Jump to content

[Επίσημο] HTC Wildfire


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρααααα!

 

Ωραιος ο Villis!Φαινεται να εισαι εκεινος που ξερει τα πιο πολλα εδω μεσα για το κινητακι μας.Σε ευχαριστω φιλε για την απαντηση!

Χαχα δε θα το 'λεγα! Όπως και να'χει ευχαριστώ και παρακαλώ :)

 

Ξε τικαρα την αυτοματη περιστροφη αρχικα και εννοειτε πως δεν το ξανα εκανε,οταν ομως θελω να γυρισω την οθονη περιστροφικα δεν το κανει...

οταν με εχω τικαρισμενη την αυτοματη περιστροφη Δεν το γυριζει στην κανονικη του μορφη,με λιγα λογακια Μπερδεμα!!!!!!!

τι λες για αυτο??

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς θες...

Αν θες να περιστρέφεται η οθόνη, το ενεργοποιείς. Αν δε θες, το απενεργοποιείς... Εξήγησε μου λίγο καλύτερα τι θες ;)

 

29/12

Γεια σου Βασίλη ..και να σε χαίρεσαι (σε 2 μέρες ) που γιορτάζεις :lol:

Εννοώ πως επειδή έχω βάλει ήδη τη fOTA , και διαβάζοντας αυτό (το unrevoked δεν υποστηρίζει το καινούριο HBOOT της HTC, οπότε δε γίνεται το root σε 2.2 ακόμα για το κινητό μας (από απάντηση σου, σε κάποιο φίλο), τα μπέρδεψα μάλλον ??

Μπορώ να περάσω ακόμα και τώρα τη rom που έχεις εσύ π.χ ??

Thanks !!!:)

Χαχα θα με χαίρομαι! Ευχαριστώ πολύ :happy:

Δυστυχώς εγώ κατάλαβα λάθος. Νόμιζα ότι ήσουν ακόμα με 2.1 και περίμενες σπασμένη (rooted) έκδοση της 2.2...

Δε γίνεται ακόμα να γίνει rooted το κινητό σου αν έχεις περάσει την επίσημη rom. Και δεν ξέρω αν λειτουργεί και ο τρόπος για το downgrade, μιας κι εκείνος είχε βγει για την κινέζικη ρομ... Αν όμως είχες παλιά το κινητό σου rooted κι έχεις κάποιο backup, κάτι γίνεται ;)

Απ'τη στιγμή που έχεις περάσει την καινούρια αναβάθμιση και δεν έχεις nandroid backup από παλιά, απλά περιμένεις μέχρι να βγεί κάποιος τρόπος.

 

σχετικά με την αναφορά μηνυμάτων, βρήκα κάτι σήμερα με την default εφαρμογή του κινητού. μηνύματα > ρυθμίσεις > απεσταλμένα μηνύματα > τικ σε όλες της επιλογές της κατηγορίας (δόνηση προαιρετικά) και εμφανίζει όταν στέλνουμε μήνυμα στην πάνω μπάρα αναφορά παράδοσης..

δεν ξέρω αν είχε ξαναγραφεί, αλλά επειδή έχω δει να ρωτιέται και είχα και εγώ την απορία και το βρήκα σήμερα, είπα να το αναφέρω..

 

ξέρουμε αν ο kernel της τρέχουσας 2.2 official μπορεί να γίνει overclocked? και να παραμείνουν λειτουργικές όλες οι επιλογές που έχει το κινητό..??

Kαλό αυτό με τις αναφορές (δεν ισχύει όμως για τη 2.1 - το γράφω αν κάποιος πάει να το δοκιμάσει). Ευχαριστούμε για την πληροφορία ;)

Κι επίσης ο επίσημος kernel δεν είναι overclocked ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια εχω βαλει την official 2.2 και εχω σοβαρο προβλημα με το gps... δεν βρισκει με τιποτα δορυφορο ενω το δοκιμασα και σε εξωτερικο χωρο, υπαρχει καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

εμένα μια χαρά βρίσκει πάντως με την επίσημη 2.2....

έκανες hard reset ή όχι?

εμένα, επειδή το είχα αρκετά φορτωμένο, όταν έβαλα την 2,2 κολλούσε, αλλά έκανα hard reset και δεν έχω κανένα πρόβλημα!!( δεν είχα παρατηρήσει βέβαια το gps)

πήγαινε σε ανοιχτό χώρο και κάτσε αρκετή ώρα (κανα δίλεπτο, μη σου πω και παραπάνω) και δες μήπως βρει...

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βαλει την official 2.2 και εχω σοβαρο προβλημα με το gps... δεν βρισκει με τιποτα δορυφορο ενω το δοκιμασα και σε εξωτερικο χωρο, υπαρχει καμια λυση?

περίμενες ικανό χρονικό διάστημα? καμιά φορά το cold start κάνει αρκετή ώρα..πάντως δουλεύει κανονικά και με την 2.2 το gps

Link to comment
Share on other sites

Τι λετε για κατι τετοιο για θηκη και προστασια οθονης; Εχει παρει κανεις; Ειναι καλο;

 

http://cgi.ebay.co.uk/TRANS-SMOKE-GEL-CASE-HTC-WILDFIRE-SCREEN-PROTECTOR-/220705338707?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&hash=item3363103553

 

ΟΚ ωραία είναι η θήκη αλλα θα κάνεις παραγγελια απο e-bay να σου στείλουν 3ων Ευρώ θήκη (απο Αγγλια);;; τους συμφέρει;

Link to comment
Share on other sites

πληρώνει και τα έξοδα αποστολής...

νομίζω είναι γύρω στα 6€, οπότε και πάλι τον συμφέρει, αφού εδώ οι θήκες, όσες υπάρχουν έχουν 15+€

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ ωραία είναι η θήκη αλλα θα κάνεις παραγγελια απο e-bay να σου στείλουν 3ων Ευρώ θήκη (απο Αγγλια);;; τους συμφέρει;

 

this is e-bay.εχω αγοαρσαει πολλα πραματα σε μιση τιμη αποδω.πχ μπαταρια λαπτοπ 35 αντι 105 ευρο.

2 θηκες για το wildfire απο 3,5+3 κατι ευρο εξοδα αποστ. κ το απιστευτο εδω μια ζελατινα εχει 6 ευρο.απο ebay πηρα 6 ζελατινες με 4 κατι ευρο.

μας κλεβουν τα σωβρακα.........

Link to comment
Share on other sites

this is e-bay.εχω αγοαρσαει πολλα πραματα σε μιση τιμη αποδω.πχ μπαταρια λαπτοπ 35 αντι 105 ευρο.

2 θηκες για το wildfire απο 3,5+3 κατι ευρο εξοδα αποστ. κ το απιστευτο εδω μια ζελατινα εχει 6 ευρο.απο ebay πηρα 6 ζελατινες με 4 κατι ευρο.

μας κλεβουν τα σωβρακα.........

 

Εννοείται. Κι εγώ θήκη, ζελατίνες και φορτιστή αυτοκινήτου με αποσπώμενο usb καλώδιο από ebay πήρα...

Link to comment
Share on other sites

Την παραγγειλα ηδη. Πληρωσα 4,81€ με τα μεταφορικα. Κατα 99,9999% θα ερθει απο Χονκ Κονγκ.

Εχω παραγγειλει μπιχλιμπιδια αξιας 1,5€ με μεταφορικα (δωρεαν υποτιθεται) απο Χονκ Κονγκ και ηρθαν κανονικα στο ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ευχαριστώ πολύ για της απαντήσεις σας, πριν λίγη ώρα πήρα το htc wildfire και έιναι φοβερό, προσωπικά δε με χαλάει η ανάλυση της οθόνης που είδα σαν ένα μείον

 

καλή χρονιά να έχουμε

aeromodelistis.gr
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 2 ερωτήσεις το quick office είναι μόνο για ανάγνωση εγγράφων ή μπορούμε να δημιουργήσουμε και έγγραφα π.χ word και αν ναί πως;

και 2ον από αναβάθμιση σε froyo και μετά το κουμπί αναζήτησης βγάζει παραπάνω από μια επιλογές αλλά αν επιλέξω επαφες όποια επαφή και αν επιλέξω βγάζει μόνο μια συγκεκριμένη επαφη.υπάρχει κάποια λυση;

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την παραγγειλα ηδη. Πληρωσα 4,81€ με τα μεταφορικα. Κατα 99,9999% θα ερθει απο Χονκ Κονγκ.

Εχω παραγγειλει μπιχλιμπιδια αξιας 1,5€ με μεταφορικα (δωρεαν υποτιθεται) απο Χονκ Κονγκ και ηρθαν κανονικα στο ταχυδρομειο.

εμένα ήρθαν προχθές 2 καλώδια φόρτισης και μεταφοράς δεδομένων usb retractable συν άλλο ένα που είχα παραγγείλει παλιότερα, συν βάση για το αυτοκίνητο, συν τη θήκη συν...συν...συν...

εντύπωση μου έκανε που μου ήρθε από γνωστό μαγαζί ηλεκτρονικών - eshop email με κάτι καλούδια που τα έψαξα στο ebay και η τιμή τους ήταν το πολύ στο 1/3-1/4

 

πάντως το android robot collectible series 01 το πήρα από Ελλάδα σε χαμηλότερη τιμή απ'ότι στο ebay..!!

http://htc-phones.net/wp-content/uploads/2010/02/android-mini-figurines.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι..:)

Όσοι βάλαμε την unrooted, επίσημη 2.2 , ας προσέχαμε !!:(

Δείτε αυτό το video http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877243

με τη WildPuzzleROM_2.2.1 v0.6, LiveWallpaper in Htc Sense , και θα καταλάβετε...

Άντε και καλή Πρωτοχρονιά !!! :lol:

Edited by BOBMARIN
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ χρονια πολλα σε ολους. Εδω και δυο μερες εχω το εξης προβλημα στο οποιο δεν μπορωβ να βρω την λυση (ρυθμηση). Αφου εγκατεστησα το launcher pro εκανα την βλακεια και εκει που σου λεει ποιο απο τα δυο να επιλεξεις (αυτο η το default) εγω τσεκαρα την επιλογη απο κατω να ανοιγει παντα με το default. Το αποτελεσμα ειναι τωρα να μην μπορω να βαλω σε καμια το launcher pro ακομα και μετα απο απεγκατασταση κ ξαναεγκατασταση δεν μου το ενεργοποιει, ξερεται απο ποια ρυθμηση γινετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά κι από 'μένα.

 

Τελικά όντως δεν υποστηρίζονται αναφορές παράδοσης SMS στο Wildfire;

 

Απ' ότι διαβάζω, ισχύει και έχω τρελαθεί! Και έχω και το ίδιο πρόβλημα στο Legend της κοπέλας μου!

 

Δεν μπορεί, κάτι θα υπάρχει. Εδώ φτάσαμε να μιλάμε για OC σε κινητά... :p

Edited by RaZieL137
typo
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Παιδιά 2 ερωτήσεις το quick office είναι μόνο για ανάγνωση εγγράφων ή μπορούμε να δημιουργήσουμε και έγγραφα π.χ word και αν ναί πως;

και 2ον από αναβάθμιση σε froyo και μετά το κουμπί αναζήτησης βγάζει παραπάνω από μια επιλογές αλλά αν επιλέξω επαφες όποια επαφή και αν επιλέξω βγάζει μόνο μια συγκεκριμένη επαφη.υπάρχει κάποια λυση;

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Για το δεύτερο δεν ξέρω να σου απαντήσω. Το quickoffice που είναι ενσωματωμένο στο κινητό, είναι μόνο για ανάγνωση και όχι για επεξεργασία ;)

 

Καλημέρα φίλοι..:)

Όσοι βάλαμε την unrooted, επίσημη 2.2 , ας προσέχαμε !!:(

Δείτε αυτό το video http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877243

με τη WildPuzzleROM_2.2.1 v0.6, LiveWallpaper in Htc Sense , και θα καταλάβετε...

Άντε και καλή Πρωτοχρονιά !!! :lol:

Αυτην εχω κι εγώ :)

Τα live wallpapers είναι το λιγότερο. Γενικότερα οι custom roms έχουν πολλά καλά...

 

καλημερα κ χρονια πολλα σε ολους. Εδω και δυο μερες εχω το εξης προβλημα στο οποιο δεν μπορωβ να βρω την λυση (ρυθμηση). Αφου εγκατεστησα το launcher pro εκανα την βλακεια και εκει που σου λεει ποιο απο τα δυο να επιλεξεις (αυτο η το default) εγω τσεκαρα την επιλογη απο κατω να ανοιγει παντα με το default. Το αποτελεσμα ειναι τωρα να μην μπορω να βαλω σε καμια το launcher pro ακομα και μετα απο απεγκατασταση κ ξαναεγκατασταση δεν μου το ενεργοποιει, ξερεται απο ποια ρυθμηση γινετε?

Πήγαινε ρυθμίσεις ->εφαρμογές->διαχείριση εφαρμογών-> και βρες το HTC sense και επέλεξε επαναφορά προεπιλογών η κάπως έτσι...

 

Edit:

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά κι από 'μένα.

 

Τελικά όντως δεν υποστηρίζονται αναφορές παράδοσης SMS στο Wildfire;

 

Απ' ότι διαβάζω, ισχύει και έχω τρελαθεί! Και έχω και το ίδιο πρόβλημα στο Legend της κοπέλας μου!

 

Δεν μπορεί, κάτι θα υπάρχει. Εδώ φτάσαμε να μιλάμε για OC σε κινητά... :p

Εκτός του ότι μπορείς να βάλεις πρόγραμμα (handcent sms) το οποίο έχει και αυτό και πολλά παραπάνω, αν εψαχνες λίγο θα έβλεπες ότι αν πατήσεις παρατεταμένα πάνω στο μήνυμα, έχει επιλογή προβολή αναφοράς

 

Sent from my HTC Wildfire

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι..:)

Όσοι βάλαμε την unrooted, επίσημη 2.2 , ας προσέχαμε !!:(

Δείτε αυτό το video http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877243

με τη WildPuzzleROM_2.2.1 v0.6, LiveWallpaper in Htc Sense , και θα καταλάβετε...

Άντε και καλή Πρωτοχρονιά !!! :lol:

θα στραγγαλίσω το robot..!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βασίλη. Σαφώς και έχω δει την προβολή αναφοράς και σαφώς είχα εγκαταστήσει και το Handcent SMS (το οποίο όμως ξήλωσα για λόγους αισθητικούς).

 

Το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ δεν υποστηρίζεται σαν χαρακτηριστικό...

 

Επίσης να σε πληροφορήσω ότι έχω "ψάξει" αρκετά παραπάνω το κινητό, απ' ότι νομίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

 

Για το δεύτερο δεν ξέρω να σου απαντήσω. Το quickoffice που είναι ενσωματωμένο στο κινητό, είναι μόνο για ανάγνωση και όχι για επεξεργασία ;)

 

 

Αυτην εχω κι εγώ :)

Τα live wallpapers είναι το λιγότερο. Γενικότερα οι custom roms έχουν πολλά καλά...

 

 

Πήγαινε ρυθμίσεις ->εφαρμογές->διαχείριση εφαρμογών-> και βρες το HTC sense και επέλεξε επαναφορά προεπιλογών η κάπως έτσι...

 

 

 

Edit:

Εκτός του ότι μπορείς να βάλεις πρόγραμμα (handcent sms) το οποίο έχει και αυτό και πολλά παραπάνω, αν εψαχνες λίγο θα έβλεπες ότι αν πατήσεις παρατεταμένα πάνω στο μήνυμα, έχει επιλογή προβολή αναφοράς

 

Sent from my HTC Wildfire

 

τα εχω κανει αυτα αλλα τιποτα το μονο που καταφερα ηταν να χαλασω οτι ειχα φτιαξει στην αρχικη οθονη με φακελους εφαρμογες και εικονιδια συντομευσεων, δεν ξερω τι αλλο να κανω, αλλα δεν μπορει καποια επιλογη θα υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά κι από 'μένα.

 

Τελικά όντως δεν υποστηρίζονται αναφορές παράδοσης SMS στο Wildfire;

 

Απ' ότι διαβάζω, ισχύει και έχω τρελαθεί! Και έχω και το ίδιο πρόβλημα στο Legend της κοπέλας μου!

 

Δεν μπορεί, κάτι θα υπάρχει. Εδώ φτάσαμε να μιλάμε για OC σε κινητά... :p

 

αν σου κάνει σαν απάντηση, βρισκόταν στην προηγούμενη σελίδα..

σχετικά με την αναφορά μηνυμάτων, βρήκα κάτι σήμερα με την default εφαρμογή του κινητού. μηνύματα > ρυθμίσεις > απεσταλμένα μηνύματα > τικ σε όλες της επιλογές της κατηγορίας (δόνηση προαιρετικά) και εμφανίζει όταν στέλνουμε μήνυμα στην πάνω μπάρα αναφορά παράδοσης..

δεν ξέρω αν είχε ξαναγραφεί, αλλά επειδή έχω δει να ρωτιέται και είχα και εγώ την απορία και το βρήκα σήμερα, είπα να το αναφέρω..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Βασίλη. Σαφώς και έχω δει την προβολή αναφοράς και σαφώς είχα εγκαταστήσει και το Handcent SMS (το οποίο όμως ξήλωσα για λόγους αισθητικούς).

 

Το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ δεν υποστηρίζεται σαν χαρακτηριστικό...

 

Επίσης να σε πληροφορήσω ότι έχω "ψάξει" αρκετά παραπάνω το κινητό, απ' ότι νομίζεις.

Υποστηρίζεται, απλά σε χάλια μορφή. Η προβολή αναφοράς αυτό είναι ;)

Και προς Θεού δεν είπα ότι δεν έχεις ψάξει το κινητό σου. Απλά είναι χαζός ο τρόπος που πρέπει να ακολουθησεις ώστε να βρεις την αναφορά και καθόλου προφανής. Στη 2.2 έχει κανονικά αναφορές πάντως, όπως είπε κι ο νικόλας σε προηγούμενη σελιδα...

 

τα εχω κανει αυτα αλλα τιποτα το μονο που καταφερα ηταν να χαλασω οτι ειχα φτιαξει στην αρχικη οθονη με φακελους εφαρμογες και εικονιδια συντομευσεων, δεν ξερω τι αλλο να κανω, αλλα δεν μπορει καποια επιλογη θα υπαρχει

Μήπως έκανες εκκαθάριση δεδομένων κι όχι επαναφορά προεπιλογών;

 

Sent from my HTC Wildfire

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έκανε την αλλαγή στο νέο kernel έβαλα και την εφαρμογή για το overclocking αλλά όταν μετακινώ τις δύο μπάρες για max και min αυτές τότε πάνε και κάνω set it οποτε υποθέτω ότι έγινε το overclocking. Αλλά μετά ξανανοίγοντας το πρόγραμμα βλέπω πάλι τις ίδιες τιμές που ήταν πριν το overclocking. Nα υποθέσω ότι δεν πέτυχε κάτι? η κάτι άλλο?Οσο και να προσπάθησα το ίδιο μου κάνει.

Ισως πρέπει να το ξαναφλασάρεις. Εάν έχεις την stock HTC Rom μπορεί και να μην πετυχαίνει παρ'ότι ο coder ισχυρίζεται διαφορετικά. Δεν μπορώ να δώ κάποια άλλη περίπτωση γιατί ειλικρινά δουλεύει άμεσα όταν το φλασάρισμα πετύχει.

Link to comment
Share on other sites

adaloop Ευχαριστώ.. Μολις έβαλα αυτή που έχει ο Bασίλης την 0.6 με τα live Wallpaper. Στον οδηγό που έχει γραφει οτι μπορεί να γίνει και overclocking με το utility SetCPU. Μετά απο την διαδικασία του οδηγού όλα οκ δουλευουν και τα live wallpaper.

Βασίλη προς εσένα η ερώτηση:D.

Το μονο που δεν είναι το ίδιο ειναι στις πληροφορίες συστήματος δεν μου βγάζει ακριβως τις εκδόσεις όπως είναι στον οδηγό. Η εικόνα που έχει ο οδηγός είναι http://baert.ulyssis.be/wp-content/uploads/2010/10/version_info.png

Τα δικά μου στοιχεία πχ είναι διαφορετικά κάπως οπως

 

Εκδοση Αndroid

2.2.1 (δεν γράφει τιποτα άλλο_)

Εκδοση βασικού φάσματος

13.53.55.24H_3.35.19.25

 

Eκδοση Kernel

2.6.32.21-g6c55ee4

htc-kernel@and18-2#1

Thu Dec 2 16:59:27 CST 2010

 

Aριθμός έκδοσης

passion-user 2.2.1 FRG83 60505

release-keys

 

Αριθμός λογισμικού

WildPuzzleROM_2.2.1

 

Εκδ. προγρ. περιήγησης

Webkit 3.1

Ολα δουλευουν άψογα και γρήγορα. Αλλά γιατί βγάζει διαφορετικά στοιχεία?? Υπάρχει κάποια εξήγηση? Μήπως δεν έγινε σωστά η διαδικασία?? Οτι ελεγε ο οδηγός το έκανα ακόμα και το partition στην κάρτα.:)

Δοκιμάζω σε λίγο να κάνω και εγκατάσταση το setcpu να δοκιμάσω αν μπορεί να κάνει overclocking....ή underclocking.....

Link to comment
Share on other sites

adaloop Ευχαριστώ.. Μολις έβαλα αυτή που έχει ο Bασίλης την 0.6 με τα live Wallpaper. Στον οδηγό που έχει γραφει οτι μπορεί να γίνει και overclocking με το utility SetCPU. Μετά απο την διαδικασία του οδηγού όλα οκ δουλευουν και τα live wallpaper.

Βασίλη προς εσένα η ερώτηση:D.

Το μονο που δεν είναι το ίδιο ειναι στις πληροφορίες συστήματος δεν μου βγάζει ακριβως τις εκδόσεις όπως είναι στον οδηγό. Η εικόνα που έχει ο οδηγός είναι http://baert.ulyssis.be/wp-content/uploads/2010/10/version_info.png

Τα δικά μου στοιχεία πχ είναι διαφορετικά κάπως οπως

 

Εκδοση Αndroid

2.2.1 (δεν γράφει τιποτα άλλο_)

Εκδοση βασικού φάσματος

13.53.55.24H_3.35.19.25

 

Eκδοση Kernel

2.6.32.21-g6c55ee4

htc-kernel@and18-2#1

Thu Dec 2 16:59:27 CST 2010

 

Aριθμός έκδοσης

passion-user 2.2.1 FRG83 60505

release-keys

 

Αριθμός λογισμικού

WildPuzzleROM_2.2.1

 

Εκδ. προγρ. περιήγησης

Webkit 3.1

Ολα δουλευουν άψογα και γρήγορα. Αλλά γιατί βγάζει διαφορετικά στοιχεία?? Υπάρχει κάποια εξήγηση? Μήπως δεν έγινε σωστά η διαδικασία?? Οτι ελεγε ο οδηγός το έκανα ακόμα και το partition στην κάρτα.:)

Δοκιμάζω σε λίγο να κάνω και εγκατάσταση το setcpu να δοκιμάσω αν μπορεί να κάνει overclocking....ή underclocking.....

 

δεν το ειχα παρατηρησει αυτο που λες και εγω την ιδια εκδοση wildpuzzle με τα livewallpaper εχω και μου βγαζει τα ιδια στοιχεια με εσενα.το setcpu δεν φτανει μονο του πιστευω εχεις κατεβασει και εχεις φλασαρει τον hcdr4.1 kernel η αυτον που τον λεει overclocking kernel?αλλιως δεν προκειται να σου αλλαξει τιποτα το cetcpu τουλαχιστον προς τα πανω

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι..:)

Όσοι βάλαμε την unrooted, επίσημη 2.2 , ας προσέχαμε !!:(

Δείτε αυτό το video http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=877243

με τη WildPuzzleROM_2.2.1 v0.6, LiveWallpaper in Htc Sense , και θα καταλάβετε...

Άντε και καλή Πρωτοχρονιά !!! :lol:

 

Σσσσσ, μην μας ακούσουν!

Αύριο βγαίνει η νέα έκδοση του unrevoked...

άρα λογικά πριν το 2011 θα έχεις βάλει την wildpuzzle ;)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...