Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλά λογικά "προσγειώνεσαι" 2 φόρές τη μέρα για φόρτιση :X

:)

 

Παράλληλα με το overclocking μπορείς να κάνεις underclocking όταν η οθόνη είναι σβηστή. Εγώ το έχω στα 160 - 352ΜΗΖ (συνήθως μένει στα 160 όταν δεν τρέχεις τίποτα από κάτω) και η διάρκεια της μπαταρίας σε normal χρήση έχει αυξηθεί σημαντικά. Εάν βεβαίως τρέχεις εφαρμογές η παιχνίδια συνεχώς, εξυπακούεται ότι η μπαταρία θα τελειώνει πιο γρήγορα - τουλάχιστον όμως το ευχαριστιέσαι ;)

 

μόλις έβαλα το kernel το overclocking widget που το βρίσκεις? Εψαξα στο appbrain αλλά δεν το βρίσκω.

 

Υπάρχει στο Market ;)

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά μετα την αναβάθμηση όταν πάω να ακούσω μουσική μου βγάζει σαν εξώφυλλο σε ΟΛΑ τα τραγούδια μια δική μου φωτογραφία! Και συγκεκριμένα την πρώτη που έχω στη γκαλερί! Ξέρει κανείς πως μπορώ να το βγάλω?! Να μην την εμφανίζει???

 

Τελικά τα mp3 είχαν μπει στον φάκελο Bluetooth και οχι Music. :wacko: Αφου τα έβαλα στο σωστό φακελο όλα λειτουργούν σωστα. Απλά το αναφέρω ΑΑΑΑΝ κάποιος έχει το ίδιο πρόβλημα ποτε. :O

Link to comment
Share on other sites

Ας ξαναπώ λοιπόν ότι μετά το root (και ίσως φλασάρισμα με κάποια custom rom εγώ χρησιμοποιώ Modaco) μπορείς να φλασάρεις αυτό εδώ και να κάνεις overclocking με πχ το "overclocking widget".

Tο δικό μου δουλεύει άνετα μέχρι τα 730ΜΗΖ (το έχω on demand από 575 - 730) και φυσικά πετάει.

 

φιλε και εγω modaco εχω αλλα στα 710 που το ειχα μου ειχε κολλησει κανα 2 φορες.εσυ με τα 730 σου εχει συμβει κατι τετοιο?αν παιζει ρολο το ειχα 480-710 on demand

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

sorry μια ερωτηση εχει παρει καποιος wildfire απο vodafone για να ρωτησω εχει μεσα τα apps της vodafone και γινετε κανονικα update και στης brand vodafone συσκευες
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά!!! Καλή χρονιά σε όλους!!!

 

Μετά από αρκετές μέρες πλέον με το wildfire έχω να πω τα καλύτερα!!

Το μόνο που μου έχει λείψει από το iphone είναι τα push notifications...

Ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη ευκολία για όποιον χρησιμοποιεί αρκετά email...

Αν και κάπου διάβασα ότι αν σετάρεις το gmail από Email > Exchange ActiveSync και όχι από το app του gmail τότε έχεις push αλλά ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει...

 

Ένα δύο πραγματάκια που θα ήθελα τη βοήθεια σας...

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάζεις το πληκτρολόγιο (τηλεφώνου/qwerty) την ώρα που γράφεις κάτι? Μήνυμα ή κάποια επαφή, χωρίς να χρειάζεται να το κάνεις από τις ρυθμίσεις?

Απενεργοποιείται κάπως η δόνηση των πλήκτρων παντού?

Ενώ έχω απενεργοποιήσει την δόνηση πλήκτρων εξακολουθεί να "δονάει" όταν πάω να πάρω κάποιο τηλέφωνο (τα πλήκτρα που εμφανίζει όταν πατάς "Τηλέφωνο" από την κεντρική οθόνη) και στην αριθμομηχανή.

ROCK 'N' RIDE

just a way of life

Link to comment
Share on other sites

sorry μια ερωτηση εχει παρει καποιος wildfire απο vodafone για να ρωτησω εχει μεσα τα apps της vodafone και γινετε κανονικα update και στης brand vodafone συσκευες

 

χρόνια πολλά και καλά σε όλους με υγεία πάνω από όλα.

 

εγώ το πήρα από vodafone και έγινε update σε 2.2 μια χαρά. δεν έχει κάποια εφαρμογή της vodafone μέσα

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλά σε όλους,ήθελα να ρωτήσω το εξής όταν παω να δω τα email η να ανοίξω τον Οpera μου γυρίζει την οθόνη πλάγια περιστροφικα τι πατατια είναι αυτό?? & disable όταν το κάνω από τις ρυθμίσεις μετά πάλι μένει δίχως περιστροφή,δηλαδή δεν βγάζεις άκρη...
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά!!! Καλή χρονιά σε όλους!!!

 

Μετά από αρκετές μέρες πλέον με το wildfire έχω να πω τα καλύτερα!!

Το μόνο που μου έχει λείψει από το iphone είναι τα push notifications...

Ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη ευκολία για όποιον χρησιμοποιεί αρκετά email...

Αν και κάπου διάβασα ότι αν σετάρεις το gmail από Email > Exchange ActiveSync και όχι από το app του gmail τότε έχεις push αλλά ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει...

 

Ένα δύο πραγματάκια που θα ήθελα τη βοήθεια σας...

Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάζεις το πληκτρολόγιο (τηλεφώνου/qwerty) την ώρα που γράφεις κάτι? Μήνυμα ή κάποια επαφή, χωρίς να χρειάζεται να το κάνεις από τις ρυθμίσεις?

Απενεργοποιείται κάπως η δόνηση των πλήκτρων παντού?

Ενώ έχω απενεργοποιήσει την δόνηση πλήκτρων εξακολουθεί να "δονάει" όταν πάω να πάρω κάποιο τηλέφωνο (τα πλήκτρα που εμφανίζει όταν πατάς "Τηλέφωνο" από την κεντρική οθόνη) και στην αριθμομηχανή.

 

Την δονηση του πληκτρολογιου στα μυνηματα εγραψα μια σελιδα πριν πως τον απενεργοποιουμε.Για την δονηση για τα 4 κουμπακια κατω απο την οθονη παμε ρυθμισεις->Ηχος->και ξετικαρεις τα οπτικα σχολια.Για την δονηση οταν μας καλουν ή οταν μας στελνουν μυνημα παμε ρυθμισεις->ηχος->και ξετικαρουμε την δονηση.Το μονο που δεν εχω βρει ειναι πως απενεργοποιουμε την δονηση στο τηλεφωνο εκει που παταμε τα νουμερα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το handcet sms αλλά όταν λαμβάνω μήνυμα ο ήχος ακούγεται 2 φορές.Επίσης όταν πάω να το δω για να φύγουν οι ειδοποιήσεις πρέπει να ανοίξω και τα 2 προγράμματα.Και το μαμά και το handcet sms.Καμία ιδέα για να γίνουν όλα σε ένα.?
Link to comment
Share on other sites

... Το μονο που δεν εχω βρει ειναι πως απενεργοποιουμε την δονηση στο τηλεφωνο εκει που παταμε τα νουμερα.

 

Αυτό ψάχνω κι εγώ... Όπως και της αριθμομηχανής.

ROCK 'N' RIDE

just a way of life

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το handcet sms αλλά όταν λαμβάνω μήνυμα ο ήχος ακούγεται 2 φορές.Επίσης όταν πάω να το δω για να φύγουν οι ειδοποιήσεις πρέπει να ανοίξω και τα 2 προγράμματα.Και το μαμά και το handcet sms.Καμία ιδέα για να γίνουν όλα σε ένα.?

 

θα πας στα μυνηματα-> μενου->ρυθμισεις και απενεργοποιεις pop up και ηχους και θα εισαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ψάχνω κι εγώ... Όπως και της αριθμομηχανής.

 

οσον αφορα την ρυθμιση για το πληκτρολογιο που τηλεφωνουμε ειναι στο ρυθμισεις-ηχος-σχολια-ΗΧ.ΠΛΗΚΤΡΩΝ ΤΗΛΕΦ. και το ξετικαρεις.τωρα δεν ξερω αν αυτη η ρυθμιση επιδρα και στην αριθμομηχανη,πιστευω ναι

διορθωση ακομα και μετα απο αυτη τη ρυθμιση η αριθμομηχανη επιμενει να δονειται

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους σας...

 

Σε λιγες μερες θα ειμαι κατοχος του HTC wildfire.

 

Θελω να ρωτισω ποσες ωρες πρεπει να το φορτησω...?

επισης πρεπει να το φορτισω - ξεφορτισω συγκεκρμενες φορες...?

(π.χ 3 φορες φουλ φορτισμα και ξεφορτισμα εντελως).

 

Το ρωταω γιατι ακουγεται οτι αν δεν κανεις το σωστο μετα επιρεαζεται η αποδοση της μπαταριας.

 

ευχραριστω πολυ...!

Link to comment
Share on other sites

για και χαρα και ευχαριστώ τα παιδιά που μπαίνουν στη διαδικασία να απαντάνε !!!!!!!!! μια ερώτηση ακόμα για κατι που δεν βρισκω πωσ μπορω ενα mp3 να το βαλω ηχο κλησησ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

για και χαρα και ευχαριστώ τα παιδιά που μπαίνουν στη διαδικασία να απαντάνε !!!!!!!!! μια ερώτηση ακόμα για κατι που δεν βρισκω πωσ μπορω ενα mp3 να το βαλω ηχο κλησησ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Κατέβασε το Astro file manager... Μπορεί να βάλει και ήχο κλησης mp3

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

φιλε και εγω modaco εχω αλλα στα 710 που το ειχα μου ειχε κολλησει κανα 2 φορες.εσυ με τα 730 σου εχει συμβει κατι τετοιο?αν παιζει ρολο το ειχα 480-710 on demand

Οχι, το έχω 576 - 730ΜΗΖ και δουλεύει μια χαρά. Οταν δοκίμασα 768ΜΗΖ σταθερά, έκανε μόνο του reboot μετά από πέντε λεπτά οπότε και έριξα τη συχνότητα. Ολοι οι επεξεργαστές δεν είναι ίδιοι, οπότε απλά βρες το maximum και ας το εκεί. Για να βεβαιωθείς, βάλτο στη μεγίστη συχνότητα που θέλεις και δούλεψέ το 5 - 6 λεπτά συνεχώς τρέχοντας εφαρμογές για να δεις εάν είναι σταθερό.

Link to comment
Share on other sites

τώρα που το έχουν αρκετοί φίλοι το κινητό μπορεί να μας αναφέρει κάποιος τη διάρκεια της μπαταρίας για νορμάλ ας πούμε χρήση

 

ευχαριστώ

Γιάννης

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για κατι τετοιο για θηκη και προστασια οθονης; Εχει παρει κανεις; Ειναι καλο;

 

http://cgi.ebay.co.uk/TRANS-SMOKE-GEL-CASE-HTC-WILDFIRE-SCREEN-PROTECTOR-/220705338707?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3363103553

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!

Επειδη για να κανεις root την συσκευη πρεπει να μην εχεις κανει την αναβαθμιση σε 2.2(τουλαχιστον μεχρι αυτη την στιγμη αυτο ισχυει) υπαρχει μονο ενας τροπος να επιστρεψεις στην 2.1 και να rootαρεις.Μονο που για μενα αυτος ο τροπος ειναι κινεζικα.Αν μπορει καποιος να με βοηθησει...

Ο τροπος ειναι αυτος αλλα κολλαω στο 3 βημα και μετα που δεν εχω ιδεα για τι πραμα μιλαει.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=847443

Το 3ο βήμα είναι να συνδέσεις μέσω adb το κινητό σου και το cmd είναι η γραμμή εντολών στον υπολογιστή... Γενικότερα είναι πολύπλοκη διαδικασία και δεν την έχω κάνει για να μπορέσω να σε βοηθήσω...

 

Σκεφτομουν να κανω root την συσκευη μου.Θελω να ρωτησω ποιο το οφελος;Θα μπορεσω να το κανω πιο γρηγορο κανοντας overclocking;Βασικα εχω αρκετες αποριες αλλα εχω ψιλομπερδευτει διαβαζοντας εδω μεσα σκορπια ποστς.

 

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Πολλά παραπάνω είναι τα οφέλη... Αυτό το blog εξηγεί αρκετά καλά και αυτό και άλλα πράγματα ;)

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ !!!:)

EΦΑΡΜΟΓΕΣ

Personal Wallparer ...

GAMES

Angry Birds..., κ.α

Πολύ καλό ποστ! Mπράβο σου που κάθισες να τα γράψεις όλα αυτά :)

 

οκ εχεις δικιο σε οοολα αυτα ...αλλα γιατι ο καιρος πχ την μια μου λεει Λυκοβρυση και την αλλη τρεχουσα τοποθεσια ενω στο maps ειμαι στο ιδιο σημειο ???:wacko:

Ακόμα στο κάνει;

 

:)Και όμως, όχι. Περίμενα πρώτα να δω τι προσφέρει η 2.2 , αλλά επειδή δεν άξιζε τελικά η τόση αναμονή, περιμένω μόλις τη σπάσουνε, root και overclocking κατευθείαν

Tί εννοείς με το "να τη σπάσουνε"; Υπάρχει ήδη rooted έκδοση της επίσημης rom ;)

 

Επειδή είδα 3 άτομα να το λένε, για να κάνεις overclock δεν χρειάζεται μόνο να είσαι root, πρέπει να φλασάρεις και άλλο Kernel.

Exactly! Απλά συνήθως είναι συνυφασμένο το root με την αλλαγή rom (κάποιες απ'τις οποίες έχουν ενσωματωμένο τον kernel).

 

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια πολλά. Να ρωτήσω κάτι; Το κινητούλι μας με τη froyo 2.2 έχει flash player 10.1 ή κάποιου είδους flash lite?

αν δεν κανω λάθος flash lite...

λόγω επεξεργαστη δεν μπορεί να τρέξει flash 10.1...

Τόσο στη 2.1 όσο και στη 2.2, μόνο flashlite, για τους λόγους που είπε ό charlie_pace4 ;)

 

καλησπερα και απο μενα περιμένω το κινητο 2 του μηνος. Αναρωιέμαι αν ια πρέπει τελικα να κάνω το update σε 2.2... το πήρα μεσω του vodafone εξυπηρέτηση πελατών. Ξέρει κανεις αν θα έχει μεσα και SD Καρτα ή θα πρέπει να ξυλωθώ;
Γιατί να μην κάνεις το update;

 

Ας ξαναπώ λοιπόν ότι μετά το root (και ίσως φλασάρισμα με κάποια custom rom εγώ χρησιμοποιώ Modaco) μπορείς να φλασάρεις αυτό εδώ και να κάνεις overclocking με πχ το "overclocking widget".

Tο δικό μου δουλεύει άνετα μέχρι τα 730ΜΗΖ (το έχω on demand από 575 - 730) και φυσικά πετάει.

Απλά ΑΝ χρησιμοποιείς το wifi hotspot (να μοιράζεις τη σύνδεση του ίντερνέτ σου μέσω wifi, δε δουλεύει με αυτόν τον kernel (απ'όσο ξέρω αυτό ισχύει για όλες τις sense roms)...

 

sorry μια ερωτηση εχει παρει καποιος wildfire απο vodafone για να ρωτησω εχει μεσα τα apps της vodafone και γινετε κανονικα update και στης brand vodafone συσκευες
Ούτε brabded είναι, ούτε τίποτα... Τουλάχιστον όταν το πήρα εγώ τον ιούλιο...

 

Χρόνια πολλά και καλά!!! Καλή χρονιά σε όλους!!!

 

Μετά από αρκετές μέρες πλέον με το wildfire έχω να πω τα καλύτερα!!

Το μόνο που μου έχει λείψει από το iphone είναι τα push notifications...

Ήταν πραγματικά πολύ μεγάλη ευκολία για όποιον χρησιμοποιεί αρκετά email...

Αν και κάπου διάβασα ότι αν σετάρεις το gmail από Email > Exchange ActiveSync και όχι από το app του gmail τότε έχεις push αλλά ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει...

Αν το δοκιμάσεις, πες μου αν γίνεται, ώστε να το κάνω κι εγώ ;)

 

χρονια πολλά σε όλους,ήθελα να ρωτήσω το εξής όταν παω να δω τα email η να ανοίξω τον Οpera μου γυρίζει την οθόνη πλάγια περιστροφικα τι πατατια είναι αυτό?? & disable όταν το κάνω από τις ρυθμίσεις μετά πάλι μένει δίχως περιστροφή,δηλαδή δεν βγάζεις άκρη...

Έσβησες από τις ρυθμίσεις την αυτόματη περιστροφή και ακόμα στο κάνει;

 

Γεια σε ολους σας...

 

Σε λιγες μερες θα ειμαι κατοχος του HTC wildfire.

 

Θελω να ρωτισω ποσες ωρες πρεπει να το φορτησω...?

επισης πρεπει να το φορτισω - ξεφορτισω συγκεκρμενες φορες...?

(π.χ 3 φορες φουλ φορτισμα και ξεφορτισμα εντελως).

 

Το ρωταω γιατι ακουγεται οτι αν δεν κανεις το σωστο μετα επιρεαζεται η αποδοση της μπαταριας.

 

ευχραριστω πολυ...!

Υπάρχει στο πρώτο μήνυμα του θέματος κι ένας οδηγός για την μπαταρια. Γενικότερα πάντως, κοίτα να κάνεις ότι λέει στο manual. Δεν έχει νόημα να φορτίζεις για ώρες την μπαταρία, καθώς μετά το 100 % δε φορτίζει άλλο (και μάλιστα αν και στην πρίζα πέφτει μέχρι το 95% για να ξανα-αρχίσει να φορτίσει...). Και είναι καλό να μην αφήνεις το κινητό να κλείνει από μπαταρία!

 

για και χαρα και ευχαριστώ τα παιδιά που μπαίνουν στη διαδικασία να απαντάνε !!!!!!!!! μια ερώτηση ακόμα για κατι που δεν βρισκω πωσ μπορω ενα mp3 να το βαλω ηχο κλησησ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχει στο πρώτο μήνυμα ένας οδηγός, που θα σε βοηθήσει όπως και άλλους που τώρα απέκτησαν (ή θα αποκτήσουν) το κινητό!

 

τώρα που το έχουν αρκετοί φίλοι το κινητό μπορεί να μας αναφέρει κάποιος τη διάρκεια της μπαταρίας για νορμάλ ας πούμε χρήση

 

ευχαριστώ

Γιάννης

2 μέρες. Ελάχιστα πάνω ελάχιστα κάτω...

Με αρκετή χρήση κιόλας θα έλεγα...

 

Γενικότερα τώρα, έχω την wildpuzzle rom από τότε που κυκλοφόρησε η 2.2 και όλα καλά!

Καλή χρονιά να έχουμε όλοι!!!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ξε τικαρα την αυτοματη περιστροφη αρχικα και εννοειτε πως δεν το ξανα εκανε,οταν ομως θελω να γυρισω την οθονη περιστροφικα δεν το κανει...

οταν με εχω τικαρισμενη την αυτοματη περιστροφη Δεν το γυριζει στην κανονικη του μορφη,με λιγα λογακια Μπερδεμα!!!!!!!

τι λες για αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Οχι, το έχω 576 - 730ΜΗΖ και δουλεύει μια χαρά. Οταν δοκίμασα 768ΜΗΖ σταθερά, έκανε μόνο του reboot μετά από πέντε λεπτά οπότε και έριξα τη συχνότητα. Ολοι οι επεξεργαστές δεν είναι ίδιοι, οπότε απλά βρες το maximum και ας το εκεί. Για να βεβαιωθείς, βάλτο στη μεγίστη συχνότητα που θέλεις και δούλεψέ το 5 - 6 λεπτά συνεχώς τρέχοντας εφαρμογές για να δεις εάν είναι σταθερό.

 

Λοιπόν έκανε την αλλαγή στο νέο kernel έβαλα και την εφαρμογή για το overclocking αλλά όταν μετακινώ τις δύο μπάρες για max και min αυτές τότε πάνε και κάνω set it οποτε υποθέτω ότι έγινε το overclocking. Αλλά μετά ξανανοίγοντας το πρόγραμμα βλέπω πάλι τις ίδιες τιμές που ήταν πριν το overclocking. Nα υποθέσω ότι δεν πέτυχε κάτι? η κάτι άλλο?Οσο και να προσπάθησα το ίδιο μου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Tί εννοείς με το "να τη σπάσουνε"; Υπάρχει ήδη rooted έκδοση της επίσημης rom ;)

29/12

Γεια σου Βασίλη ..και να σε χαίρεσαι (σε 2 μέρες ) που γιορτάζεις :lol:

Εννοώ πως επειδή έχω βάλει ήδη τη fOTA , και διαβάζοντας αυτό (το unrevoked δεν υποστηρίζει το καινούριο HBOOT της HTC, οπότε δε γίνεται το root σε 2.2 ακόμα για το κινητό μας (από απάντηση σου, σε κάποιο φίλο), τα μπέρδεψα μάλλον ??

Μπορώ να περάσω ακόμα και τώρα τη rom που έχεις εσύ π.χ ??

Thanks !!!:)

Edited by BOBMARIN
Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για κατι τετοιο για θηκη και προστασια οθονης; Εχει παρει κανεις; Ειναι καλο;

 

http://cgi.ebay.co.uk/TRANS-SMOKE-GEL-CASE-HTC-WILDFIRE-SCREEN-PROTECTOR-/220705338707?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3363103553

νομίζω μοιάζει με τη δικιά μου τη μαύρη silicone case..συμπαθητική είναι προστατεύει το κινητό σε τσέπες τσαντάκια τραπέζια κλπ..δεν σ'αφήνει να χρησιμοποιήσεις εύκολα το "mouse" και σου δίνει δώρο και screen protector που χρειάζεσαι ούτως ή άλλως..

 

σχετικά με την αναφορά μηνυμάτων, βρήκα κάτι σήμερα με την default εφαρμογή του κινητού. μηνύματα > ρυθμίσεις > απεσταλμένα μηνύματα > τικ σε όλες της επιλογές της κατηγορίας (δόνηση προαιρετικά) και εμφανίζει όταν στέλνουμε μήνυμα στην πάνω μπάρα αναφορά παράδοσης..

δεν ξέρω αν είχε ξαναγραφεί, αλλά επειδή έχω δει να ρωτιέται και είχα και εγώ την απορία και το βρήκα σήμερα, είπα να το αναφέρω..

 

ξέρουμε αν ο kernel της τρέχουσας 2.2 official μπορεί να γίνει overclocked? και να παραμείνουν λειτουργικές όλες οι επιλογές που έχει το κινητό..??

Edited by nik0las6600
Link to comment
Share on other sites

τώρα που το έχουν αρκετοί φίλοι το κινητό μπορεί να μας αναφέρει κάποιος τη διάρκεια της μπαταρίας για νορμάλ ας πούμε χρήση

 

ευχαριστώ

Γιάννης

 

2 μέρες γεμάτες...

Xiaomi Redmi Note 8 64GB ROM/4GB RAM
Link to comment
Share on other sites

τώρα που το έχουν αρκετοί φίλοι το κινητό μπορεί να μας αναφέρει κάποιος τη διάρκεια της μπαταρίας για νορμάλ ας πούμε χρήση

 

ευχαριστώ

Γιάννης

 

σε μάνα κρατάει 3 μέρες γεμάτες με τη χρήση που του κάνω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...