Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μου την περασε χτες ο κουμπαρος μου... y?

 

τοτε ρωτα τον κουμπαρο σου γιατι δε συνδεεται με το kies...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

εχω φαει τα ματακια μου απο το πρωι να προσπαθω να συνδεθω με το kies...

τη στιγμη που μιλαμε το τηλ ειναι συνδεδεμενο τουλαχιστον 15' και το kies ακομα ψαχνει να το βρει...

ενω χτες πριν περαστει απο γνωστο μου η 2.2.1 συνδεοταν, σημερα τζιφος...

παρακαλω τα φωτα σας...

Το έχουμε αναφέρει φίλε ότι εφόσον έχεις την 2.2.1 ΔΕΝ συνδέεται στο kies. Άλλωστε εφόσον έχεις την 2.2.1, τι να το κάνεις το kies ???

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Το έχουμε αναφέρει φίλε ότι εφόσον έχεις την 2.2.1 ΔΕΝ συνδέεται στο kies. Άλλωστε εφόσον έχεις την 2.2.1, τι να το κάνεις το kies ???

 

συγνωμη Αντωνη δεν το γνωριζα...

θελω να περασω επαφες και δεν μπορω...:(:(:(

offtopic: μηπως εχεις leon cupra?:p

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη Αντωνη δεν το γνωριζα...

θελω να περασω επαφες και δεν μπορω...:(:(:(

offtopic: μηπως εχεις leon cupra?:p

έχεις περάσει τις επαφές σου στο gmail σου ?

Αν όχι, βρες ένα μαμά galaxy και σύνδεσέ το με το kies. Μόλις συνδεθεί πέρασε τις επαφές σου στο galaxy αυτό, και μετά μπές μέσα στις επαφές του galaxy, και ακολούθησε τον οδηγό που έχω φτιάξει για να τις κάνεις export (εξαγωγή) και μετά να τις κάνεις εισαγωγή στο gmail σου.

 

Μετά απλά θα συγχρονίσεις το δικό σου galaxy με το gmail σου και οι επαφές σου θα έρθουν όλες κανονικά !!!!

 

* Εννοείται ότι έχω leon cupra !!!! η αδυναμία μου :).

Αν μπαίνεις στο forum του seatclub, είμαι ο Antoniscupra από Χανιά :).

 

** δεν είμαι σίγουρος αλλά αν το kies έχει αποθηκεύσει τις επαφές σου σε αρχείο .csv, τότε μπορείς να κάνεις import (εισαγωγή) το αρχείο στο gmail σου, οπότε έτσι δεν θα χρειαστεί να βρεις κάποιο μαμά galaxy για να κάνεις το export.

Ψάξε μέσα στο φάκελο του kies να δείς σε τι αρχείο σου έχει αποθηκεύσει τους επαφές σου.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

έχεις περάσει τις επαφές σου στο gmail σου ?

Αν όχι, βρες ένα μαμά galaxy και σύνδεσέ το με το kies. Μόλις συνδεθεί πέρασε τις επαφές σου στο galaxy αυτό, και μετά μπές μέσα στις επαφές του galaxy, και ακολούθησε τον οδηγό που έχω φτιάξει για να τις κάνεις export (εξαγωγή) και μετά να τις κάνεις εισαγωγή στο gmail σου.

 

Μετά απλά θα συγχρονίσεις το δικό σου galaxy με το gmail σου και οι επαφές σου θα έρθουν όλες κανονικά !!!!

 

* Εννοείται ότι έχω leon cupra !!!! η αδυναμία μου :).

Αν μπαίνεις στο forum του seatclub, είμαι ο Antoniscupra από Χανιά :).

 

 

δεν μπαινω αντωνη μου απλα σε ξερω απο κοινο μας φιλο... τον γιωργη απο το περιστερι...:happy::happy:

και ειναι και πριοναρα το leon σου...:D

αλλος τροπος δεν υπαρχει ε??

αν γυριζα σε 2.2??

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινω αντωνη μου απλα σε ξερω απο κοινο μας φιλο... τον γιωργη απο το περιστερι...:happy::happy:

και ειναι και πριοναρα το leon σου...:D

αλλος τροπος δεν υπαρχει ε??

αν γυριζα σε 2.2??

 

Φιλε λιγη προσπαθεια χρειαζεται. Πιστεψε με δεν το θελεις, δεν αξιζει και δεν χρειαζεται να γυρισεις σε 2,2 για αυτο το απλο πραγματακι.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινω αντωνη μου απλα σε ξερω απο κοινο μας φιλο... τον γιωργη απο το περιστερι...:happy::happy:

και ειναι και πριοναρα το leon σου...:D

αλλος τροπος δεν υπαρχει ε??

αν γυριζα σε 2.2??

Εφόσον μπορείς, φλασάρεις την 2.2 , σύνδεσέ το galaxy σου με το kies (θα το βλέπει μία χαρά), πέρασε τις επαφές σου κανονικά, και μετά ακολούθα τον οδηγό για να περάσεις τις επαφές σου στο gmail.

Μετά φλάσαρε (εσύ η ο κουμπάρος σου) την 2.2.1, και μόλις βάλεις το gmail σου θα κάνει τον συγχρονισμό και είσαι έτοιμος !!!!

 

Η διαδικασία όλη δεν νομίζω ότι θα είναι πάνω από 1 ώρα και θα είσαι σούπερ φιλαράκι !!!!

 

*ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το κουπράκι :).

Τους χαιρετισμούς μου στον τρελάρα τον γιώργο :d.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Είμαι κάτοχος του samsung galaxy s από τον Αύγουστο και μέχρι πρότινος ήμουν ευχαριστημένη,αν εξαιρέσουμε κάποια μικρά κολληματάκια.Xθες,όμως,ανοιγόκλεισε απο μόνο του γύρω στις 10! φορές και σήμερα καμιά πενταριά.Δεν έχω κάνει αναβάθμιση σε 2.2 froyo..Μήπως φταίει αυτό ή να το πάω στην αντιπροσωπεία?Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε 2-3 λεπτάκια. Πιστεύω ότι θα μπει.

Αλλιώς βγάλε μπαταρία και δοκίμασε ξανά.

 

περιμενα για 10 λεπτα! εβγαλα τη μπαταρια αλλα τιποτα παλι! μαλον το διελυσα!:cry:

Link to comment
Share on other sites

@asinope

δεν εχεις πειραξει καθολου το τηλεφωνο?

καντου κανενα reboot, αμα δεν φτιαξει καντου wipe factory data μεσω recovery mode, (κλειστο κινητο, vol up+κεντρικο πληκτρο+πληκτρο on/of ταυτοχρονα) και αν παλι τιποτα δοκιμασε αυτο *2767*3855#

 

@couros

αμα βγαλεις τη μπαταρια και μετα πατησεις να μπει σε download mode μπαινει?

Edited by suspect21
οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια τη βοηθεια σας! εβαλα τη ρομ Darky's v5.2 Gingerbread Edition με συνδυασμο κουμπιων κανονικα. μετα μεσα απο το τηλεφωνο πηγα να κανω factory reset και το τηλεφωνο μενει στη μαυρη οθονη samsung galaxy s gt-i9000 και δεν προχοραει! ο συνδυασμος των κουμπιων τωρα δε δουλευει και το τηλεφωνο μενει συνεχεια στην οθονη galaxy s!

παει το τηλεφωνο??!!!!! χαλασε?!!!

 

Μαλλον κατι στραβωσε στον bootloader αλλα το τηλ σου δεν ειναι fully bricked οποτε εισαι τυχερος μεσα στην ατυχια σου. Κανε αυτο που σου ειπε ο TonyK και αν δεν πιασει πηγαινε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153&page=53 και κοιτα το post #791. Δοκιμασε κατι απο ολα αυτα και ισως μπεις στο download mode.

 

Αυτο με το πιστολακι επιασε σε εναν φιλο με περιπτωση σαν τη δικια σου λιγες σελιδες πριν. Επισης σημερα το πρωι σωσαμε το τηλεφωνο αλλου φιλου με τοκολπο με τα 3 κουμπια πατημενα και τοποθετηση της μπαταριας. Δεν εχεις τιποτα να χασεις. Αν δεν δουλεψει τιποτα απο ολα αυτα η τελευταια σου ελπιδα ειναι το γνωστο και μυθικο πλεον usb jig.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

δεν μπαινω αντωνη μου απλα σε ξερω απο κοινο μας φιλο... τον γιωργη απο το περιστερι...:happy::happy:

και ειναι και πριοναρα το leon σου...:D

αλλος τροπος δεν υπαρχει ε??

αν γυριζα σε 2.2??

 

Φιλε το ιδιο προβλημα είχα και εγω και ψαχνωντας το έλυσα πολύ απλα. Ανοιξε το kies και κατοπιν ανοιξε τις επαφες που ειναι αποθηκευμενες μεσω kies στο pc. Κατοπιν εχοντας επιλεξει το αρχειο επαφων κανεις κλικ στο αποθηκευση ως και στον τυπο αρχειου επιλεγεις αρχειο v card. Κατοπιν το περνας στο κινητο σαν φακελλο και το κανεις import μεσα απο τις επαφες.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κατι στραβωσε στον bootloader αλλα το τηλ σου δεν ειναι fully bricked οποτε εισαι τυχερος μεσα στην ατυχια σου. Κανε αυτο που σου ειπε ο TonyK και αν δεν πιασει πηγαινε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153&page=53 και κοιτα το post #791. Δοκιμασε κατι απο ολα αυτα και ισως μπεις στο download mode.

 

Αυτο με το πιστολακι επιασε σε εναν φιλο με περιπτωση σαν τη δικια σου λιγες σελιδες πριν. Επισης σημερα το πρωι σωσαμε το τηλεφωνο αλλου φιλου με τοκολπο με τα 3 κουμπια πατημενα και τοποθετηση της μπαταριας. Δεν εχεις τιποτα να χασεις. Αν δεν δουλεψει τιποτα απο ολα αυτα η τελευταια σου ελπιδα ειναι το γνωστο και μυθικο πλεον usb jig.

 

ευχαριστω πολυ!!!!!! το εσωσα!!! με usb και συνδυασμο κουμπιων μπηκα σε download mode!!!:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!!!!!! το εσωσα!!! με usb και συνδυασμο κουμπιων μπηκα σε download mode!!!:D

 

Πολυ χαιρομαι φιλε μου. Αλλο ενα σωσμενο κινητο, καλα τα παμε σημερα!:) Τελικα μαλλον η ιδεα που ειχαν τα παιδια το πρωι για προσθηκη των αλχημειων και ταρζανιων στην πρωτη σελιδα θα πιασει τοπο.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παίδες!

 

Όπως είχα ποστάρει πριν κανα μήνα, είχα στείλει τη συσκευή για service και πριν 2 ημέρες με πήραν να πάω να την παραλάβω(μετά από 3 βδομάδες δηλαδή...).

Το πρόβλημα διορθώθηκε φυσικά, αλλά τα button combination πάλι δεν πιάνουν! Απαράδεκτο κατ' εμέ, ειδικά από την στιγμή που τους είχα επισημάνει να το δοκιμάσουν πριν το στείλουν.

 

btw είχα κάνει Root τη συσκευή με LauncherPro κτλ περασμένα και με κάλυψε η εγγύηση. Βέβαια το είχα 2 βδομάδες, οπότε...

 

Anyway, επειδή παίζει να έχω χάσει κανα επεισόδιο. Η Froyo να φανταστώ ακόμα δεν βγήκε έτσι;

Αυτή η 2.2.1 τι είναι; Αναβαθμισμένη Froyo; Με τα lagfix εγώ δεν είχα δει καμιά ουσιαστική διαφορά. Έχει βγει τίποτα καλύτερο;

 

thx για τον χρόνο σας

Edited by Budah
Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαιρομαι φιλε μου. Αλλο ενα σωσμενο κινητο, καλα τα παμε σημερα!:) Τελικα μαλλον η ιδεα που ειχαν τα παιδια το πρωι για προσθηκη των αλχημειων και ταρζανιων στην πρωτη σελιδα θα πιασει τοπο.

 

ναι ρε παιδια ειστε απαιχτοι!!!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παίδες!

 

Όπως είχα ποστάρει πριν κανα μήνα, είχα στείλει τη συσκευή για service και πριν 2 ημέρες με πήραν να πάω να την παραλάβω(μετά από 3 βδομάδες δηλαδή...).

Το πρόβλημα διορθώθηκε φυσικά, αλλά τα button combination πάλι δεν πιάνουν! Απαράδεκτο κατ' εμέ, ειδικά από την στιγμή που τους είχα επισημάνει να το δοκιμάσουν πριν το στείλουν.

 

Anyway, επειδή παίζει να έχω χάσει κανα επεισόδιο. Η Froyo να φανταστώ ακόμα δεν βγήκε έτσι;

Αυτή η 2.2.1 τι είναι; Αναβαθμισμένη Froyo; Με τα lagfix εγώ δεν είχα δει καμιά ουσιαστική διαφορά. Έχει βγει τίποτα καλύτερο;

 

thx για τον χρόνο σας

 

η 2.2.1 ειναι μια αναβαθμισμενη εκδοση froyo, πιο γρηγορη και με μερικα ακομη νεα στοιχεια

αμα ησουν ικανοποιημενος χωρις lagfix οπως λες ασε το κινητο οπως ειναι, εκτος αμα θες να το κανεις ρουτ

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι παίδες!

 

Όπως είχα ποστάρει πριν κανα μήνα, είχα στείλει τη συσκευή για service και πριν 2 ημέρες με πήραν να πάω να την παραλάβω(μετά από 3 βδομάδες δηλαδή...).

Το πρόβλημα διορθώθηκε φυσικά, αλλά τα button combination πάλι δεν πιάνουν! Απαράδεκτο κατ' εμέ, ειδικά από την στιγμή που τους είχα επισημάνει να το δοκιμάσουν πριν το στείλουν.

 

Anyway, επειδή παίζει να έχω χάσει κανα επεισόδιο. Η Froyo να φανταστώ ακόμα δεν βγήκε έτσι;

Αυτή η 2.2.1 τι είναι; Αναβαθμισμένη Froyo; Με τα lagfix εγώ δεν είχα δει καμιά ουσιαστική διαφορά. Έχει βγει τίποτα καλύτερο;

 

thx για τον χρόνο σας

 

Τι ειχε το κινητο αν επιτρεπεται φιλε? Το 3button δεν λειτουργουσε πριν και δεν λειτουργει και τωρα αυτο εννοεις? Επισης ειδες κανενα αλλο προβλημα στη συσκευη σου μετα το service πχ να μην κουμπωνει καλα η τιποτα γρατσουνιες στην οθονη κλπ? Τελος ποιο firmware σου περασαν? Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα απο Δευτερα παραλαμβανω κι εγω το δικο μου απο το service γιαυτο σε ρωταω.

 

Η 2,2,1 ειναι μια unofficial καινουργια εκδοση της froyo που leakαρε κλασσικα και μεχρι στιγμης δειχνει πολλα υποσχομενη και βελτιωμενη. Την δοκιμαζουν ηδη αρκετα παιδια εδω μεσα. Ειναι οτι πιο καινουργιο κυκλοφορει.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μπορείς, φλασάρεις την 2.2 , σύνδεσέ το galaxy σου με το kies (θα το βλέπει μία χαρά), πέρασε τις επαφές σου κανονικά, και μετά ακολούθα τον οδηγό για να περάσεις τις επαφές σου στο gmail.

Μετά φλάσαρε (εσύ η ο κουμπάρος σου) την 2.2.1, και μόλις βάλεις το gmail σου θα κάνει τον συγχρονισμό και είσαι έτοιμος !!!!

 

Η διαδικασία όλη δεν νομίζω ότι θα είναι πάνω από 1 ώρα και θα είσαι σούπερ φιλαράκι !!!!

 

*ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το κουπράκι :).

Τους χαιρετισμούς μου στον τρελάρα τον γιώργο :d.

 

Φιλε το ιδιο προβλημα είχα και εγω και ψαχνωντας το έλυσα πολύ απλα. Ανοιξε το kies και κατοπιν ανοιξε τις επαφες που ειναι αποθηκευμενες μεσω kies στο pc. Κατοπιν εχοντας επιλεξει το αρχειο επαφων κανεις κλικ στο αποθηκευση ως και στον τυπο αρχειου επιλεγεις αρχειο v card. Κατοπιν το περνας στο κινητο σαν φακελλο και το κανεις import μεσα απο τις επαφες.

 

το προβλημα ειναι τι γινεται αν εχουμε τις επαφες απο itunes (εκανα το λαθος κ ειχα iphone) απλα στις επαφες των windows???

πως τις περναμε???:O:O:(

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

thx man

 

Ωραία, οπότε lagfix δεν περνάω. Την 2.2.1 να την βάλω; Θα δω διαφορές; Βελτίωσαν καθόλου το θέμα της μπαταρίας; Και το πιο σημαντικό, άμα βάλω την 2.2.1 μετά όταν βγει η επίσημη 2.2 θα μπορώ να την περάσω;

 

@red_herring

Διαβάζεις από εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3386798#post3386798

Συνοπτικά, είχε κλειδώσει το κινητό και δεν μπορούσα με τίποτα να το ξεκλειδώσω. Hard Reset δε μπορούσα να κάνω γιατί εξ'αρχής δεν έπιανε κανένα από τα button combination και η έσχατη λύση που βάζεις το email και το password του gmail account σου και ξεκλειδώνει, δεν έπιανε γιατί είναι κλασσικό πρόβλημα του Android και δεν ξέρω αν έχει διορθωθεί σε Froyo, 2.2.1.

 

Τα button combination με μερικές δοκιμές που έκανα, δεν πιάνουν ούτε τώρα. Λογικό βέβαια, μιας και μου έστειλαν την συσκευή μου πίσω "διορθωμένη". Δεν την άλλαξαν. Φοράω το ίδιο firmware που φορούσα. 2.1Update1 XXJM1. Αριθμός κατασκευής: ECLAIR.XWJM5

 

Γρατζουνιές κτλ δεν είχε, αλλά η οθόνη ήταν αρκετά λερωμένη. Βέβαια με ένα πανάκι καθάρισε αμέσως. Πάντως ούτε σε θηκούλα το βάλανε, ούτε σε "φουσκαλίτσες", τίποτα. Χύμα στο χέρι.

Edited by Budah
Link to comment
Share on other sites

thx man

 

Ωραία, οπότε lagfix δεν περνάω. Την 2.2.1 να την βάλω; Θα δω διαφορές; Βελτίωσαν καθόλου το θέμα της μπαταρίας; Και το πιο σημαντικό, άμα βάλω την 2.2.1 μετά όταν βγει η επίσημη 2.2 θα μπορώ να την περάσω;

 

αν δεν εχεις τον συνδυασμο των 3 κουμπιων μην δοκιμαζεις τιποτα εκτος αν δεν βαριεσαι να ξαναστελνεις τη συσκευη για service...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

@asinope

δεν εχεις πειραξει καθολου το τηλεφωνο?

καντου κανενα reboot, αμα δεν φτιαξει καντου wipe factory data μεσω recovery mode, (κλειστο κινητο, vol up+κεντρικο πληκτρο+πληκτρο on/of ταυτοχρονα) και αν παλι τιποτα δοκιμασε αυτο *2767*3855#

 

@couros

αμα βγαλεις τη μπαταρια και μετα πατησεις να μπει σε download mode μπαινει?

 

Όχι,δεν έχω πειράξει καθόλου το τηλέφωνο.Θα προσπαθήσω να κάνω αυτά που μου είπατε και αμα δεν αλλάξει τίποτα θα το πάω για service.Eυχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

@suspect21: Έχεις δίκαιο. Για αυτό τους είχα γράψει να το δοκιμάσουν πριν το στείλουν, γιατί μια στις χίλιες κάτι να γίνει να μπορώ να το επαναφέρω και μόνος μου. Μπορεί να είναι εν μέρη θέμα γκαντεμιάς, αλλά γενικά είμαι πολύ απογοητευμένος από τη συσκευή. Τα κολλήματα που βλέπω στο Galaxy S, τα έβλεπα στο iPhone 2G(!) μου μόνο όταν το ξέσκιζα στις jailbroken εφαρμογές. Και φυσικά ούτε λόγος για lagfix κτλ.

Μου αρέσουν οι συσκευές που μπορείς να τις πειράξεις κτλ, αλλά θέλω κάποια βασικά πράγματα να δουλεύουν σωστά. Για την μπαταρία ειδικά δεν το συζητώ.

 

Γενικά βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια για τη συσκευή σε όλο το internet και εν μέρη με επηρέασαν στην απόφαση μου να το πάρω, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έπιασαν τόπο τα λεφτά μου. Την κατατάσσω στις κακές μου αγορές.

 

Προσωπική άποψη πάντα.

Link to comment
Share on other sites

@suspect21: Έχεις δίκαιο. Για αυτό τους είχα γράψει να το δοκιμάσουν πριν το στείλουν, γιατί μια στις χίλιες κάτι να γίνει να μπορώ να το επαναφέρω και μόνος μου. Μπορεί να είναι εν μέρη θέμα γκαντεμιάς, αλλά γενικά είμαι πολύ απογοητευμένος από τη συσκευή. Τα κολλήματα που βλέπω στο Galaxy S, τα έβλεπα στο iPhone 2G(!) μου μόνο όταν το ξέσκιζα στις jailbroken εφαρμογές. Και φυσικά ούτε λόγος για lagfix κτλ.

Μου αρέσουν οι συσκευές που μπορείς να τις πειράξεις κτλ, αλλά θέλω κάποια βασικά πράγματα να δουλεύουν σωστά. Για την μπαταρία ειδικά δεν το συζητώ.

 

Γενικά βλέπω πάρα πολύ θετικά σχόλια για τη συσκευή σε όλο το internet και εν μέρη με επηρέασαν στην απόφαση μου να το πάρω, αλλά δεν μπορώ να πω ότι έπιασαν τόπο τα λεφτά μου. Την κατατάσσω στις κακές μου αγορές.

 

Προσωπική άποψη πάντα.

 

Εν μερει εχεις δικιο αλλα δεν ειναι ακριβως ετσι. Η συσκευη ειναι για εμενα απο τις πιο ακμαιες συσκευες που κυκλοφορουν αυτη τη στιγμη στην κατηγορια (σαν συσκευη, hardwarικα εννοω) αλλα το ασχημο ειναι οτι την αναγκασαν να δουλευει με αθλιο τροπο. Ειναι σα να παιρνεις εναν τελευταιας γενιας τετραπυρηνο υπολογιστη και να του βαζεις windows 3.1!!! Ειναι φυσικο με αυτον τον τροπο να μην παιρνεις το 100% των δυνατοτητων του...

Το μυαλό είναι σαν το αλεξίπτωτο, για να δουλέψει πρέπει να... ΑΝΟΙΞΕΙ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...