Jump to content

Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχο κινητής σας;


TN97
 Κοινοποίηση

Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχό σας;  

938 members have voted

  1. 1. Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχό σας;

    • Έχω Cosmote και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      161
    • Έχω Cosmote και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      147
    • Έχω Cosmote και δεν είμαι ικανοποιημένος
      59
    • Έχω Vodafone και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      177
    • Έχω Vodafone και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      110
    • Έχω Vodafone και δεν είμαι ικανοποιημένος
      39
    • Έχω Wind και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      162
    • Έχω Wind και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      67
    • Έχω Wind και δεν είμαι ικανοποιημένος
      18


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχα χρονια vodafon και την εκανα με ελαφρα!

Τελευταία πολλοί γνωστοί μου την κάνουν από την Vodafone γιατί λένε ότι έχει κρυφές χρεώσεις στα συμβόλαια και πληρώνουν πολλά..

Εγώ έχω ένα πολύ προνομιακό πρόγραμμα στην Cosmote και δεν θα το αλλάξω ποτέ!

Μόνο Nokia!
Link to comment
Share on other sites

Τελευταία πολλοί γνωστοί μου την κάνουν από την Vodafone γιατί λένε ότι έχει κρυφές χρεώσεις στα συμβόλαια και πληρώνουν πολλά..

Ε, αφού το λένε, έτσι θα είναι...:blink:

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

τον μαιο ο πατερας μου θα αλλαξει εταιρικο απο κοτε σε βοντα... επειδη ειναι και αρκετα λεφτα και φοβαμαι για χρεωσεις και τετοια λετε να του πω να μεινει κοτε ?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε,διαβασε αναλυτικα τιμοκαταλογο-χρεωσεις και συγκρινε.Aυτα που διαβαζω περι κρυφων χρεωσεων κλπ δεν μπορω να τα χαρακτηρισω θα σβησουν το μηνυμα.Tι κρυφες χρεωσεις;Eμενα μια φορα μονο εγινε λαθος στον λογαριασμο και το διορθωσανε.Aπο κει και περα οτι γραφουν μου χρεωνουν,ευρωλεπτο παραπανω.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Επέλεξα την Cosmote λόγω του ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα μεχρι στιγμής με της χρεώσεις. Πάντα υπάρχουν λύσεις πρός τους πελάτες της για την καλύτερη εξυπηρέτηση. Είμαι ικανοποιημένος πλήρως.

Creative your world!!

:thanks:

Link to comment
Share on other sites

Εχω wind και ειμαι μετριως ικανοποιημενος.Δεν εχω κανενα παραπονο με την κσλυψη δικτυου και εξυπηρετηση πελατων ,αλλα ειμαι δυσαρεστημενος με το οτι δεν ενημερωνουν οταν ξεπεραστει το οριο των δωρεαν megabyte με αποτελεσμα 2 φορες να εχω καταχρεωθει(και την 2η το ποσο ηταν αρκετα τσουχτερο).
Link to comment
Share on other sites

Επειδη το κινητο το εχω μονο για τηλεφωνα και σπανια για sms. Ειμαι ευχαριστημενος, μας εδωσε και η "κοκκινη" και στη δουλεια δωρεαν την κεραιουλα της για σημα, οποτε μια χαρα.

 

Τωρα αν στα καρτοκινητα κρατουσε το unlimited απεριοριστο θα ηταν ακομα καλυτερα!:p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ειμαι στη vodafone και δεν εχω κανενα μα κανενα παραπονο...Παντα εξυπηρετικοι,με πολυ καλες προσφορες καλες επιδοτησεις αν και με λιγο πιεση..Και πολυ καλο σημα!Δυσκολα να την αλλαξω...
Link to comment
Share on other sites

H Wind έχει τα καλύτερα στατιστικά ή είναι ιδέα μου; Wind με κλειστά τα μάτια :) Όσο για την Cosmote σας το χάριζω το fake σήμα της...
Link to comment
Share on other sites

H Wind έχει τα καλύτερα στατιστικά ή είναι ιδέα μου; Wind με κλειστά τα μάτια :) Όσο για την Cosmote σας το χάριζω το fake σήμα της...

 

Αν αθροίσεις ικανοποιημένους και μετρίως ικανοποιημένους θα δεις πως είναι ιδέα σου. Αλλά αφού εσύ είσαι ευχαριστημένος δεν πειράζει!

 

Btw δεν έχουν όλοι πρόβλημα με το σήμα της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Αν αθροίσεις ικανοποιημένους και μετρίως ικανοποιημένους θα δεις πως είναι ιδέα σου. Αλλά αφού εσύ είσαι ευχαριστημένος δεν πειράζει!

 

Btw δεν έχουν όλοι πρόβλημα με το σήμα της Cosmote.

 

Το θέμα είναι να ευχαριστηθούν και άλλοι :)

 

Σαφώς και δεν έχουν όλοι πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι οι χρήστες Cosmote, για κάποιο λόγο, πιστεύουν ότι απολαμβάνουν την καλύτερη δυνατή λήψη. Ας κάνουν μια δοκιμή με καρτοκινητό της Wind. Κάτι μου λέει ότι θα αλλάξουν γνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να ευχαριστηθούν και άλλοι :)

 

Σαφώς και δεν έχουν όλοι πρόβλημα. Το θέμα είναι ότι οι χρήστες Cosmote, για κάποιο λόγο, πιστεύουν ότι απολαμβάνουν την καλύτερη δυνατή λήψη. Ας κάνουν μια δοκιμή με καρτοκινητό της Wind. Κάτι μου λέει ότι θα αλλάξουν γνώμη.

 

δε νομίζω ότι οι κάτοχοι Cosmote έχουν την ίδια άποψη μετά το blackout της Cosmote την Πρωτοχρονιά. Το να μη μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για 10 λεπτά είναι "αποδεκτό" (απαράδεκτο βέβαια σε σχέση με WIND/VODAFONE που δεν είχαν ούτε μια μπλοκαρισμένη κλήση) αλλά το να μην έχεις σήμα για 1 ώρα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Edited by mixtri

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι οι κάτοχοι Cosmote έχουν την ίδια άποψη μετά το blackout της Cosmote την Πρωτοχρονιά. Το να μη μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για 10 λεπτά είναι "αποδεκτό" (απαράδεκτο βέβαια σε σχέση με WIND/VODAFONE που δεν είχαν ότι μια μπλοκαρισμένη κλήση) αλλά το να μην έχεις σήμα για 1 ώρα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

Κανονικά μπορούσα να καλέσω και να με καλέσουν και στο Cosmote και στο Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι οι κάτοχοι Cosmote έχουν την ίδια άποψη μετά το blackout της Cosmote την Πρωτοχρονιά. Το να μη μπορείς να πάρεις τηλέφωνο για 10 λεπτά είναι "αποδεκτό" (απαράδεκτο βέβαια σε σχέση με WIND/VODAFONE που δεν είχαν ότι μια μπλοκαρισμένη κλήση) αλλά το να μην έχεις σήμα για 1 ώρα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!

 

Πρωτοχρονιά τι ώρα?:blink: Εγώ και όσοι είχαμε Cosmote από την αλλαγή του χρόνου αλλά καθ'όλη τη διάρκεια της μέρας μια χαρά σήμα είχαμε, κλήσεις, sms, data όλα o.k. Ούτε μία χαμένη κλήση, καμία σχέση με πέρσι

 

Vodafone-Wind κυρίες όπως και το '11!

 

Γενικά καμία δεν είχε πρόβλημα, δεν καταλάβαμε Πρωτοχρονιά!

Edited by bored01
Link to comment
Share on other sites

Καρδίτσα-Βόλο δεν είχαμε σήμα για μία ώρα (σε GSM πάντα,σε 3G δε ξέρω!)

Vodafone-Wind κανένα απολύτως πρόβλημα.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καρδίτσα-Βόλο δεν είχαμε σήμα για μία ώρα (σε GSM πάντα,σε 3G δε ξέρω!)

Vodafone-Wind κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Toυλάχιστον σε εσάς δεν έσπασε το γούρι! Αν τουλάχιστον ένα κινητό στη παρέα δεν έχει πρόβλημα με την άλλαγή του χρόνου είναι σαν να μην νιώθεις Πρωτοχρονιά. Ίσως οι συνδομητές της Cosmote φέτος να περιόρισαν τις δαπάνες τους σε τηλέφωνα και sms. Γιατί οι άλλες δύο ούτε πέρσι ούτε φέτος είχαν πρόβλημα και νομίζω πως αυτό ίσχυσε σχεδόν σε όλη την Ελλάδα.

 

Πάντως ακούγονται πολύ συχνά προβλήματα της Cosmote για Bόλο και πέριξ.

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αλλαγη δε μπορουσα να βγαλω γραμμη μεχρι τη μια και μιση περιπου. Ουτε σμσ. Εχω wu

 

Η συνδεση κοσμοτε ηταν μια χαρα.

 

Φιλος με καρτοκινητο wind καλουσε κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Καρδίτσα-Βόλο δεν είχαμε σήμα για μία ώρα (σε GSM πάντα,σε 3G δε ξέρω!)

Vodafone-Wind κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Ενημερωτικά στο Κερατσίνι και στην Νέα Σμύρνη ΔΕΝ είχα κανένα πρόβλημα κι εγώ και τα παιδιά της παρέας μου.Αντιθέτως στο μπαράκι που είμασταν στην Νέα Σμύρνη ο κολλητός μου που έχει Wind και Cosmote μέχρι τις 5 που είμασταν εκεί του ερχόντουσαν στο Wind νούμερο μηνύματα που του είχαν στείλει πάνω στην αλλαγή του χρόνου ή λίγο πιο μετά!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Toυλάχιστον σε εσάς δεν έσπασε το γούρι! Αν τουλάχιστον ένα κινητό στη παρέα δεν έχει πρόβλημα με την άλλαγή του χρόνου είναι σαν να μην νιώθεις Πρωτοχρονιά. Ίσως οι συνδομητές της Cosmote φέτος να περιόρισαν τις δαπάνες τους σε τηλέφωνα και sms. Γιατί οι άλλες δύο ούτε πέρσι ούτε φέτος είχαν πρόβλημα και νομίζω πως αυτό ίσχυσε σχεδόν σε όλη την Ελλάδα.

 

Πάντως ακούγονται πολύ συχνά προβλήματα της Cosmote για Bόλο και πέριξ.

Χεχε! έτσι είναι όπως τα λες! στην αρχή πλάκα έχει όταν όμως θες να συννενοηθείς για να βγεις έξω αρχίζουν να σου σπαν τα νεύρα! :wacko:

Μιλάω για Θεσσαλία. Με Βόλο δε κατάφερα να μιλήσω μέχρι 2:00. Με Λάρισα το ίδιο.

Καρδίτσα άρχισαν να βγαίνουν οι κλήσεις κατά την 1:00 ενώ το σήμα ερχόταν και έφευγε! Δε ξέρω γιατί αλλά το σήμα χανόταν. Πέρυσι με Cosmote είχα απλά δίκτυο απασχολημένο. Φέτος σφάλμα σύνδεσης και "resend attempt 1...2...3..." :lol:

Τα συμβόλαια είχαν σήμα αλλά πολλές φορές όταν τους έπαιρνες τηλέφωνο έβγαζε "δίκτυο απασχολημένο" ή όταν μιλούσες έπεφτε η γραμμή και έβγαινε το προηγούμενο μήνυμα.

Η Vodafone πέρυσι είχε πρόβλημα στην περιοχή μου. Αλλά η προσθήκη 3G και 1800 στην κεραία που μας εξυπηρετεί έκανε φοβερή δουλειά. Ούτε καν AHS δε πήγε η κλήση. Πολύ καλή ποιότητα ήχου. η WIND έπεφτε και σε AHS μετά από κάποια ώρα ομιλίας αλλά αυτό μόνο για την πρώτη μισή ώρα (00:00-00:30). Όταν ήμουν σε GSM 1800 στη WIND πάντα AFS.

@runner,προσωπικά έλαβα μηνύματα την επόμενη μέρα το πρωί από what's up σε what's up και wind εταιρικό. Το what's up έστελνε με ιδιαίτερη δυσκολία μηνύματα μέχρι τις 2:30. Παράλυση...

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@runner,προσωπικά έλαβα μηνύματα την επόμενη μέρα το πρωί από what's up σε what's up και wind εταιρικό. Το what's up έστελνε με ιδιαίτερη δυσκολία μηνύματα μέχρι τις 2:30. Παράλυση...

 

Δεν ξέρω για τον Βόλο αλλά όσον αφορά φίλους σε διάφορες περιοχές της Αθήνας κ.α. μια χαρά επικοινωνούσαμε!Και με μηνύματα αλλά ΚΑΙ με κλήσεις!!!

Αν στην περιοχή σου υπάρχει θέμα "υπερφόρτωσης" δικτύου με το παραμικρό αυτό είναι άλλο θέμα!Το πρόβλημα που άργησαν τα μηνύματα δεν είναι απαραίτητα οι άλλοι αλλά η κεραία στην περιοχή σου από ότι φαίνεται!

 

Πάντως φέτος άκουσα γενικά τα λιγότερα παράπονα και από τις 3 εταιρείες κινητής σε σχέση με άλλε χρονιές!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω whats up, ειμαι Ξανθη και δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενος απο την ποιοτητα του σηματος!!Θα μου πειτε μονο σε μενα μπορει να συμβαινει αυτο?Οχι,και με τους υπολοιπους που επικοινωνω και εντος και εκτος Ξανθης αντιμετωπιζουν παρομοια προβληματα.

Τωρα δεν ξερω?Η περιοχη φταιει?:mad:

Huawei IDEOS X5 Pro--Samsung Galaxy Ace--LG Optimus 2x--Huawei Ascend G750--Samsung Galaxy i9250-- Cubot x6
Link to comment
Share on other sites

Άργησαν να βγάλουν και οι τρεις φέτος τη κλασσική ανακοίνωση ότι το δίκτυό τους λειτούργησε άψογα κατά την αλλαγή του χρόνου κ.λ.π. κ.λ.π. . Άιντε κύριοι των τμημάτων δημοσίων σχέσεων. Μερικές αλλαγές στις ημερομηνίες θα κάνετε στις περυσινές ανακοινώσεις σας. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...