Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχουν αδικο ξερεις οσοι γκρινιαζουν γιατι ενα κινητο πρεπει πανω απο ολα να εχει σημα.

Ειδικα σαν το ΑιΦον που το χρησιμοποιεις και σαν internet device.

 

απλα καλυτερα να κανουμε υπομονη και να περιμενουμε.

και εγω βασικα θα το ειχα σημερα στα χερια μου αλλα εκανα πισω.

 

θελω να δω πως θα εξελιχθουν τα πραγματα.

το προβληματακι δεν ειναι γενικο.

 

ειδικα ομως για εμας που προερχομαστε απο iPhone2g (love) πιστευω αυτο πραγματικα αξιζει...

:)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η δικιά σου πάντως σίγουρα δεν πρέπει να έχει πρόβλημα... γι'αυτό άλλωστε την υποστηρίζεις τόσο...

 

Αν ήξερες να διαβάζεις θα σου λύνονταν όλες οι απορίες. Πριν μπείτε να πείτε ότι σας κατεβαίνει στο μυαλό διαβάστε λίγο το θέμα. Έχουμε κάνει όλόκληρη συζήτηση για το θέμα με τεχνολογικά επιχειρήματα για το τι μπορεί να φταίει αν υπάρχει το πρόβλημα και γιατί δεν εμφανίζεται σε όλες τις συσκευές.

 

Ειρωνέυτηκα (και το παραδέχομαι ευθέως) τον κύριο που ανέφερε ότι η συσκευή είναι προβληματική χωρίς να την έχει δει καν στο χιλιόμετρο απλά από αυτά που διάβάζει. Δεν έγραψα πουθενά ούτε ότι είναι ούτε ότι δεν είναι προβληματικό το iphone 4. Αν σε καίει τόσο θα σου πω μεθαύριο που θα το έχω στα χέρια μου και θα σου ανεβάσω και βίντεο για να δεις.

 

Από τα άτομα που γράφουν συχνά και εμπεριστατωμένα εδώ μέσα, σε αντίθεση με τους αλεξιπτωτιστές που εμφανίζονται μετά από την ανακοίνωση μιας νέας συσκευής για πουν τα δικά τους και μετά να αποχωρήσουν πάλι, δεν είχε κανείς απόλυτη άποψη. Νομίζω ότι οι περισσότεροι από εμάς γράφαμε ότι ίσως να είναι υπερβολές αυτά που λέγονται για το σήμα, ίσως να έχουν και βάση και ότι θα απαντήσουμε ο καθένας ξεχωριστά όταν έχουμε τις συσκευές στα χέρια μας.

 

Λοιπόν, για να μην το παρατραβάμε και πολύ το θέμα, αφήστε μας όπως είπε ο ktsak παραπάνω να ζούμε στο σκοτάδι και όλοι οι υπόλοιποι πεφωτισμένοι μπορείτε να είστε ήσυχοι ότι δεν την πατήσατε για άλλη μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

Από τα άτομα που γράφουν συχνά και εμπεριστατωμένα εδώ μέσα, , δεν είχε κανείς απόλυτη άποψη.

 

δυστυχως εχω προσωπικη εμπειρια με το σημα...και δεν ειμαι ο μονος εδω μεσα...

 

απλα περιμενω... ;)

to οτι δεν ειναι ολες οι συσκευες ετσι αυτο ειναι σιγουρο!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερες να διαβάζεις θα σου λύνονταν όλες οι απορίες. Πριν μπείτε να πείτε ότι σας κατεβαίνει στο μυαλό διαβάστε λίγο το θέμα. Έχουμε κάνει όλόκληρη συζήτηση για το θέμα με τεχνολογικά επιχειρήματα για το τι μπορεί να φταίει αν υπάρχει το πρόβλημα και γιατί δεν εμφανίζεται σε όλες τις συσκευές.

 

Ειρωνέυτηκα (και το παραδέχομαι ευθέως) τον κύριο που ανέφερε ότι η συσκευή είναι προβληματική χωρίς να την έχει δει καν στο χιλιόμετρο απλά από αυτά που διάβάζει. Δεν έγραψα πουθενά ούτε ότι είναι ούτε ότι δεν είναι προβληματικό το iphone 4. Αν σε καίει τόσο θα σου πω μεθαύριο που θα το έχω στα χέρια μου και θα σου ανεβάσω και βίντεο για να δεις.

 

Από τα άτομα που γράφουν συχνά και εμπεριστατωμένα εδώ μέσα, σε αντίθεση με τους αλεξιπτωτιστές που εμφανίζονται μετά από την ανακοίνωση μιας νέας συσκευής για πουν τα δικά τους και μετά να αποχωρήσουν πάλι, δεν είχε κανείς απόλυτη άποψη. Νομίζω ότι οι περισσότεροι από εμάς γράφαμε ότι ίσως να είναι υπερβολές αυτά που λέγονται για το σήμα, ίσως να έχουν και βάση και ότι θα απαντήσουμε ο καθένας ξεχωριστά όταν έχουμε τις συσκευές στα χέρια μας.

 

Λοιπόν, για να μην το παρατραβάμε και πολύ το θέμα, αφήστε μας όπως είπε ο ktsak παραπάνω να ζούμε στο σκοτάδι και όλοι οι υπόλοιποι πεφωτισμένοι μπορείτε να είστε ήσυχοι ότι δεν την πατήσατε για άλλη μια φορά.

νικο μην κουραζεσαι...ασε τους...δεν αξιζει τον κοπο να αναλωνομαστε σε τετοιου ειδους συζητησεις. :)

Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν αδικο ξερεις οσοι γκρινιαζουν γιατι ενα κινητο πρεπει πανω απο ολα να εχει σημα.

Ειδικα σαν το ΑιΦον που το χρησιμοποιεις και σαν internet device.

 

απλα καλυτερα να κανουμε υπομονη και να περιμενουμε.

και εγω βασικα θα το ειχα σημερα στα χερια μου αλλα εκανα πισω.

 

θελω να δω πως θα εξελιχθουν τα πραγματα.

το προβληματακι δεν ειναι γενικο.

 

ειδικα ομως για εμας που προερχομαστε απο iPhone2g (love) πιστευω αυτο πραγματικα αξιζει...

:)

 

Nαι για το σημα συμφωνώ κ γω.δεν εχω ξεκαθαρισει ακομα αν ειναι θεμα hardware ή software...υπαρχουν πολλες σκεψεις κ για τα δυο.

 

Αναφερομαι ομως σε ολους αυτους που μας λενε θυματα κ προβατα!δεν ειμαστε...ειναι επιλογη μας κ ας μη μας χαλανε τη χαρα...εγω δεν μπηκα ποτε σε σαιτ αλλου τηλεφωνου να κραξω παρα μονο για να παρω πληροφοριες αν κατι με ενδιεφερε...

"Ever tried. Ever failed. No matter. Try Again. Fail again. Fail better." Samuel Beckett
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εχω προσωπικη εμπειρια με το σημα...και δεν ειμαι ο μονος εδω μεσα...

 

απλα περιμενω... ;)

to οτι δεν ειναι ολες οι συσκευες ετσι αυτο ειναι σιγουρο!

 

Δημήτρη αρχικά με γειά! Δεν ήξερα ότι το είχες αγοράσει ήδη. Προφανώς και αναφερόμουν στο ότι απόλυτη άποψη δεν έχει κανείς από αυτούς που δεν το έχουν στα χέρια τους.

 

Για πες μου λοιπόν, στο κάνει παντού, γιατί ο Χριστόφορος που έχει κι εκείνος δύο συσκευές στα χέρια του έγραψε ότι δεν έχει κανένα πρόβλημα με το σήμα.

 

Μήπως έχει να κάνει με τους τύπους των 3G δικτύων; Έχει δοθεί κάπου πιο πίσω ή στο περί ανέμων ένα άρθρο από το Appleinsider που το εξηγεί και αναφέρει γιατί θα μπορούσε να διορθωθεί με software update.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω αγορασει!

το ειδα χθες και προχθες και το δοκιμασαμε με φιλο που το αγορασε.

 

εγω εκανα πισω.

ενω το κινητο πιανει σαν το iPad που εχει κεραια 1 μετρο ( :P ) μολις το ακουμπησεις κατι παθαινει...

του Ιταλου γνωστου μου επεφτε tο σημα ραγδαια.

δοκιμασαμε με TIM/Vodafone και μαλιστα και με 3gs και τελικα επιβεβαιωσαμε.

ακομα και με θηκη.

και πιστεψε με το σημα εδω που ειμαι ειναι απιστευτο... ;)

Γι αυτο περιμενω.

θα δουμε...

 

YΓ.και οπως γνωριζετε δεν λεω κατι αν δεν συμβαινει...εξαλλου δεν εχω κανενα λογο να ριξω λασπη...

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι σου κανει η συσκευη;

 

δεν ειπα πουθενα οτι το δικο μου εχει προβλημα απλα απαντησα οτι για να το λενε παει να πει οτι εχει καποια προβληματα και μην παρουσιαζουμε οτι εινια το τελιο κινητο καλο ειναι να ειμαστε λιγακι επιφυλακτικοι μεχρι να το παρουμε στα χερια μας

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω αγορασει!

το ειδα χθες και προχθες και το δοκιμασαμε με φιλο που το αγορασε.

 

εγω εκανα πισω.

ενω το κινητο πιανει σαν το iPad που εχει κεραια 1 μετρο ( :P ) μολις το ακουμπησεις κατι παθαινει...

του Ιταλου γνωστου μου επεφτε tο σημα ραγδαια.

δοκιμασαμε με TIM/Vodafone και μαλιστα και με 3gs και τελικα επιβεβαιωσαμε.

ακομα και με θηκη.

και πιστεψε με το σημα εδω που ειμαι ειναι απιστευτο... ;)

Γι αυτο περιμενω.

θα δουμε...

 

YΓ.και οπως γνωριζετε δεν λεω κατι αν δεν συμβαινει...εξαλλου δεν εχω κανενα λογο να ριξω λασπη...

 

Θα το δοκιμάσω και στο δικό μου που έρχεται μεθαύριο και θα σου πω. Και αν έχει βγει update μέχρι τότε δεν θα το κάνω στην αρχή για να κάνουμε τις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω αγορασει!

το ειδα χθες και προχθες και το δοκιμασαμε με φιλο που το αγορασε.

 

εγω εκανα πισω.

ενω το κινητο πιανει σαν το iPad που εχει κεραια 1 μετρο ( :P ) μολις το ακουμπησεις κατι παθαινει...

του Ιταλου γνωστου μου επεφτε tο σημα ραγδαια.

δοκιμασαμε με TIM/Vodafone και μαλιστα και με 3gs και τελικα επιβεβαιωσαμε.

ακομα και με θηκη.

και πιστεψε με το σημα εδω που ειμαι ειναι απιστευτο... ;)

Γι αυτο περιμενω.

θα δουμε...

 

YΓ.και οπως γνωριζετε δεν λεω κατι αν δεν συμβαινει...εξαλλου δεν εχω κανενα λογο να ριξω λασπη...

 

 

Τα ιδια κι εδω (οχι με δικη μου συσκευη). Το σημα επεφτε στη μια γραμμη και πρακτικα δε μπορουσε να ολοκληρωθει η κληση.

Ειναι πραγματικα κριμα (οσο κι αν δε συμπαθω τις πρακτικες της apple και τη γενικοτερη πολιτικη της) να εχει τοσο σοβαρο προβλημα μια συσκευη που επαναπροσδιοριζει την εννοια ποιοτητα κατασκευης - υλικα σε μια συσκευη κινητου (αντε γιατι βαρεθηκα τις σαπιες πλαστικουρες που μας σερβιρουν αφειδως).

Ελπιζω μοναχα να μη διορθωσουν το διαφαινομενο προβλημα με το να αυξησουν την ευαισθησια του δεκτη και στελνοντας στα... ταρταρα το sar.

Για να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα γινει για οσες συσκευες εχουν ηδη το προβληματακι αλλα πιστευω οι επομενες φουρνιες δεν θα το εχουν...

το κινητο θα το παρω αλλα οταν κρινω οτι δεν θα εχω ρισκο...

 

ελπιζω εννοειται να φτιαχτει με ενα απλο update.

δεν αποκλειεται.

 

 

 

Αναφερομαι ομως σε ολους αυτους που μας λενε θυματα κ προβατα!δεν ειμαστε...ειναι επιλογη μας κ ας μη μας χαλανε τη χαρα...εγω δεν μπηκα ποτε σε σαιτ αλλου τηλεφωνου να κραξω παρα μονο για να παρω πληροφοριες αν κατι με ενδιεφερε...

αυτο ξαναπες το...

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

@ktsak,CarpeNoctum,pik, drmdtsap

 

Πραγματικά χρήζει ψυχανάλυσης πια το θέμα αντίδραση κατά των προϊόντων της apple γι αυτό και εγώ επέλεξα να μην τοποθετηθώ εντός του forum αυτού, αλλά εκτός, ώστε να μην φέρω σε δύσκολη θέση κανένα :)

 

Υ.Γ. μου έχει κάνει πολύ θετική εντύπωση το ψηλό επίπεδο των απόψεων που ήδη γράφτηκαν και μάλιστα από ανθρώπους με τους οποίους δεν είχαμε έως τώρα κάποια συστηματική (ή και καθόλου επικοινωνία).

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

[...] και η υπογραφη σου ειναι κανονας για μενα once you go mac , you never go back , οπως και το Computers are like air-conditioners. They stop working properly when you open windows... one solution ........ get a mac

η θα τον κολησω και αυτον :D

ΥΓ . αυτους ολους να λενε , να φωναζουν κλπ , το iphone4 αλλαζει ξανα τον κοσμο της κινητης τηλεφωνιας

α) δειτε καμερα !!!!!!

β) δειτε video

g) deite imovie

Τωρα τα υπολοιπα ,,, αστα

Edited by NTROPIC

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Sorry που θα το πω και εγώ (κ παρακαλώ ΑΝ γίνει η εκκαθάριση να διαγραφεί και το παρόν post) αλλά θεωρώ μόνους και μοναδικούς υπεύθυνους για όλο αυτό που γίνεται στο εν λόγω τοπικ αλλά και σε άλλα (βλ. τη συνάντηση στα public σήμερα) τους mods και τον admin του myphone.gr.

 

Κύριοι και η διαγραφή posts μέσα στο πρόγραμμα είναι.....Κ ΤΟ BAN επίσης!!!!

 

...Ευχαριστούμε πολυ για το backseat moderating:)

 

 

Αν κάποιος είναι ιδιοκτήτης του Iphone 4 κι αντιμετωπίζει πρόβλημα με τη λήψη της συσκευής του το κατάλληλο θέμα για να απευθυνθεί,ειναι αυτό

 

Οποιοσδήποτε άλλος αισθάνεται οτι μπορεί να συνεισφέρει στο θέμα με χρήσιμο & δημιουργικό τρόπο,μοιραζόμενος μια σχετική πληροφορία ή γνώμη με τα υπόλοιπα μέλη,τον ενθαρρύνουμε να το κάνει.

 

Είμαστε εδώ για να παρατηρούμε και να καταγράφουμε τα γεγονότα.

 

Απο κει και περα,συνιστώ για ακόμη μια φορά ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ σε όλους τους γράφοντες.Δημοσιεύσεις που περιέχουν προσβλητικές αναφορές,υπαινιγμούς,ανούσιες πληροφορίες,ή έρχονται σε αντίθεση με τους Ο.Π.Χ. ,σβήνονται/τροποποιούνται αναλόγως.

Edited by NTROPIC
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου θα ερθει δυστυχως αρκετα αργα οποτε δε θα μπορεσω να πω περισσοτερα για το θεμα της κεραιας. Απ'οτι φαινεται παντως μαλλον δεν ειναι προβλημα που δεν μπορεινα λυθει με software update.

Θα δουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν ειπα πουθενα οτι το δικο μου εχει προβλημα απλα απαντησα οτι για να το λενε παει να πει οτι εχει καποια προβληματα και μην παρουσιαζουμε οτι εινια το τελιο κινητο καλο ειναι να ειμαστε λιγακι επιφυλακτικοι μεχρι να το παρουμε στα χερια μας
συμφωνω να ειμαστε επιφυλακτικοι αλλα σε ολα οσα λενε,εγω προσωπικα δεν πιστευω τιποτα αν δεν το παρω για να το διαπιστωσω ο ιδιος,αλλοι λενε οτι δεν εχουν προβλημα και αλλοι λενε οτι εχουν,και ο καθενας παιρνει την αποψη που του αρεσει,εσυ πχ λες οτι για να το λενε εχει καποια προβληματα,αλλος θα σου απαντησει οτι ειδα το βιντεο που ανεβασαν στο myphone και δειχνει οτι δεν εχει προβλημα,και φτανουμε σε ενα σημειο απλα να γινετε κουβεντα χωρις να οδηγει σε καποιο συμπερασμα,επισης κατι αλλο,ΤΕΛΕΙΑ συσκευη δεν υπαρχει,υπαρχουν συσκευες που αλλους τους βολευουν και αλλους οχι Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το θεμα της ψυχολογιας οσων θαβουν τα προιόντα της apple, θα ηθελα κι εγω να πω δυο λογια.

Κατ᾽ αρχας θεωρω τον εαυτο μου πολυ αντικειμενικο, το εχω αποδειξει εμπρακτα εδω στο myphone, επισης τυχαινει να χρησιμοποιω οχι μονο apple συσκευες, ειχα στην κατοχη μου 3g & 3Gs και συνεχιζω να εχω macbook pro και iPad.

 

Πιστευω λοιπόν οτι εκτός απο καποιους που ειναι ιδιαζουσες περιπτωσεις, οι υπολοιποι που εκφραζονται πολυ αρνητικα εχουν μια αιτια για την οποια ευθυνονται οι περισσοτεροι κατοχοι iPhone & mac.

Σε οποιοδηποτε σχετικο με apple φορουμ να διαβασει κανεις, υπάρχει μια μεγαλη μεριδα πιθανως το 60%, που απαξιώνουν οτιδηποτε δεν ειναι apple.

Οσοι ασχολουμαστε με gadgets, εχουμε και λιγο «το παιδί μέσα μας».

Οπότε λογικο ειναι οταν δινεται η ευκαιρία στην αντιπερα οχθη, να προσπαθει να ανταποδώσει.

 

Δεν θα ηθελα να μου πει κανεις οτι δεν υπάρχει απαξίωση απο τους χρηστες apple (απο μεγαλο μερος αυτων), γιατι δεν θα το δεχθω με τιποτα.

Ειναι κατι που το βλεπω με τα ματια μου σαν μελος σε πολλα τετοια φορουμ.

Φυσικα ειναι ελαχιστοι οσοι μπαινουν σε ασχετα threads για να θιξουν μια αλλη συσκευη αλλα κι αυτο εχει συμβει.

Θα μπορουσα να το αποδείξω ψαχνοντας λιγο στο επισημο thread του HD2, του Nexus και του Desire.

 

Απλα στην συγκεκριμενη περιπτωση, εβαλε και η apple το χερακι της και πήρε διαστασεις το φαινομενο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

νικο μην κουραζεσαι...ασε τους...δεν αξιζει τον κοπο να αναλωνομαστε σε τετοιου ειδους συζητησεις. :)

 

Βρέθηκα εδώ από περιέργεια για το θέμα που έχει το καινούριο τηλέφωνο σας.

Έγραψα απάντηση την οποία ενώ έκανα υποβολή δεν πέρασε ποτέ (απορώ μετά από ένα μήνυμα να "προσέχω" τι γράφω από κάποιον με ένα iphone για άβαταρ). Απάντησα μόνο και μόνο επειδή κάποιος ήταν ειρωνικός σε κριτική που δέχτηκε το τηλέφωνο που ΘΑ πάρει και που όλοι δέχτηκαν το πρόβλημα εκτός από αυτό εδώ το φόρουμ.

Όσο για το σχόλιο που παραθέτω... ειλικρινά... τέλος πάντων...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα εδώ από περιέργεια για το θέμα που έχει το καινούριο τηλέφωνο σας.

 

Φίλε μου,αν αισθάνεσαι οτι πρέπει να χρησιμοποιείς διχαστικούς χαρακτηρισμους όπως "σας"και "μας",τότε λυπάμαι αλλα επιχειρείς επιθετική προσέγγιση.

Δικαίωμα σου είναι φυσικά,αλλα εδώ είμαστε όλοι μέλη μιας κοινότητας,κι οχι αντίπαλων παρατάξεων.Κι αυτο ισχύει για όλους,lovers και haters.

 

Αν δεις λίγο πιο χαλαρά τα πράγματα,κι αντιληφθεις το κλίμα που επικρατεί,θα καταλάβεις οτι δεν υπάρχει κανένας λόγος για διαμάχες ;)

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Ισως γινομαι κουραστικος αλλα κανενα νεο για την αγορα απο αμερικη??:cry:

 

Βρε, εδω λεμε το κινητο χανει ο σημα του και η οθονη σπαει ευκολα.

τι να το κανεις το κακομηρο?:p

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τελη Αυγουστου που θα ερθει στην Ελλαδα...δουλευουμε το 3gs που για εμενα ισως θα μεινει το καλυτερο απο ολα τα μοντελα του μηλου σε βαθος χρονου....γι αυτο αλλωστε και δεν προκειται πιστευω να πεσει η τιμη (αντε το πολυ 80 ευρω)...απο οσο εχει τωρα...!!!
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Βρε, εδω λεμε το κινητο χανει ο σημα του και η οθονη σπαει ευκολα.

τι να το κανεις το κακομηρο?:p

 

 

δεν πειραζει μωρε....ετσι να γινεται ντορος...λοιπον κανεις??

Link to comment
Share on other sites

μεχρι τελη Αυγουστου που θα ερθει στην Ελλαδα...δουλευουμε το 3gs που για εμενα ισως θα μεινει το καλυτερο απο ολα τα μοντελα του μηλου σε βαθος χρονου....γι αυτο αλλωστε και δεν προκειται πιστευω να πεσει η τιμη (αντε το πολυ 80 ευρω)...απο οσο εχει τωρα...!!!

 

Μια χαρα το 3Gs, αλλα η μπαταρα ειναι για κλαματα.... Ελπιζω στο 4 να δουμε βελτιωση!

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άκυρο με το θέμα, αλλα ρώτησα στο 3GS και απάντηση δεν πήρα. Όταν ανακοίνωσε η Apple το 4, κάτι είχε πει και για τις τιμές στο 3GS. Ξέρει κανείς πόσο θα πέσει περίπου; Ευχαριστώ.
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...