Jump to content

Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα)


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Εγώ με μια sandisk 16gb που αγόρασα είχα πρόβλημα . Εμφάνιζε κατά την αντιγραφή στοιχείων, ή λήψη αρχείων μέσω bluetooth σφάλμα ότι η μνήμη δεν είναι διαθέσιμη. Αυτό με το Νοκια Ε6. Άλλες κάρτες που έχω δουλεύουν κανονικά (πχ kingston). μου την αλλαξαν με μια ιδια στο Γερμανό και είχε ακριβως το ίδιο πρόβλημα. αν κοιτάξεις και στο nokia discussions υπάρχει ακόμα ένας που αναφέρει το ίδιο πρόβλημα άπο το συνδιασμό της συγκεκριμένης κάρτας με το Ε6.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 467
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα. Εχει κανεις παρει τα νεα ακουστικα WH-902 της ΝΟΚΙΑ να μας πει πως παιζουν;

 

Ψαχνω για αγορα ακουστικως κανονικων και οχι ψειρων που σφηνωνουν στο αυτι.

Τα WH-902 φαινονται ποιοτικαι και τα χαρακτηριστικα τους ειναι καλα αλλα το θεμα ειναι πως αποδιδουν στην πραξη. Καμια αλλη εναλλακτικη προταση;;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχω μία καρτούλα της συμφοράς, αγορασμένη από ebay, αγνώστων λοιπών στοιχείων. Αξίζει τον κόπο η αγορά μίας καλής κάρτας; Θα δω διαφορές σε θέματα ταχύτητας;
Link to comment
Share on other sites

Έχω μία καρτούλα της συμφοράς, αγορασμένη από ebay, αγνώστων λοιπών στοιχείων. Αξίζει τον κόπο η αγορά μίας καλής κάρτας; Θα δω διαφορές σε θέματα ταχύτητας;

 

Φυσικα αρκει να ειναι class 4 και πανω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή θήκη σιλικόνης για τον N8 γιατί το τελευταίο καιρό το καημένο το κινητό έχει στενές επαφές τρίτου τύπου με το πάτωμα και η θήκη πουγκί που έχω δεν είναι και ότι ποιο βολικό.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Έχετε να μου προτείνετε κάποια καλή θήκη σιλικόνης για τον N8 γιατί το τελευταίο καιρό το καημένο το κινητό έχει στενές επαφές τρίτου τύπου με το πάτωμα και η θήκη πουγκί που έχω δεν είναι και ότι ποιο βολικό.

 

NOKIA CC-1005 SILICONE COVER FOR N8

Αυτή έχω εγώ στο δικό μου και είμαι σχεδόν ικανοποιημένος με την χρήση της... Συνέχεια την χρησιμοποιώ, αλλά θέλω να βλέπω όλη την ώρα ότι έχω το πορτοκαλί :O

Link to comment
Share on other sites

NOKIA CC-1005 SILICONE COVER FOR N8

Αυτή έχω εγώ στο δικό μου και είμαι σχεδόν ικανοποιημένος με την χρήση της... Συνέχεια την χρησιμοποιώ, αλλά θέλω να βλέπω όλη την ώρα ότι έχω το πορτοκαλί :O

 

Είναι ανθεκτική γιατί το χρησιμοποιώ και σαν gps στο mountain αν μου πέσει θα αντέξει? Ποιο παλιά είχα δει ένα παιδί που πρότεινε μια ανθεκτική θήκη αλλά δε μπορώ να το εντοπίσω το ποστ του. Έχει φάει καμία τούμπα με τη θήκη που το έχεις?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Είναι ανθεκτική γιατί το χρησιμοποιώ και σαν gps στο mountain αν μου πέσει θα αντέξει? Ποιο παλιά είχα δει ένα παιδί που πρότεινε μια ανθεκτική θήκη αλλά δε μπορώ να το εντοπίσω το ποστ του. Έχει φάει καμία τούμπα με τη θήκη που το έχεις?

 

Τώρα αν σου φύγει με μεγάλη ταχύτητα και χτυπήσει στο έδαφος δεν ξέρω τι μπορεί να πάθει.. Σε μένα που έχει πέσει από το τραπέζι δεν έχει πάθει κάτι.. (Μια φορά επίσης μου έπεσε επειδή δεν ήθελα να φοράω την θήκη.. να φαίνεται το ωραίο το χρωματάκι.. και τσουπ.. 2 σημαδάκια.. :mad: )

 

Απλά κοίτα στο mountain να το έχει καλά τοποθετημένο.. Στην θήκη του αυτοκινήτου που το είχα μια φορά παραλίγο να το χάσω από το παράθυρο το κινητό λόγο ταχύτητας σε χωματόδρομο.. :P

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τη συγκεκριμένη κάρτα μνήμης με το Ν8;

http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=18568

Μου φαίνεται πολύ καλή τιμή δεδομένου ότι είναι Class10.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πάνο πολύ καλή η τιμή δεδομένων μάλιστα των χαρακτηριστικών και αξιόπιστο το συγκεκριμένο κατάστημα.Η διαφορά όμως τιμής από την κορυφαία,τουλάχιστον για μένα,Sandisk πρέπει να πω ότι με βάζει σε κάποιες σκέψεις.Αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία θα ήταν πολύ χρήσιμη η οποία ενημέρωση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Πάνο πολύ καλή η τιμή δεδομένων μάλιστα των χαρακτηριστικών και αξιόπιστο το συγκεκριμένο κατάστημα.Η διαφορά όμως τιμής από την κορυφαία,τουλάχιστον για μένα,Sandisk πρέπει να πω ότι με βάζει σε κάποιες σκέψεις.Αν κάποιος έχει κάποια εμπειρία θα ήταν πολύ χρήσιμη η οποία ενημέρωση.:)

 

Κι εμένα, και είναι ο μόνος λόγος που δεν την έχω παραγγείλει ακόμα. Αν τελικά το τολμήσω και την πάρω στα χέρια μου, θα ενημερώσω.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά μία ερώτηση και από μένα, έχω μία sim που γραφει επάνω telestet 64 k ναι το ξέρω είναι παλιά, αλλά τι πρόβλημα μπορεί να δημιουργήσει?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μετά από άπειρες αγορές screen protectors για πολλά κινητά, επιτέλους μία καλή μέση λύση:

http://www.ebay.com/itm/150705416196?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Είναι ματ, αλλά όχι τελείως. Εμποδίζει τις δαχτυλιές, αλλά όχι απόλυτα. Χαλάει λίγο την φωτεινότητα και την ευκρίνεια της οθόνης, αλλά όχι πολύ.

Συνολικά είναι μία καλή μέση λύση, που συμβιβάζει αρκετά επιτυχημένα τις ιδότητες των glossy και των matte ζελατίνων, αν κάποιος θέλει λίγο απ'όλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σήμερα σύνδεσα ένα ασύρματο ποντίκι της microsoft στο Ν8 και δούλεψε αψογα.Το σύνδεσα και με την τηλεοραση καθησα στον καναπε και το απολαμβανα!:)
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα σύνδεσα ένα ασύρματο ποντίκι της microsoft στο Ν8 και δούλεψε αψογα.Το σύνδεσα και με την τηλεοραση καθησα στον καναπε και το απολαμβανα!:)

Πως γινετε αυτο φιλε

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τι δεν καταλαβες φιλε μου?Το νανο στικακι το συνδεεις στο καλωδιο που βγαζει εξοδο για usb συνδεεις και το κινητο με hdmi και εισαι ετοιμος!
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

τι δεν καταλαβες φιλε μου?Το νανο στικακι το συνδεεις στο καλωδιο που βγαζει εξοδο για usb συνδεεις και το κινητο με hdmi και εισαι ετοιμος!

 

Τρομερή λειτουργία και αυτή....

Link to comment
Share on other sites

Τη γνώμη έχετε για αυτή http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.552437 και http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.556602 καρτες μνημης;
Nokia 8210,6610,7610,6600,N80,N95,N95 8GB,N97,N8
Link to comment
Share on other sites

Τη γνώμη έχετε για αυτή http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.552437 και http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.556602 καρτες μνημης;

 

Και οι δύο είναι πολύ καλές, και με καλή τιμή για ελληνικό μαγαζί. Πάντως προσωπικά θα προτιμούσα την Kingston.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Οι θήκες του C7 κάνουν για το 701; :wacko:

Αγόρασα μια θήκη από το ebay για το 701 από Αγγλία αλλά θέλω και κάτι καλύτερο. Δε ξετρελάθηκα! :p

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οι θήκες του C7 κάνουν για το 701; :wacko:

Αγόρασα μια θήκη από το ebay για το 701 από Αγγλία αλλά θέλω και κάτι καλύτερο. Δε ξετρελάθηκα! :p

 

Ναι κάνουν κανονικά :))

1+ Never Settle
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση :

Εχω τα Nokia bluetooth ακουστικα BH-503 (http://www.nokia.gr/products/accessories/all-accessories/headsets/bluetooth-stereo-headsets/bh-503) και μου εχει χαλασει/σκιστει το μαξιλαρακι/σφουγγαρακι απ' το ακουστικο!

Σε κανα 2 Nokia stores που εχω παει δεν μπορεσαν να μ'εξυπηρετησουν!

Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω ανταλακτικο, μεσω internet???

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις την θηκη cp500 ?? γιατι μολις την παρηγγειλα και θελω να ξερω αν ειναι βολικη και ανθεκτικη :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις την θηκη cp500 ?? γιατι μολις την παρηγγειλα και θελω να ξερω αν ειναι βολικη και ανθεκτικη :)

 

Την εχω εγω απο την αρχη...για τα λεφτα της οχι,για μενα δεν κανει.Ουτε βολικη ειναι πολυ και το μεγαλο μειονεκτημα που το εχω πληρωσει,αφηνει γυμνο το κινητο οχι μονο στην καμερα αλλα και τις 2 κατω γωνιες του κινητου.Εκει ακριβως στην μια γωνια εχω ζημια απο πεσιμο ενω ηταν κλειστο με την εν λογω θηκη..

Δεν θα την προτεινα με τιποτα..Ειναι και ακριβη πολυ σε σχεση με κατι κινεζικες που ναι μεν δεν ειναι φυσικα της ιδιας ποιοτητας, αλλα "ντυνουν" το κινητο καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...