Jump to content

[Επίσημο] Nokia X2-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Blacklist δεν είναι μόνο όνομα μίας εφαρμογής αλλά και η συγκεκριμένη πράξη ... Μπορεί να μην βρει μία εφαρμογή που λέγεται blacklist αλλά μία εφαρμογή που κάνει blacklist : P

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 211
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν γνωρίζει κάποιος χρήστης της συσκευής, ας απαντήσει.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

...και γω δύσκολο νομίζω είναι να βρεις κάτι τέτοιο για το συγκεκριμένο κινητό. Aν ήταν τουλάχιστον Symbian θα έβρισκες γτ έχω και γω αλλά για το X2 χλωμό.
Ericsson 788 , Ericsson T10 , Nokia 5210 , Nokia 6020 , Nokia 6151 , Nokia N73 , Nokia E52, Xiaomi Redmi Note 4X
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας. Ξερει κανεις καποιο προγραμμα για να βαλω τα μυνηματα μου στον υπολογιστη.? να μπορω να τα διαβασω και απο τον υπολογιστη αν ειναι δυνατον..
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα παιδιά.

 

Πήρα ένα Nokia X2 00 (συμπαθητικό κινητάκι) και μάλιστα πέρασα και το πιο πρόσφατο update στο λογισμικό του. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, αν έχει δει κάποιος, αν πλέον υποστηρίζει WiFi;

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

 

Πήρα ένα Nokia X2 00 (συμπαθητικό κινητάκι) και μάλιστα πέρασα και το πιο πρόσφατο update στο λογισμικό του. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι, αν έχει δει κάποιος, αν πλέον υποστηρίζει WiFi;

 

Ευχαριστώ:)

Για να έχει wifi θα πρέπει να έχει το hardware για να το υποστηρίξει. Το wifi δεν μπορεί να προστεθεί με μια απλή αναβάθμιση.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Εκανα το λάθος και το αναβαθμισα σε μια νεα εκδοση που βγηκε την 08.35. Η μπαταρια πλεον κραταει με το ζορι μια ημέρα με κανονική χρήση. Σίγουρα επεσε στα μισά αφου το κινητο με ραδιοφωνο, ομιλια και bluetooth χρηση ακουστικού, κρατουσε ανετότατα 3 - 4 ημέρες. Ευτυχώς που εχει το ιδιο και η γυναίκα μου και ετσι πήρα το δικό της και της εδωσα το δικό μου. Ας το επιβεβαιώσει καποιος. Ευχαριστω πολύ. οποιος δεν την έκανε ας το αφήσει έτσι. Μια χαρά ειναι και η 08.25. Εμφανείς διαφορές άλλωστε δεν έχει.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και αρκετό καιρό έχω κάνει την αναβάθμιση στη 08.35. Κανένα απολύτως πρόβλημα με την μπαταρία.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δουλεύει το μεσαίο κουμπί για τις αναπάντητες,και τα μηνυματα;Που το ενεργοποιούμε;:)
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει το μεσαίο κουμπί για τις αναπάντητες,και τα μηνυματα;Που το ενεργοποιούμε;:)

 

τι εννοείς φίλε μου..; να αναβοσβήνει οταν έχεις αναπάντητη; δυστυχως οχι,στο συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν υπάρχει αυτη η δυνατότητα

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς φίλε μου..; να αναβοσβήνει οταν έχεις αναπάντητη; δυστυχως οχι,στο συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν υπάρχει αυτη η δυνατότητα

 

Nαι αυτο εννοω:happy:Κριμα:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μολις εκανα και εγω την αναβαθμιση...με την 8,25 μου κολλουσε πολλες φορες οταν εμπαινα στην καμερα ή αφου εβγαζα φωτο παγωνε η οθονη. Για να δουμε με την 8,35....

Πρωτες εντυπωσεις...πιο αμεσο! Θα επανελθω αν δω τπτ περιεργο

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά ! Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση ! Οι συσκευές σας τι χωρα κατασκευής γραφουν ότι είναι ?

 

Η δική μου στην Κίνα.

Ραφαήλ Μητόπουλος
Link to comment
Share on other sites

σε ευχάριστο φιλε μου για την απάντηση σου ! και η δικη μου το ίδιο στην κίνα . απλά έχω di κάτι βιντεάκια στο you tube με ali προέλευση κατασκευής και λέω όπα κάτι γίνετε εδώ !
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε ευχάριστο φιλε μου για την απάντηση σου ! και η δικη μου το ίδιο στην κίνα . απλά έχω di κάτι βιντεάκια στο you tube με ali προέλευση κατασκευής και λέω όπα κάτι γίνετε εδώ !

 

Έχεις δίκιο, φίλε μου. Οι πρώτες παρτίδες του κινητού είχαν κατασκευαστεί στη Ρουμανία, ενώ οι πιο πρόσφατες παρτίδες στην Κίνα (συγκεκριμένα στο εργοστάσιο της Foxconn). Δεν χρειάζεται, όμως να σε απασχολούν τέτοια θέματα, καθώς το Nokia X2-00 είναι μία εξαιρετική συσκευή για τα χρήματα που πωλείται και με ευχάριστα ικανοποιητική ποιότητα κατασκευής.

Ραφαήλ Μητόπουλος
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είναι made in romania.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραία ! άρα κρατάμε στα χερια μας ένα i phone και δεν το ξέραμε :) xexexe

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, σωστός.

Ραφαήλ Μητόπουλος
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπερα σας και μετα απο σχεδον ενα χρονο απραξιας της σελιδας,γραφω σε εσας το προβλημα μου μηπως γνωριζετε κατι..Το Νοεμβριο του 2011 αγορασα το κινητο απο ενα καταστημα Γερμανος(αν θυμαμαι καλα)Φοβερο κινητο για την τιμη του,αλλα λιγο καιρο αργοτερα αρχισαν τα προβληματα!Οταν ανοιγω το κινητο,για τουλαχιστον 10-15 λεπτα δεν μπορω να κανω τιποτα(ουτε τηλ,ουτε εφαρμογες κλπ)καθως ξαφνικα παγωνει η οθονη για περιπου μισο με 1 λεπτο και ξανα ανοιγει μονο του μετα απο 1 λεπτο(κατευθειαν βγαινει στην αρχικη οθονη)!Δεν το εκανα τιποτα καθως ειχα συνηθισει με αυτο,αλλα σημερα πηγα να μιλησω(το ειχα ανοιχτο πολλες ωρες και δεν το ανοιξα τοτε)και το εκανε παλι...εκλεισε 5 φορες(οσες προσπαθουσα να παρω)!Να πω εδω οτι αυτο το πραγμα το κανει(το σβησιμο επειτα απο ωρες κανονικης λειτουργιας που βεβαια μετα απο ωρες λιτουργιας το κανει σπανια και μονο οταν ειμαι εξω σε κρυο κλπ!Δεν ξερω τι μπορει να φταιει και δεν το πηγα στο καταστημα καθως μετα απο λιγο καιρο προχωρησα στην αγορα ενος αλλου κινητου οποτε το αφησα!Μηπως εχει τυχει σε κανεναν φιλο?Τελος να πω οτι προσπαθω να αναβαθμισω το λογισμικο,αλλα βγαζει δεν υπαρχει νεοτερο λογισμικο!Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη!

Το λογισμικο ειναι αυτο(δεν ξερω και πολλα απο αυτα):

V 04.80

03-08-10

RM-816

© Nokia

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έχει δύο χρόνια εγγύηση. Πήγαινε το σε ένα κατάστημα Νόκια να στο φτιάξουν δωρεάν. :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...