Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

- Νεο update του Kies ... 1.5.3. xxxxx81 .... μολις αναβαθμιστηκα :) ...

 

Ναι, έχει βγει εδώ και 2 μέρες... και τί κατάλαβες; :D

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@me00016 Μ'έσωσες!!!! Τέλειο. Και για τυχόν άλλους γκαβούς σαν εμένα η επιλογή για αλλαγή σε yahoo! Asia βρισκεται στο my account!

Παρακαλώ, είχα σκάσει να βρω τον τρόπο να έχω προώθηση του yahoo! σε άλλο λογαριασμό από την εποχή του my yahoo! για windows mobile 6, γιατί και εκεί η εφαρμογή ήταν άθλια...

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έχω μια ερώτηση με διπλή πρόεκταση...

1η) Στο ιντερνετ, στο mail μου, εχει ενα attachment. Παταω να το κατεβασει. Και το κατεβαζει. Που; Έχει επιλογή για να το σωσει στο τηλεφωνο ή στη καρτα μνημης και μετα φαίνεται πως έχει κατεβει σωστα, αλλα το θεμα ειναι που υπάρχει για να το ανοιξω; Δεν το βρίσκω με τίποτα!!!

2η) Στο Handsend SMS. Μπορώ να δημιουργήσω φακέλους; Ώστε να "αρχειοθετώ" τα διάφορα ΣΜΣ μου, αναλογα με τον αποστολέα ή όπως θελω εγω τελος παντων και να μην ειναι χυμα στα "εισερχομενα";

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

 

Έχω μια ερώτηση με διπλή πρόεκταση...

1η) Στο ιντερνετ, στο mail μου, εχει ενα attachment. Παταω να το κατεβασει. Και το κατεβαζει. Που; Έχει επιλογή για να το σωσει στο τηλεφωνο ή στη καρτα μνημης και μετα φαίνεται πως έχει κατεβει σωστα, αλλα το θεμα ειναι που υπάρχει για να το ανοιξω; Δεν το βρίσκω με τίποτα!!!

2η) Στο Handsend SMS. Μπορώ να δημιουργήσω φακέλους; Ώστε να "αρχειοθετώ" τα διάφορα ΣΜΣ μου, αναλογα με τον αποστολέα ή όπως θελω εγω τελος παντων και να μην ειναι χυμα στα "εισερχομενα";

 

1) Eίναι λογικά στο φάκελο 'download' (/sdcard/download/ ή /sdcard/sd/download)

2) Μα το κάνει μόνο του το handcent αυτό...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

1) Eίναι λογικά στο φάκελο 'download' (/sdcard/download/ ή /sdcard/sd/download)

2) Μα το κάνει μόνο του το handcent αυτό...

 

Το πρώτο ΔΕΝ το βρίσκω :( Η κάρτα μαλιστα ΔΕΝ έχει καν την επιλογή-φακελο Download. Στον φακελο scard/download επίσης ΔΕΝ εμφανίζεται τίποτα.

 

Στο Handcent εμένα τετοια επιλογή δεν έχει :( Τι κάνω μπορεί να κανω λαθος; Οταν ανοιγω το Handcent το κουμπι αριστερα μου πεταει τις εξεις επιλογες:

Αναζητηση, Σημανση όλων ως αναγνωσμενα, κατασταση δεσμης (αυτό τι ειναι παρεπιπτοντως), ρυθμισεις, αναφορες παραδοσης και Περισσοτερα. Στπ "περισσοτερα" εχει: "Μηνυματα που δεν εχουν παραδοθει" και "Σχετικά"

Εκδοση: Handcent SMS 3.3.2

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι το κινητο μου λεει τα παρακατω μπορει καποιος να μου πει αν ειναι ελληνικο η οχι απο αυτα?

 

εκδοση firmware 2.1-update1

εκδοση βασικου φασματος I9000XXJG6

εκδοση kernel 2.6.29 root@SE-S602#2

αριθμος κατασκευης ECLAIR.XWJM1

 

και κατι αλλο πως μπορω να βαλω το πληκτρολογιο απο το desire στο galaxy ??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να συνδέσω το Galaxy S με τον MAC υπολογιστή αλλά δεν το αναγνωρίζει το κινητό με τίποτα.

 

Έχω βάλει κάνει τα εξής: Ρυθμίσεις --> Πληροφορίες σχετικά με το τηλέφωνο --> Ρυθμίσεις USB --> κι έχω επιλέξει Συσκευή αποθήκευσης.

 

Όταν όμως συνδέω το τηλέφωνο στις Ειδοποιήσεις λαμβάνω το εξής μύνημα: "Έχετε συνδέσει το τηλέφωνο στον υπολογιστή μέσω USB. Επιλέξτε "Ρύθμιση στοιχείων", αν θέλετε να αντιγράψετε αρχεία μεταξύ του υπολογιστή και της κάρτας SD του τηλεφώνου."

 

Έπειτα πατάω το κουμπί "Ρύθμιση στοιχείων" και γίνεται αυτόματα "Απενεργοποίηση αποθήκευσης USB" και δεν μπορεί ο MAC μου να αναγωνρίσει με τίποτα την κάρτα SD.

 

Γνωρίζετε κάποια λύση σε αυτό το θέμα;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα σε χαιρετώ, και με αφορμή την αξιόλογη γνώμη σου, σχολιάζω κι εγώ 2-3 πράγματα απο την εμπειρία μου μιας και παρακολουθώ το θέμα τόσες ημέρες με ενδιαφέρον.

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά.

.................................................

H samsung πάλι μ αυτό το kies είναι σαν να εκδικιται όσους δεν έχουν υπομονή να ασχοληθούν μαζί του.

Χρειάζεται ένα σοβαρότερο προγραμμα ειδικά φτιαγμένο για τις ανάγκες των android συσκευών.

 

Συμφωνώ απολύτως, είναι πολύ δύσχρηστο και βαρύ. Δεν περίμενα τέτοια αστοχία στην λειτουργία τέτοιου λογισμικού...

 

Να είστε σίγουροι ότι μόλις πάρω στα χέρια μου το iPhone θα κάνω ένα πραγματικό συγκριτικό γιατί ειλικρινά τα περισσότερα που διαβάζουμε, αν και προέρχονται από έμπειρα άτομα, αφήνονται στον βωμό της διαφήμισης και κρίνουν υπέρ αυτού που κάνει καταχωρήσεις στο site τους.

 

Το αναμένω με ενδιαφέρον!

 

@@Κωστή το gsmarena έχει ένα πραγματικά καλό συγκριτικό αλλά σε δυο τρία πράγματα όταν το πρώτοδιαβασα μου φαίνονταν ότι μιλαγε για άλλο τηλέφωνο.

Είμαι σε θέση να γνωρίζω ότι έχουν ιδιαίτερη προτίμηση στα samsung;)

 

Σε κάποια έχουν δίκιο και σε αλλά είναι υπερβολικοί.

Για παράδειγμα στο browsing κανείς δεν μπορεί να αμφισβητήσει την ταχύτητα του samsung. To ίδιο και η ευκρινια της οθόνης κάτω από τον ήλιο η από πλάγια θέαση.

Ακόμα και σε ζωντάνια χρωμάτων για τα γούστα μου το galaxy είναι καλύτερο.

Καθημερινά τραβω πολλές φωτό με το galaxy για την δουλειά μου.

Στην οθόνη του φαίνονται τα χρώματα όπως θα ήθελα να είναι. Αντιθετα στο iPad η ίδια φωτογραφία δείχνει τα χρώματα όπως είναι στην πραγματικότητα.

Αλλά στο θέμα φωτογραφία το παραεκαναν.

Είχαν θυμάμαι τραβηξει ένα κτήριο και από κεκτημένη ταχύτητα διάβασα το αποτέλεσμα που έβγαζε την φωτογραφία του galaxy καλύτερη και συμφώνησα αλλά εγώ έβλεπα αυτή του iPhone :D νομίζοντας ότι είναι του samsung. Εγώ στην καλύτερη περίπτωση θα τις εβγαζα το ίδιο Καλές.

Το ίδιο και στην λειψη των HD videos. Όσα έχω δει στο YouTube δεν με πείθουν. Το iPhone σ αυτόν τον τομέα είναι ένα κλικ μπροστά κυριως στην ποιοτητα ηχου, αλλά όχι κάτι που να αποτελεί κριτιριο επιλογής συσκευής.

Με λίγα λόγια αν έκανα αυτό το συγκριτικό εγώ, όχι τώρα που το πουλησα, αλλά όταν το είχα πάρει, δεν θα έβαζα τόσο υψηλή βαθμολογία σε μερικά πράγματα.

 

Δεν ήξερα τις προτιμήσεις τους, απλά το θεωρώ αξιόπιστο site... Πολλά μπορεί να παίζονται όμως...

Κι εγώ θεώρησα προς στιγμήν οτι θα βγάλουν καλύτερες τις φωτο του μήλου και με ξάφνιασε η τελική βαθμολογία..

Τα βίντεο που τράβηξα με το Galaxy θεωρώ οτι είναι καλύτερα απο αυτά που τράβηξα με το 4, όχι μόνο απο ευκρίνεια και τα "σπασίματα" στο παίξιμο, αλλά και απο πλευράς ήχου. Θεωρώ τι το SGS υπερέχει λίγο στο θέμα βίντεο.

 

Το επομενο galaxy θέλει 2-3 πραγματάκια για να γίνει η top συσκευή.

Κατα την γνώμη μου αυτά είναι: περισσότερη ram, φλας εάν είναι δυνατόν ξένον, και ένα πίσω καπάκι με υλικό σαν αυτό που έχει το samsung D 880 της γυναίκας μου. Τρία χρόνια και δεν έχει μια γρατζουνια παρά της δεκάδες τούμπες που έχει φάει.

...............................................

 

Το φλας δεν το συζητάω, είναι μια καθαρότατη έλλειψη του Galaxy και παραμένει η μεγάλη μου απορία πως το κατασκεύασαν έτσι. Για το πίσω καπάκι συμφωνώ επίσης χαράζεται εύκολα, όπως (ίσως όχι τόσο εύκολα) ναι, χαράζεται και η οθόνη αν δεν προσέξεις.

 

BTW, έβαλε κανείς την JM9; εντυπώσεις;

Edited by keras
HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Το titanium στην καινούρια του έκδοση έχει την δυνατότητα να τρέχεις το χρονοδιάγραμμα όποτε θες και επιπλέον μέσω συγχρονισμού μπορείς να περάσεις όλο το backup στο dropbox!

Edit

.....

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

BTW, έβαλε κανείς την JM9; εντυπώσεις;

 

Κυκλοφορησε τετοια εκδοση eclair? Στο samfirmwares δεν βλεπω κατι.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις.

 

1.πως κανω φουλ backup αλλα pcsuite nokia? και οταν λεμε ολα λεμε ολα να ειναι οπως πριν.

2.τα sms μπωρο να τα αποθυκευσω στην καρταα sd και οχι στο τηλ?

3.το αρχικο wallpaper που ειναι?δεν το βρηκα και αν το αλλαξω και δεν μου αρεσει τι καν?

 

3 ηταν τελικα

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις.

 

1.πως κανω φουλ backup αλλα pcsuite nokia? και οταν λεμε ολα λεμε ολα να ειναι οπως πριν.

2.τα sms μπωρο να τα αποθυκευσω στην καρταα sd και οχι στο τηλ?

3.το αρχικο wallpaper που ειναι?δεν το βρηκα και αν το αλλαξω και δεν μου αρεσει τι καν?

 

3 ηταν τελικα

ευχαριστω

 

1. Με το προγραμα Rom Manager. Αλλα προυποθετει root. Αν δεν εχεις root η απαντηση ειναι πως δεν κανεις.

3. Αν πατησεις το αριστερο κουμπι σου βγαζει την επιλογη για wallpapers. Πατωντας την σου βγαζει ενα pop up. Μια απο αυτες τις επιλογες το περιεχει (δεν θυμαμαι πια γιατι εχω αφαιρεσει το stock προγραμμα).

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι το κινητο μου λεει τα παρακατω μπορει καποιος να μου πει αν ειναι ελληνικο η οχι απο αυτα?

 

εκδοση firmware 2.1-update1

εκδοση βασικου φασματος I9000XXJG6

εκδοση kernel 2.6.29 root@SE-S602#2

αριθμος κατασκευης ECLAIR.XWJM1

 

και κατι αλλο πως μπορω να βαλω το πληκτρολογιο απο το desire στο galaxy ??

 

κανεις ?????

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να συνδέσω το Galaxy S με τον MAC υπολογιστή αλλά δεν το αναγνωρίζει το κινητό με τίποτα.

 

Έχω βάλει κάνει τα εξής: Ρυθμίσεις --> Πληροφορίες σχετικά με το τηλέφωνο --> Ρυθμίσεις USB --> κι έχω επιλέξει Συσκευή αποθήκευσης.

 

Όταν όμως συνδέω το τηλέφωνο στις Ειδοποιήσεις λαμβάνω το εξής μύνημα: "Έχετε συνδέσει το τηλέφωνο στον υπολογιστή μέσω USB. Επιλέξτε "Ρύθμιση στοιχείων", αν θέλετε να αντιγράψετε αρχεία μεταξύ του υπολογιστή και της κάρτας SD του τηλεφώνου."

 

Έπειτα πατάω το κουμπί "Ρύθμιση στοιχείων" και γίνεται αυτόματα "Απενεργοποίηση αποθήκευσης USB" και δεν μπορεί ο MAC μου να αναγωνρίσει με τίποτα την κάρτα SD.

 

Γνωρίζετε κάποια λύση σε αυτό το θέμα;

Δυστυχώς ατύχησες, σε mac δεν υπάρχει επίσημη υποστήριξη για κανένα mobile OS πλην του iphone OS, ούτε για symbian, ούτε για windows mobile, ούτε για android !

Επιβεβαιωμένο γιατί έχω mac και έχω δοκιμάσει και όλα τα ανωτέρο λειτουργικά ...

Δεν είναι θέμα της συγκεκριμένης συσκευής ούτε καν κάποιας περίεργης επιλογής της Apple, απλά οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν επιλέξει να αγνοούν το OS X των mac.

Edited by dbekia
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ να συνδέσω το Galaxy S με τον MAC υπολογιστή αλλά δεν το αναγνωρίζει το κινητό με τίποτα.

 

Έχω βάλει κάνει τα εξής: Ρυθμίσεις --> Πληροφορίες σχετικά με το τηλέφωνο --> Ρυθμίσεις USB --> κι έχω επιλέξει Συσκευή αποθήκευσης.

 

Όταν όμως συνδέω το τηλέφωνο στις Ειδοποιήσεις λαμβάνω το εξής μύνημα: "Έχετε συνδέσει το τηλέφωνο στον υπολογιστή μέσω USB. Επιλέξτε "Ρύθμιση στοιχείων", αν θέλετε να αντιγράψετε αρχεία μεταξύ του υπολογιστή και της κάρτας SD του τηλεφώνου."

 

Έπειτα πατάω το κουμπί "Ρύθμιση στοιχείων" και γίνεται αυτόματα "Απενεργοποίηση αποθήκευσης USB" και δεν μπορεί ο MAC μου να αναγωνρίσει με τίποτα την κάρτα SD.

 

Γνωρίζετε κάποια λύση σε αυτό το θέμα;

 

Περίεργο μου φαίνεται εμένα το MacBook μου το έβλεπε με την μια.

Για googlαρισε το Salling Media που είναι για συχρονισμο με iTunes μήπως βοηθήσει.

 

Στις αρχές μου έκανε κάτι νούμερα αλλά μόλις εβγαζα και να έβαζα την USB το έβλεπε.

 

Επίσης δοκίμασε κάτι άλλο. Μόλις σου βγάλει τον πίνακα για να επιλεξεις σύνδεση συσκευής αποθήκευσης, πατά το δεξί πληκτρο επαναφοράς και πήγαινε από την notification bar να επιλεξεις ρύθμιση στοιχιων.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ΔΕΝ το βρίσκω :( Η κάρτα μαλιστα ΔΕΝ έχει καν την επιλογή-φακελο Download. Στον φακελο scard/download επίσης ΔΕΝ εμφανίζεται τίποτα.

 

Στο Handcent εμένα τετοια επιλογή δεν έχει :( Τι κάνω μπορεί να κανω λαθος; Οταν ανοιγω το Handcent το κουμπι αριστερα μου πεταει τις εξεις επιλογες:

Αναζητηση, Σημανση όλων ως αναγνωσμενα, κατασταση δεσμης (αυτό τι ειναι παρεπιπτοντως), ρυθμισεις, αναφορες παραδοσης και Περισσοτερα. Στπ "περισσοτερα" εχει: "Μηνυματα που δεν εχουν παραδοθει" και "Σχετικά"

Εκδοση: Handcent SMS 3.3.2

 

Γιατί δεν βάζεις ένα file manager όπως το Astro και να κάνεις μια αναζήτηση του αρχείου που κατέβασες, θα είναι πιο έυκολο να βρεθεί.

Όσο για το handcent, ίσως δεν κατάλαβα τί θες να κάνεις, αλλά τα μηνύματα μπαίνουν αυτόματα κάτω από το όνομα του παραλήπτη. Δεν το έχω δουλέψει πολύ γιατί δεν το έχω στο galaxy είμαι ικανοποιημένος με τη μαμίσια εφαρμογή.

 

καλησπερα και παλι το κινητο μου λεει τα παρακατω μπορει καποιος να μου πει αν ειναι ελληνικο η οχι απο αυτα?

 

εκδοση firmware 2.1-update1

εκδοση βασικου φασματος I9000XXJG6

εκδοση kernel 2.6.29 root@SE-S602#2

αριθμος κατασκευης ECLAIR.XWJM1

 

και κατι αλλο πως μπορω να βαλω το πληκτρολογιο απο το desire στο galaxy ??

 

Έχει Ελληνικά το XWJM1. Τί ακριβώς ρωτάς; Δεν ξέρεις από πού το πήρες; Όσο για το πληκτρολόγιο, διάβασε στα FAQ...

 

Κυκλοφορησε τετοια εκδοση eclair? Στο samfirmwares δεν βλεπω κατι.

 

Ναι, ο vipercubic σήμερα το πρωί έδωσε το link στο xda, διάβασε λίγες σελίδες πίσω.

 

Δυστυχώς ατύχησες, σε mac δεν υπάρχει επίσημη υποστήριξη για κανένα mobile OS πλην του iphone OS, ούτε για symbian, ούτε για windows mobile, ούτε για android !

Επιβεβαιωμένο γιατί έχω mac και έχω δοκιμάσει και όλα τα ανωτέρο λειτουργικά ...

Δεν είναι θέμα της συγκεκριμένης συσκευής ούτε καν κάποιας περίεργης επιλογής της Apple, απλά οι υπόλοιποι κατασκευαστές έχουν επιλέξει να αγνοούν το OS X των mac.

 

Κάνεις λάθος... δεν υπάρχει το Kies για Mac ok, αλλά φυσικά μπορείς να συνδέσεις το κινητό για να το δει ο Finder.... σε mass storage mode.

 

Παιδιά προσπαθώ να συνδέσω το Galaxy S με τον MAC υπολογιστή αλλά δεν το αναγνωρίζει το κινητό με τίποτα.

 

Έχω βάλει κάνει τα εξής: Ρυθμίσεις --> Πληροφορίες σχετικά με το τηλέφωνο --> Ρυθμίσεις USB --> κι έχω επιλέξει Συσκευή αποθήκευσης.

 

Όταν όμως συνδέω το τηλέφωνο στις Ειδοποιήσεις λαμβάνω το εξής μύνημα: "Έχετε συνδέσει το τηλέφωνο στον υπολογιστή μέσω USB. Επιλέξτε "Ρύθμιση στοιχείων", αν θέλετε να αντιγράψετε αρχεία μεταξύ του υπολογιστή και της κάρτας SD του τηλεφώνου."

 

Έπειτα πατάω το κουμπί "Ρύθμιση στοιχείων" και γίνεται αυτόματα "Απενεργοποίηση αποθήκευσης USB" και δεν μπορεί ο MAC μου να αναγωνρίσει με τίποτα την κάρτα SD.

 

Γνωρίζετε κάποια λύση σε αυτό το θέμα;

 

Πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις το Ανίχνευση λαθών USB από το Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Ανάπτυξη, και όταν το συνδέσεις και διαλέξεις το Συσκευή αποθήκευσης, μετά πρέπει να το κάνεις mount. (κατεβάζοντας το notification bar)

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει βγει εδώ και 2 μέρες... και τί κατάλαβες; :D

 

- Σαν να ανοίγει πιο γρήγορα τώρα . ... πρώτα αργούσε :lol:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Hehe... ok... και; :)

 

- Κάτσε ρε Alex. ... μας τα δίνουν λίγα λίγα ... για να μην βαριωμαστε. ... τι θέλεις; ... να μας τα δώσουν όλα με τη μια; ... μετά τι θα 'χουμε να λέμε; ... άσε σου λέω, ξέρουν τι κάνουν :wacko:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Κάτσε ρε Alex. ... μας τα δίνουν λίγα λίγα ... για να μην βαριωμαστε. ... τι θέλεις; ... να μας τα δώσουν όλα με τη μια; ... μετά τι θα 'χουμε να λέμε; ... άσε σου λέω, ξέρουν τι κάνουν :wacko:

 

Nαι ρε γμτ είμαι αχάριστος :) Αφού έχει ωραίο πορτοκαλί εικονίδιο θα έπρεπε να είμαι ευχαριστημένος :) Σορρυυυυ

- Alex
Link to comment
Share on other sites

- ... μας τα δίνουν λίγα λίγα ... για να μην βαριωμαστε. ... τι θέλεις; ... να μας τα δώσουν όλα με τη μια; ... μετά τι θα 'χουμε να λέμε; ... άσε σου λέω, ξέρουν τι κάνουν :wacko:

 

Πόση ώρα σου έκανε αυτή τη φορά για να ολοκληρώσει :O το update;

Συγκεκριμένα, μετά το κατέβασμα των νέων αρχείων στο 50% κολλούσε καθόλου στην εξαγωγή των cab;;;

Μού'χει βγάλει την ψυχή από το απόγευμα το μ@λ@kiesμενο!

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Ρε Αlex μιας κι εχεις την μαμισια εφαρμογη στα μηνυματα,τα εισερχομενα -εξερχομενα πως τα βλεπουμε ,γιατι δεν βρισκω τετοια επιλογη .
ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Ρε Αlex μιας κι εχεις την μαμισια εφαρμογη στα μηνυματα,τα εισερχομενα -εξερχομενα πως τα βλεπουμε ,γιατι δεν βρισκω τετοια επιλογη .

 

Πάει με το όνομα.... Όταν κλικάρεις ένα όνομα σου δείχνει όλα τα μηνύματα που αντάλλαξες μ'αυτό το πρόσωπο.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Πάλι έχω θέμα με το μάρκετ...προσπαθώ να κατεβάσω κάτι και μου λέει ανεπιτυχής λήψη...μου το έκανε και τις προάλλες και μετά έφτιαξε...δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει..

 

 

 

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...