Jump to content

[Symbian^3] Παιχνίδια


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 291
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μιλάμε ότι είναι πολύ καλό και εύκολο στην χρήση του! Ευγε !!!!

 

Πολυ καλο μονο ; Φοβερο ειναι ! Επαθα πλακα

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο μονο ; Φοβερο ειναι ! Επαθα πλακα

 

Εγω προτιμω το realfootall 2010. Απο το λιγο που δοκιμασα ο proevolution. Γουστα ειναι αυτα. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι δε βλεπω την gameloft να κυκλοφορει καινουρια παιχνιδια για symbian^3. Δυστυχως μαλλον εχει να κανει με το γενικοτερο κλιμα καταστροφολογιας γυρω απο το εν λογω λειτουργικο.:worry:

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν παιχνίδια της EA στο Ovi Store για λίγες ώρες!

http://feedproxy.google.com/~r/Gizmodo-gr/~3/qq8QsVa3_BQ/free-ea-games-at-ovi-store-for-a-few-hours-17640

 

 

Υ.Γ. Ελπίζω να είναι ακόμα δωρεάν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν παιχνίδια της EA στο Ovi Store για λίγες ώρες!

http://feedproxy.google.com/~r/Gizmodo-gr/~3/qq8QsVa3_BQ/free-ea-games-at-ovi-store-for-a-few-hours-17640

 

 

Υ.Γ. Ελπίζω να είναι ακόμα δωρεάν.

 

java....:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το angry birds version 1.5.1 ποτε θα βγει σε εμας ξερει κανεις??Το ειδα στο samsung galaxy s και ζηλεψα...!!!:p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Νέα παιχνιδάρα...

 

Fruit Ninja στο ovi store.

 

:D

http://p.d.ovi.com/p/g/store/3198234/Tertiary_Screen_Shot_256x256-192x192.png?q=cSl4Cr8omMEpnRKvtAyIvrO34qx7hn00&c=ovi_store

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμω το realfootall 2010. Απο το λιγο που δοκιμασα ο proevolution. Γουστα ειναι αυτα. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι δε βλεπω την gameloft να κυκλοφορει καινουρια παιχνιδια για symbian^3. Δυστυχως μαλλον εχει να κανει με το γενικοτερο κλιμα καταστροφολογιας γυρω απο το εν λογω λειτουργικο.:worry:

 

Συμφωνω. Επισης εχω να πω πως η ΝΟΚΙΑ εκανε μεγαλο λαθος. Μολισ κυκλφορησε τις 3 νεες καλυτερεσ της συσκευες τισ αφησε κενες. Καιρο εχω να δω καλο παιχνιδακι στο S^3. Και μετα σ λεει οτι θα συνεχιστει η υποστηριξη.

6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω. Επισης εχω να πω πως η ΝΟΚΙΑ εκανε μεγαλο λαθος. Μολισ κυκλφορησε τις 3 νεες καλυτερεσ της συσκευες τισ αφησε κενες. Καιρο εχω να δω καλο παιχνιδακι στο S^3. Και μετα σ λεει οτι θα συνεχιστει η υποστηριξη.

 

ψαξε λιγο το συκεκριμενο θεμα και θα βρεις αρκετα νεα πολυ ωραια παιχνιδια. assasins creede, th settlers. spiderman.asphalt 5 και αλλα οπως και το οντως που εθιστικο ninja fruit

Link to comment
Share on other sites

Νέα παιχνιδάρα...

 

Fruit Ninja στο ovi store.

 

:D

http://p.d.ovi.com/p/g/store/3198234/Tertiary_Screen_Shot_256x256-192x192.png?q=cSl4Cr8omMEpnRKvtAyIvrO34qx7hn00&c=ovi_store

 

Επιτέλους! Άντε καλό λιώσιμο... :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αλλα 2 καινουργια γιαυτους που λενε οτι δεν βγαινει τιποτα στο symbian:p

 

Clever Driver from Hxstudio Symbian^3 (free on OVI Store)

 

και Bitimpress Sphyro 3D v1.01(8) S^3

 

ομορφα με καλα γραφικα τρεχουν ευκολα

Link to comment
Share on other sites

Μετά το "Fruit Ninja", θα ήθελα και το "Cut the rope" στο Symbian^3, και θα είμαι πλήρως ευχαριστημένος.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μετά το "Fruit Ninja", θα ήθελα και το "Cut the rope" στο Symbian^3, και θα είμαι πλήρως ευχαριστημένος.

 

Εγω απο την αλλη θα ηθελα πολυ να δω εναν καλο FPS τιτλο για το Ν8 σαν αυτους που εχει κυκλοφορισει η Gameloft για android/iOS (Modern Worfare, NOVA κα.). Δυστυχως όμως μας εχει γραμμενους εδω και καιρο.:mad: Εχει να κανει σιγουρα με την γενικοτερη αβεβαιοτητα γυρω απο το symbian:worry: Α ρε νοκια βαζεις τα χερια σου και βγαζεις τα ματια σου μονη σου με τετοιες ανακοινωσεις.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

NEO παιχνιδι για τους φιλους του τρεξιματος

 

Gamelion Studios I Must Run! v.1.0 τρεξε λολα τρεξε:lol:

 

α και ενα java-κι [GLU] Deer Hunter 4 - African Safari Symbian^3 Game Java

 

προσοχη στις φιλοζωικες.:(

Link to comment
Share on other sites

Ένα review από το AAS για το Pro Evolution Soccer 2011 για Symbian^3

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/12637_Pro_Evolution_Soccer_2011.php

 

Edit

Στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα ο χρήστης @kaivlorapanos πρότεινε το παιχνίδι "I Must Run", απλά παραθέτω και ένα video με το πως παίζεται το συγκεκριμένο παιχνίδι, Nokia N8: I Must Run – Gameplay

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

τεσσερα καινουργια σημερα. οχι τιποτα σπουδαιο αλλα ισως σε καποιους αρεσουν

 

1. AppsOnGo PipeMania V.1.0.0 S^3 signed γνωστο και μη εξαιρετεο, μαλλον μετρια γραφικα

2. WarMUX v11.01(3) S^3 SymbianOS9.5 Unsigned ψλιοαντιγραφη worms (δυσκολο στην εγκατασταση και βαρυ)

3. Darkwood v1.0.9 S60v5/S^3 J2ME adventure java με τραγικα γραφικα

4. Qoat Of The Hill v1.00 S^3 SymbianOS9.5 QtSigned {A Classic "Scorched Earth" Game} επισης μαλλον αντιγραφη worms (no picture

Edited by kaivlorapanos
Link to comment
Share on other sites

Μετά το "Fruit Ninja", θα ήθελα και το "Cut the rope" στο Symbian^3, και θα είμαι πλήρως ευχαριστημένος.

 

αν βγει το cut the rope θα ειμαι ευτιχισμενος!! :):):)

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα παιχνιδια java 240 x 320 που δοκιμαζω (για να παιζει ο ανηψιος) δεν τρεχουν καλα

εμφανιζονται πολυ μικρα...πως μπορω να τα κανω να παιζουν full screen?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να έχουν την ανάλυση της οθόνης (360 x 640) για να εμφανιστούν σωστά.Είτε θα πρέπει να βρεις αρχεία που να υποστηρίζουν αυτή την ανάλυση είτε να κάνεις εσύ την μετατροπή στο αρχείο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βγηκε καινουργια εκδοση γεια το galaxy on fire τωρα εχω στο n8 μου την version 1.1.3 απο την 1.1.1 που ειχα!!!

Με λιγο ψαξιμο θα την βρειτε ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

παρατηρεις καμια αλλαγη ?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

παρατηρεις καμια αλλαγη ?

 

Δεν εχω προλαβει να το παιξω πολυ γεια να σας πω με σιγουρια μιας και δεν εχω χρονο.Με μια πρωτη ματια φορτωνει ποιο γρηγορα γενικως το παιχνιδι παει ποιο καλα και νομιζω οτι εχει καλυτερα γραφικα!!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το Fruit Ninja πολυ καλο παιχνιδι οντως οπως και το asphalt 5! (σε Ν8)

 

Προσπαθησα να εγκαταστησω το wormshd και το i must run αλλα μου εβγαζε σφαλμα ξερει κανεις γιατι?

Edited by Michaelis
...Δικαιωμά μου να γυρνώ στο σπίτι Τα χαράματα...
Link to comment
Share on other sites

Το Fruit Ninja πολυ καλο παιχνιδι οντως οπως και το asphalt 5! (σε Ν8)

 

Προσπαθησα να εγκαταστησω το wormshd και το i must run αλλα μου εβγαζε σφαλμα ξερει κανεις γιατι?

 

θελουν υπογραφη. δες την αντιστοιχη ενοτητα το πως γινεται η υπογραφη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...