Jump to content

[Προς κυκλοφορία] HTC Desire HD


tron13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όντως όσον αφορά το ηχείο του Desire HD, έχω διαβάσει κι εγώ μερικά άρθρα...

 

"Can't have a Huge Screen, a Slim Phone, and still, Room for a Decent Speaker.. :p"

 

Πάντως δεν νομίζω πως θα με εμποδίσει αυτό... Δεν χρησιμοποιώ ποτέ ούτε ανοιχτή ακρόαση, ούτε ακούω τραγούδια απ' το κινητό... lol

" Success, is 99% Failure " Soichiro Honda
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο τα κεντρικα του Πλαισιου μου ειπαν οτι περιμενουν διαθεσομοτητα στο τελος Νοεμβριου!!!

 

Άλλο πάλι κι αυτό!!! Εμένα μου είπαν μέχρι τέλος της εβδομάδας.

Ότι θέλει λέει ο καθένας μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος έχει διαβάσει - γνωρίζει - για το πρόβλημα μπορεί να μας ενημερώσει ?

Ένας από τους λόγους που είμαι έτοιμος να το παραγγείλω (έχω το Desire) είναι η απόδοση του στη μουσική μιας και ακούω αρκετά ραδιόφωνο και μουσική από το κινητό.

Όποιος γνωρίζει ας μας ενημερώσει?

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Το "πρόβλημα" είναι υποκειμενικό βασικά. Το ηχείο είναι το ίδιο "χάλια" με αυτό του απλού Desire (το οποίο και πούλησα για το HD). Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί η ένταση του ηχείου του κινητού, μόνιμα σε δόνηση το έχω ούτως ή άλλως. Όταν δεν το είχα, η ένταση με κάλυπτε απόλυτα. Είναι όπως προανέφερα κάτι αρκετά υποκειμενικό.

 

Αν σας ανησυχεί τόσο κάποιους, αρκετά ώστε να παίζει καταλυτικό ρόλο στην επιλογή του κινητού, περιμένετε να κυκλοφορήσει στα ράφια και δοκιμάστε το. Δεν έχει νόημα να βασίζεστε στα λεγόμενα κάποιου άλλου (τουλάχιστον σε αυτό το κομμάτι).

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Το "πρόβλημα" είναι υποκειμενικό βασικά. Το ηχείο είναι το ίδιο "χάλια" με αυτό του απλού Desire (το οποίο και πούλησα για το HD). Εμένα προσωπικά δε με ενοχλεί η ένταση του ηχείου του κινητού, μόνιμα σε δόνηση το έχω ούτως ή άλλως. Όταν δεν το είχα, η ένταση με κάλυπτε απόλυτα. Είναι όπως προανέφερα κάτι αρκετά υποκειμενικό.

 

Αν σας ανησυχεί τόσο κάποιους, αρκετά ώστε να παίζει καταλυτικό ρόλο στην επιλογή του κινητού, περιμένετε να κυκλοφορήσει στα ράφια και δοκιμάστε το. Δεν έχει νόημα να βασίζεστε στα λεγόμενα κάποιου άλλου (τουλάχιστον σε αυτό το κομμάτι).

 

Φυσικα κ δεν πρεπει να ακουσουν τις γνωμες αλλον.οταν παει στα ραφια ανοιχτο θα το επεξεργαστω κ εγω.ακυρωσα κ την προπαραγγελια μου για να μην γινει καμια πατατα κ τα κλαιω τα 600€.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω ότι η Vodafone παρέλαβε εχθές και αρχίζει τη διάθεση από 5/11.

Το περιμένω πως και πως

Έχω ήδη κάνει την παραγγελία.

 

Το επιβεβαιώνω και εγώ. Πήρα την vodafone τηλ και μου είπαν ότι 5/11 θα είναι στην αποθήκη τους και ότι μπορώ να το προπαραγγείλω.

 

Γνωριζει παιδια αν θα το εχει και η wind το κινητο?

Προτείνω εάν είσαι εταιρικός πελάτης να κάνεις ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και θα σου απαντήσουν άμεσα. Ιδίως εάν λήγει το συμβόλαιό σου αυτή την περίοδο.

Edited by johny_dep
Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω και εγώ. Πήρα την vodafone τηλ και μου είπαν ότι 5/11 θα είναι στην αποθήκη τους και ότι μπορώ να το προπαραγγείλω.
Καλησπερα σε ολους τους φιλους.

Υπαρχει περιπτωση να το εχουμε στις 6 του μηνα?

Αν και με στεναχωρησε λιγο το προβλημα με το ηχειο.

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω και εγώ. Πήρα την vodafone τηλ και μου είπαν ότι 5/11 θα είναι στην αποθήκη τους και ότι μπορώ να το προπαραγγείλω.

 

 

Nα ρωτησω κατι... Το τηλεφωνο θα εχει τα σηματα της vodafone αν το παρω απο εκει? Θελω να πω.. Θα ειναι branded ή κανονικο οπως σε ολα τα καταστηματα?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το εχουμε γιγαντωσει λιγο το θεμα με το ηχειο.Ας περιμενουμε να μας κανει καποιος ενα review οταν το παρει κ βλεπουμε παιδια..

Δε νομιζω να ειναι κ τοσο χαλια..

Nokia:6120c,6500,N73,N81 / Toshiba G810 Portege WM6.5 / Apple iPhone 3GS 16GB / Samsung Galaxy S II / Samsung Galaxy S4 9505 stock
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος ειδικός εάν υπάρχει περίπτωση ένα τέτοιο πρόβλημα στο ηχείο να οφείλεται σε software bug;

Ή δεν υπάρχει περίπτωση και είναι καθαρά θέμα hardware;

Link to comment
Share on other sites

πολλλοι εδω εχουν αρχισει το θαψιμο.συμφορουμιτης που το εχει το κινητο κατεθεσε οτι ο ηχος ειναι πολυ ικανοποιητικος.το δεχομαι γιατι το εχει και το δουλευεει και δεν ακουει απλα ενα βιντεο στο you tube.επιπλεον δεν νομ ιζω οτι η htc στοχευει στο multimedia κομματι αλλα στο software.μην βιαζεστε να το κρινετε δοκιμαστε το και μετα.αλλωστε η htc δεν νομιζω οτι ποτε διακριθηκε για ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΗΧΕΙΑ ή τις εκπληκτικες φωτο στα κινητα της(8 εχω αλλαξει)αλλου ειναι το δυνατο της σημειο

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το ηχειο ειναι επιπεδου HD2. Μετριοτατο δηλαδη, τιποτα ιδιαιτερο, αλλα σαφως οχι προβληματικο οπως οριζουν πολλα φορα (εκτος αν προκειται για μεμονωμενα προβληματικα κομματια)...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα πράγμα ξέρω πάντως, όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια!

 

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

φιλος που το εχει παραγγειλει απο εχπανσυς απο 21-9 ελαβεε εμειλ και ενημεωθηκε οτι ξεκιναει απο αυριο η διαθεση για τις προπαραγγελιες.για να δουμε εγω δυσκολο το κοβω παντως

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

πολλλοι εδω εχουν αρχισει το θαψιμο.συμφορουμιτης που το εχει το κινητο κατεθεσε οτι ο ηχος ειναι πολυ ικανοποιητικος.το δεχομαι γιατι το εχει και το δουλευεει και δεν ακουει απλα ενα βιντεο στο you tube.επιπλεον δεν νομ ιζω οτι η htc στοχευει στο multimedia κομματι αλλα στο software.μην βιαζεστε να το κρινετε δοκιμαστε το και μετα.αλλωστε η htc δεν νομιζω οτι ποτε διακριθηκε για ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΗΧΕΙΑ ή τις εκπληκτικες φωτο στα κινητα της(8 εχω αλλαξει)αλλου ειναι το δυνατο της σημειο

 

Αν εννοεις εμενα φιλε μου,να εισαι σιγουρος οτι ειμαι απο τους πρωτους που το εχουν παραγγηλει και σαφως τετοια βιντεο δεν προκειται να μου αλλαξουν γνωμη.

το να βλεπεις καποια πραγματα ομως και να λες τι γνωμη σου δεν νομιζω να ειναι και τοσο κακο.

Και για να δεις ποσο εμπιστοσυνη εχω στην htc θα το αγορασω χωρις πρωτα να το δοκιμασω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις εμενα φιλε μου,να εισαι σιγουρος οτι ειμαι απο τους πρωτους που το εχουν παραγγηλει και σαφως τετοια βιντεο δεν προκειται να μου αλλαξουν γνωμη.

το να βλεπεις καποια πραγματα ομως και να λες τι γνωμη σου δεν νομιζω να ειναι και τοσο κακο.

Και για να δεις ποσο εμπιστοσυνη εχω στην htc θα το αγορασω χωρις πρωτα να το δοκιμασω!!!

 

οχι δεν εννοω εσενα απλα αν κοιταξεις πισω πολλοι εφραζουν αποψη απο εικασιες αλλων και οχι βασισμενοι σε στοχεια:rolleyes:

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν η οθονη του desire hd ειναι απο gorilla glass οπως για παραδειγμα του Ν8 ?

 

Νο Γκορίλλα Γκλας.

 

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk

 

Τώρα γιατί το κάνεις αυτό; Παίζεις με τον πόνο μας; ΠΑΝΩ ΤΟΥ! ΕΠΙΘΕΣΗ! :p

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Νο Γκορίλλα Γκλας.

 

Damn... Πάντως θα είναι και αυτό αντοχής λογικά... Δεν πρέπει να είναι μαπέξ...

" Success, is 99% Failure " Soichiro Honda
Link to comment
Share on other sites

παιδες συμφωνω και εγω με τη σειρα μου οτι πρεπει να σηζηταμε για το κινητο εδω...ο καθενας ας πει τι γνωμη του διαφωνιες θα υπαρχουν...η αληθεια ειναι οτι το ηχειο στο προηγουμενο desire ειναι χαλια....σε αυτο ομως περιμενω να ειναι καλυτερο μια και υποστιριζει η ιδια η htc

 

Οθόνη και ήχος που θα σου πάρουν το μυαλό

 

Ξέχασε ότι γνώριζες μέχρι σήμερα για τις οθόνες των κινητών. Με το HTC Desire HD απολαμβάνεις κινηματογραφική εικόνα, στις 4,3 ίντσες της οθόνης του, την ίδια στιγμή που κατακλύζεσαι από την καλύτερη δυνατή ποιότητα ήχου χάρη στην υποστήριξη των τεχνολογιών Dolby Mobile και SRS virtual surround sound. Ιστοσελίδες, βίντεο, μουσική, παιχνίδια και εφαρμογές παρελαύνουν μπροστά στα μάτια σου με το HTC Desire HD.

 

αν δεν ειναι δεν θα το πεταξω αλλα θα απογοητευτω....

υπαρχει κανεις που να ειχε το πρηγουμενο και να χει παρει και το επομενο να μας πει καποιες διαφορες????

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...