Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φαίνεται οτι η Samsung ακούει. Νεα froyo έκδοση 2.2.1

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=865701

 

Επειδή είμαι λίγο άσχετος με αυτά... Αν κατεβάσω το αρχείο, πως κάνω update σε 2.2.1??? Με ποιο πρόγραμα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και μια που τώρα μάλλον είναι η ώρα σας και ασχολείστε όλοι και γράφετε σε ένα thread 300+ σελίδων που δύσκολα να διαβάσει κκανείς προς τα πίσω, μήπως ξέρει κανεις σας καποια εφαρμογή call filter που να δίνει την επιλογή να συνεχίζει να χτυπάει η γραμμή αυτού που παίρνει τηλ και στο κινητό μου να μην εμφανίζεται τιποτα? Όχι να τον κάνει hang up, αυτό το δίνουν όλες, άσχετα που δεν δουλέυουν όλες!!

Ευχαριστώ και ελπίζω αυτή τη φορά να εισακουστώ!!

 

ΥΓ. Κατι σαν το iBlacklist του iphone (εδω και 1.5 χρόνo διαθέσιμο) που δίνει και επιλογή "Ignore"!

Edited by pamarakos
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος που γνωρίζει περισσότερα από εμένα ας απαντήσει παρακαλώ:

Αν πάρω το .apk αρχείο από την rom του Desire, το οποίο έχει να κάνει με το Lock Screen της συσκευής και το περάσω με adb μέσα στο /system/app του Samsung S, πιστεύετε ότι θα δουλέψει;

Απ' ότι είδα, η Samsung δεν έχει βάλει κανένα Lock Screen. Αυτό που υπάρχει είναι του Android system, γιατί σβήνοντας το .apk που ανέφερα από το Desire, ξεκίνησε κι εκείνο έχοντας ίδιο Lock Screen με αυτό του Samsung S.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ισως πάρουμε αυτή τελικά (Μακάρι)!

 

Θα λεγα τώρα τι θα πάρουμε αλλά έχε χάρη που είναι οι μέρες γιορτινές...

Μας γράφει κανονικότατα η Samy αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα :X

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Θα λεγα τώρα τι θα πάρουμε αλλά έχε χάρη που είναι οι μέρες γιορτινές...

Μας γράφει κανονικότατα η Samy αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα :X

 

Κι απο που θα ελθουν τα γυρισματα, απο την HTC με τις μπαταριες των 1200 ma, την ericsson που τωρα εδωσε αναβαθμιση 2.1, την motorola, την lg :p

Δεν υπαρχει φως πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Κι απο που θα ελθουν τα γυρισματα, απο την HTC με τις μπαταριες των 1200 ma, την ericsson που τωρα εδωσε αναβαθμιση 2.1, την motorola, την lg :p

Δεν υπαρχει φως πουθενα

Απλά όταν η htc έβγαζε smartphone και pda η samsung είχε το g500 αν θυμάμαι καλά για καλό κινητό:)

Που θα πάει θα γυρίσει....την Ελλάδα μου μέσα....μια ζωή πίσω......

Link to comment
Share on other sites

Απλά όταν η htc έβγαζε smartphone και pda η samsung είχε το g500 αν θυμάμαι καλά για καλό κινητό:)

 

Θυμαμαι πολυ καλα το artemis με τα κινεζικα που εβγαζε λιγω της καρτας sd και μας ελεγαν να βρουμε εμεις τη λυση, το 3600 που ειχε gps chip αλλα δεν το ενεργοποιουσαν, το cruise που δεν επεζε ραδιοφωνο με τα ακουστικα που μας εδιναν, το diamond με τη μπαταρια των 6 ωρων και αλλα που μου διαφευγουν.

Ασε ολοι το ιδιο ειναι

αλλα ειμαστε off και δεν ενδιαφερουν κανενα αυτα:)

Link to comment
Share on other sites

για μια ακομα φορα δεν μου χτυπησε το ξυπνητηρι τωρα το απογευμα!ειχα κατεβασει την εφαρμογη αυτη που εγραψε το παιδι(alarm clock xtreme),τα εβαλα και τα 2 να χτυπησουν με ενα λεπτο διαφορα,ενω τα δοκιμαζα και δουλευαν κανονικα,τελικα δεν χτυπησαν στην ωρα τους,κανενα!!!

ερχομαι στην δουλεια ηρθε ενα παιδι δουλευει στο γερμανο,του το εκανε και το δικο του (iphone4) και μου ειπε να του το παω να το στειλει στα κεντρικα!:(:(

επ[ισης εχω και αλλο ενα προβλημα,ξαφνικα εκει που ειναι το κινητο στην θηκη του μου ζηταει κωδικο Pin,δεν εχει κλεισει το κινητο απλα ζηταει τον κωδικο!:mad:

μαλλον μετα της γιορτες θα παει ταξιδακι στην μαμα samsung!!

το φρογιο μου ειπε μετα της γιορτες!!

 

Ειναι απλο. Το εχω παθει κι εγω αυτο με το ξυπνητηρι. Ειχα εγκαταστησει σε widget ενα ηλεκτρονικο ρολοι και την ημερομηνια. Παρατηρησα οτι γινοταν ενα ειδος μπερδεματος με το ρολοι που υπαρχει στην μπαρα του κινητου και το ρολοι που ειχα ως widget κατεβασει απο το μαρκετ δεν ακολουθουσε παντα τη σωστη ωρα αλλα κολλουσε μερικες φορες. Αυτο ειχε σαν συνεπεια το ξυπνητηρι να μην χτυπαει στην ωρα του. Οταν απεγκατεστησα το ρολοι αυτο ολα κυλουσαν σουπερ.ξανα. Το ξυπνητηρι κτυπαει παλι σωστα δηλαδη. Εγω απλα δεν αργησα στη δουλεια μου γιατι βαζω παντα και αλλα ξυπνητηρια συμβατικα οχι απο κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά όταν η htc έβγαζε smartphone και pda η samsung είχε το g500 αν θυμάμαι καλά για καλό κινητό:)

Που θα πάει θα γυρίσει....την Ελλάδα μου μέσα....μια ζωή πίσω......

Το οτι δεν εβγαζε η samsung smartphone τοτε ηταν σιγουρα καθαρα επιλογη της, και οχι οτι δεν εχει τεχνογνωσια. Σε σχεση με την htc ειναι κλασεις ανωτερη και σε τεχνολογια και σε τεχνογνωσια. Απλα οταν δε θελει η samsung, δε θελει.
Link to comment
Share on other sites

χθες πηρα στην σαμυ ελλας τηλ.εκτος του οτι τους ειπα οτι ειναι η ενημερωση τους για την πλακα τους ειπα οτι θα επρεπε να ντρεπονται που μια αναβαθμιση την πηρε η βονταφον και ολοι οι αλλοι ειμαστε γραμμενοι.οταν βεβαια τους ειπα οτι εχουν αρχισει να χανουν σημαντικα ποσα απο αγορες εδειξε να τους ποναει...μου ειπαν οτι μεσα στο μηνα θα μας δωσουν την αναβαθμιση και μου ειπε να κανω καθε δυο μηνες ρεσετ.επειδη μαρεσει να αναγνωριζω τα λαθη μου απο την ωρα που εκανα ρεσετ ο γαλαξιας μου εχει φτιαξει.ακομη και το mvideoplayer που ελεγα στον φιλο μας τον τυχερακια οτι κολαει δουλευει σφαιρα.οσο για χρηση facebook και τσατ αστο πεταει!απλα επειδη εχω μια αρνητικη εικονα για το τηλ οφειλω να παραδεχτω οτι σημερα εντυπωσιαστικα...μαλλον κατι μου γονατιζε το κινητο γιατι το ειχα παρει μεταχειρισμενο.τωρα για 2.2 και 2.2.1 οποτε θελουν ας την βγαλουν ειναι ματαιο να χτυπιομαστε αφου δεν καταλαβαινουν ετσι θα καταλαβουν οταν θα χασουν απο τα υπολοιπα προιοντα που δεν θα ψωνισουμε λογω ελλειψης υποστηριξης..
galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

χθες πηρα στην σαμυ ελλας τηλ.εκτος του οτι τους ειπα οτι ειναι η ενημερωση τους για την πλακα τους ειπα οτι θα επρεπε να ντρεπονται που μια αναβαθμιση την πηρε η βονταφον και ολοι οι αλλοι ειμαστε γραμμενοι.οταν βεβαια τους ειπα οτι εχουν αρχισει να χανουν σημαντικα ποσα απο αγορες εδειξε να τους ποναει...μου ειπαν οτι μεσα στο μηνα θα μας δωσουν την αναβαθμιση και μου ειπε να κανω καθε δυο μηνες ρεσετ.επειδη μαρεσει να αναγνωριζω τα λαθη μου απο την ωρα που εκανα ρεσετ ο γαλαξιας μου εχει φτιαξει.ακομη και το mvideoplayer που ελεγα στον φιλο μας τον τυχερακια οτι κολαει δουλευει σφαιρα.οσο για χρηση facebook και τσατ αστο πεταει!απλα επειδη εχω μια αρνητικη εικονα για το τηλ οφειλω να παραδεχτω οτι σημερα εντυπωσιαστικα...μαλλον κατι μου γονατιζε το κινητο γιατι το ειχα παρει μεταχειρισμενο.τωρα για 2.2 και 2.2.1 οποτε θελουν ας την βγαλουν ειναι ματαιο να χτυπιομαστε αφου δεν καταλαβαινουν ετσι θα καταλαβουν οταν θα χασουν απο τα υπολοιπα προιοντα που δεν θα ψωνισουμε λογω ελλειψης υποστηριξης..

 

Oαν λες reset? Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων? Η μπηκες σε recovery mode? Οι εφαρμογες εμειναν?

Link to comment
Share on other sites

Oαν λες reset? Επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων? Η μπηκες σε recovery mode? Οι εφαρμογες εμειναν?

Mαλλον εννοει reboot ο φιλος απο το 3button combo.:)

Με ενδιαφερει και μενα αν οντως κανει δουλεια.Αν ειναι αυτο ΟΚ,αν δεν ειναι με ενδιαφερει νμα μαθω οπως γινεται το reset.:rolleyes:

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον εννοει reboot ο φιλος απο το 3button combo.:)

Με ενδιαφερει και μενα αν οντως κανει δουλεια.Αν ειναι αυτο ΟΚ,αν δεν ειναι με ενδιαφερει νμα μαθω οπως γινεται το reset.:rolleyes:

Το απλο reboot δεν νομιζω πως κανει τιποτα. Ισως εννοει το wipe data factory reset. Το θεμα ειναι τι χανεις εδω , μονο επαφες η κ εφαρμογες?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ!

 

Ανανβαθμισα σε 2.2.1 αλλα οταν συνδεω το κινητο μου στον υπολογιστη η στο laptop δυστηχως δεν το βλεπει κανενα ουτε στο kies αλλα ουτε σαν συσκευη. Βρειτε μου λυση please.

 

Καποιος επισης ειχε δωσει ενα λινκ με οδηγιες για φλασαρισμα του galaxy s απο xda dvelopers αλλα το εχασα τι πρεπeι να κανω; Aν το θυμαται κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Ρίξτε μια ματιά εδώ :

http://www.product-reviews.net/2010/12/08/android-2-3-gingerbread-no-updates-without-1ghz-chip/

 

Μπορεί τελικά να το πάρουμε και εμείς το Gingerbread!! :)

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ΒΟΗΘΕΙΑ!

 

Ανανβαθμισα σε 2.2.1 αλλα οταν συνδεω το κινητο μου στον υπολογιστη η στο laptop δυστηχως δεν το βλεπει κανενα ουτε στο kies αλλα ουτε σαν συσκευη. Βρειτε μου λυση please.

 

Καποιος επισης ειχε δωσει ενα λινκ με οδηγιες για φλασαρισμα του galaxy s απο xda dvelopers αλλα το εχασα τι πρεπeι να κανω; Aν το θυμαται κανεις...

 

αυτο το προβλημα το βλεπω συνεχεια στο thread για τη συγκεκριμενη rom στο xda

δοκιμασε να εκαταστησεις τους οδηγους απο εδω

http://drivers.softpedia.com/get/MOBILES/Samsung/Samsung-Galaxy-S-USB-Driver-for-Windows-x64.shtml

και αν δε πετυχει διαβασε ολο το θεμα στο xda μπας και βρεις ακρη

 

επεισης διαβαζω οτι εχει θεμα με το μαρκετ και πρεπει να γινει αλλαγει στα ιχνη του λογισμικου για να παρεις προσβαση στο μαρκετ

 

συμπληρωνοντας να επενθυμισω οτι καλο ειναι να διαβαζουμε ολο το thread για κατι καινουργιο πριν το δοκιμασουμε καθως βγαινουν λιγα λιγα τα προβληματα που πρεπει να λυσουμε σε εγκατασταση μιας νεας ρομ και ετσι ξερουμε να τα λυσουμε οταν τα δουμε μπροστα μας και οχι να πανικοβαλομαστε

Edited by mantzaros
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το ξαναεκανα ρουτ.Εβαλα το ρουτ εξπλορερ.Βρηκα τον φακελο του συστηματος που εχει μεσα τα notifications κτλ αλλα δεν εχει τους ηχους που εχω βαλει και βλεπει στις επιλογες.Αρα οταν τους βγαζω εξακολουθει να τους εχει σαν επιλογη χωρις να παιζουν.

 

 

 

 

Kαμια ιδεα? Συγνωμη που σας πριζω συνεχεια αλλα δεν μπορω να δω πως φτιαχνει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας τηλεφωνικά με την Samsung Hellas την περασμένη εβδομάδα μου είπαν ότι βγήκε μία αναβάθμιση για το Galaxy S, αλλά μόνο για όσους αγόρασαν το κινητό από την Vodafone.

 

Επειδή έχει αγοράσει ο αδερφός μου το Galaxy S από την Vodafone, δοκιμάσαμε να κάνουμε αναβάθμιση στην δική του συσκευή, αλλά κι εκεί τίποτα.

 

Αλλά από την Samsung Hellas με διαβεβαίωσαν ότι έχει βγει η αναβάθμιση. Λόγω φόρτου εργασίας δεν το έχω ψάξει και πολύ.

 

εχω vodafone και αγορασμένο Αυγουστο 2010

1. Επιβεβαιώνω ότι ο συνδιασμός των 3 πλήκτρων ΔΕΝ σε βάζει σε downloading mode (αρα ΟΤΑ αποκλείεται)

2. ΔΕΝ έχει βγει αναβάθμιση για όσους έχουν τηλ vodafone, το έχω τσεκάρει και στο κινητό μου και μίλησα με vodafone που εβαλε και ενας τεχνικος εκει τα γελια λεγοντας οτι η σαμσουνγκ ελλάδος απ την στιγμη που την εχασε ο φουρλης, μονο...πωλητές και τηεφωνητριες εχει εν ελλάδι!

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!ειναι λογικο που στο μητρωο κλησεων οταν scrolaro lagarei??
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μέσω odin

 

μπορεί κάποιος να εξηγήσει την διαδικασία να το φλασαρουμε στην 2.2.1?

 

ευχαριστω

 

υγ δεν ξερω αν ισχυει ο οδηγος του τυχερακια ... μπορει κανεις να επιβεβαιώσει?

Edited by mylogic_x
Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!ειναι λογικο που στο μητρωο κλησεων οταν scrolaro lagarei??

 

κι εμένα το ίδιο:confused:... αλλά δεν ξέρω γιατί :O

Δεν επιτρέπονται αγγελίες εκτός Buy&Sell.
Link to comment
Share on other sites

εχω vodafone και αγορασμένο Αυγουστο 2010

1. Επιβεβαιώνω ότι ο συνδιασμός των 3 πλήκτρων ΔΕΝ σε βάζει σε downloading mode (αρα ΟΤΑ αποκλείεται)

2. ΔΕΝ έχει βγει αναβάθμιση για όσους έχουν τηλ vodafone, το έχω τσεκάρει και στο κινητό μου και μίλησα με vodafone που εβαλε και ενας τεχνικος εκει τα γελια λεγοντας οτι η σαμσουνγκ ελλάδος απ την στιγμη που την εχασε ο φουρλης, μονο...πωλητές και τηεφωνητριες εχει εν ελλάδι!

 

Και όμως κάποιοι που είχαν Samsung Galaxy S αγορασμένο από Vodafone στην Ελλάδα (με JM3-4 αυτά μου έβγαζε στο CSC, PDA) έκαναν αναβάθμιση σε 2.2 κανονικά μέσω KIES.

Εμας δηλαδή πως έγινε η αναβάθμιση? Μάλλον δεν ήξερε ο τεχνικός στο τηλέφωνο.

Εγώ είχα και το 3 button combination.

Εμένα το κινητό για όσους θυμούνται από προηγούμενο ποστ, χειροτέρεψε.

 

Με την αρχική firmware 2.1 δούλευε άψογα. Ούτε κολλήματα, ούτε καθυστερήσεις, μικρή κατανάλωση μπαταρίας.

 

Με το ''επίσημο'' ελληνικό 2.2 by vodafone, έχω ακόμα αργοπορίες, κολλήματα και περίεργες καταστάσεις.:mad:

Η μπαταρία μοιάζει να κρατάει λιγότερο.

 

Έκανα και factory reset (όπως μου πρότειναν κάποια παιδιά εδώ), αλλά καμμιά απολύτως διαφορά. (και δεν επανήλθα γιατί έλεγα να περιμένω, αλλά μάταια).

Σημειωτέων δεν ξανάκανα lagfix παρά μόνο root μέσω του Z4root (όπως και στη 2.1, που είχα δοκιμάσει και το lagfix-αλλά τονίζω ότι δεν είχα κολληματα και χωρίς αυτό)

 

 

Υ.Γ. Για την μπαταρία κάποιες παρατηρήσεις.

Όταν φορτίζω το κινητό κλειστό και με απόθεμα κάτω του 15% για όλη τη νύχτα, το κινητό αντέχει για πάνω από 2 μέρες.

Έκανα και το bump charge και όντως την φορτίζει λίγο παραπάνω με μικρή διαφορά από μια ''καλή φόρτιση'' (όπως ονομάζω τη φόρτιση από άδειο και κλειστό).

 

Όταν φορτίζω τη μπαταρία με το κινητό ανοικτό κρατάει 30-40% λιγότερο.

Όταν φορτίζω το κινητό με τη μπαταρία να είναι πάνω από 20-30% πάλι κρατάει εμφανώς λιγότερο.

 

Το έχω 2 μήνες και συνήθως το φορτίζω από άδειο και κλειστό. Όταν το φορτίσω ανοικτό (και να σταματησει η φόρτιση στο 100%) τότε έχω την εντύπωση ότι η μπαταρία ''αιμορραγεί''.

 

Υ.Γ.2. Εξακολουθώ να μακαρίζω όσους δεν τους ήρθε η αναβάθμιση. Και ελπίζω σε τυχόν νέα μελλοντική αναβάθμιση που να ξανακάνει τη συσκευή μου όπως πριν.

 

Και μια σημαντική ερώτηση. Πώς μπορώ να γυρίσω στην παλιά 2.1 firmware (αυτή της Vodafone με την οποία ήμουν ευχαριστημένος)?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Και όμως κάποιοι που είχαν Samsung Galaxy S αγορασμένο από Vodafone στην Ελλάδα (με JM3-4 αυτά μου έβγαζε στο CSC, PDA) έκαναν αναβάθμιση σε 2.2 κανονικά μέσω KIES.

Εμας δηλαδή πως έγινε η αναβάθμιση? Μάλλον δεν ήξερε ο τεχνικός στο τηλέφωνο.

Εγώ είχα και το 3 button combination.

Εμένα το κινητό για όσους θυμούνται από προηγούμενο ποστ, χειροτέρεψε.

 

 

εσάς έγινε η αναβάθμιση επειδή προφανώς ανήκει το τηλεφωνο σε μια παραλαβή όπου αυτό με τα 3 κουμπια ακομα δουλευε, απο τελη αυγουστου και μετα το εκοψαν, και δυστυχώς ότι κανεις το κάνεις μέσω adb και δεν ειναι και η πιο ασφαλης διαδικασία

 

ο τεχνικός ήξερε πολυ καλα τι ελεγε

 

και επαναλαμβανω την ερωτηση

 

Λοιπόν μέσω odin γίνεται η διαδικασία και μόνο

 

μπορεί κάποιος να εξηγήσει την διαδικασία να το φλασαρουμε στην 2.2.1?

 

ευχαριστω

 

υγ δεν ξερω αν ισχυει ο οδηγος του τυχερακια ... μπορει κανεις να επιβεβαιώσει?

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι από εμάς τρέφαμε ελπίδες διαβάζοντας διάφορα στο net αλλά δεν τολμούσαμε να τα πιστέψουμε γιατί η προϊστορία της samsung στην υποστήριξη software ήταν απαράδεκτη.

 

Διαβάσαμε ότι η google προσλαμβάνει φέτος περισσότερους android developers από κάθε άλλη χρονιά για να υποστηρίξει λογισμικό και market με σκοπό να αντεπιτεθεί στην apple.

Διαβάσαμε επίσης ότι το νέο nexus θα είναι samsung και σχεδόν απαράλαχτο από άποψη hardware με το galaxy.

Δημιουργήθηκε λοιπόν η ελπίδα ότι η στενή συνεργασία google και samsung θα οφελήσει και εμάς καθώς developers της google θα συνεργαστούν στενά με τα σαίνια της samsung και θα τους μάθουν πως μπορούν να εκμεταλλευτούν το android αν όχι στο έπακρο τουλάχιστον ικανοποιητικά.

Και μαθαίνουμε χθες ότι η samsung βγάζει για το galaxy νέα έκδοση froyo, την 2.2.1. Κοιτάζοντας στο xda τα στοιχεία της μοιάζει να επιβεβαιώνεται η παραπάνω ελπίδα:

1) Καλύτερη διαχείριση ram.

2) OTA αναβαθμίσεις.

3) Πολλά άλλα.

Μπορώ λοιπόν να υποθέσω πλέον με σιγουρία ότι η samsung, σε συνεργασία με τη google, δεν εγκατέλειψε το development της froyo αλλά και ότι είναι πολύ πιθανό πλέον να αναβαθμίσουμε το κινητό και στην νέα gingerbread.

 

Επιτέλους, μετά από πολλές απανωτές σφαλιάρες από τη samsung βλέπουμε και λίγο φως.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

και επαναλαμβανω την ερωτηση

 

Λοιπόν μέσω odin γίνεται η διαδικασία και μόνο

 

μπορεί κάποιος να εξηγήσει την διαδικασία να το φλασαρουμε στην 2.2.1?

 

ευχαριστω

 

υγ δεν ξερω αν ισχυει ο οδηγος του τυχερακια ... μπορει κανεις να επιβεβαιώσει?

 

Η ερωτησή σου είναι off-topic. Θα πρέπει να την κάνεις εδώ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153.

Πληροφοριακά όμως σου προτείνω πριν κάνεις οτιδήποτε να διαβάσεις όσο περισσότερο μπορείς αυτό: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=865701 :).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...