Jump to content

[Επίσημο] Nokia X2-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ ευχαριστώ φιλε,αλλα δυστυχώς λόγω αλλαγής σπιτιού χαθηκαν μερικά πράγματα,μεταξύ αυτών και η εγγύηση!Δεν νομίζω να γίνεται χωρίς εγγύηση! :/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σ ευχαριστώ φιλε,αλλα δυστυχώς λόγω αλλαγής σπιτιού χαθηκαν μερικά πράγματα,μεταξύ αυτών και η εγγύηση!Δεν νομίζω να γίνεται χωρίς εγγύηση! :/

 

Κάπου είχα διαβάσει πως η εγγύηση στα Νόκια δίδεται μέσω IMEI. Δηλαδή, χωρίς την απόδειξη πας, και αυτοί χτυπάνε το IMEI του κινητού σου και βλέπουν αν ισχύει ή όχι. Δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις αν ισχύει αυτό που λέω.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχα διαβάσει πως η εγγύηση στα Νόκια δίδεται μέσω IMEI. Δηλαδή, χωρίς την απόδειξη πας, και αυτοί χτυπάνε το IMEI του κινητού σου και βλέπουν αν ισχύει ή όχι. Δε χάνεις τίποτα να ρωτήσεις αν ισχύει αυτό που λέω.

 

 

Αυτό δεν το ήξερα!!Σ ευχαριστώ πολύ φιλε!! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επανέρχομαι καθώς θελω την συμβουλή σας επειδή δεν γνωριζω και πολλά...!Με την ευκαιρία που βρήκα να αγοράσω ένα απλό κινητό για την γιαγιά μου,πήγα και το Χ2 στο γερμανο,σχετικά με τα κολλήματα και τις επανεκκινησεις!!Ο κύριος εκεί,μου είπε οτι αυτά τα κανει επειδή χρειάζεται αναβάθμιση λογισμικού και μου λέει κοστίζει 25€!Εγω μόλις αγόρασα το Asha 206 οπότε λέω δεν αξίζει να δώσω 25€!Έσεις τι λέτε?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επανέρχομαι καθώς θελω την συμβουλή σας επειδή δεν γνωριζω και πολλά...!Με την ευκαιρία που βρήκα να αγοράσω ένα απλό κινητό για την γιαγιά μου,πήγα και το Χ2 στο γερμανο,σχετικά με τα κολλήματα και τις επανεκκινησεις!!Ο κύριος εκεί,μου είπε οτι αυτά τα κανει επειδή χρειάζεται αναβάθμιση λογισμικού και μου λέει κοστίζει 25€!Εγω μόλις αγόρασα το Asha 206 οπότε λέω δεν αξίζει να δώσω 25€!Έσεις τι λέτε?

 

Εγώ λέω να πας σε κάποιο κατάστημα Nokia Care να στο αναβαθμίσουν δωρεάν...

Εκτός αυτού, μπορείς να δοκιμάσεις να κάνεις επανεγκατάσταση του λογισμικού μέσα από το Nokia Suite, μήπως βελτιωθεί η κατάσταση.

Έτσι ανέστησα ένα παλιό Ν95 που έπεσε στα χέρια μου.

Edited by othon
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ Οθων,απλά βρήκα την ευκαιρία!!Θα το πάω και κει!Να είσαι καλα! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
πωλειται ακομα καπου ; Το εχει δει κανεις ; Edited by stendor
Απαγορεύονται αγγελείες εκτός B&S, είτε πώλησης είτε ζήτησης.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Παιδιά το τηλεφωνακι ήρθε στα χέρια μου κι είναι φανταστικό για δεύτερο.

Αν και μάλλον στους γονείς θα καταλήξει.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Μήπως ξέρει κανείς κάποιο πρόγραμμα για να του περάσω ελληνική γλώσσα?
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Παιδιά το τηλεφωνάκι ξαναήρθε στα χέρια μου..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Να ρωτήσω φορτίζει μέσω της microUSB θύρας; edit: φορτίζει. Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...