Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάλι έχω θέμα με το μάρκετ...προσπαθώ να κατεβάσω κάτι και μου λέει ανεπιτυχής λήψη...μου το έκανε και τις προάλλες και μετά έφτιαξε...δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει..

 

 

 

Sent from my Galaxy S

 

Δοκίμασε να καθαρίσεις το cache + το data από το download manager (για να το δεις βάλε το filter στη διαχείριση εφαρμογών στο όλα.

Και επίσης δοκίμασε να ανοίξεις το google talk, να κάνεις login αν δεν είσαι, μετά πάτα το home και κατέβασε αυτό που προσπαθεις απ'το market.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για σας part 2,δειτε με το nick μου στο u tube τι κανει το εργαλειο μας,....so far....:happy:

 

 

Αυτό είναι το πιο ωραίο... μπράβο :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

για σας part 2,δειτε με το nick μου στο u tube τι κανει το εργαλειο μας,....so far....:happy:

Πολύ καλή η δουλειά που έκανες. Βλέπω ότι έχεις καλλιτεχνικές ανησυχίες εεεε :lol:

Μπράβο φίλε....σούπερ!!!!

 

Πως γινεται η ληψη φωτογραφιων ? βαζεις καποια εφαρμογη να τραβαει με ανοιχτη την καμερα καθε 5 δευτερολεπτα ?

εψαξα στις ρυθμισεις της καμερας του galaxy και δεν βρηκα κατι για συνεχομενες φωτογραφιες. εβαλες καποια εφαρμογη γι' αυτο ?

 

Sent from my Samsung Galaxy S I-9000

Edited by TonyK

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

tyxerakia απλα ρωταω αν μπορει καποιος να καταλαβει αν το κινητο ειναι ελληνικο η οχι καπος .. εγω δεν το πηρα καινουργιο . ειναι rooted με ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να καθαρίσεις το cache + το data από το download manager (για να το δεις βάλε το filter στη διαχείριση εφαρμογών στο όλα.

Και επίσης δοκίμασε να ανοίξεις το google talk, να κάνεις login αν δεν είσαι, μετά πάτα το home και κατέβασε αυτό που προσπαθεις απ'το market.

 

Δεν πρόλαβα να το κάνω γιατί σήμερα το πρωί μπήκα και κατέβασα κανονικά από μάρκετ και μετά είδα την απάντηση σου Αλεξ...Σε ευχαριστώ θα το έχω υπόψη μου για την επόμενη φορά

Edit

Δεν πιστεύω να έχεις τίποτα μήλο-ανησυχίες εσύ ε; Άμα την κάνεις και συ πάμε χαμένοι lol

Sent from my Galaxy S

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

δεν λεει!:(

 

Λεει και παραλεει!!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

1. Με το προγραμα Rom Manager. Αλλα προυποθετει root. Αν δεν εχεις root η απαντηση ειναι πως δεν κανεις.

3. Αν πατησεις το αριστερο κουμπι σου βγαζει την επιλογη για wallpapers. Πατωντας την σου βγαζει ενα pop up. Μια απο αυτες τις επιλογες το περιεχει (δεν θυμαμαι πια γιατι εχω αφαιρεσει το stock προγραμμα).

 

 

διαβαζωντας rom manager μαλον κανει αντιγραφα και τη ρομ.

δεν με ενδιαφερει κατι τετειο.θελω να κανω επαναφωρα και να μην εχω χασει σημειωσεις ημερολογιο επαφες εφαρμογες.

αν ειναι να εισαι ροοτ γιαυτο τι να πω μετα μην λεμε οτι το synbian ειναι μαπα.

τουλαχιστων κανεις τη δουλεια σου σωστα.

Link to comment
Share on other sites

Μου συμβαίνει το εξής κουλό..όταν μπαίνω στην έκθεση κάποιες φορές μου δείχνει όλες τις φωτογραφίες και video που έχω τραβήξει και άλλες φορές μόνο τις φωτογραφίες...αυτό διoρθώνεται άμα μπω μία στο astro και βγω χωρίς να πειράξω τίποτα...συμβαίνει και σε κάποιον άλλο;
Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

Μου συμβαίνει το εξής κουλό..όταν μπαίνω στην έκθεση κάποιες φορές μου δείχνει όλες τις φωτογραφίες και video που έχω τραβήξει και άλλες φορές μόνο τις φωτογραφίες...αυτό διoρθώνεται άμα μπω μία στο astro και βγω χωρίς να πειράξω τίποτα...συμβαίνει και σε κάποιον άλλο;

Αντωνη καλημερα,

καποιος μου ειχε πει εδω οτι μια επιλογη που εχει ο astro μεσα στις ρυθμισεις "Enable browser download" οτι επηρεαζει το κατεβασμα των συνημμενων στην εφαρμογη gmail.

μηπως επηρεαζει και την συλλογη ? δεν ξερω σιγουρα, απλα υποθεσεις κανω.

εγω την εχω ξε-τσεκαρισμενη την επιλογη αυτη.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο ποια ρομ θα λεγατε να βαλω με το lagfix για να μην εχω κολληματα ουτε bugies σε οτι διποτε!

 

δεν χρειαζεται να αλλαξεις τιποτα,δεν υπαρχουν προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Αντωνη καλημερα,

καποιος μου ειχε πει εδω οτι μια επιλογη που εχει ο astro μεσα στις ρυθμισεις "Enable browser download" οτι επηρεαζει το κατεβασμα των συνημμενων στην εφαρμογη gmail.

μηπως επηρεαζει και την συλλογη ? δεν ξερω σιγουρα, απλα υποθεσεις κανω.

εγω την εχω ξε-τσεκαρισμενη την επιλογη αυτη.

 

Kαλημέρα,

Το τσέκαρα και είναι ξετσεκαρισμένη και σε μένα..κάτι άλλο φταίει..

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να αλλαξεις τιποτα,δεν υπαρχουν προβληματα.

 

το κινητο το πηρα μεταχ. και μαλλον ειναι αγγλικο.. απο οτι ειδα ειναι rooted και εχει την jm1 για αυτο ρωτησα!

να κρατησω αυτην ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις απεγκατέστησα το autokiller, που είχα εγκαταστήσει για να Μπουτάρη (χεχε) το minfree σε strict. Κάθε φορά που έπαιζα κάποιο παιχνίδι (πχ fifa10) αλλά και διάφορες άλλες εφαρμογές μου έκλειναν τελείως ξαφνικά. Δε μιλάω για force close, απλά έκλειναν χωρίς κανένα μήνυμα, ενώ γενικότερα παρατηρούσα αστάθεια στο σύστημα. Εδώ και μία ώρα τα παιχνίδια παίζουν κανονικά και τα προβλήματα που έβλεπα δείχνουν να σταμάτησαν.

διαβαζωντας rom manager μαλον κανει αντιγραφα και τη ρομ.

δεν με ενδιαφερει κατι τετειο.θελω να κανω επαναφωρα και να μην εχω χασει σημειωσεις ημερολογιο επαφες εφαρμογες.

αν ειναι να εισαι ροοτ γιαυτο τι να πω μετα μην λεμε οτι το synbian ειναι μαπα.

τουλαχιστων κανεις τη δουλεια σου σωστα.

 

Όλα αυτά συγχρονίζουν στο λογαριασμό του google. Για τις εφαρμογές, δε χρειάζεσαι root αν δε θες να διατηρηθούν αυτόματα και οι ρυθμίσεις τους.

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

διαβαζωντας rom manager μαλον κανει αντιγραφα και τη ρομ.

δεν με ενδιαφερει κατι τετειο.θελω να κανω επαναφωρα και να μην εχω χασει σημειωσεις ημερολογιο επαφες εφαρμογες.

αν ειναι να εισαι ροοτ γιαυτο τι να πω μετα μην λεμε οτι το synbian ειναι μαπα.

τουλαχιστων κανεις τη δουλεια σου σωστα.

Καλημέρα,

Φίλε μου αν και σου απάντησε ο Morfie, υποτηθεται ότι έχεις google τηλέφωνο.

Μια από τι βασικές του δυνατότητες είναι να εκμεταλευεται όλο το φάσμα που περιέχεται στο σύννεφο της Google.

Δηλαδή αυτόματος συχρονισμος, επαφών, ημερολογίου,mail, tasks αν έχεις σχετική εφαρμογή.

 

Αν διαβάσεις λίγο να μάθεις πως θα χρησιμοποιήσεις αυτή την δυνατότητα θα καταλάβεις ότι δεν χρειάζεται backup γί´ αυτά τα πράγματα.

Μια φορά τα κανείς και τα έχεις για πάντα ακόμα και αν αλλάξεις λειτουργικό.

 

Για παράδειγμα εγώ τα χρησιμοποιώ από τον καιρό που είχα αγοράσει το πρώτο μου iPhone.

Έτσι δεν ανχονομαι ποτέ ότι θα χάσω κάτι και τα έχω διαθέσιμα από οποιοδήποτε pc μέσω της web εφαρμογής του gmail, calendar.

 

Μπορείς να κανείς και τον outlook να συχρονιζει με τις google επαφές αν δεν κάνω λάθος.

Τουλάχιστον το address book και το iCal στο Mac μου συχρονιζουν. Οπότε έχω παντού τα ίδια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Φίλε μου αν και σου απάντησε ο Morfie, υποτηθεται ότι έχεις google τηλέφωνο.

Μια από τι βασικές του δυνατότητες είναι να εκμεταλευεται όλο το φάσμα που περιέχεται στο σύννεφο της Google.

Δηλαδή αυτόματος συχρονισμος, επαφών, ημερολογίου,mail, tasks αν έχεις σχετική εφαρμογή.

 

Αν διαβάσεις λίγο να μάθεις πως θα χρησιμοποιήσεις αυτή την δυνατότητα θα καταλάβεις ότι δεν χρειάζεται backup γί´ αυτά τα πράγματα.

Μια φορά τα κανείς και τα έχεις για πάντα ακόμα και αν αλλάξεις λειτουργικό.

 

Για παράδειγμα εγώ τα χρησιμοποιώ από τον καιρό που είχα αγοράσει το πρώτο μου iPhone.

Έτσι δεν ανχονομαι ποτέ ότι θα χάσω κάτι και τα έχω διαθέσιμα από οποιοδήποτε pc μέσω της web εφαρμογής του gmail, calendar.

Μπορείς να κανείς και τον outlook να συχρονιζει με τις google επαφές αν δεν κάνω λάθος.

Τουλάχιστον το address book και το iCal στο Mac μου συχρονιζουν. Οπότε έχω παντού τα ίδια.

 

Δυστυχως το google με το outlook συγχρονιζουν μονο το ημερολογιο μεσω του google calendar sync. Οι επαφες απλα "διαβαζονται" με την καταλληλη εξαγωγη και εισαγωγη σε καταλληλο αρχειο (csv νομιζω) απο το ενα προγραμμα στο αλλο. Αυτο ειναι ενα μειονεκτημα.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η δουλειά που έκανες. Βλέπω ότι έχεις καλλιτεχνικές ανησυχίες εεεε :lol:

Μπράβο φίλε....σούπερ!!!!Πως γινεται η ληψη φωτογραφιων ? βαζεις καποια εφαρμογη να τραβαει με ανοιχτη την καμερα καθε 5 δευτερολεπτα ?

 

Πρέπει να είναι αυτό:

http://www.sheado.net/news/?p=3

Link to comment
Share on other sites

για σας part 2,δειτε με το nick μου στο u tube τι κανει το εργαλειο μας,....so far....:happy:

 

Μπορεις να πεις αναλυτικα πως το εκανες;

Πολύ καλο!!

Μαρία
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια στο δικο μου γραφει

PDA:I9000BUJMA

PHONE:I9000BUJM3

CSC:I900GVGRJM3

 

ειναι καλο,ειναι κακο?

διαβαζω κατι για jm8 αξιζει να την περασω ή καλυτερα να περμενω το 2.2android

 

μιλαμε εχω λιωσει στο διαβασμα....

 

εγω τα ιδια ειχα, το ειχα αναφερει στο φορουμ. το πηγα σε εναν τυπα και μου το πασπατεψε. τωρα δεν μου βγαζει το λογοτυπο της vodafone και εχουν φυγει απο μεσα ολες οι εφαρμογες της. οταν δωσω *#1234# μου γραφει:

version

pda:

phone: i9000bujm3

csc:

επισεις μου δινει εκδοση firmware 2.1-udate1

βασικο φασμα i9000bujm3

εκδοση kernel 2.6.9 root@se-s602#2

και αρ. κατασκευης eclair.xwjg1

ειμαι ενταξει

βρε παιδια;;

οχι τιποτα, ειμαι και μπαρμπας και δεν σκαμπαζω πολυ!!!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας καποιες ερωτησεις

 

* εχει αυτη τη στιγμη 2.1 επισημο 2.2 θα παρει το κινητο γιατι η samsung ειναι επιφοβη

στην υποστηριξη

* αναλογα βγαζει updates τωρα? μεσω kies περνιουνται και αυτα? ή on the air?

* εχουμε rooting και εδω?

* ποση ελευθερη μνημη για apps εχουμε τωρα με την 2.1?

* βγαινει ακομα με super amoled ή με την SLCD οθονη?

* που "ποναει" το κινητο και τι λυσεις εχουν βρεθει?

* το UI του που μοιαζει με του wave παραμενει και μετα τα updates?

μπορεις να γυρισεις οποτε θελεις στο συνηθισμενο UI του Android?

 

ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

πως μπορώ να κάνω εύκολα και γρήγορα syncronize επαφες / ημερολόγιο /μηνύματα απο το i8910 στο galaxy?

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η δουλειά που έκανες. Βλέπω ότι έχεις καλλιτεχνικές ανησυχίες εεεε :lol:

Μπράβο φίλε....σούπερ!!!!

 

Πως γινεται η ληψη φωτογραφιων ? βαζεις καποια εφαρμογη να τραβαει με ανοιχτη την καμερα καθε 5 δευτερολεπτα ?

εψαξα στις ρυθμισεις της καμερας του galaxy και δεν βρηκα κατι για συνεχομενες φωτογραφιες. εβαλες καποια εφαρμογη γι' αυτο ?

 

Sent from my Samsung Galaxy S I-9000

 

To γράφει ο άνθρωπος πώς το έκανε... :) Η εφαρμογή λέγεται Tina Timelapse, και είναι τζάμπα στο Market. Παίρνει φωτογραφίες κάθε x δευτερόλεπτα που ορίζεις εσύ... μετά ένωσε τις 1000 φωτογραφίες που πήρε με το makeavi στον υπολογιστή.

 

tyxerakia απλα ρωταω αν μπορει καποιος να καταλαβει αν το κινητο ειναι ελληνικο η οχι καπος .. εγω δεν το πηρα καινουργιο . ειναι rooted με ελληνικα

 

Υπάρχουν κάποιες εκδόσεις του firmware που βάζουν οι εισαγωγείς στην Ελλάδα. Άλλο δίνει ο Γερμανός, άλλο η κοσμοτε άλλο η βονταφον. Το πιο καινούριο επίσημο που έχω δει είναι το JM5 .. τη δικιά σου έκδοση δεν την έχω δει πουθενά επίσημα από Ελλάδα, οπότε υποθέτω ότι αρχικά το τηλέφωνο ήρθε απ'έξω με την JF3, και ο τύπος που το είχε πριν από σένα αφού λες είναι μεταχειρισμένο, φλάσαρε την XWJM1 για να έχει ελληνικό πληκτρολόγιο. Αλλά δεν αλλάζει κάτι αυτό στο τηλέφωνο, μπορείς να βάλεις ότι firmware θέλεις, δεν έχει τίποτα παραπάνω η συσκευή που αγοράζεται από Ελλάδα... τα firmwares υπάρχουν όλα διαθέσιμα, αν θέλεις να είναι ίδιο με κάποιο από Ελλάδα, φλάσαρε αυτά που δίνουν στα Ελληνικά τηλέφωνα... JG1 με phone JF5, ή JM2 με phone JM1... το JM5 δε θυμάμαι με τί το βάζουν... αλλά αν δεν έχει πρόβλημα το τηλέφωνό σου δεν υπάρχει λόγος να το κάνεις.

 

Δεν πρόλαβα να το κάνω γιατί σήμερα το πρωί μπήκα και κατέβασα κανονικά από μάρκετ και μετά είδα την απάντηση σου Αλεξ...Σε ευχαριστώ θα το έχω υπόψη μου για την επόμενη φορά

Edit

Δεν πιστεύω να έχεις τίποτα μήλο-ανησυχίες εσύ ε; Άμα την κάνεις και συ πάμε χαμένοι lol

Sent from my Galaxy S

 

Χαχα εγώ μηλοανησυχίες; Με καμία δύναμη. PC all the way. Αν γίνω ποτέ designer θα το σκεφτώ :p

 

διαβαζωντας rom manager μαλον κανει αντιγραφα και τη ρομ.

δεν με ενδιαφερει κατι τετειο.θελω να κανω επαναφωρα και να μην εχω χασει σημειωσεις ημερολογιο επαφες εφαρμογες.

αν ειναι να εισαι ροοτ γιαυτο τι να πω μετα μην λεμε οτι το synbian ειναι μαπα.

τουλαχιστων κανεις τη δουλεια σου σωστα.

 

Εμ... βάλε το mybackup pro να κάνεις αυτά που θες... ακόμα και το Kies τα κάνει. Ερχομαι από ΜΟΝΟ Nokia τηλέφωνα και έκανα τα πάντα σε Symbian, μέχρι και δικά μου certificates είχα, Nokia μόνο από το 3210 μέχρι το N97. Πίστεψέ με, δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση το Symbian σα λειτουργικό με το Android. Αλλά φυσικά μιλάμε για smartphones. Αν θες το τηλέφωνο απλά να κάνει κλήσεις, έκανες τελείως λάθος επιλογή με το Galaxy S.

 

θελω να μαθω αν κανω αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=787163

μετα μπορω να κανω update σε oficial ??

 

Δεν έχει δοθεί επίσημη αναβάθμιση για Ελλαδα. Οπότε δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να το κάνεις.

 

εγω τα ιδια ειχα, το ειχα αναφερει στο φορουμ. το πηγα σε εναν τυπα και μου το πασπατεψε. τωρα δεν μου βγαζει το λογοτυπο της vodafone και εχουν φυγει απο μεσα ολες οι εφαρμογες της. οταν δωσω *#1234# μου γραφει:

version

pda:

phone: i9000bujm3

csc:

επισεις μου δινει εκδοση firmware 2.1-udate1

βασικο φασμα i9000bujm3

εκδοση kernel 2.6.9 root@se-s602#2

και αρ. κατασκευης eclair.xwjg1

ειμαι ενταξει

βρε παιδια;;

οχι τιποτα, ειμαι και μπαρμπας και δεν σκαμπαζω πολυ!!!

ευχαριστω

 

Ο τυπάς έκανε απίστευτη προχειροδουλειά, σου φλάσαρε μόνο το PDA της JG1 που είναι ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ έκδοση απ'αυτή που είχες, χωρίς να αλλάξει τα άλλα...αλλά αφού δουλεύει τί να πω, οκ.

 

παιδια γεια σας καποιες ερωτησεις

 

* εχει αυτη τη στιγμη 2.1 επισημο 2.2 θα παρει το κινητο γιατι η samsung ειναι επιφοβη

στην υποστηριξη

* αναλογα βγαζει updates τωρα? μεσω kies περνιουνται και αυτα? ή on the air?

* εχουμε rooting και εδω?

* ποση ελευθερη μνημη για apps εχουμε τωρα με την 2.1?

* βγαινει ακομα με super amoled ή με την SLCD οθονη?

* που "ποναει" το κινητο και τι λυσεις εχουν βρεθει?

* το UI του που μοιαζει με του wave παραμενει και μετα τα updates?

μπορεις να γυρισεις οποτε θελεις στο συνηθισμενο UI του Android?

 

ευχαριστω

 

1) Ναι θα πάρει σίγουρα, ελπίζουμε μέχρι το τέλος του μήνα. Beta 2.2 υπάρχουν ήδη. Το 3 είναι που αμφιβάλλω αν θα πάρει.

2) Φυσικά. Διάβασε τα FAQ.

3) 2GB

4) Samoled. To μπερδεύεις με το Desire.

5) Στο RFS filesystem που έχει επιλέξει η Samsung κυρίως. Ψάχνονται όλοι να το αλλάξουν :) Η διαχειριση μνήμης είναι κι αυτή ένα πρόβλημα (διάβασε την υπογραφή μου).

6) Υπάρχουν launchers που μπορείς να βάλεις από πάνω για να αλλάξεις την εμφάνιση του touchwiz ui αν δε σ'αρέσει... το να το βγάλεις τελείως είναι πολύπλοκο και δεν το'χω πολυψάξει γιατί δε μ'ενδιαφέρει...

 

Τελικα ποια ειναι η πιο καλη εφαρμογη για gps στο κινητο μας?

Και το βασικοτερο σε ποια εφαρμογη μπορεισ να προσθεσεις POIs πχ απο καμερες τροχαιας ωστε να σε ειδοποιοει το κινητο οταν πλησιαζεις?

 

Υπάρχουν πολλές, και οι περισσότερες κάνουν αυτό που θες με τις κάμερες, αν υπάρχει τέτοιο αρχείο για Ελλάδα στο format τους. To Sygic, το Navigon και το Νdrive είναι οι καλύτερες κατά τη γνώμη μου. Καλύτερο χάρτη εξακολουθεί να έχει το Destinator.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα από alexst2006

εγω τα ιδια ειχα, το ειχα αναφερει στο φορουμ. το πηγα σε εναν τυπα και μου το πασπατεψε. τωρα δεν μου βγαζει το λογοτυπο της vodafone και εχουν φυγει απο μεσα ολες οι εφαρμογες της. οταν δωσω *#1234# μου γραφει:

version

pda:

phone: i9000bujm3

csc:

επισεις μου δινει εκδοση firmware 2.1-udate1

βασικο φασμα i9000bujm3

εκδοση kernel 2.6.9 root@se-s602#2

και αρ. κατασκευης eclair.xwjg1

ειμαι ενταξει

βρε παιδια;;

οχι τιποτα, ειμαι και μπαρμπας και δεν σκαμπαζω πολυ!!!

ευχαριστω

Ο τυπάς έκανε απίστευτη προχειροδουλειά, σου φλάσαρε μόνο το PDA της JG1 που είναι ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ έκδοση απ'αυτή που είχες, χωρίς να αλλάξει τα άλλα...αλλά αφού δουλεύει τί να πω, οκ.

 

Σ ευχαριστω βρε tyx. τι πρεπει να κανω τωρα για να το κανω κανονικο τηλ; υπαρχει στο forum καποιο κομματι με οδηγιες ;

συγνωμη αν κουρασα. :respect:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...