Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.htcphones.net/htc-desire-hd-put-on-amazon-and-pulled-off-immed

 

Ποιο επίσημο δεν νομίζω να γίνει....

Προφανώς οι 400 λίρες θα είναι και η τελική τιμή η οποία είναι παρά πολύ δελεαστική!!!!

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.htcphones.net/htc-desire-hd-put-on-amazon-and-pulled-off-immed

 

Ποιο επίσημο δεν νομίζω να γίνει....

Προφανώς οι 400 λίρες θα είναι και η τελική τιμή η οποία είναι παρά πολύ δελεαστική!!!!

 

Εμένα πάντως μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι μια εταιρία της τάξεως της amazon να κάνει τέτοια πατάτα!

 

Είναι δυνατό να πουλάει ένα προϊόν που δεν υπάρχει και δεν έχει ανακοινωθεί καν? Χωρίς specs, χωρίς φωτογραφίες και να του έχει βάλει και τιμή χωρίς κανένα feedback από την HTC?

 

Αυτά τα πράγματα δεν γίνονται! Ας μην τα πιστεύουμε και όλα πια!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι μια εταιρία της τάξεως της amazon να κάνει τέτοια πατάτα!

 

Είναι δυνατό να πουλάει ένα προϊόν που δεν υπάρχει και δεν έχει ανακοινωθεί καν? Χωρίς specs, χωρίς φωτογραφίες και να του έχει βάλει και τιμή χωρίς κανένα feedback από την HTC?

 

Αυτά τα πράγματα δεν γίνονται! Ας μην τα πιστεύουμε και όλα πια!

Εν μέρη έχεις δίκιο σε αυτό που λες αλλά το ίδιο έχει γίνει πολλές φορές με αμερικανικές εταιρείες τηλεποικοινωνιών που έδειχναν στο στοκ τους συγκεκριμένα κινητά τα οποία δεν είχαν ανακοινωθεί καν....

Phillips Diga-->Panasonic GD52-->Motorola C33-->Nokia 5210-->Nokia 6600-->HP iPaq 6515-->HP iPaq 6915-->Fujitsu Siemens T830-->HTC TyTn-->Nokia 6110 Nav-->Samsung i900 Omnia-->Nokia 5800XM-->Samsung Omnia i8910 HD-->HTC Hero-->Samsung i900 Omnia(again)-->HTC HD2 Leo-->HTC Desire-->Samsung Galaxy S2 i9100 --> :X
Link to comment
Share on other sites

Εν μέρη έχεις δίκιο σε αυτό που λες αλλά το ίδιο έχει γίνει πολλές φορές με αμερικανικές εταιρείες τηλεποικοινωνιών που έδειχναν στο στοκ τους συγκεκριμένα κινητά τα οποία δεν είχαν ανακοινωθεί καν....

 

Ναι, αλλά τώρα μιλάμε για την amazon που είναι μια από τις μεγαλύτερες και ίσως η παλαιότερη εταιρία στον χώρο!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη συσκευη αλλα αν δεν εχει front camera χαλαει ολη την εικονα του απολυτου..

 

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν βαλαν οπως το EVO 4G.

 

Αυτο το marketing να αγοραζεις συνεχεια μεχρι να βρεις το τελειο smartphone το εφαρμοζουν πολλες εταιριες ολο κατι ξεχνανε η μια δεν βαζει φλας (Samsung Galaxy S)η αλλη δεν βαζει μπροστινη καμερα....Υπαρχει παντα μια ελλειψη σε κατι:lol:

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

HTC did have a September 15th event hosted in London, so it would have made perfect sense for that to be the announcement event for the device. The really curious bit to me is how the information leaked this early to Amazon, and whether or not Amazon asked for a tentative date just for their system information, and HTC perhaps just picked something out of thin air. Either way, a leaks a leak and barring anything else to go on this will stand for now.

Link:http://htcpedia.com/news/HTC-Desire-HD-Release-Date-and-Pricing-Revealed.html?l_page=1&p_page=1

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως, το πισω καπακι δεν με χαλαει καθολου, σαν σχεδιο.

Αρκει να εφαρμοζει σωστα βεβαια, χωρις κενα και τριξιματα..

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι ότι η συσκευή τελικά δεν θα ονομάζεται desire HD. Νομίζω ότι στο όνομα δεν θα υπάρχει ο όρος desire που παραπέμπει σε νέα έκδοση της συγκεκριμένης συσκευής και άρα σε υποβάθμιση της παλιάς. Η HTC απευθύνεται σε άλλο κοινό με το νέο κινητό το οποίο, όπως βλέπω από τις προδιαγραφές (οθόνη κτλ) μάλλον πάει να αντικαταστήσει το «φθαρμένο» HD2.
Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι ότι η συσκευή τελικά δεν θα ονομάζεται desire HD. Νομίζω ότι στο όνομα δεν θα υπάρχει ο όρος desire που παραπέμπει σε νέα έκδοση της συγκεκριμένης συσκευής και άρα σε υποβάθμιση της παλιάς. Η HTC απευθύνεται σε άλλο κοινό με το νέο κινητό το οποίο, όπως βλέπω από τις προδιαγραφές (οθόνη κτλ) μάλλον πάει να αντικαταστήσει το «φθαρμένο» HD2.

To hd2 θα αντικατασταθεί από αντίστοιχες συσκευές με wp7.

Πέραν αυτού, σχετικά με το όνομα μπορεί να έχει και δίκιο.

Σίγουρα πάντως η συσκευή είναι ένα desire με μεγαλύτερη οθόνη στην ουσία, αφού η αναβάθμιση για 720p βίντεο έχει ήδη δοθεί στο desire, όπως και η 2.2.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μάλλον πάει να αντικαταστήσει το «φθαρμένο» HD2.

 

Καμία σχέση, άλλο λειτουργικό, άλλο target group. Η συσκευή αυτή είναι ξεκάθαρο ότι αντικαθιστά το Desire, όπως το HD2 αντικατέστησε το HD, To Τοuch Pro2 αντικατέστησε το Touch Pro, το Diamond 2 αντικατέστησε το Diamond και ούτω καθεξής. Με άλλα λόγια είναι κατεστημένο η HTC να δίνει όνομα στις συσκευές τις σχετικό με αυτές που αντικαθιστά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση, άλλο λειτουργικό, άλλο target group. Η συσκευή αυτή είναι ξεκάθαρο ότι αντικαθιστά το Desire, όπως το HD2 αντικατέστησε το HD, To Τοuch Pro2 αντικατέστησε το Touch Pro, το Diamond 2 αντικατέστησε το Diamond και ούτω καθεξής. Με άλλα λόγια είναι κατεστημένο η HTC να δίνει όνομα στις συσκευές τις σχετικό με αυτές που αντικαθιστά.

και σιγουρα δεν εχει σημασια οτι θα εχει ονομα ιδιο με του προκατοχου του

Link to comment
Share on other sites

και σιγουρα δεν εχει σημασια οτι θα εχει ονομα ιδιο με του προκατοχου του

 

Αν δεν εχει και τον επεξεργαστη του προκατοχου του, παμε καλα.

Αλλιως θα εχει μεγαλο προβλημα η htc.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...ουσιαστικά αυτό το κινητό είναι desire με μεγαλύτερη οθόνη,βελτιωμένη σχεδιάση (πέρα απ το καπάκι) και καλύτερη κάμερα..Κατά την γνώμη μου πάντα θα έπρεπε να βάλει πάνω έναν καλύτερο επεξεργαστή και καλύτερη ανάλυση οθόνης για να μην είναι πίσω από τους ανταγωνιστές όταν βγει στην αγορά...πάντως νομίζω πως καλύτερα να έβαζε s-lcd οθόνη παρά amoled επειδή η samsung κρατάει τις s.amoled για την πάρτη της,τις amoled τις έχουμε δει πως είναι οπότε είναι ευκαιρία για την htc να δώσει στην αγορά κάτι καινούργιο όπως οι super lcd οθόνες της sony...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ...ουσιαστικά αυτό το κινητό είναι desire με μεγαλύτερη οθόνη,βελτιωμένη σχεδιάση (πέρα απ το καπάκι) και καλύτερη κάμερα..Κατά την γνώμη μου πάντα θα έπρεπε να βάλει πάνω έναν καλύτερο επεξεργαστή και καλύτερη ανάλυση οθόνης για να μην είναι πίσω από τους ανταγωνιστές όταν βγει στην αγορά...πάντως νομίζω πως καλύτερα να έβαζε s-lcd οθόνη παρά amoled επειδή η samsung κρατάει τις s.amoled για την πάρτη της,τις amoled τις έχουμε δει πως είναι οπότε είναι ευκαιρία για την htc να δώσει στην αγορά κάτι καινούργιο όπως οι super lcd οθόνες της sony...

Αν και σε κάτι βίντεο που έχουν δωθεί στο τόπικ του Desire η AMOLED φαίνεται πολύ καλύτερη από την SLCD, νομίζω πως το τηλέφωνο αυτό θα έχει SLCD οθόνη. Δεν νομίζω η HTC να ξαναχρησιμοποιήσει AMOLED, αφού η Samsung αδυναμεί να παράγει τόση ποσότητα, απ' ότι έχει ακουστεί. Έτσι κι αλλιώς σκέφτονται μέχρι και να την αφαιρέσουν από το Desire, που ήδη κυκλοφορεί με AMOLED και να το παράγουν με SLCD πια...

 

Και για το θέμα με το όνομα. Το όνομα πιστεύω θα έχει μέσα το Desire, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι πχ. Desire HD ή Desire 2. Έτσι κι αλλιώς προορίζετε για αντικαταστάτης του Desire. Το κοινό που αναφέρετε έτσι κι αλλιώς είναι το ίδιο. Οι high-end fans της HTC θα έπαιρναν το Desire το οποίο ήταν το καλύτερο τηλέφωνο της, οι ίδιοι και το Desire HD. Το HD2 λόγω του διαφορετικού λειτουργικού, θα αντικατασταθεί από τα WP7.

 

Απλά όπως είπα και λίγες σελίδες πιο πίσω, η αντικατάσταση ανάμεσα σε Desire-Desire HD δεν έχει καμία σχέση με αυτήν που είχε γίνει ανάμεσα σε HD-HD2.

Τότε μιλούσαμε για αλλαγή ολόκληρου του hardware. Ο επεξεργαστής είχε διπλασιαστεί, η RAM είχε μεγαλώσει και η resistive έγινε capacitive. Δηλαδή πράγματα που θες δεν θες θα τα πάρεις για θετικά, αφού μειώνουν κατά πολύ τα κολλήματα των WM και η capacitive στα WM ήταν σαν τεχνολογική επανάσταση.

 

Τώρα είναι πράγματα που αν δεν σε ενδιαφέρουν, δεν τα παίρνεις στα θετικά. Πχ. εμένα δεν με ενδιαφέρει η κάμερα, άρα δεν με ενδιαφέρει που θα γίνει από 5MP 8MP. Το ότι όμως διπλασιάστηκε ο επεξεργαστής ή βελτιώθηκε κατά πολύ η απόκριση της οθόνης, ενδιαφέρει τον καθένα πιστεύω... (Ειδικά για την απόκριση, όποιος είναι ακόμα με resistive, πιθανόν να λέει ότι είναι ψιλοπράγματα οι διαφορές, αλλά όταν πάει στην capacitive θα πάθει πλάκα... Το λέω συγκρίνοντας HD με Desire.)

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε καταλαβει αν η μνημη που εγκαθιστανται οι εφαρμογες θα ειναι μεγαλυταρη ωστε να λυθει το γνωστο προβλημα του προκατοχου του?
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε καταλαβει αν η μνημη που εγκαθιστανται οι εφαρμογες θα ειναι μεγαλυταρη ωστε να λυθει το γνωστο προβλημα του προκατοχου του?

Απο οσο καταλαβαινω θα ειναι 4 giga, αλλα πλεον δεν εχει και τοση σημασια, αφου τοσο το απλο desire οσο και το νεο, εχουν froyo και οι εφαρμογες μπορουν να εγκαταστηθουν και στην sd

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχετε καταλαβει αν η μνημη που εγκαθιστανται οι εφαρμογες θα ειναι μεγαλυταρη ωστε να λυθει το γνωστο προβλημα του προκατοχου του?

 

στο froyo εχεις τη δυνατοτητα να κανεις εγκατασταση των προγραμματων στην καρτα μνημης αλλα ουτε ο προκατοχος το εχει πλεον το προβλημα αφου εγινε update σε 2.2

 

ddr2 με προλαβες για 1 λεπτο!!

Edited by mustanggre
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ddr2 με προλαβες για 1 λεπτο!!

Ειναι επειδη εχω milestone

:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αν και σε κάτι βίντεο που έχουν δωθεί στο τόπικ του Desire η AMOLED φαίνεται πολύ καλύτερη από την SLCD, νομίζω πως το τηλέφωνο αυτό θα έχει SLCD οθόνη. Δεν νομίζω η HTC να ξαναχρησιμοποιήσει AMOLED, αφού η Samsung αδυναμεί να παράγει τόση ποσότητα, απ' ότι έχει ακουστεί. Έτσι κι αλλιώς σκέφτονται μέχρι και να την αφαιρέσουν από το Desire, που ήδη κυκλοφορεί με AMOLED και να το παράγουν με SLCD πια...

 

Και για το θέμα με το όνομα. Το όνομα πιστεύω θα έχει μέσα το Desire, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι πχ. Desire HD ή Desire 2. Έτσι κι αλλιώς προορίζετε για αντικαταστάτης του Desire. Το κοινό που αναφέρετε έτσι κι αλλιώς είναι το ίδιο. Οι high-end fans της HTC θα έπαιρναν το Desire το οποίο ήταν το καλύτερο τηλέφωνο της, οι ίδιοι και το Desire HD. Το HD2 λόγω του διαφορετικού λειτουργικού, θα αντικατασταθεί από τα WP7.

 

Απλά όπως είπα και λίγες σελίδες πιο πίσω, η αντικατάσταση ανάμεσα σε Desire-Desire HD δεν έχει καμία σχέση με αυτήν που είχε γίνει ανάμεσα σε HD-HD2.

Τότε μιλούσαμε για αλλαγή ολόκληρου του hardware. Ο επεξεργαστής είχε διπλασιαστεί, η RAM είχε μεγαλώσει και η resistive έγινε capacitive. Δηλαδή πράγματα που θες δεν θες θα τα πάρεις για θετικά, αφού μειώνουν κατά πολύ τα κολλήματα των WM και η capacitive στα WM ήταν σαν τεχνολογική επανάσταση.

 

Τώρα είναι πράγματα που αν δεν σε ενδιαφέρουν, δεν τα παίρνεις στα θετικά. Πχ. εμένα δεν με ενδιαφέρει η κάμερα, άρα δεν με ενδιαφέρει που θα γίνει από 5MP 8MP. Το ότι όμως διπλασιάστηκε ο επεξεργαστής ή βελτιώθηκε κατά πολύ η απόκριση της οθόνης, ενδιαφέρει τον καθένα πιστεύω... (Ειδικά για την απόκριση, όποιος είναι ακόμα με resistive, πιθανόν να λέει ότι είναι ψιλοπράγματα οι διαφορές, αλλά όταν πάει στην capacitive θα πάθει πλάκα... Το λέω συγκρίνοντας HD με Desire.)

 

Ναι έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες...

Όμως δεν νομίζεις οτί οι περισότεροι που έχουν ήδη desire δεν θα πάνε να αγοράσουν το desire hd;

Από hd σε hd2 η διαφορά ήταν χαοτική...Από desire σε desire hd η διαφορά δεν είναι και τόσο μεγάλη...Αυτό που πολύ πιθανόν θα αλλάξει είναι η οθόνη (η οποία μάλλον θα πάει προς το χειρότερο) η κάμερα (προς το καλύτερο αλλά και πάλι για πολλούς νομίζω δεν είναι κ πολύ σημαντικό αυτό) και η σχεδίαση...Οπότε για ποιό λόγο οι κάτοχοι του desire να αφήσουν το desire και να πάνε στο desire hd και να μην πάνε σε κάποια πρόταση του ανταγωνισμού που θα έχει βγει εκείνη την περίοδο;

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτά θα είναι τα χαρακτηριστικά του HTC Desire HD

 

Σύμφωνα με φήμες από διάφορα sites, πήραμε πληροφορίες για τα χαρακτηριστικά του αναμενόμενου HTC Desire HD.

 

Το HTC Desire HD θα έχει επεξεργαστή Snapdragon 1GHz, λειτουργικό Android 2.2 (FroYo) και οθόνη 4.3 ιντσών. Επίσης η κάμερα θα έχει ανάλυση 8 MP, θα μπορεί να τραβά βίντεο 720p, ενώ θα έχει ενσωματωμένη μνήμη 4GB.

Το HTC Desire Z (ίσως είναι το T-Mobile G2) φημολογείται ότι θα έχει κι αυτό επεξεργαστή Snapdragon 1GHz, με οθόνη 3.7 ιντσών στα 480×800 ενώ το λειτουργικό του θα είναι το Android 2.1. Σημαντική διαφοροποίηση σε σχέση με τα άλλα smartphones, θα είναι το συρόμενο QWERTY πληκτρολόγιο.

Εμείς δεν έχουμε παρά να περιμένουμε για το event στις 15 Σεπτέμβρη στην Αγγλία, όπου και πιστεύουμε ότι θα γίνει η παρουσίαση των δύο συσκευών.

 

πηγη:laptopblog.gr

Link to comment
Share on other sites

Και για το θέμα με το όνομα. Το όνομα πιστεύω θα έχει μέσα το Desire, αλλά δεν ξέρω αν θα είναι πχ. Desire HD ή Desire 2. Έτσι κι αλλιώς προορίζετε για αντικαταστάτης του Desire. Το κοινό που αναφέρετε έτσι κι αλλιώς είναι το ίδιο. Οι high-end fans της HTC θα έπαιρναν το Desire το οποίο ήταν το καλύτερο τηλέφωνο της, οι ίδιοι και το Desire HD. Το HD2 λόγω του διαφορετικού λειτουργικού, θα αντικατασταθεί από τα WP7.

 

Μην είσαι και τόσο σίγουρος γι’ αυτό.

Να σου θυμίσω τι έλεγες πριν προκύψει η ανακοίνωση για το event της 15 Σεπτ:

 

Έστω όμως ότι κυκλοφορεί το HD. Τι τιμή θα έχει ??? Υπάρχουν στην αγορά το Nexus One στα 600€ και το Galaxy S στα 500€. Αν μείνουν έτσι το Desire HD πρέπει οποσδήποτε να κυκλοφορήσει πάνω από 650€, κάτι που θα σημαίνει ότι δεν συμφέρει με τίποτα να αγοράσεις το Nexus. Εκτός αν οι τιμές τους πέσουν κατακόρυφα, πχ. το Galaxy στα 400€, οπότε το HD να βγει σε μια πιο λογική τιμή. Αυτό όμως σημαίνει αυτόματη πτώση όλων των τηλεφώνων (και ειδικά τα φθηνά, πχ. Wilfire θα ξεφτιλιστούν), αφού θα περάσουμε σε μία νέα "γενιά"... Συμφέρει κάτι τέτοιο τις ίδιες τις εταιρίες, ή θα περιμένουν να πουλήσουν πρώτα αυτά που υπάρχουν τώρα (Desire, Legend, Wildfire), τα οποία θεωρούνται ακόμα αρκετά καινούρια ?? Πριν 1,5 μήνα θυμάμαι ψάχναμε σε ένα thread εδώ πότε θα έρθει το Desire στην Ελλάδα...

 

 

Και τι σου είχα απαντήσει τότε (πάλι πριν βγει καμιά ανακοίνωση από HTC):

 

Αυτόν τον συλλογισμό ομολογώ ότι δεν τον καταλαβαίνω.

Γιατί να έχει πάνω από 650Ε? Το legend από το desire έχουν διαφορά 40Ε περίπου και η τρέχουσα τιμή του desire είναι περίπου 440Ε. Άρα κάλλιστα το HD θα μπορούσε να κυμανθεί κοντά στα 500Ε και να είναι πλήρως ανταγωνιστικό στο galaxy S που αυτή τη στιγμή σχεδόν μονοπωλεί την αγορά στην κατηγορία του. Εγώ νομίζω ότι η HTC έχει κάθε λόγω να βγάλει το HD όσο το δυνατό γρηγορότερα για να μπορέσει να πάρει μερίδιο από τους υποψήφιους αγοραστές του galaxy S.

 

 

 

Το αγοραστικό κοινό του νέου τηλεφώνου δεν είναι το ίδιο με το Desire όπως του Desire δεν είναι το ίδιο με του Legend κοκ. Πάντα υπάρχει μια κλιμάκωση στις προδιαγραφές των προϊόντων για να σπρώχνεται ο υποψήφιος αγοραστής σε υψηλοτέρων προδιαγραφών συσκευή (και ακριβότερη βέβαια) χωρίς να την έχει πραγματικά ανάγκη. Είναι προφανές ότι η HTC δεν θέλει τους υποψήφιους αγοραστές του desire να τους στρέψει στο νέο κινητό αλλά να προσελκύσει νέους αγοραστές που θα έπαιρναν ένα άλλο κινητό (πχ galaxy s).

Link to comment
Share on other sites

μαλλον τον οκτωβριο τα ωραια ...Για δειτε εδω

Αμα εβαζαν και μια GPU ανεξάρτητη θα εκανε την διαφορα παντως..Πιστευω θα κερδιζαν πολλα αν:

-Εβαζαν Android 2.2 προεγκατεστημενο [πολλες φημες λενε για 2.1 :confused::blink:]

-Εκαναν το κινητο με μια ανεξαρτητη GPU για παιχνιδια

-Τα 8mp και το Hd video φαινονται καλα , αλλα ελπιζω να ειναι καλος και ο φακος ..οπως και το Hd video να εχει μια σταθεροτητα στα fps..

-Εβγαζαν τον qualcomm και εβαζαν τον επεξεργαστη του SGS..

-Και να εβαζαν πραγματικο multitouch και οχι το Clearpad 2000...(που ειναι απλα dual-touch )

 

Mπραβο για την 4αρα εσωτερική..αλλα δεν φτανει αυτό..

Δεν λεω οσοι δεν εχουν ηδη desire θα το προτιμήσουν , αλλα οσοι εχουν desire..δεν νομιζω..:worry:

 

Η μηπως μετα απο λιγο καιρο η HTC θα βγαλει καινουργια συσκευη με Android 3.0? Kαι μετα τι; Θα αναβαθμιστουν τα Desire (τουλαχιστον το Hd) ή θα μείνουν ξεκρέμαστα;

Edited by takisss

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μη βιάζεστε να κρίνετε μια συσκευή η οποία δεν έχει κυκλοφορήσει, μόνο από φήμες.

Υπομονή μέχρι τις 15 Σεπ που θα ανακοινωθούν επίσημα οι τελικές προδιαγραφές και μετά θα έχουμε όλο τον χρόνο να τις κρίνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...