Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαφορά υπάρχει σίγουρα. Η αίσθηση στο δάχτυλο είναι διαφορετική και στην αρχή μου φαινόταν ότι δε γλιστράει το δάχτυλο τόσο καλά. Βέβαια παίζει ρόλο και το screen protector και ποιότητα του. Πάντως δεν μπορώ να διακινδυνευσω να αφήσω εκτεθειμένη την οθόνη, γιατί ακόμα και μια ανεπαίσθητη γρατζουνιά θα με πείραζε...
Αν επιτρέπεται, ποια χρησιμοποιείς;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γιατί να μην επιτρέπεται; χρησιμοποιώ μια από το πλαίσιο για το HTC hd mini. Μάρκα δε θυμάμαι, αλλά είναι αυτές που έχει το πλαίσιο (και το public) που είναι μέσα σε μια ζελατίνη με άσπρο-κίτρινο χαρτονι. Θα το δω ίσως αργότερα στον υπολογιστή και θα σου πω και μάρκα. Πάντως δεν ταίριαζε πλήρως και την έκοψα και περιμένω να φέρουμε για το κινητό μας για να πάρω...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ένα πρόβλημα στο htc wildfire . Αν πατήσω παρατατεταμένα πάνω στην επιφάνεια εργασίας και μετά επιλέξω Λήψη περισσότερων γραφικών ψάχνει για λίγο στο internet και μετά μου λέει ότι δεν βρήκε τίποτα...Στο Hero ενός φίλου μου βγάζει πάρα πολλά επιπλέον widgets τα οποία ίσως να είναι αρκετά χρήσιμα σε πολλούς απο εμάς ...

 

Το έχει και κανείς άλλος αυτο το πρόβλημα ;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ένα πρόβλημα στο htc wildfire . Αν πατήσω παρατατεταμένα πάνω στην επιφάνεια εργασίας και μετά επιλέξω Λήψη περισσότερων γραφικών ψάχνει για λίγο στο internet και μετά μου λέει ότι δεν βρήκε τίποτα...Στο Hero ενός φίλου μου βγάζει πάρα πολλά επιπλέον widgets τα οποία ίσως να είναι αρκετά χρήσιμα σε πολλούς απο εμάς ...

Το έχει και κανείς άλλος αυτο το πρόβλημα ;

Eμένα πατώντας λήψη περισσότερων γραφικών, μου βγάζει 2 ακόμα widgets (ζάρια και υπολογιστής φιλοδωρήματος) αλλά μου είναι άχρηστα. Μήπως αυτά που βγαζει στο hero, τα έχουμε ήδη περασμένα εμείς; Τί είδους είναι αυτά στο hero; Ποιά έκδοση έχει ο φίλος σου; 1.6 ή τη 2.1;

 

Όσο για τη διαφάνεια που λέγαμε πριν... Αυτή η μάρκα είναι (γα το hd mini χρησιμοποιώ εγώ) αλλά ξαναλέω ότι δεν ταιριάζει πλήρως και έπρεπε να την κόψω :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Είναι αδύνατον να διαγράψω οριστικά mails από τον λογαριασμό μου gmail αφού τα έχω μεταφέρει στον κάδο.

Πατάω τικ στο mail, Διαγραφή και αυτά παραμένουν.

Το έχει συναντήσει κάποιος άλλος αυτό ή δεν κάνω κάτι καλά;

Link to comment
Share on other sites

Eμένα πατώντας λήψη περισσότερων γραφικών, μου βγάζει 2 ακόμα widgets (ζάρια και υπολογιστής φιλοδωρήματος) αλλά μου είναι άχρηστα. Μήπως αυτά που βγαζει στο hero, τα έχουμε ήδη περασμένα εμείς; Τί είδους είναι αυτά στο hero; Ποιά έκδοση έχει ο φίλος σου; 1.6 ή τη 2.1;

 

Λοιπόν έχει περασμένη την 2.1 και του βγάζει σαν widgets ένα notepad και ένα to-do-list τα οποία θυμάμαι σίγουρα αλλά και διάφορα άλλα...Και επίσης διάφορα άλλα widgets...Ας ενημέρωσει και κάποιος άλλος που να έχει άλλη συσκευή (desire hero legend) αν είναι όντως έτσι...

 

Σε εμένα πάντως δεν εμφανίζει ούτε τα ζάρια ούτε τπτ...

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

εχω πρόβλημα με την εισαγωγή των επαφών μου από το google. Ενώ το βγάζω το αρχείο σε csv μορφή ή σε vcf μορφή από το pc suite της Νοκια όταν το κάνω εισαγωγή στις επαφές του gmail περνάει μόνο τα ονόματα και τίποτα άλλο.

Καμία λύση στο συγκεκριμένο θέμα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

εχω εξεις προβλιμα,δεν συνδω με κομπ. εχω τα xp, εχω εκαταστειση το HTCSYN vers.3.0.5422,και στο κινητο androi 2.1

Link to comment
Share on other sites

δεν επηρεαζει η ζελατινα πηρα απο το αμαζον 5 σε μια τιμη σοκ 0,01 ευρω με το ελτα στα 3,50 ευρω αντε βγαλτε ακρη τωρα ....

κολλαει σε καποιον απο εσας συχνα το κινητο ενω τρεχει εφαρμογες και το σερβις ξερει καποιος πως μπορω να το βρω επισημως

παντως ενα παιχνιδι που λεει προσωπικη εκτιμηση παντα ειναι το ninja kaka

to badaboo το δινει με πληρωμη μονο ξερει καποιος πως μπορω να το βαλω οχι ροοτ οχι τσιπαρισματα

δεν ειμαι fanboy εχω και τις 3 κονσολες ps2-ps3-ps4

bbmD8924F0F

gd90/gd92/t610/k750i/k770/htc wildfire/lgp990/xperias/tipo/nokiax/lgl50/blackberryz10/iphone4s,5,5s,5c,6,6s,7,8,X,XS

galaxytab2/ipadmini4/ipadAir1,2,Pro/XperiaZ3tablet/S2tab8"9.7"/S3tab9.7΄

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ την Brando Crystal Clear και είναι εξαιρετικός screen protector... Είναι βέβαια τσιμπημένος στην τιμή (10 ευρώ)
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ολες οι εφαρμογες που κατεβαζω απο το market αποθηκευονται στην μνημη του κινητου. υπαρχει ρυθμιση για να αποθηκευονται στην καρτα μνημης?
Link to comment
Share on other sites

Με τν 2.1 εκδοση δεν γινεται. Περιμενουμε την 2.2 οπου θα μπορουν να αποθηκευονται στην καρτα.
Link to comment
Share on other sites

παω να ενεργοποιησω το δικτυο κινητης τηλεφωνιας κ λεει ανεπιτυχης συνδεση λογω εσφαλμενης ρυθμισης APN.τι πρεπει να κανω?
Link to comment
Share on other sites

Είναι αδύνατον να διαγράψω οριστικά mails από τον λογαριασμό μου gmail αφού τα έχω μεταφέρει στον κάδο.

Πατάω τικ στο mail, Διαγραφή και αυτά παραμένουν.

Το έχει συναντήσει κάποιος άλλος αυτό ή δεν κάνω κάτι καλά;

 

Έχω άλλο κινητό, αλλά μάλλον μιλάμε για το ίδιο πράγμα. Το κινητό "φέρνει" τα μηνύματα εντός της συσκευής και εκεί τα βλέπεις. Όταν λοιπόν τα διαγράφεις, δεν τα διαγράφεις από τον κυρίως λογαριασμό αλλά από το κινητό.

Αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ένα πρόβλημα στο htc wildfire . Αν πατήσω παρατατεταμένα πάνω στην επιφάνεια εργασίας και μετά επιλέξω Λήψη περισσότερων γραφικών ψάχνει για λίγο στο internet και μετά μου λέει ότι δεν βρήκε τίποτα...Στο Hero ενός φίλου μου βγάζει πάρα πολλά επιπλέον widgets τα οποία ίσως να είναι αρκετά χρήσιμα σε πολλούς απο εμάς ...

 

Το έχει και κανείς άλλος αυτο το πρόβλημα ;

 

Μίλησα με htc και μου είπαν να δοκιμάσω να να κατεβάσω περισσότερα γραφικά έχοντας μπει στο ιντερνετ μέσω 3g ή gprs και όχι wifi...

 

Έχει κάποιος εδώ πακέτο δεδομένων να δοκιμάσει να δει αν φέρνει τίποτα παραπάνω;

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με htc και μου είπαν να δοκιμάσω να να κατεβάσω περισσότερα γραφικά έχοντας μπει στο ιντερνετ μέσω 3g ή gprs και όχι wifi...

 

Έχει κάποιος εδώ πακέτο δεδομένων να δοκιμάσει να δει αν φέρνει τίποτα παραπάνω;

 

Μολις το εκανα με κανονικο internet , αν και λογικα δεν εχει σημασια

και παλι δεν εβγαλε κατι.

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας,σημερα για κακη μου τυχη ειδα πανω στο κεντρο της οθονης ενα μαυρο στιγμα,λογικα πιξελ.γνωριζουμε τιποτα για το σερβις της συγκεκριμενης εταιριας?εννοω αν καλυπτει η εγγυηση 1 πιξελ?2μερες εκλεισε στα χερια μου απο τοτε που το αγορασα.
Link to comment
Share on other sites

αν το πας στο μαγαζι που το αγορασες με το κουτι του, φορτιστη κλπ ισως στο αντικαταστησουν, αφου είναι μόνο 2 ημερών...

(μπορεί να λέω και βλακείες)

Link to comment
Share on other sites

Μολις το εκανα με κανονικο internet , αν και λογικα δεν εχει σημασια

και παλι δεν εβγαλε κατι.

Και εγώ το δοκίμασα με gprs... Τίποτα!

 

Ειχαν πει μεχρι τον Οκτωβριο θα εχει βγει το update. Ακριβη ημερομηνια κανεις δεν ξερει.

Κατά το update σε froyo θα χάσουμε ότι έχουμε αποθηκευμένο στην μνήμη του τηλεφώνου;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ελπίζω να το φτιάξουν κάποια στιγμή γιατί πραγματικά έχει μερικά πολύ όμορφα widgets....

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το δοκίμασα με gprs... Τίποτα!

 

 

Κατά το update σε froyo θα χάσουμε ότι έχουμε αποθηκευμένο στην μνήμη του τηλεφώνου;

 

 

Τίποτα δεν χάνεται από το update!

Link to comment
Share on other sites

εχω πρόβλημα με την εισαγωγή των επαφών μου από το google. Ενώ το βγάζω το αρχείο σε csv μορφή ή σε vcf μορφή από το pc suite της Νοκια όταν το κάνω εισαγωγή στις επαφές του gmail περνάει μόνο τα ονόματα και τίποτα άλλο.

Καμία λύση στο συγκεκριμένο θέμα?

 

Το έχω ξαναπει παραπάνω, η λύση που είχα σε αυτό ακριβώς το πρόβλημα λεγόταν Outlook για εισαγωγή του csv και συγχρονισμός. Το να κάτσω να διορθώσω 300 επαφές με το χέρι στο gmail είναι κάτι που δεν το εύχομαι ούτε σε πολιτικό αυτής της χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναπει παραπάνω, η λύση που είχα σε αυτό ακριβώς το πρόβλημα λεγόταν Outlook για εισαγωγή του csv και συγχρονισμός. Το να κάτσω να διορθώσω 300 επαφές με το χέρι στο gmail είναι κάτι που δεν το εύχομαι ούτε σε πολιτικό αυτής της χώρας.

 

αυτό ούτε με σφαίρες. Αλλά νομίζω αν δεν έχει το πεδίο άλλο τηλεφωνο δεν υπάρχει πρόβλημα μπορούν να συχρονιστούν. απλά κάπου είχα διαβάσει για μία μετατροπή του αρχείου csv με cmd σε διαφορετικό csv ή vcf. Aν το γνωρίζει κάποιος ας μας το πει. Εκτός αν μπορούμε να κάνουμε import τις επαφές του τηλεφώνου στο gmail με κάποιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...