δε γνωριζω κατι

 

 

Human eyes are more sensitive to green light. Discontinuities in the green gradient are easier to see than the reds, and the blues are almost impossible to see.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/High_color

 

 

εγω σε κοκκινο και γκρι το παρατηρησα και σε πρασινο. μπλε δε δοκιμασα. βεβαια για να φανει καλυτερα πρεπει να κανεις zoom

 

απο τα κινητα που εχουν παρει την 2.3.3 official μονο εμεις ειμαστε με 18bit panel σωστα?

 

καποιος που να εχει περασει custom 2.3 στο blade να μας πει αν βλεπει το banding υπαρχει?

 

Το θεμα ειναι αν θα φτιαχτει ποτε αυτο. εμενα με χαλαει κυριως στα βιντεο, μιας και βλεπω πολυ youtube και πηρα καινουρια sd για να βλεπω πραγματα στο στρατο

 

το ειδα και εγω αυτο. φαινονται αθλια τα βιντεο χωρις dithering δεν βλεπονται.

 

η μοναδικη σου επιλογη ειναι να βρεις εφαρμογη του youtube που να παιζει το dithering. το ιδιο ισχυει και για το gallery για τις φωτος

 

****το και σε ξεχωριστα βιντεο το κανει απο το video player. δε γινεται να εχουμε ενα youtube player, ενα video player, ενα browser, μια gallery να μας κανουν dithering. πρεπει καπως να ενεργοποιηθει απο το συστημα το ιδιο.

 

την τρελλα μου μεσα. και ενω ελεγα οτι ολα εφτιαξαν ξαφνικα βρηκαμε οτι τα εκαναν ολα πουτ

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

 

την τρελλα μου μεσα. και ενω ελεγα οτι ολα εφτιαξαν ξαφνικα βρηκαμε οτι τα εκαναν ολα πουτ

 

ετσι ακριβως νιωθω κι εγω , ημουν τοσο χαρουμενος με τη 2.3.3 μεχρι που αρχισα να βλεπω περισσοτερα βιντεο (γιατι στις φωτο δεν εδινα ποτε ιδιαιτερη σημασια αλλωστε )

 

παντως πρεπει να ειμαστε ο "πατος" των συσκευων που εχουμε επισημη 2.3 , ο,τι χειροτερο δηλαδη απο αποψη specs :p

 

το μονο "αναλογο" μοντελο που μπορω να σκεφτω (για να πηγαιναμε στο θρεντ τους να τους ενοχλουσαμε :lol: ) ειναι το wildfire s , αλλα αυτο εχει 16Μ χρωματα απο οτι βλεπω στο gsmarena

 

EDIT

το απλο wildfire εχει 16Μ χρωματα, το s εχει 256Κ σαν κι εμας, αρα μηπως μιλαμε για ακριβως ιδια περιπτωση (ισως και ολοιδια οθονη?)

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

EDIT

το απλο wildfire εχει 16Μ χρωματα, το s εχει 256Κ σαν κι εμας, αρα μηπως μιλαμε για ακριβως ιδια περιπτωση (ισως και ολοιδια οθονη?)

 

οντως αυτο το ειχα ξεχασει. για παμε να ρωτησουμε μια :)

Link to comment
Share on other sites

εσυ πρεπει να το κανεις που κατεχεις και το τεχνικο κομματι (γιατι εγω σημερα ανακαλυψα το dithering)

 

αλλα απο τη στιγμη που δεν ειχαν ποτε 2.2 για να παρατηρησουν τη διαφορα (κι εμεις αλλωστε δε τη πιασαμε με τη μια), θα ειναι δυσκολο να το εξηγησεις , ειδικα αν ειναι η πρωτη τους συσκευη και η τωρινη κατασταση ειναι το μονο πραγμα που εχουν δει

 

ειναι ομως η καλυτερη δυνατη περιπτωση για να συγκρινουμε , εστω και σε καποιο μαγαζι για να δουμε απο πρωτο χερι

 

Επίσης εάν χαμηλώσετε το brightness δεν είναι τόσο μεγάλο το κακό αν και αυτή δεν είναι λύση για μερικούς και λογικό...

γενικα εχω χαμηλη φωτεινοτητα στη συσκευη μου (συνηθως ειμαι στο 25%) , αλλα στα video ακομα και σε απολυτο σκοταδι τη χρειαζεσαι τη φωτεινοτητα σου γιατι σε μια σκοτεινη σκηνη δε θα καταλαβαινεις το χριστο σου

 

αν ειναι για κανα βιντεο στυλ family guy που ειναι κατα κανονα πολυχρωμο και φωτεινο να σου λεγα ναι, αλλα μια σειρα ή ταινια με σκοτεινες σκηνες (κατι διολου ασυνηθιστο ) σημαινει οτι πρεπει να εισαι με πανω απο 50% φωτεινοτητα.

για αυτο στον player μου εχω ρυθμισει μια σταθερη υψηλη φωτεινοτητα ασχετως της ρυθμισης που εχω στο υπολοιπο τηλεφωνο

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε 2.3.5? Ποτε?

 

Sent from my LG-P500

 

2.3.5

 

Brought improved network performance for the Nexus S 4G, among other fixes and improvements.

 

 

εσυ πρεπει να το κανεις που κατεχεις και το τεχνικο κομματι (γιατι εγω σημερα ανακαλυψα το dithering)

 

αλλα απο τη στιγμη που δεν ειχαν ποτε 2.2 για να παρατηρησουν τη διαφορα (κι εμεις αλλωστε δε τη πιασαμε με τη μια), θα ειναι δυσκολο να το εξηγησεις , ειδικα αν ειναι η πρωτη τους συσκευη και η τωρινη κατασταση ειναι το μονο πραγμα που εχουν δει

 

ειναι ομως η καλυτερη δυνατη περιπτωση για να συγκρινουμε , εστω και σε καποιο μαγαζι για να δουμε απο πρωτο χερι

 

 

ναι πρεπει να παω σε ενα καταστημα και να κανω συγκριση στην ιδια εικονα που θα παιξεις και στο optimus one

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

απλα μου κανει εντυπωση οτι βγηκε 2.3.5 μιας και 2.3.4 αν δε κανω λαθος δεν εχουν παρει αλλα κινητα εκτος των νεξους

 

βεβαια καλα ειναι ολα αυτα για τους υπολοιπους , το θεμα ειναι να παρουμε κι εμεις καποια στιγμη κι αλλη αναβαθμιση (τουλαχιστον σε 2.3 γιατι το ice cream sandwich δεν ξερουμε αν θα μπορουμε να το σηκωσουμε) και να μην ηταν αυτη η τελευταια φορα που ασχοληθηκε μαζι μας η lg

 

εγω συνεχιζω να θελω κλησεις voip με το talk , γιατι καλο και το skype (ειδικα τωρα που δουλευει οπως πρεπει και στο p500) ή το viber , αλλα οπως και να το κανουμε ειναι επιπλεον εφαρμογες που τρεχουν στο παρασκηνιο και τρωνε μπαταρια πρωτιστως (ram και χωρο στη μνημη δευτερευοντως), ενω θα μπορουσαμε να εχουμε την ιδια ακριβως υπηρεσια απο μια εφαρμογη που ετσι κι αλλιως τρεχει μονιμα απο το λειτουργικο

 

τωρα που το skype δουλευει καλα παντως (γιατι με τη μονιμη ανοικτη ακροαση περα απο το οτι δε μπορουσες να το χρησιμοποιησεις σαν τηλεφωνο, ο ηχος προς τους υπολοιπους δεν ηταν και οτι καλυτερο ειδικα αν δυναμωνες πολυ το ακουστικο) , αποφασισα να το χρησιμοποιω αβερτα και το εχω μονιμα ανοικτο (χωρις να κανω sign out ) για να παρατηρησω τι αλλαζει στο θεμα της καταναλωσης

 

αυτο που μεχρι τωρα εχω παρατηρησει ειναι οτι εκτος wifi δεν εχεις παραπανω καταναλωση , στο wifi ομως ομως μου φαινεται οτι ανεβηκε αισθητα , αλλα οχι σε ανησυχητικα επιπεδα

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αξίζει τον κόπο να κάνει κανείς αναβάθμιση σε 2.3.5 ή θα έχει προβλήματα ? Και μια ακόμα ερώτηση? Η εσωτερική μνήμη του κινητού μου δείχνει να έχει γεμίσει (έχουν απομείνει μόνο 20 mb ελεύθερος χώρος). Τι μπορώ να κάνω για να απελευθερώσω τον χώρο??? Να σταματήσω τις ενημερώσεις των προγραμμάτων? Εν τω μεταξύ όλες τις εφαρμογές τις αποθηκεύω στη κάρτα.

 

Ένα ακόμα πρόβλημα είναι ότι δυσκολεύομαι να περάσω φωτογραφίες και άλλα από το κινητό στον υπλογιστή, ανοιγω το πρόγραμμα για να κάνει συγχρονισμό και τελικά δεν περνάει τίποτα...τι να φταίει?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το ψάχνετε πολυ το θέμα με το τηλεφωνακι μας.

Είναι μια χαρά για την κατηγορία του. Πολυ καλύτερο απ όσα βρίσκονται στο ίδιο επίπεδο.

Χθες εστησα ένα Galaxy mini S5570. Πολυ κατώτερο σε όλους τους τομείς. Τουλάχιστον το one έχει πρόβλημα μόνο στα touch του browser. Στο Samsung έχεις παντού κατώτερη αίσθηση.

Πολυ κατώτερο σε οθόνη, φωτογραφίες, ταχύτητα, ram κλπ.

 

Το LG Optimus one είναι μια συσκευη που ακόμα και σε official κατάσταση μπορείς να κανεις τέλεια τα βασικά για κάθε smartphone: mail, ενημέρωση, browsing, social net,Skype, viber, κλπ. Υστερεί σε φωτο βίντεο και παιχνίδια λόγο φτωχού hardware.

Αν τα έκανε κι αυτα τέλεια, θα κόστιζε 400€.

 

Οπότε αρκεσθειτε σ αυτα που κάνει τέλεια για τα λεφτά του. Δεν υπάρχει άλλη συσκευη με 160€ που να κάνει τόσο καλα όσα προανέφερα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
απλα μου κανει εντυπωση οτι βγηκε 2.3.5 μιας και 2.3.4 αν δε κανω λαθος δεν εχουν παρει αλλα κινητα εκτος των νεξους

 

Έχουν πάρει και παίρνουν και άλλα τηλέφωνα την 2.3.4.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το ψάχνετε πολυ το θέμα με το τηλεφωνακι μας.

Είναι μια χαρά για την κατηγορία του. Πολυ καλύτερο απ όσα βρίσκονται στο ίδιο επίπεδο.

Χθες εστησα ένα Galaxy mini S5570. Πολυ κατώτερο σε όλους τους τομείς. Τουλάχιστον το one έχει πρόβλημα μόνο στα touch του browser. Στο Samsung έχεις παντού κατώτερη αίσθηση.

Πολυ κατώτερο σε οθόνη, φωτογραφίες, ταχύτητα, ram κλπ.

 

Το LG Optimus one είναι μια συσκευη που ακόμα και σε official κατάσταση μπορείς να κανεις τέλεια τα βασικά για κάθε smartphone: mail, ενημέρωση, browsing, social net,Skype, viber, κλπ. Υστερεί σε φωτο βίντεο και παιχνίδια λόγο φτωχού hardware.

Αν τα έκανε κι αυτα τέλεια, θα κόστιζε 400€.

 

Οπότε αρκεσθειτε σ αυτα που κάνει τέλεια για τα λεφτά του. Δεν υπάρχει άλλη συσκευη με 160€ που να κάνει τόσο καλα όσα προανέφερα.

θυμαμαι οτι παλιοτερα εβρισκες πιο αργο τον οπερα απο το στοκ , ομως επιμενω οτι ειναι πιο γρηγορος και κυριως το touch, το zoom (ασε το pinch zoom, το οποιο και αυτο προς εκπληξη μου δουλευει αρκετα καλα στο συγκεκριμενο προγραμμα ) και το σκρολλαρισμα δουλευουν φοβερα για τα δεδομενα της συσκευης , θα επεμενα να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια , εγω μετα απο μηνες δε βρισκω κατι καλυτερο για τη συγκεκριμενη συσκευη

(οχι οπερα μινι ομως που αργει να φορτωσει σελιδες επειδη τις συμπιεζει , το κανονικο)

 

ειδικα σε βαρια site η διαφορα ειναι δραματικη

 

κατα τα αλλα θα συμφωνησω μαζι σου, η συσκευη για τα λεφτα της ειναι πολυ τιμια, ομως δε ζηταμε να φτιαχνει και καφε (τα παιχνιδια εμενα δε με απασχολουν καθολου σε φορητες συσκευες , εχω pc για αυτο ) , αλλα καποια απλα πραγματα που θα μπορουσαν να δουλευουν καλυτερα να δουλεψουν τελοσπαντων..

 

με εξαιρεση τα βιντεο παντως (που δυστυχως ειναι θεμα λειτουργικου ), εγω ειμαι αρκετα ευχαριστημενος με το τηλεφωνο και το 2.3.3

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Είμαι κάτοχος του Optimus one εδώ και ενάμιση μήνα και σχεδόν από τη δεύτερη βδομάδα που το έχω άρχισε να βάζει σκόνη κάτω απ΄την οθόνη στο κάτω αριστερά μέρος. Τηλεφώνησα στην αντιπροσωπία της Lg για να το πάω για καθαρισμό και ο υπεύθυνος που μίλησα μου είπε ότι η σκόνη δεν καλύπτεται από την εγγύηση επειδή μπορεί να το προκάλεσα μόνος μου και ότι πρέπει να πληρώσω αν το πάω στο σέρβις.

Θα ήθελα να ήξερα οι υπόλοιποι που αντιμετώπισαν το ίδιο πρόβλημα - που απ' ότι διαβάζω είναι αρκετοί - την ίδια αντιμετώπιση είχαν; Χρειάστηκε να πληρώσουν για το καθαρίσουν απ' τη σκόνη;

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση άπαιχτο το κινητάκι. Έβγαλα sim αλλά και την sd όπως έλεγε στο site της LG. 0 κολλήματα, καλύτερο στα παιχνίδια, πιο γρήγορο γενικα, καλύτερη διαχείρηση μπαταρίας. Την προτείνω ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια εκανα πριν λιγο αναβαθμιση σε Android 2.3

αλλα μου εβγαλε ενα προβλημα... οταν ανοιγω το Internet και παω ρυθμισεις αν αλλαξω κατι(π.χ μεγεθος κειμενου,ζουμ) μου λεει

Υπηρξε μη αναμενομενη διακοπη της εφαρμογης Internet (διαδικασια com.android.browser).

Προσπαθηστε ξανα.

 

Και δεν σε αφηνει να ξαναμπεις internet αν δεν κανεις εκαθαριση ολα τα δεδομενα του internet στις εφαρμογες.

 

Αυτο δεν μου ειχε συμβει πριν στην εκδοση 2.2 ξερει κανεις αν φτιαχνεται;

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια πηγα να κανω την αναβαθμιση για 2.3 κ δεν μου την κανει λεει ι διαδικασια αναβαθμισεις λογισμικου δεν υποστιριζετε για το συγκεκριμενο μοντελο μηπως μπορει καποιος να βοηθησει παρακαλω?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...