Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μου λέτε... το πρόβλημα με το σήμα υπάρχει έτσι;

 

Δεν έχω κανένα πρόβλημα. Στο σπίτι μου το σήμα είναι οριακό και με το 3GS δεν καταφερνα να μιλήσω. Με το 4 μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι,αρχίζω να ανησυχώ πως "πλάκα" κάνουν όσοι συντηρούν επικοινωνιακά το "πρόβλημα",έίτε σκοπίμως,είτε απο άγνοια.

 

Ελπίζω πως με τη διάθεση ικανού αριθμού συσκευών στη χώρα μας αυτές τις μέρες,θα μας επιτραπεί να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα για την έκταση του "προβλήματος".

 

Και 'γω αυτό πιστεύω.

 

Απο την στιγμή που λέτε είναι ΟΚ, γουστάρω περισσότερο... :p

Link to comment
Share on other sites

Όπως όμως θα βλέπετε, στις ειδησεογραφικες περιοχές του site αλωνίζουν κακοπληροφορημενοι ή κακοπροαίρετοι οι οποίοι όχι μόνο παραπληροφορούν αλλά και παρενοχλουν με διάφορα σχόλια όποιον τολμάει να μεταφέρει τον ορθό λόγο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να κάνεις πλάκα, δηλαδή οτι δεν έχεις κανένα πρόβλημα.

Κατά κάποιον τρόπο, ναι "κάνω πλάκα". Βλέπεις αγαπητέ φίλε μου το όλο θέμα με το σήμα έχει καταντήσει πια βαρετό, όσο και αν αντιλαμβάνομαι την ανησυχία των υποψηφίων αγοραστών του iPhone 4.

 

Το μόνο που μπορώ να σου πω σχετικά είναι αυτό που έχω ειλικρινά βαρεθεί να λέω και να ξαναλέω. Ναι υπό συγκεκριμένες προϋποθέσεις χαμηλής λήψης μπορώ να ρίξω το σήμα σφίγγοντας το iPhone μέσα στο χέρι μου, ακριβώς όπως μπορώ να κάνω και με το σύνολο σχεδόν των συσκευών. Όμως τον ένα περίπου μήνα που έχω το iPhone 4 ούτε κλήση έχασα, ούτε πρόβλημα λήψης διαπίστωσα ούτε τίποτα από τα "τέρατα" που ακούγονται. Το αντίθετο μάλιστα, καθώς το iPhone 4 είναι από τις καλύτερες σε ευαισθησία λήψης συσκευές που έχω δοκιμάσει.

 

Αν πραγματικά επιθυμείς να μάθεις "αρνητικά" στοιχεία της συσκευής μπορώ να σου παραθέσω αρκετά. Όμως το σήμα δεν πρόκειται να είναι μέσα σε αυτά.

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Παντός το θέμα με την λήψη μας οφελισε. Έχουμε δωρεάν θήκη.
Link to comment
Share on other sites

Με γεια μας τελικα πηρα το 32 αρι μολις, εκοψα και τη sim ολα καλα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Για την ασπρη εκδοση ουτε λογος δεν γινεται ετσι? Δεν υπαρχει κατι νεοτερο απο την apple για το ποτε θα κυκλοφορησει?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Κατά κάποιον τρόπο, ναι "κάνω πλάκα". Βλέπεις αγαπητέ φίλε μου το όλο θέμα με το σήμα έχει καταντήσει πια βαρετό, όσο και αν αντιλαμβάνομαι την ανησυχία των υποψηφίων αγοραστών του iPhone 4.

 

Το μόνο που μπορώ να σου πω σχετικά είναι αυτό που έχω ειλικρινά βαρεθεί να λέω και να ξαναλέω. Ναι υπό συγκεκριμένες προϋποθέσεις χαμηλής λήψης μπορώ να ρίξω το σήμα σφίγγοντας το iPhone μέσα στο χέρι μου, ακριβώς όπως μπορώ να κάνω και με το σύνολο σχεδόν των συσκευών. Όμως τον ένα περίπου μήνα που έχω το iPhone 4 ούτε κλήση έχασα, ούτε πρόβλημα λήψης διαπίστωσα ούτε τίποτα από τα "τέρατα" που ακούγονται. Το αντίθετο μάλιστα, καθώς το iPhone 4 είναι από τις καλύτερες σε ευαισθησία λήψης συσκευές που έχω δοκιμάσει.

 

Αν πραγματικά επιθυμείς να μάθεις "αρνητικά" στοιχεία της συσκευής μπορώ να σου παραθέσω αρκετά. Όμως το σήμα δεν πρόκειται να είναι μέσα σε αυτά.

Αγαπητέ φιλε έχεις παρατηρήσει ΕΣΥ η κάποιος άλλος ότι αν μιλάς με ανοιχτή ακρόαση σε ακούν με διακοπές ενώ τους ακούς τέλεια;για δοκιμασε το και πες μου.ευχαριστώ.

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παντός το θέμα με την λήψη μας οφελισε. Έχουμε δωρεάν θήκη.

 

Ακου τωρα εδω σκεπτικο καταναλωτη:ninja:

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά εχω ενα δίλημμα έρχεται ένας φίλος απο Αμερική τη iphone να του πω να μου φέρι να μπορώ να το δουλέψω στην Ελλαδα? 3gs h 4 gs εγώ θέλω το 4 θα δουλεύει?
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξυ ανοιγουν αγγελιες πωλησης iPhone 4 στο σχετικο φορουμ, με περιεχομενο που προκαλει. :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο τρεις ωρες και ακομα δεν το εχει ενεργοποιηση η cosmote, αλλά με ανυσηχει το γεγονος οτι το tethering ειναι ανοιχτο σε συνεχη ανιχνευση και δεν μπορω να το κλεισω, εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

να σημειωσω οτι το σημα του πολυ καλο μεχρι στιγμης.καλυτερο απο του 3gs που ειχα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά τί εννοείται πως "κόβεται" τη SIM όταν αγοράζετε το κινητό. Δεν λειτοθργεί με ΣΙΜ; :O :P
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά τί εννοείται πως "κόβεται" τη SIM όταν αγοράζετε το κινητό. Δεν λειτοθργεί με ΣΙΜ; :O :P

 

Λειτουργεί με micro SIM που έχει μικρότερες διαστάσεις αλλά επειδή το κύκλωμα είναι το ιδιο αλλά η επιφάνεια του πλαστικού μικρότερη αν δεν έχεις πάρει ετοιμη micro μπορεις με λίγη προσοχη και κατάλληλο "πατρον" να κόψει την παλιά

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτη τη στιγμη ειμαι και εγω ευτυχης κατοχος του Iphone 4!

 

Παιδια απο Vodafone δινουν με 2 ευρω ανταπτορακι που κανει την micro-sim κανονικη sim ετσι ωστε να μπορει να χρησιμοποιηθει σε οποιοδηποτε κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτη τη στιγμη ειμαι και εγω ευτυχης κατοχος του Iphone 4!

 

Παιδια απο Vodafone δινουν με 2 ευρω ανταπτορακι που κανει την micro-sim κανονικη sim ετσι ωστε να μπορει να χρησιμοποιηθει σε οποιοδηποτε κινητο!

 

καλορίζικο!! καλές δουλειές ;) με την micro-sim τι γίνεται? τη δίνουν έτσι τελικά ή την πληρώνεις? ξέρουμε για cosmote τι γίνεται με αυτό το θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια μια ερωτηση να κανω.Εχω καρτα vodafone και βρηκα τ κινητο σε καταστημα

cosmote θα υπαρχει καποιο προβλημα?Δλδ υπαρχει περιπτωση ν ειναι κλειδωμενο απο τν comsote να λειτουργει μονο με δικτυο cosmote?

Edited by kouklentes
λαθος
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει πρόβλημα.

Οι ίδιες συσκευές είναι σε όλα τα καταστήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,πήρα σήμερα το iphone 4 από κατάστημα cosmote και ταυτόχρονα άλλαξα και την παλιά μου sim με microUsim.Ήρθα σπίτι άνοιξα το iphone αλλά μου λέει "Το προεπιλεγμένο σας κινητό δίκτυο δεν είναι πλέον διαθέσιμο.Επιλέξτε άλλο δίκτυο από τις ρυθμίσεις" και στο καπάκι μου λέει "Αναμονή για ενεργοποίησηαυό ίσως πάρει ώρα".Ξέρει κανείς τι παίζει;Πήρα στην cosmote και μου είπαν ότι έχει ολοκληρωθεί η διαδικασία.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Summer has just come!

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτη τη στιγμη ειμαι και εγω ευτυχης κατοχος του Iphone 4!

 

Παιδια απο Vodafone δινουν με 2 ευρω ανταπτορακι που κανει την micro-sim κανονικη sim ετσι ωστε να μπορει να χρησιμοποιηθει σε οποιοδηποτε κινητο!

 

Αν υπαρχει αυτο που λες θα μπορει να παιξει και η together καρτα που εχω και δεν θα χρειαζεται να την "σπασω" σε 2 σιμ και να κουβαλαω 2 τηλεφωνα.

Το επιβεβαιωνει καποιος?

Link to comment
Share on other sites

Αν υπαρχει αυτο που λες θα μπορει να παιξει και η together καρτα που εχω και δεν θα χρειαζεται να την "σπασω" σε 2 σιμ και να κουβαλαω 2 τηλεφωνα.

Το επιβεβαιωνει καποιος?

 

το ανταπτοράκι αυτό υπάρχει σίγουρα και πωλείται και 1-2 ευρώ εδώ και καιρό στο ebay... για την vodafone δεν ξέρω αν το έχει σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα στα χερια μου κ εγω σημερα...

 

 

Οντως εχει προβλημα με το σημα εαν ακουμπησεις στο G SPOT! :P

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...