Jump to content

Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχο κινητής σας;


TN97
 Κοινοποίηση

Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχό σας;  

938 members have voted

  1. 1. Πόσο ικανοποιημένοι είσαστε από τον πάροχό σας;

    • Έχω Cosmote και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      161
    • Έχω Cosmote και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      147
    • Έχω Cosmote και δεν είμαι ικανοποιημένος
      59
    • Έχω Vodafone και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      177
    • Έχω Vodafone και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      110
    • Έχω Vodafone και δεν είμαι ικανοποιημένος
      39
    • Έχω Wind και είμαι πολύ ικανοποιημένος
      162
    • Έχω Wind και είμαι μετρίως ικανοποιημένος
      67
    • Έχω Wind και δεν είμαι ικανοποιημένος
      18


Recommended Posts

Αφού αναφέραμε ποιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας προτιμάμε, ήρθε η ώρα να δούμε και... πόσο ικανοποιημένοι είμαστε από την επιλογή μας. Συνεχίζοντας λοιπόν τον θεσμό των δημοσκοπήσεων στο myphone.gr τον οποία και πρόσφατα εγκανιάσαμε, στην παρόύσα μπορούμε να ψηφίσουμε και να αναφέρουμε πόσο ευχαριστημένοι, με οποιοδήποτε κριτήριο έχουμε στο μυαλό μας, είμαστε από τον πάροχό μας. Υπόψην, αναφερόμαστε πάντοτε στο «βασικό» νούμερό μας μιας ο καθένας μας μπορεί να έχει παραπάνω από μία συνδέσεις, καρτοκινητά κτλ

 

Ο λόγος, για άλλη μια φορά, στα μέλη του myphone.gr.

Edited by TN97
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 163
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω vodafone και ειμαι πληρης ικανοποιημενος

σε ολους του τομεις.

και απο σημα και απο εξυπηρετηση και τοσα χρονια

δεν ειχα καποιο προβλημα,με αποτελεσμα και οι αλλαγες φιλων μου

να πανε vodafone με το ιδιο νουμερο.:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω Cosmote και ειμαι μετριως ικανοποιημενος.

Στα θετικα συγκαταλεγω το οτι πλεον ο περισσοτερος κοσμος εχεις whats up, αρα μπορω να μιλαω με τον περισσοτερο κοσμο σχεδον τσαμπα. Να ναι καλα και οι φορητοτητες αριθμων!

 

Στα αρνητικα συγκαταλεγω το γεγονος οτι η Cosmote δεν ακολουθει παντα τις εξελιξεις και τα προβληματακια που παρουσιαζονται αραια και που στο δικτυο της.

 

Παρολα αυτα δεν σκεφτομαι ουτε κατα διανοια να παω σε αλλον παροχο.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω εχω Vodafone και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος.Ειδικα τα unlimited προγραμματα που βγηκαν ,εχω την εντυπωση οτι βγηκαν ειδικα για εμενα :) .
Link to comment
Share on other sites

εγώ είμαι από αυτούς που ψήφισε το τελευταίο

 

το έχω μόνο για ίντερνετ και cote για μπλα μπλα

2 κινητά:(

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον...

 

Μέχρι στιγμής, οι 11 στους 15 που έχουν Vodafone δηλώνουν «πολύ ικανοποιημένοι».

 

Από την άλλη, οι 9 στους 18 που έχουν Cosmote δηλώνουν «μετρίως ικανοποιημενοι».

 

Τέλος, αρκετά καλά τα πάει και η Wind με 8 στους 15 να δηλώνουν «πολύ ικανοποιημένοι».

 

Είμαι περίεργος να δω τα αποτελέσματα όταν θα έχουν ψηφίσει περισσότεροι.

Link to comment
Share on other sites

Δαιμόνιε chief.....:devil::lol:

 

Προσωπικά, έχω Vodafone, είμαι ικανοποιημένος και με την κάλυψη, και την εξυπηρέτηση και τα προγράμματα. Το μόνο με το οποίο δυσαρεστούμαι είναι το απαρχαιωμένο billing system, που δεν παρέχει ενημέρωση όγκου στα συμβόλαια και κάνει πολύ συχνά λαθάκια.

Link to comment
Share on other sites

Έχω Vodafone και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένων και των online. Πέρασα και από Cosmote για 1 χρόνο αλλά με απογοήτευσε, ειδικά στο θέμα mobile internet συγκριτικά με τη Vodafone.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μου συμβόλαιο ήταν με την Vodafone και έκτοτε δεν έχω αλλάξει πάροχο, μιας και οι υπηρεσίες που μου προσέφερε συνεχίζουν ακόμη να με καλύπτουν, σε θέματα αξιοπιστίας, πλήρως.
Link to comment
Share on other sites

Με διπλάσιες, σχεδόν, ψήφους μετά, η Vodafone μέχρι στιγμής έχει το μεγαλύτερο βαθμό ικανοποοίησης (23/31 = 74%) και η Cosmote τον μικρότερο. Η Wind (15/24 = 62,5%) είναι ανάμεσα,

 

Keep voting! ;)

Edited by TN97
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ευχαριστημενος απο την vodafone συνδεση οπως επισης κι απο το καρτοκινητο whats up απο την cosmote

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απόλυτα ικανοποιημένος από την Cosmote σήμα καμπάνα όπου και αν είμαι, εξυπηρέτηση καλή τώρα με τα Απεριόριστα μιλάς και με όλα τα What Up δωρεάν.;)

Μερικές συσκευές Android να φέρει ακόμα να έχουμε επιλογές και είναι τέλεια. :D

Link to comment
Share on other sites

Πάνω απο δεκαετία στη Βονταφον, και είμαι πολύ ευχαριστημένος! Σήμα, υπηρεσίες, επιδοτήσης, προγράμματα, πολύ καλη εξυπηρέτηση πελατών.

 

Έκανα το λάθος και πήγα στην Κοσμοτέ για ένα χρόνο και το μετάνιωσα πικρά. Ικανοποιήση πολύ κάτω του μετρίου.

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως...

 

Οι μπάρες που αφορούν Vodafone και Wind, δείχνουν «υγεία» στην ικανοποίηση των καταναλωτών.

 

Από την άλλη, οι μπάρες της Cosmote απεικονίζουν λιγότερη ικανοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

απο vodaf πηγα σε cosmo λογω καλυτερης καλυψης στη Σάμο ... μεχρι στιγμης δεν εχω βρει ουτε ενα μερος χωρις καλυψη cosmo. (για data μας τα χαλαει η cosmo)
Link to comment
Share on other sites

vodafone, γενικά μέτρια ικανοποιημένος, επειδή το μοναδικό σημείο που δεν έχει σήμα είναι η κατοικία μου. Επειδή όμως η περιοχή μου μαζεύει πολύ κόσμο (μένω δίπλα στο αμερικάνικο κολλέγιο - αγία παρασκευή) θα έπρεπε να το είχαν προσέξει πιο πολύ...
Link to comment
Share on other sites

Επιπροσθέτως...

 

Οι μπάρες που αφορούν Vodafone και Wind, δείχνουν «υγεία» στην ικανοποίηση των καταναλωτών.

 

Από την άλλη, οι μπάρες της Cosmote απεικονίζουν λιγότερη ικανοποίηση.

 

 

η cote δεν κάνει πολλή δουλειά για κόσμο αντίθετα με άλλες 2 που για να πάρουν κόσμο κάνουν απίστευτα πράγματα

 

ενδιαφέρον δημοσκόπηση θα ήτανε από πότε ες πότε ένας παροχος ήτανε ανταγωνιστικός από τα άλλα η μαλών πότε ήτανε τα καλά και τα κακά του χρονιά.

 

βλακεία εεε :lol: αλλά μια ιδέα έχω και δεν έχω ιδέα πως να την εκφράσω

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

F2G2 και τα μυαλα στα καγκελα! 2φορες εχει τυχη να μου φαει μερικα ευρω απο λαθος χρεωσεις στο ιντερνετ και τις 2φορες μου τα επεστρεψε μεσα σε λιγες ωρες. Πριν κανενα μηνα ειχα διαπιστωση προβλημα με το win club, δε μετρουσε σωστα τους ποντους μου, τους πηρα τηλεφωνα ειπα το προβλημα και απαντησαν μετα απο μια εβδομαδα πιστωνοντας μου 50ευρω στο λογαριασμο μου χωρις ομως να μου φτιαξουν να μετραει σωστα τους ποντους! Ανελπηστα χτες μου εστειλαν μνμ λεγοντας οτι μετα απο ελεγχο μου αποδωθεικαν οι σωστοι ποντοι στο win club! Με τη wind ειμαι κερδισμενος.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

vodafone, γενικά μέτρια ικανοποιημένος, επειδή το μοναδικό σημείο που δεν έχει σήμα είναι η κατοικία μου. Επειδή όμως η περιοχή μου μαζεύει πολύ κόσμο (μένω δίπλα στο αμερικάνικο κολλέγιο - αγία παρασκευή) θα έπρεπε να το είχαν προσέξει πιο πολύ...

 

Σήμα χωρίς τις κεραίες που ξηλώνει ο δήμος δύσκολο να υπάρξει, όσο και να το προσέξει η Vodafone.

 

Vodafone και πλήρως ικανοποιημένος! Πάντα μπροστά στις εξελίξεις, πλέον καλύτερη κάλυψη από όλους (στα αστικά κέντρα, και σύντομα και στην επαρχία), καλύτερη τεχνολογία, καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών - πάντα ό,τι πρόβλημα είχα λύθηκε άμεσα.

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Έχω Cosmote και είμαι πολύ ικανοποιημένος!!!

Έχει σήμα σχεδόν παντού... σε θαλασσιές περιοχές(παραλίες,νησιά),απομακρυσμένα χωριά κλπ οπού και αν έχω πάει σε όλοι την Ελλάδα δεν με έχει αφήσει ποτέ χωρίς σήμα.

 

Στο μόνο που δεν είμαι ευχαριστημένος, είναι τα data πακέτα...

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

vodafone και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. επισης εχω και wind οπου και εκει ειναι μια χαρα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...